Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 189 190 192 193 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661717 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Nakon Lavirinta sledi beg kroz Zgarište!

Prvi deo filma „Lavirint: Nemoguće bekstvo“ (2014), nastao po naučno- fantastičnom serijalu romana Džejmsa Dašnera fokusirao se na beg, dok uzbudljivi nastavak „Lavirint: Beg kroz zgarište“ od 10. septembra u bioskope donosi priču o putovanju. U novom poglavlju, Tomasa (Dilan O’Brajen) i Ledinaše očekuju nova iznenađenja, izazovi i teške odluke. Dok traže odgovore, postaju svesni da je Lavirint bio samo početak!

Nastavak filma nudi odgovore na mnoga postavljena pitanja iz prvog dela. Ledinaši otkrivaju da je većina Zemlje uništena i da je nemilosrdna naučna vladina organizacija, poznata kao World Catastrophe Killzone Department (WCKD), poslala Ledinaše u Lavirint da se suoče sa izazovom preživljavanja.

Film „Lavirint: Nemoguće besktvo“ na poseban način je govorio o klaustrofobiji. Ledinaši su bili zatvoreni i nisu mogli da vide horizont. Ali, u ovom novom filmu „Lavirint: Beg kroz zgarište“ izlaze u svet, u ogromnu pustinju sa peščanim dinama, koje su, bukvalno, progutale ceo svet.

Ves Bol, režiser, koji je svoj filmski debi ostvario prvim delom, objašnjava: „U ovom filmu saznajemo da postoji mnogo veći svet koji čeka Tomasa i Ledinaše, svet koji je razorilo sunce i smrtonosni virus. Ovi mladi ljudi moraju da pronađu svoje mesto u ovom svetu i shvate kako mogu da ga srede. Ledinaši su od velikog značaja za nekoliko različitih grupa i rastrzani su između odluke da spasu svet i osiguraju ličnu slobodu“.

,,Lavirint: Nemoguće bekstvo” sniman je, uglavnom, na jednoj lokaciji, gusto pošumljenom proplanku u Luizijani, dok je nastavak zahtevao niz različitih lokacija, kako bi se što bolje oživelo okruženje, kao i samo putovanje. U centralnom Nju Meksiku, u blizini Albukerkija, produkcija je pronašla lokacije koje odgovaraju post-apokaliptičnom opisu zemlje, uključujući i pustinjski pesak, peščane dine koje se protežu pod nebom, suvu zemlju, oronuo centar, skrivene urbane tunele, olujne odvode i netaknuti planinski kanjon koji je nudio nadu da će priroda nekako izdržati sve.

Zelenilo Ledine zamenjeno je zemljanim tonovima braon, plave i crvenkaste boje. Ves objašnjava:,,Ovaj film ima puno akcije i predstavlja novi pogled na epsku priču započetu u Lavirintu. Ima drugačiju paletu različitih boja i tekstura i šalje potpuno drugačije vibracije”.

U filmu postoji oko 600 vizuelnih efekata, a njihova najupečatljiva upotreba se vidi scenama snimljenim na Zgarištu.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Snima se filmska verzija 'Baywatcha'

Nakon višegodišnjih nagađanja, filmska verzija 'Baywatcha' ipak će se snimati.

Prema poslednjim informacijama David Hasselhoff se neće pridružiti glumačkoj ekipi, već će se u glavnoj ulozi naći akciona zvezda Dwayne Johnson.

U toku su pregovori sa Sethom Gordonom, režiserom komedije "Horrible Bosses", a detalji radnje filma drže se u tajnosti.

Nije poznato ni hoće li se u filmu pojaviti Pamela Anderson, koja je navodno bila zainteresovana za povratak.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Izašao trejler za film o Lensu Armstrongu

U Francuskoj je danas uzašao prvi trejler za biografski film "Program", o američkom biciklisti Lensu Armstrongu, u režiji Britanca Stivena Frirsa, prenose danas francuski mediji. Film u kojem glavnu ulogu igra Ben Foster govori o sedmostrukom šampionu Tur de Fransa, njegovoj borbi protiv raka i skandalu s dopingom zbog čega su mu oduzete sve titule, a stigao je i pred sud.

Scenario filma je po knjizi irskog novinara Dejvida Volša "Seven Deadly Sins: My Pursuit of Lance Armstrong".

"Program" stiže u bioskope polovinom septembra ove godine.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0


Dankinja


Film "DANKINJA" će svetsku premijeru imati na ovogodišnjem Filmskom festivalu u Veneciji, a u naše bioskope stiže u naše bioskope 24. marta 2016. godine.

Zasnovana na knjizi Dejvida Eberšofa, DANKINJA je neverovatna ljubavna priča inspirisana životima Lili Elbe i Gerde Vegener (koje igraju dobitnik Oskara Edi Redmejn i Ališa Vikander), a koju je režirao dobitnik Oskara Tom Huper (Kraljev govor, Jadnici). Brak Lili i Gerde se razvija dok prate Lilino neverovatno putovanje kroz život, kao prve transrodne osobe.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Pawn Sacrifice (2015) - uskoro

Nazvana je 'partijom veka' i privukla je više pažnje od bilo kog šahovskog takmičenja do tada i od tada. Svetsko prvenstvo u šahu, održano u Rejkaviku 1972. godine, u kome su učestvovali Amerikanac Bobi Fišer i Rus, branilac titule, Boris Spaski, preraslo je u bojno polje Hladnog rata.

Žrtvovanje piona nam pokazuje šta se dešavalo iza scene i dopušta nam da zavirimo u psihu takmičara. Sovjetska škola šaha je dugo bila na vrhu i smatralo se da je Spaski nepobediv. No najmlađi šahovski prvak, Fišer osvojio je sa dvadeset godina američko prvenstvo i postigao najbolji rezultat u istoriji. Živeo je za šah, ali njegovu genijalnost zasenila je ekscentrična ličnost i kontroverzni ispadi. Film prikazuje pogoršanje Fišerovog mentalnog stanja tokom leta 1972. godine, dok njegova paranoja i manija da održi koncentraciju prelaze granicu normale toliko da zahteva da se sve kamere uklone jer mu buka odvraća pažnju.



Izvor http://www.prolog.rs/Pawn-Sacrifice-%282015%29-uskoro-article-16825.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Magi (2014)  U bioskopima 2015 god.

Priča se vrti oko amerikannke koja se preseli u Istanbul, gdje radi kao rpofesorica engleskog jezika. Njena sestra novinarka shvati da nešto je čudno vezano za njenu bebu...

Režija: Hasan Karacadag

Glavne uloge: Michael Madsen, Stephen Baldwin, Brianne Davis, Dragan Micanović, Lucie Pohl, Kenan Ece, Emine Meyrem



Izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Mila Jovović kreće da snima Resident Evil: The Final Chapter


Šesti i finalni Resident Evil film pod radnim nazivom Resident Evil: The Final Chapter je trenutno u pre-produkciji, a snimanje kreće u narednih mesec dana.

Milla Jovovich, koja u svim delovima igra ulogu Alis, objavila je na svom Instagram profilu sliku na kojoj joj prave masku od gipsa za novi film Resident Evil: The Final Chapter. Takodje je najavila i to da odlazi u Južnu Afriku kako bi počela sa pripremama za film.

Paul W.S. Anderson će režirati i ovaj deo franšize sa ciljem da premijera bude 2016. godine.

Poglednji, peti deo, Resident Evil: Retribution se završio sa napadom armije zombija na Belu Kuću u kojoj su bili glavni junaci.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Novi film Kristofera Nolana stiže 2017. godine

Fanovi Kristofera Nolana moraće da sačekaju još dve godine da bi dočekali novo ostvarenje ovog reditelja, objavio je danas ’’Vorner Bros’’.

Film će biti objavljen 21. Jula 2017. godine, što je i jedina informacija o novom Nolanovom filmu koja je objavljena od ’’Vorner Brosa’’, piše britanski ’’Indipendent’’.

Poslednji film koji je Nolan režirao ’’Intrestellar’’ sa Metju Mekonahijem u glavnoj ulozi, zaradio je oko 675 miliona dolara u bioskopima širom sveta, i dobio Oskara za najbolje dostignuće u vizuelnim efektima.

Studio ’’Varner Bros’’ je do sada producirao tri Nolanova filma iz serijala ’’Dark knight’’, kao i njegovo SF ostvarenje ’’Inception’’.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
The Visit (2015) - uskoro

Šjamalan se vraća svojim korenima strašnom pričom o bratu i sestri koji su poslati na udaljenu farmu u Pensilvaniji kod svoje babe i dede na nedelju dana. Kad deca otkriju da je stariji bračni par umešan u nešto duboko uznemiravajuće, shvatiće da su im šanse da se vrate kući svakim danom sve manje i manje.

Scenarista/reditelj/producent M. Najt Šjamalan („Šesto čulo“, „Znaci“) i producent Džejson Blum („Paranormalna aktivnost“, „Pročišćenje“) žele vam dobrodošlicu u novi Univerzalov film „Poseta“.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Snima se trilogija po Kjubrikovom scenariju "The Downslope"

Režiser "Svetskog rata Z" Mark Forster snimiće trilogiju prema starom scenariju Stenlija Kjubrika za "The Downslope", piše AP.



NJUJORK - Režiser "Svetskog rata Z" Mark Forster snimiće trilogiju prema starom scenariju Stenlija Kjubrika za "The Downslope", piše AP.

Kjubrik je scenario za "The Downslope" napisao 1956. nešto pre nego što je snimio svoj film "Staze slave" (Paths of Glory). Reč je o antiratnoj priči smeštenoj u doba američkog građanskog rata.

Kjubrik je na tom scenariju radio sa sada pokojnim istoričarom Šelbijem Futom i producenti tvrde da Kjubrikove beleške imaju na stotine mapa i skica.

Producenti Loren Selig, Beri Levin i Rene Vulf juče su saopštili da njihov projekat ima podršu Kjubrikove porodice.

Ovo nije prvi put da se Kjubrikov scenario koristi za snimanje filma posle njegove smrti 1999. Stiven Spilberg je to učinio 2001. sa "Veštačkom inteligencijom".

Planirana trilogija biće šira od Kjubrikove originalne priče.

Izvor tanjug

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 189 190 192 193 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.