Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 191 192 194 195 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661733 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Jon Hamm pridružuje se Tonyju Gilroyu u trileru ‘High Wire Act’



Produkcijska kuća Radar Pictures je objavila da će Jon Hamm glumiti u novom Tonyjevom trileru "High Wire Act".

Film će režirati Brad Anderson, u kojem će Jon Hamm igrati ulogu bivšeg američkog diplomate, koji je pozvan natrag u službu kako bi spasio život bivšeg kolege od ljudi koji su najverovatnije odgovorni i za smrt njegove vlastite porodice.

"Oduševljen sam načinom na koji je celokupan projekat osmišljen", rekao je Gilroy u saopštenju za medije. "Jon Hamm kao da je rođen za ovu ulogu. Pokušavao sam nekako stupiti u kontakt s Bradom Andersonom od trenutka kad sam video "Transsiberian" i svaki je naš razgovor sve više opravdavao moje poverenje."

Potvrđeno je i da će Gilroy na filmu sarađivati s Tedom Fieldom i Mikeom Weberom.

Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Vin Diesel je poslednji lovac na veštice

Vinu Dieselu je u poslednje vreme krenulo dosta dobro, pogotovo gledajući kroz uspeh poslednjeg dela iz franšize Paklene ulice koji je zaradio preko milijardu dolara. Sada je spreman za novu potencijalnu franšizu koju namerava početi fantasy filmom The Last Witch Hunter. Sada imamo priliku da vidimo poster i video najavu.

Moderan svet krije mnoge tajne, ali ona najzanimljivija od svih je da veštice još uvek žive među nama. One su zlokobna natprirodna bića koja žele osloboditi Crnu Smrt na svet. Vojske lovaca na veštice borile su se protiv neprirodnog neprijatelja širom zemaljaske kugle tokom vekova. Jedan od njih je Kaulder, odvažni ratnik koji je uspeo da ubije svemoćnu Kraljicu veštica, ubivši usput i njene sledbenike.

U trenucima pre smrti, Kraljica je proklela Kauldera vlastitom besmrtnošću, te mu zauvek oduzela mogućnost da se udruži sa voljenom ženom i kćeri u sledećem životu. Danas je Kaulder jedini lovac koji je preostao. Proveo je vekove loveći zalutale veštice tugujući za svojim voljenima. Ono što Kaulderu nije poznato je da je Kraljica veštica uskrsnula i traži osvetu za svog ubicu, spremajući epsku bitku koja će odlučiti o opstanku ljudske vrste.

Vin Diesel nalazi se u ulozi besmrtnog Kauldera, a uz njega se u filmu nalaze i Michael Caine, Elijah Wood i Rose Leslie. Reditelj filma je Breck Eisner, a scenario su napisali Melisa Wallack i Cory Goodman. Film će se u bioskopima naći 23. oktobra ove godine.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Idris Elba predvodi dečake u građanskom ratu

Beasts Of No Nation svoju premijeru je imao na ovogodišnjem filmskom festivalu u Veneciji kao deo glavne konkurencije i oduševio je publiku, a i kritika se priključila u pozitivnim reakcijama.

Cary Fukunaga je režirao film za Netflix, nakon izuzetnog uspeha sa režiranjem serijala Pravi detektiv za HBO. Za nesrećnu priču koju je odlučio da donese na velika platna pronašao je inspiraciju u istoimenom romanu nigerijskog pisca Uzodinma Iweale. Fukunaga je za film napisao i scenario.

Radnja prati događaje u neimenovanoj zapadnoafričkoj državi tokom građanskog rata. Rat je razorio zemlju i uništio brojne porodice a jedna od njih je u središtu dešavanja. Naime, radnja prati iskustva dečaka vojnika tokom rata, posebno dečaka Agua koga u svoju vojsku regrutira zlonamerni warlord.

U glavnim ulogama "Beasts Of No Nation" su Abraham Attah, Idris Elba i Ama Abebrese.

Film će se prikazivati istovremeno na Netflixu i u izabranim bioskopima u SAD-u od 16. oktobra, a iako je ranije najavljena i šira distribucija u bioskopima, za sada nikakvi datumi nisu objavljeni.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
The Intern (2015) - uskoro

Oskarovci Robert De Niro i En Hatavej oduševiće vas u zabavnoj priči o pripravniku modnog časopisa, kojeg glumi upravo De Niro!

U ovoj komediji o 70-godišnjem penzioneru Benu, koji je pritom i udovac, pa se oseća vrlo beskorisno živeći tako monotonim životom, Robert De Niro je još jednom pokazao svoju sjajnu humorističnu stranu. Kako bi se uključio u društvo, osećao se korisnim i povratio živahnost u svoj život, odluči da se zaposli kao pripravnik uredništva modnog časopisa!



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Sandra Bullock u traileru za film “Our Brand Is Crisis”

Warner Bros Pictures objavio je prvi trailer političke drame Our Brand Is Crisis koju je režirao David Gordon Green. U traileru se pojavljuju Oscarom nagrađivana Sandra Bullock i Billy Bob Thornton. Bolivijski predsednički kandidat jako loše stoji u predizbornim anketama, pa zbog toga odluči da zatraži pomoć od elitnog menadžment tima kojeg predvodi Jane Bodine (Bullock) koja se nekada uspešno bavila razradama izbornih strategija i kampanja. Jane se nalazi u penziji radi skandala koji joj je nametnuo nadimak “Calamity”, a njegov poziv shvati kao šansu da se vrati u igru. Da bi to ostvarila, mora da pobiedi svog profesionalnog neprijatelja Pata Candya (Thornton). Osim Bullock i Thorntona, u filmu se pojavljuju Anthony Mackie, Joaquim de Almeida, Ann Dowd, Scoot McNairy i Zoe Kazan. Bazirana na istoimenom dokumentarcu ova komedija/drama, koju su kreirali producenti Oscarom nagrađivanog političkog trilera Argo, otkriva cinične spletke i privatne bitke svetske klase političkih konsultanata kojima ništa nije sveto i koji su spremni na sve samo da bi pobedili. U oficijelnu dsitribuciju film Our Brand Is Crisis kreće 30. oktobra.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Premijera domaćeg filma Panama u Sava Centru sreda 21. oktobar, sa početkom u 20:30h

Panama, prvi dugometražni igrani film Pavla Vučkovića imaće domaće premijeru u sredu 21. oktobra u Sava centru sa početkom u 20:30. Producentska kuća Collapse Films i mlada ekipa koja je učestvovala u realizaciji filma, donosi ljubavnu priču u kojoj se emocije ne pokaziju, a glavni junaci zaziru od iskrenosti jer tako nalaže moderno informatičko društvo.

Glavni junak filma Panama je Jovan (Slaven Došlo), koji se, između ostalih devojaka, viđa i sa Majom (Jovana Stojiljković). Odnos sa njom ga u početku ne zanima, ona mu deluje neiskusno i naivno. Međutim, postepeno, njeno ambivalentno ponašanje počinje da ga intrigira. Prateći video snimke i tragove sa interneta, Jovan otkriva Majin paralelni život, upliće se u sopstvenu igru laži i ljubomore. Jovan gubi sebe, očajnički pokušavajući da otkrije ko je zapravo Maja. Jovan gubi sebe, očajnički pokušavajući da otkrije ko je zapravo Maja.

Panamu su stvarali mladi ljudi kojima je, u većini, to prvo autorsko iskustvo u radu na dugometražnom igranom filmu: reditelju, scenaristi i koproducentu Pavlu Vučkoviću, koscenaristkinji Jeleni Vuksanović, producentu filma – Tatjani Žeželj Gojković, direktoru fotografije Đorđu Arambašiću, scenografima Bojani Nikolić i Liviji Mikić, kostimografkinji Magdaleni Klašnji, montažeru Bojanu Kosoviću.

Glavne uloge u filmu tumače Slaven Došlo, Jovana Stojiljković, Miloš Pjevač, Tamara Dragićević i Jelisaveta Orašanin. U ostalim ulogama svoj doprinos filmu dali su i Nebojša Milovanović, Aleksandar Đurica, Branka Pujić, Andrija Daničić…

Karte za premijeru ostvarenja Panama 21. oktobra sa početkom u 20:30h nalaze se od danas u prodaji na blagajni Sava centra. Cena ulaznice za premijeru iznosi 250 dinara.



Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Pogledajte prvi trejler za domaći film 'Igra u tami'

Premijera ovog filma zakazana je za 10. novembar u Sava Centru, a na redovnim repertoarima naših bioskopa će se naći od 12. novembra.
Objavljen je prvi trejler za domaći film “Igra u tami”, debi projekat producentske kuće INAT Entertainment, u distribuciji Taramount filma.

Glavne uloge tumače Tamara Dragičević, Viktor Savić, Vuk Kostić, Borka Tomović, Vladica Milosavljević, Nenad Nenadović i Igor Damnjanović.

Režiju filma potpisuje Jug Radivojević a scenario Maja Todorović, Sara Radojković, Vuk Bošković i Luka Kurjački.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Lara Kroft se vraća na filmsko platno?

Filmski serijal „Lara Kroft“ mogao bi uskoro da bude „oživljen“ a tri režiserke zainteresovane su za novu avanturu popularne junakinje video igara koju je u filmovima igrala Anđelina Džoli.

Oskarovka Ketrin Bigelou (Katanac za bol, Tajna operacija 00.30, Tačka preloma, Čudni dani), Ketrin Hardvik (Sumrak) i Mimi Leder (Deep Impact) su u najužem izboru za režiju filma, prenose elektronski mediji.

Scenario za novi nastavak serijala piše Evan Doerti, scenarista „Divergentnig“ i „Nindža kornjača“.

Nova video igra sa Larom Kroft „Rise of the Tomb Raider“ na konzole stiže u novembru.



Izvor prolog


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Lepa vest što se tiče vraćanja Lare. Mislim da Kathryn Bigelow već ima umešane prste u novom serijalu "Tomb Raider" igara, a bolje da nema, tako da će ona najverovatnije i raditi film. Naravno film će verovatno biti katastrofa ako pogledamo samo Evan Daugherty koji je radio na TMNT. Tako je to kada neko nema blage veze o nekom serijalu igara a kamoli filmski svet.
« Poslednja izmena: 29. Sep 2015, 21:53:38 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Druzhina / Дружина prikazuje u bioskopima 2015 godine

Radnja serije:
Radnja serije odvija se u 13. veku, a govori o grupi ratnika koji dolaze u jedno selo, predvođeni princom od Novgoroda. Njihov zadatak je pronaći i odvesti natrag u Novgorod dečaka po imenu Aleksandar.

Glavne uloge:
Sergey Vorobyov, Mikhail Bogdanov, Alexandra Ehrlich, Gennadiy Kazachkov, Andrew Shimko




Izvor filmopis


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 191 192 194 195 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.