Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 186 187 189 190 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661655 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
'My Big Fat Greek Wedding 2'′ izlazi na proleće 2016.


Nastavak romantične komedije iz 2002., "My Big Fat Greek Wedding 2" u bioskope dolazi 25. marta 2016. godine. Scenaristica, a ujedno i glavna glumica filma Nia Vardalos će se na dan premijere "My Big Fat Greek Wedding 2" suočiti s izlaskom filma "Batman V Superman: Dawn Of Justice" i predviđenim nastavkom filma "Man Of Steel" u produkciji Warner Brosa, a u kojem će glumiti Ben Affleck i Henry Cavill.

Film "My Big Fat Greek Wedding 2" režira Kirk Jones, a na proizvodnji filma zajedno će sarađivati Rita Wilson, Tom Hanks i Gary Goetzman.

U ulogama izvršnih producenata biće Paul Brooks, Steven Shareshian i Scott Niemeyer. Universal Pictures će film distribuirati u odabranim bioskopima.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Regression (2015) - uskoro


Uskoro nam u bioskope stize novi triler Regression, film spanskog rezisera Alehandro Amenabara. Amenabar je zasluzen za neke od vrlo poznatih filmova, medju kojima su Open Your Eyes (1997), The Others (2001). Za film The Sea Inside (2005), sa Havierom Bardemom u glavnoj ulozi osvojio je oskara filmske akademije za najbolji film van engleskog podrucija. Kao takav smatra se jednim od najboljih spanksih rezisera danasnjice.
Film Regression odvija se u Minesoti davne 1990 godine, gde mlada Angela optuzuje svog oca za stravicne postupke prema njoj I drugima. Kada otac nesmetano prizna krivicu bez secanja na zlocine, na scenu stupa psiholog koji pokusava da ozivi njegova secanja. Ono sto tamo nalazi dovodi ga do otkrivanja zastrasujuce misterije. U ulozi istraznog detektiva pojavljuje se dobro poznati Ethan Hawke, mladu Angelu Gray tumaci maestralna Emma Watson, a psihologa David Thewlis. Film na velika platna stize u avgustu 2015.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Spielbergov naučno-fantastični film postaje kriminalistička drama


Nakon što je objavljeno kako je serija Suvišni izveštaj dobila zeleno svetlo za celu prvu sezonu, iz Foxa su odlučili da počaste sebe i nas prvim trailerom za buduću seriju koja se nastavlja u svetu koji je stvorio istoimeni film Stevena Spielberga 2002. godine.

Suvišni izveštaj prati neočekivanu saradnju između čoveka kojeg progoni budućnost i detektivke koju progoni prošlost. Njih dvoje su u utrci s vremenom jer pokušavaju sprečiti najgore zločine 2065. godine pre nego što se oni dogode.

Serija je smeštena u Washington, deset godina nakon propasti originalnog programa predviđanja zločina kada je agencija za sprovođenje zakona dobila zadatak da prepozna i eliminiše zločince pre nego počine svoj zločin. Kako bi u tome uspeli, koristili su moći Dasha, Arthura i Agathe, vidovnjaka koji su mogli videti budućnost.

Deset godina kasnije zločini se rešavaju na pouzdaniji način pomoću tehnologije. Ali Dash i dalje vidi deliće budućnosti koji ga užasavaju jer ni jedan zločin ne uspe da spreči. Uz pomoć detektivke Lare to će pokušati da promeni, a istovremeno će pokušati da pronađe svog izgubljenog brata blizanca Arthura.

U glavnim se ulogama nalaze Stark Sands, Meagan Good, Laura Regan i Wilmer Valderrama, a serija sa prikazivanjem kreće već ove jeseni.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Serija '24' se vraća bez Kifera Saderlenda


Džek Bauer je preživeo razna mučenja, kidnapovanje, zavisnost od heroina, izloženost patogenu koji izaziva Krojcfelt-Jakobovu bolest, nuklearnu eksploziju, ali je ipak samo čovek.

Došlo je vreme da se susretne s neprijateljem kog čak ni on ne može poraziti – tržišne hirove producenata koji žele da seriju “24” učinu poželjnom za publiku između 18 i 30 godina.

Nova sezona koju je najavio izvršni producent Hauard Gordon neće opisivati avanture Kifera Saderlenda, koji igra Džeka Bauera.

Zapravo, nova sezona je spin-of serije sa sasvim novim protagonistom, koji će biti mlad, energičan i pun entuzijazma. Još nije otkriveno kom glumcu je poverena ta uloga.

Ostaje da se vidi koliko će nova sezona odstupati od dosadašnjih i da li će ovaj zaokret značiti da se Saderlend više uopšte neće pojavljivati.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Nova velika uloga Nicole Kidman


U najnovijem traileru za novi film Wernera Herzoga pruža se nepregledni pogled na prekrasne pustinjske krajolike Bliskog istoka, a uz to i glavnu junkinju Gertrude Bell koju glumi Nicole Kidman.

"Queen Of The Desert" je uzbudljiva drama temeljena na istinitim događajima i stvarnim osobama, a kroz tri minuta ovog video isečka dobijamo idealan uvod u karakter i život glavnog lika.

Nazivana i ženskim Lawrencom od Arabije, Gertrude Bell, inače istoričarka, spisateljica i britanska špijunka, imala je presudnu ulogu u političkim previranjima na Bliskom istoku početkom 20. veka.

Prikazana kao snažna i svojeglava žena, koja u svojim rukama drži popriličnu moć, Gertrude Bell je neokrunjena kraljica pustinje i ona koja uzdiže kraljeve. Njena snaga suprostavljena je kompliciranoj ljubavnoj priči, dok trojica sasvim različitih muškaraca pokušavaju da osvoje njenu naklonost.

Uz Nicole Kidman glume i Robert Pattinson u ulozi Lawrenca, Damian Lewis kao Charles Doughty-Wylie i James Franco kao Henry Cadogan.

Izvor http://www.prolog.rs/Nova-velika-uloga-Nicole-Kidman-article-16634.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Uskoro nova zombi serija - 'Fear The Walking Dead'


Fear The Walking Dead će se odigravati u istom apokaliptičnom svetu ali sa potpuno novim likovima, na drugim lokacijama i u drugom vremenskom okviru.

Sama radnja serije će se dešavati pre dešavanja iz tv serije The Walking Dead i odigravaće se u Los Angelesu. Prva (od šest epizoda) će nositi naslov Zero Walker pa će tv gledaoci i kao i čitaoci stripa dobiti informacije kako je sve počelo, kako su se pojavili zombiji i šta je usledilo nakon toga.

Evo šta dosad znamo o novoj seriji:
Jedno od glavnih pitanja tv serije The Walking Dead je poreklo epidemije! Iako verovatno neće biti totalno obelodanjeno u novoj seriji sigurno ćemo dobiti dodatne informacije o tome. Jer serija počinje pre same epidemije tako da ćemo saznati nešto novo o tome.

Dok je tv serija The Walking Dead fokusirana na svom početku na Atlantu, u novoj seriji ćemo videti nove lokacije.

Nasuprot tv seriji The Walking Dead koji je inspirisan istoimenim stripom, Fear The Walking Dead neće imati nikakve veze sa poznatim comic stripom Roberta Kirkmana.

Glavne uloge u Fear the Walking Dead će biti: Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane i Alycia Debnam Carey. Cliff Curtis će biti Sean Cabrera, srednjoškolski razvedeni profesor koji je u vezi sa kolegenicom Mirandom koju tumači Kim Dickens. Frank Dillane i Alycia Debnam Carey će tumačiti Mirandinu decu. Nick je heroinski zavisnik a Ashley je ambiciozna i buntovna.

Fear The Walking Dead još nije ni počeo sa emitovanjem a već su naručene 2 sezone, doduše, prva sezona će imati samo 6 epizoda, i krenuće sa emitovanjem početkom avgusta 2015. Druga sezona je predviđena da se emituje 2016 godine.



Izvor http://www.prolog.rs/Uskoro-nova-zombi-serija-Fear-The-Walking-Dead-article-16636.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi u bioskopimaod od januara 2016 god.


Jedan američki ambasador je ubijen u napadu na američki kompleks u Libiji i obezbeđenje pokušava da preživi haos… -
Režija: Michael Bay




Izvor filmopis
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Završeno snimanje filma Mi, treća Jugoslavija


U Beogradu je, u produkciji filmskog studija Gama M, završeno snimanje dugometražnog dokumentarnog filma "Mi, treća Jugoslavija", autorke Milice Paunović, koje je započeto 1. novembra 2014. u Zagrebu.



BEOGRAD - U  Beogradu je, u produkciji filmskog studija Gama M, završeno snimanje dugometražnog dokumentarnog filma "Mi, treća Jugoslavija", autorke Milice Paunović, koje je započeto 1. novembra 2014. u Zagrebu.

Kako je saopštio producent, film je u fazi postprodukcije, i ukoliko se steknu svi uslovi, mogao bi biti spreman za prikazivanje početkom 2016. godine.

Cilj filma, u kojem se pojavljuju sagovornici različitih socijalnih, intelektualnih i starosnih nivoa, ljudi iz domena kulture, javnog života i vojske, je da se napravi presek osećanja i argumenata u vezi sa ovom temom, koja je večito otvorena, da se definiše i od strane običnih ljudi.

"Kao građani države koja je, ne jednom bila građena i rušena, 

u zavisnosti od "viših" potreba koje uglavnom nisu bile naše,

i kroz istoriju poslednjih stotinak godina bila formirana pod imenom Jugoslavija, imamo uspomene jer je ta tvorevina bila deo nas, a imamo i  potrebu da razdvojimo elemente  koji su nas spajali i razdvajali, kao i da saberemo svo dobro i loše u jednu, pravu sliku, nezavisnu od uticaja drugih strana", rekla je autorka filma Paunivić.

"Potreba za definisanjem u najboljem mogućem formatu, a van sugestija onih koji nas nikad nisu ni uključili u stvaranje naše sudbine, javlja se na ovom podneblju sve više, kako bi se postiglo trajno, stabilno, snazno državno, i naše lično rešenje", dodale je ona.

Odatle ideja da dokumentarnim filmom o mogućoj državi novog doba, nakon svih godina iskustva, "pregledamo" osećanja i potrebe, kao i da izmerimo šta bi mogla biti najjača trajna opcija zajedničkog života na geopolitičkom tlu na kome se nalazimo, ali iz našeg ugla, koji obično nije vidljiv", navela je Paunović.

Film je predviđen za televizijsko prikazivanje i domaće i međunarodne festivale dokumentarnog filma.

Izvor http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=192340
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Igi Pop glumi u "najglasnijem nemom filmu"


Igi Pop, Grejs Džons, Henri Rolins, Džesi Hjuz (Eagles of Death Metal) glumiće u nemom filmu "Gutterdammerung" belgijsko-švedskog režisera Bjorna Tagemosa, koji elektronski mediji opisuju kao "najglasniji nemi film na Zemlji".

Kako prenosi magazin Uncut, Igi Pop će glumiti "pank anđela", Rolins će biti "zli puritanski sveštenik", a Grejs Džons "jedina osoba koja može da kontroliše sav rokenrol testosteron" u filmu i "poslednje lice koje ćete videti pre smrti".

Hjuz će igrati lovca koji "ubija zvuk za novac" i koji radi za ljude koji koriste "lažni moral kao represiju".

Tagemose objašnjava da je film smešten u svet koji je Bog spasio od greha oduzevši čovečanstvu Sveti gral greha - gitaru. Tako se Zemlja pretvorila u puritansko mesto bez seksa, droge i rokenrola.

Pank anđeo, Bogu iza leđa, na svet vraća gitaru, a sa njom i sve grehe, u svim oblicima. Zli puritanski sveštenik uspeva da izmanipuliše naivnu devojku da pronađe gitaru i uništi je, a devojka, tokom svoje potrage, se suočava sa svim izrodima rokenrola.

Rolins, koji potpisuje malobrojne dijaloge u filmu, kaže da je film vizuelna priča i da nije namenjen tradicionalnom gledanju u bioskopu, već da će publika ovo "glasno i potpuno prožimajuće iskustvo" doživeti stojeći.

Film, inspirisan Vagnerovom operom "Sumrak bogova", krajem ove i početkom 2016. kreće na turneju sa bendom i naratorom.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Nova detektivska serija od septembra!


Iza serije 'Blindspot' stoji Martin Gero (Bored to Death) a za produkciju je zadužen Greg Berlanti (The Flash, Arrow).

Radi se o trileru u kome se na početku serije pronalazi gola žena (Jamie Alexander) bez ijednog sećanja, čije je telo prekriveno tetovažama, u jednoj putnoj torbi na Tajms Skveru.

Specijalni agent FBI Kurt Weller (Sullivan Stapleton) ubrzo shvata da je svaka tetovaža trag ka zločinu koji treba rasvetliti. On kreće u potragu za tragovima koji mogu dovesti do pravog identiteta mlade žene i da otkrije zaveru koja se krije iza svega toga.

Pored pomenutog dvojca, u seriji glume još i Audrey Esparza, Rob Brown, Marianne Jean-Baptiste, Ukweli Roach i Ashley Johnson.



Izvor http://www.prolog.rs/Nova-detektivska-serija-od-septembra!-article-16672.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 186 187 189 190 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.