Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 657585 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Banderas u ulozi rudara u istinitoj priči o nesreći

Španski glumac Antonio Banderas u svom najnovijem filmu "The 33" donosi na filmsko platno istinitu priču o nesreći 33 čileanskih rudara, koji su ispod zemlje ostali zarobljeni više od dva meseca, pet godina nakon što je ta drama za TV ekrane prikovala gledaoce širom sveta, prenose mediji.

Rudari su ostali zarobljeni 700 metara ispod zemlje pošto su urušio rudnik zlata i bakra San Jose u pustinji Atakama, na severu Čilea. Svi su mislili da su rudari u toj nesreći poginuli, sve dok 17. dana nakon urušavanja nisu čuli kucanje na glavi bušilice koja je došla do dna rudnika.

Spasioci su potom pronašli poruku na bušilici na kojoj je pisalo: "Nas 33 u skloništu smo dobro". Nakon 69 dana pod zemljom, jedan po jedan izvučeni su na površinu.

Na konferenciji za novinare u Santiagu, Banderas, koji glumi rudara , prisetio se kako je svet pratio operaciju spasavanja.

Film je u Čileu počeo da se prikazuje 6. avgusta.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Zakoračite u brutalan svet kriminala, spletki i zločina - Sicario!


Reditelj filmova 'Prisoners' i 'Enemy' Denis Villeneuve je režirao nadolazeći akcioni triler 'Sicario'.

Radnja filma prati FBI-ovu agenticu Kate (Emily Blunt) i njeno putovanje kroz spletke, korupciju i zločine u ratovima narko kartela. U bezakonju na granici SAD-a i Meksika, Kate se naђe usred brutalnog sveta međunarodne trgovine narkoticima, a njen je zadatak da uhvati šefa meksičkog narko kartela.

U filmu još glume Benicio Del Toro (Traffic, Guardians of the Galaxy), Josh Brolin (No Country For Old Men, Inherent Vice), Jon Bernthal (“The Walking Dead,” Fury) i Victor Garber (“Alias,” “The Flash”).

'Sicario' u bioskope dolazi 18. septembra.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Guardians / ащитники (2016)

Radnja filma:
Film govori o grupi superheroja koje je stvorila tajna organizacija, a koji imaju za cilj odbranu Sovjetskog Saveza. Kada se pojave problemi, superheroji će da se dignu za odbranu domovine…

Režija: Sarik Andreasyan

Uloge: Sanzhar Madiyev, Sebastien Sisak, Anton Pampushnyy



Izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Uskoro novi akcioni triler stiže u bioskope



Objavljen je prvi najavni video za film „The Anomaly“, koji u bioskope dolazi 25. septembra, a 6. oktobra na DVD-u i Blu-ray izdanju.

Ryan Reeve ima problem. Nakon što je uspeo pobeći kidnaperima, pokušava saznati zašto ga neki ljudi žele videti mrtvog. Međutim, ima veliki problem. Ne sme potrošiti više od devet minuta i 47 sekundi vremena rešavajući tu smrtonosnu zagonetku.

U filmu glume Ian Somerhalder (“The Vampire Dairies”), Alexis Knapp (Pitch Perfect 1 i 2, Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief), Art Parkinson (San Andreas), Luke Hemsworth (Infini) i Brian Cox (X-Men 2, Troy), a režirao ga je Noel Clarke (Star Trek Into Darkness, “Doctor Who”).



Izvor prolog
« Poslednja izmena: 23. Avg 2015, 21:17:13 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Newcomer (2015)

U bioskopima 2015 god.

Režija: Kai Barry

Glavne uloge: James Floyd, Noémie Merlant, Anthony LaPaglia, Dragan Micanović, Jefferson Hall, Vanja Ejdus, Ljubomir Bandović, Aleksandra Sirkić, Irfan Mensur, Branislav Tomašević, Radoje Čupić, Predrag Ejdus, Đorđe Marković, Ilija Stojimirović, Nebojša Đorđević…

Radnja filma:

Alex-ova početnička greška koštala ga je života cele ekipe specijalnih snaga, te on postaje glavni osumnjičeni. Dok je u begu, Alex mora da otkrije šta se stvarno desilo tokom zadnje kobne misije…



Izvor filmopis
« Poslednja izmena: 24. Avg 2015, 20:07:24 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Cate Blachett i Rooney Mara u novoj drami - kandidati za Oscara

Jedan od filmova koji se na ovogodišnjem filmskom festivalu u Cannesu izdvojio kao potencijalni kandidat za Oskara svakako je romantična drama Carol, reditelja Todda Haynesa. Temeljena na romanu Patricije Highsmith, drama je dobila većinom pozitivne kritike.

Studio Canal UK je sada objavio prvi kratki najavni video za svoju romantičnu lezbejsku dramu, smeštenu u 50-te godine prošloga veka. Cate Blanchett se nalazi u ulozi žene u braku bez ljubavi, koja se zaljubi u radnicu u robnoj kući, koju glumi Rooney Mara.

Mara je za svoju ulogu u Cannesu osvojila nagradu za najbolju glumicu i svakako je jedna od kandidatkinja za buduće Oskare, zajedno sa Blanchett. Blanchett bi mogla ući u trku za nagrade sa još jednim filmom - dramom Truth u kojoj glumi uz Roberta Redforda, a koja u bioskope stiže u oktobru.

Film Carol svoju je premijeru doživeo na filmskom festivalu u Cannesu i prikazaće se na još nekoliko festivala pre nego krajem novembra krene u bioskopsku distribuciju širom sveta.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
I Xena bi se mogla vratiti na televiziju, sa Lucy Lawless ili bez

NBC radi na rebootu serije iz devedesetih koja i dan danas ima popriličnu i glasnu bazu fanova na internetu.

U vremenu kada si mreže sve teže mogu priuštiti strpljenje sa novim serijama, povratci popularnih serija i filmova bit će sve češći. Posljednji primjer — koji može, ali ne mora biti realiziran — je HBO-ov Deadwood, a o rebootu Xene već se priča tjednima. Priče je podgrijao NBC-jev šef potvrdivši da su zainteresirani za novu seriju te da su trenutno u potrazi za scenaristima.

Hitfix je prošle godine imao zabavnu anketu u kojoj su na jednu stranu “turnira” stavili televizijske heroje, dok su na drugoj stajali televizijski negativci. Finale je bilo okršaj Xene i Waltera Whitea, a obzirom na još uvijek svježe sjećanje na popularni Breaking Bad, nadmoćna pobjeda Xene bila je (barem meni) malo iznenađujuća.

I tako… Najave o mogućnosti snimanja nove inkarnacije serije kod nas nazivane Xena: Pricenza ratnica, iliti u originalu Xena: The Warior Princess postoje već neko vrijeme, a sada ih je potvrdio i NBC-jev šef, najavivši “moderni reboot” sa novim glumcima. Izvorni autor Rob Tapert i producent Sam Raimi navodno su uključeni u projekt i trenutno traže scenariste.

Originalna Xena, Lucy Lawless, nije pretjerano uključena u projekt, a NBC-jev šef Bob Greenblatt rekao je da bi je voljeli imati u novoj seriji, no trenutno ne znaju kako bi je uklopili bez da zasjenjuju nove likove i glumce…

Izvor vjesnik
« Poslednja izmena: 27. Avg 2015, 00:55:20 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Meryl Streep se vraća porodici koju je davno napustila!


Jonathan Demme (reditelj jednog od najboljih filmova svih vremena „Kad jaganjci utihnu“), Diablo Cody (scenaristica jednog od najhvaljenijih filmova 21. veka „Juno“), Meryl Streep (jedna od najboljih glumica svih vremena) i Kevin Kline (jedan od najomiljenijih karakternih glumaca u poslednjih 30 godina) predvode ekipu iza i ispred kamere budućeg filmskog hita „Ricki and the flash“ koji će ovog leta započeti sa prikazivanjem u bioskopima širom sveta, ali i kod nas. Ovom prilikom donosimo vam prvu bioskopsku najavu za film koji je samo po premisi i ljudima koji su radili na njemu već sada jedan od onih o kojima će se pričati tokom nadolazeće sezone u kojoj se dele najprestižnije filmske nagrade.

Trostruka dobitnica prestižne nagrade Oscar, Meryl Streep („Kramer protiv Kramera“, „Sofijin izbor“, „Železna lady“) u filmu „Ricki and the flash“ pojavljuje se u potpuno novoj ulozi – glumeći rokerku (pevačicu/gitaristicu) vlastitog benda „The Flash“ kojoj bivši suprug (Kevin Kline, dobitnik nagrade Oscar za najboljeg sporednog glumca u filmu „Riba zvana Wanda“) javlja da se njihova kćerka nalazi u problemima nakon što ju je ostavio dečko. Ricki – gitaristica heroina koja se odrekla svega, čak i vlastite porodice, kako bi ostvarila svoj san o rokerskoj slavi – sada se vraća kući kako bi pokušala da ispravi svoje odnose sa vlastitom porodicom.

Scenario za film napisala je Diablo Cody, a režirao ga je Jonathan Demme. Pored Meryl Streep i Kevina Klinea u filmu glavne uloge tumače i Rick Springfield kao član grupe „The Flash“ koji je zaljubljen u Ricki i Mamie Gummer kao njena kćerka (zanimljivo je da je Mamie kćerka Meryl Streep i u stvarnom životu). U prvoj bioskopskoj najavi za film koju vam ovim putem donosimo već se može osetiti da će film „Ricki and the flash“ biti ispunjen muzikom i nastupima uživo, ali neće mu nedostajati i pravih emocija.

Filmski hit „Ricki and the flash“ u svetske i domaće bioskope stiže ovog leta.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Bagul je strašniji nego ikada - Zlokoban 2

Film 'Zlokoban 2' dolazi u bioskope kao nastavak veoma uspešnog ostvarenja iz 2012. godine. Priča je ovaj put fokusirana na mladu majku (Šanin Sosamon) i njeno dvoje dece. Oni se doseljavaju u kuću, gde je porodica iz prvog dela tragično završila.

Demon Bagul već hiljadama godina teroriše porodice, navodeći nevinu decu da se okrenu protiv svojih roditelja. U ovom delu priča je više fokusirana i na istorijat ovog zlog duha kako bi publika mogla da oseti pravu jezu zbog njegovih namera.

U prvom delu Itan Hok je odlično odradio posao, tako da publika očekuje kvalitetan nastavak, a ekipa filma, pogotovo režiser Cirian Foj obećava da je film dostojan nastavak, a u nekim segmentima čak i bolji. Glumačku ekipu čine pomenuta Šanin Sosamon, Džejms Ranson koji se ponovo našao u ulozi stidljivog policajca i Tejt Elington.

Film je u domaćim bioskopima od 3. septembra.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Hell & Back (2015)

Radnja filma:

Dva najbolja prijatelja krenu da spase svog prijatelja, nakon što je on nesretnim slučajem završio u Paklu

Režija: Tom Gianas, Ross Shuman

Glavne uloge: Mila Kunis, T.J. Miller, Michael Peña, Susan Sarandon, Jennifer Coolidge, Bob Odenkirk, Danny McBride, Rob Riggle, Paul Scheer, Nick Swardson…



Izvor filmopis

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.