Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661628 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
“Mississipi Grind” – novo ostvarenje Anne Boden i Ryana Flecka

Filmski partneri Ryan Fleck i Anna Boden poznati su po filmu Half Nelson koji je Ryanu Goslingu obezbijedio nominaciju za Oscara, ali i po tome što su otkrili mladu glumačku nadu Keira Gilchrista u ostvarenju It's Kind of a Funny Story. Za svoj najnoviji film Mississipi Grind angažovali su vrhunsku glumačku ekipu koju čine Kanađanin Ryan Reynolds, Ben Mendelsohn, Alfre Woodard, Sienna Miller i Analeigh Tipton. Radnja prati zagriženog kockara Gerrya koji pronalazi novog prijatelja, harizmatičnog Curtisa (Reynolds). Zajedno kreću na put kockajući se širom SAD-a, a krajni cilj im je da Gerry učestvuje u prestižnoj kartaškoj igri u jednom kasinu u New Orleansu. Ova pustolovna komedija/drama prepuna je neočekivanih obrta, a svoje svečane premijere imala je na TIFF-u i Sundance Film Festivalu. Film je trenutno dostupan preko DirectTV-a.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
SF horor u režiji Alistaira Legranda: “The Diabollical”

The Diabollical je SF horor u režij Alistaira Legranda, rađen po scenariju kojeg je napisao u saradnji sa Lukeom Harvisom. Oficijelni sinopsis filma glasi: Nakon što samohrana majka Madison (Ali Larter) i njeno dvoje dece budu izloženi teroru od strane duhova unutar opsjednute kuće u koju su se tek uselili, Madison je primorana da potraži pomoć svog dečka-naučnika jer su paranormalni stručnjaci suviše uplašeni da bi se suočili sa tamnim silama koje opsedaju njihov novi dom. U filmu se osim Ali Larter pojavljuju Arjun Gupta, Max Rose, Chloe Perrin, Kurt Carley, Merrin Dungey i Patrick Fischler. U oficijelnu distribuciju kreće 16. oktobra.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Novi trailer za Scorseseovu HBO seriju “Vinyl”

Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter su izvršni producenti serije Vinyl kablovske TV kuće HBO koja će imati deset epizoda. U glavnim ulogama se pojavljuju Bobby Cannavale i Olivia Wilde. Radnjom smeštena u New York u 1970. serija nam donosi ludu vožnju kroz svet seksa i droge u koji je zapela tadašnja muzička industrija. Richie Finestra (Cannavale) je vlasnik izdavačke kuće koji pokušava spasiti svoju kompaniju od propasti. Osim Bobbya Cannavalea i Olivie Wilde, glumačku ekupu čine Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Jack Quaid, James Jagger i Paul Ben-Victor. Serija Vinyl će premijeru imati u januaru 2016.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
"Šetnja po šumi" sa Robertom Redfordom u bioskopu

Novi film sa slavnim Robertom Redfordom "Šetnja po šumi" stiže u domaće bioskope 22. oktobra, najavio je danas "Stars Media International".

BEOGRAD - Novi film sa slavnim Robertom Redfordom "Šetnja po šumi" stiže u domaće bioskope 22. oktobra, najavio je danas "Stars Media International".

Reditelj ove avanture, drame i komedije je Ken Kvapis, a uz Redforda igraju Nik Nolti i Ema Tomson.

Prema sinopsisu, poznati putopisac Bil Brajson (Redford) ima srećnu porodicu, ali umesto da uživa u zasluženoj penziji i ljubavi lepe supruge (Tomson), kreće na put poznat kao Apalačka staza. Kroz Apalačke planine put dug 3.500 kilometara ide preko nekoliko američkih država, uglavnom ga čine nepristupačne šumske staze, zarasli putevi, ali prolazi i kroz nekoliko gradova.

Na putu mu se nakon nekog vremena priključi bivši prijatelj Kac (Nolti) koji je u večnom sukobu sa zakonom. Put vidi kao priliku da izbegne plaćanje nekih starih dugova i doživljava ga kao svoju poslednju avanturu.

Problem je u tome što prijatelji potpuno različito doživljavaju reč "avantura" i kada sebe dovedu do ivice, prava zabava počinje, navodi se u najavi.

Film baziran na memoarima Brajsona prikazuje priču o dva muškarca koji na putu u divljini susreću urnebesne likove, divlje životinje i po život opasne situacije koje će testirati granice njihovog prijateljstva.

Reditelj objašnjava: "Kada sam prvi put pročitao "Walk in the Woods" bio sam zapanjen činjenicom da ovo "dvokarakterno ostvarenje" zapravo ima tri glavna lika: Brajson, njegov stari prijatelj Kac i sama Apalačka staza. Upravo sam režirao avanturu "Big Miracle", koja suprotstavlja likove ekstremnoj životnoj sredini Severne Aljaske usred zime i uvideo sam priliku da ispričam još jednu priču u kojoj prirodni svet igra važnu ulogu".

Kvapis dodaje da je, kao i Brajson, osetio jak nagon da ide u šumu, bukvalno i figurativno, žudeći da isključi računar, skloni mobilni telefon i da ima neposredno iskustvo prirode.

Izvor http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=206947
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
ABC pravi seriju Venčanje mog najboljeg druga!

Ne znam za vas ali ja ću se prvo pomoliti da ovo bude dobro.

Neko u ABC-ju se očigledno oseća nostalgično za romantičnom komedijom iz 1997. zato što je televizija zvanično naručila scenario od originalnog scenariste, onog koji je bio zadužen i za sami film, Rona Basa za seriju koja bi trebalo da se snima ‘iz jednog kadra’ kao komedija od pola sata. Ovaj moderni nastavak neće služiti kao obnova postojeće priče već kao nastavak.

Radnja serije bi trebala da nastavi od trenutka kada smo poslednji put videli Džulijinog lika Džulijen Poter, kritičarku restorana sa ne baš dobrim ljubavnim iskustvima, koja živi u Njujorku sa svojim prijateljem i ponekad verenikom Džordžom. U slučaju da vam treba podsetnik, evo završne scene filma.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Poznata filmska braća i plejada glumačkih zvezda vraćaju nas u Hollywood pedesetih!

'Hail Caesar' naziv je nove komedije braće Coen, tandema zaslužnog za klasike poput "Fargo", "Veliki Lebowski" i "Nema zemlje za starce", čiji je prvi trailer upravo predstavljen javnosti.

Radnja nas vraća u Hollywood pedesetih i prati Eddieja Mannixa, radnika studija zaduženog za prikrivanje "niskih strasti" glumačkih zvezda.

Stvari se zakompliciraju kada glavni glumac budućeg "blockbustera" nestane, nakon čega prima zahtev za otkupninom od strane navodnih komunista.

Mannixa će glumiti Josh Brolin, a tu su i stalni saradnici braće Coen, odnosno George Clooney, Frances MacDormand i Tilda Swinton.

Od novih imena vredi izdvojiti Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill i Ralph Fiennes, a film dolazi u bioskope u februaru iduće godine.



Izvor prolog
« Poslednja izmena: 20. Okt 2015, 15:56:53 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Francofonia (2015) - uskoro

Drugi vek je prošao na Starom kontinentu...

Veliki vojske gaze na srcu civilizacije i topovima je ponovo uzima svoj danak. Usred masakra i ruševine, sve veličanstvene, veličanstvenoj i sveto, koja je milione minuta i sati rada određuje da se izgradi, je zbrisana. Žak Jaujard i Točka Franziskus Volf Meternih radili zajedno na zaštiti i sačuva blago Luvra. Aleksandar Sokurov priča svoju priču. On istražuje odnos između umetnosti i moći, i pita šta nam umetnost govori o nama samima, u samom srcu jednog od najrazornijih sukoba koje je svet ikada poznata.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Trejler za 'Paranormal Activity: The Ghost Dimension'

U pitanju je šesti deo 'Paranormalne aktivnosti' i pojedine scene će biti dostupne u 3D varijanti, što će ovaj film učiniti malo skupljim, nego što su to bili ostali.

Ono što će biti posebno u ovom filmu je snimanje putem kamere, koju ukućani nalaze u kući i koja sudeći po trejleru, može da registruje paranormalne aktivnosti, tako da ćete prvi put zapravo moći da vidite "aktivnosti"!

Upoznajte novi porodični klan, koji će takođe biti proganjan od strane zaposednute Kejti (koja je prisutna u svim delovima filma) u trejleru!

Premijera filma je predviđena za 23.oktobar ove godine.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Rajan Marfi i Gvinet Paltrou prave seriju!


Pričajte šta želite o Rajanu Marfiju ali ne možete poreći da je trenutno nezaustavljiva sila u Holivudu. Sa nedavnom premijerom pete sezone serije American Horror Story i sa serijom American Crime Story: The People vs. O.J. Simpson koja će imati svoju premijeru u februaru 2016., Marfi je zacementirao svoje mesto na panteonu televizijskih producenata na zavidnom nivou.

Kreator serije Glee je sada bacio oko na novi projekat sa prijateljicom i saradnicom Gvinet Paltrou. Rajan i Gvinet trenutno pripremaju One Hit Wonders, muzičku dramu/komediju o grupi žena koje su sve imale hit pesme u devedesetim i odlučile da formiraju supergrupu. Gvinet će služiti kao izvršni producent i glumica u seriji.

Poslednji put kada smo čuli za One Hit Wonders je bilo 2012. godine kada su Ris Viderspun, Kameron Dijaz, Paltrou i Marfi smislili ideju za film tokom večere. Prodali su projekat Soniju za sumu od nekoliko miliona dolara, ali su se prava vratila Marfiju nakon što je Ejmi Paksal napustila Soni ranije ove godine.
   
Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
A Very Murray Christmas (2015) uskoro


Žanr:
Komedija / Mjuzikl

Režija:
Sofia Coppola

Glavne uloge:
Bill Murray, George Clooney, Amy Poehler, Maya Rudolph, Michael Cera, Jason Schwartzman, Chris Rock, Rashida Jones, Paul Shaffer, Miley Cyrus…

Radnja filma:
Bill Murray priprema emisiju uživo. Nakon što mećava onemogući njegove planove, on iskorištava situaciju na najbolji mogući način: pevanjem i slavljenjem sa prijateljima i svima koji navrate…



Izvor filmopis



IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.