Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 180 181 183 184 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660527 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Catching Milat  (2015)

Kao što već zasigurno mnogi znate, u Australiji već dugi niz godina živi veliki broj Hrvata koji su tamo izgradili nove živote i osnovali obitelji. Ali jeste li znali da je jedan od najokrutnijih, najpoznatijih i najzloglasnijih Australskih serijskih ubojica bio upravo hrvat! Točnije, Australac hrvatskih korijena, jedno od 14-ero djece obitelji iseljenika sa Korčule, zloglasni Ivan Milat, tj. punim imenom  Ivan Robert Marko Milat. Dotični je u razdoblju od 1989. do 1994. godine ubio sedmero ljudi, uglavnom autostopere i turiste (ta ubojstav su poznata pod imenom Backpacker Murders), a sumnjiči ga se za još 30 ubojstava koja mu nikada nisu dokazana. Uhićen je 1994. i osuđen na doživotni zatvor gdje je još i dan-danas.
Navodno je Milat poslužio kao inspiracija za lik sadističkog serijskog ubojice Micka Taylora u Australskom horor serijalu Wolf Creek/Wolf Creek 2, no ove godine će napokon dobiti svoju “based on true events” ekranizaciju u obliku Australske dvodijelne mini-serije Catching Milat koja je bazirana na knjizi Sins of the Brotherby Marka Whittakera i Lesa Kennedya. Tijekom dviju epizoda, od kojih svaka traje oko 120 minuta, pratit ćemo istinitu priču o tome kako je Australska policija predvođena detektivom Paulom Gordonom pod pritiskom javnosti, vlade i novinara tragala za Milatom, te ga u konačnici i uhitila.
Obje epizode je režirao Peter Andrikidis, inače redatelj mnogobrojnih TV serija među kojima su i “Farscape” te “Killing Time”. Glavnu ulogu, onu Ivan Milata, je odigrao Malcolm Kennard, a osim njega tu su još Richard Cawthorne, Geoff Morrell, David Field, te još neki. Po svemu sudeći Catching Milat će biti mračna, psihološka i proceduralna triler drama u stilu True Detectiva, a svoju premijeru će imati na Australskom Kanalu Sedam.

Izvor vjesnik
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
U planu novi nastavak hit filma 'Begunac'

Studio Vorner Bros najavio je da će snimiti novi nastavak hit filma “Begunac”, ali se još uvek ne zna da li će se Harison Ford ponovo naći u ulozi doktora Ričarda Kimbla.

Triler “Begunac”, koji je prvobitno bio TV serija koja se na američkoj televiziji prikazivala tokom 1960-ih godina, postigao je ogroman uspeh 1993, zaradivši na svetskim blagajnama 368 miliona dolara i obezbedivši Tomiju Li Džonsu Oskara za najboljeg sporednog glumca.

Radnja filma prati uglednog lekara dr Ričarda Kimbla, optuženog za zločin koji nije počinio, koji beži iz zatvora kako bi pronašao krivca i dokazao svoju nevinost.

Godine 1998. snimljen je prvi nastavak pod naslovom “Lovci na begunce” (US Marshals), u kom su glavne uloge tumačili Tomi Li Džons, Vesli Snajps i Robert Dauni džunior. Film nije ponovio uspeh “Begunca”, zaradivši svega 102 miliona dolara i uglavnom loše kritike.

Prema pisanju sajta Deadline, scenario novog nastavka napisala je Kristina Hodson, autorka najavljenog trilera sa Naomi Vots “Shut In”.

Ukoliko se Harison Ford vrati u film, biće to, nakon novih “Ratova zvezda” i petog nastavka “Indijane Džons”, njegova treća reprizna uloga.

Izvor http://www.prolog.rs/U-planu-novi-nastavak-hit-filma-Begunac-article-16208.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Paper towns (2015)

,Gradovi na papiru' je priča u čije je središte smešten Kventin (Net Vulf, koga se sećamo iz filma ,Krive su zvezde'), maturant koji je zaljubljen u zagonentnu Margo (Kara Delavinj) još od kada je bio dete. Nakon što ga povede u avanturu kroz njihov rodni grad, Margo odjednom nestaje, ostavljajuci za sobom tajanstvene tragove koje Kventin mora da dešifruje. Potraga za njom vodi njega i njegove duhovite prijatelje na uzbudljivo putovanje koje je u isto vreme i smešno i dirljivo. Na kraju, da bi Kventin pronašao Margo, mora i sam da shvati šta su pravo prijateljstvo i prava ljubav.

Za režiju je zadužen Jake Schreier koji je radio prema scenariju John Greena i Scotta Neustadtera a glavne uloge igraju Cara Delevingne, Nat Wolff i Halston Sage.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Gemma Bovery (2015)

Rađen po istoimenom romanu od Posi Simonds film se bavi vanvremenskom temom o bivšim i novim ljubavima. Smešten na severu Francuske, tačnije Normandiji radnja prati Džemu Bovari, osetljivu devojku koja živi miran život sa svojim suprugom.

Nakon određenog vremena, Džemina velika ljubav se vraća u malo selo i saznaje da ga ona “nije sačekala” i da se udala za Čarlija Bovarija. Njene želje i dužnosti se sada nalaze na pred velikim iskušenjem.

Režiju potpisuje Ana Fontejn, na scenariju su radili Paskal Bonicer, Ana Fontejn i Posi Simonds a glavne uloge u filmu igraju Džema Arterton, Džejson Felming i Fabris Lučini.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
J.K. Rowlings na malim ekranima


Koprodukcija BBC-a i HBO-a iznedrila je novu dramu, mini seriju naziva The Casual Vacancy smeštenu u ruralne predele Ujedinjenog Kraljevstva. Serija je ekranizacija jednog od romana obožavane spisateljice J. K. Rowling, koji barem ovog puta nije smešten u fantastični svet čarobnjaka i čudesnih bića.

Roman The Casual Vacancy autorka je izdala 2012. godine i to joj je prva knjiga koja cilja na odraslu publiku. Roman je u prvoj nedelji svoga izdanja u Velikoj Britaniji zaseo na 15. mesto best sellera, s vrlo dobrim iako ne i odličnim osvrtima književnih kritičara.

Glavne teme serije su, koje bi neki nazvali tipično britanskim, sukob interesa podeljenih klasa te siromaštvo i kriminal koji „nagrđuju“ pitoreskni gradić Pagford, prema viđenju onih koji tim slojevima ne pripadaju.

Središnji zaplet se okreće oko upražnjenog mesta na opštinskome veću smrću jednog od većnika. Situaciju dodatno zakomplikuje, uz nadolazeće izbore, želja nekih lokalnih političara da središnje seosko okupljalište pretvore u nekretninu koja će donositi više profita, poput spa centra.

Scenario za mini seriju je prilagodila Sarah Phelps dok se režije prihvatio Jonny Campbell.

Glumačka postava je prepuna poznatih britanskih glumaca koji uključuju svetske zvezde kao što su Michael Gambon i Rory Kinnear, zatim tu se nalaze i Julia McKensie, Keeley Hawes, Rufus Jones, Keeley Forsyth, Abigail Lawrie, Monica Dolan, Simon McBurney, Richard Glover, Marie Critchley i Michelle Austin.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Stiže film o poslednjih sedam dana života Tupaca Shakura

Gobi Rahimi, prijatelj i bliski saradnik tragično preminulog repera, sprema se da objavi film o poslednjih sedam dana u životu slavnog repera.

Sada dvadest godina nakon reperove smrti, Rahimi se sprema da uradi film u kojem ćemo videti neobjavljene snimke pokojnog repera, prenosi Blic.

"Želim da ispričam ovu priču jer čvrsto verujem da istoriju pišu izuzetni ljudi. Bio sam svedok poslednjih dana i dugujem sebi, njemu i svetu da ispričam ovu priču. On me je naučio tri bitne stvari u životu. Pokazao mi je šta znači živeti i biti veran sebi. Pokazao mi je šta znači živeti život punim plućima, bez ograničenja. Takođe, svojim odnosom prema porodici, prijateljima i saradnicima Tupaca me je naučio šta znači lojalnost. I upravo zbog toga, nisam želeo da ove snimke prodam onima koji su mi nudili dosta novca za njih", rekao je Gobi Rahmini.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Dokumentarac o Badr Hariju - najpopularnijem kickbokseru sveta

Objavljen je službeni dokumentarni film o Badr Hariju, jednom od najpopularnijih boraca sveta.

Badr Hari je verovatno najpopularniji kickbokser sveta među "casual" fanovima, a do tog statusa je došao svojom agresijom u ringu, brojnim nokautima, hrabrosti, ali i zanimljivim životom izvan ringa, koji se proteže od skandala i problema sa zakonom, do velikodušnih humanitarnih gestova.

Sa tek 30 godine, Hari iza sebe ima 117 profesionalnih mečeva, u kojima je ostvario 105 pobeda (92 nokautom) i 12 poraza. Ali, zapravo, nikad nije uspeo u potpunosti potvrditi svoj potencijal, odnosno nije uspeo osvojiti najprestižniji trofej, onaj K-1 Grand Prix prvaka, iako je uzimao teškaški pojas te organizacije, kao što je bio i teškaški prvak It's Showtimea, prenosi fightsite.

Sve u svemu, Hari je danas najplaćeniji kickbokser sveta, i to bez konkurencije, budući da mu je popularnost osigurala borbe u Ujedinjenim Arapskim Emiratima za honorare od preko milion dolara, dok borbi u Gloryu nastupaju za puno manje. Sve u svemu, Hari je specifična i zanimljiva ličnost, a takav je i ovaj dokumentarni film.



Izvor http://www.prolog.rs/Dokumentarac-o-Badr-Hariju-najpopularnijem-kickbokseru-sveta-article-16251.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
John Krasinski u filmu sa Annom Kendrick

Američki glumac, reditelj i scenarist John Krasinski režiraće i glumiti u The Hollars, filmu u kojem će mu se pridružiti glumci Anna Kendrick, Margo Martindale i Richard Jenkins. Krasinski glumi njujorškog umetnika Johna Hollara koji odvede svoju devojku (Kendrick) u svoj rodni grad veče pre nego njegova majka (Martindale) ima operaciju mozga: „Tamo je prisiljen da se nosi s ludim životom koji je ostavio iza sebe dok mu se njegova disfunkcionalna porodica, prijatelji iz srednje škole, anksiozni otac (Jenkins) i preterano napaljena bivša vraćaju u život pre operacije.“

Scenarista James C. Strouse koji stoji iza ovog scenarija opisuje film kao kombinaciju romantičnih drama Čelične magnolije (Steel Magnolias) i Garden State, na šta se osvrnuo i Krasinski: „Ovo je jedan od najboljih scenarija koje sam ikada pročitao i tačka. Jim je napisao jednu od najtežih, najsmešnih i najtačnijih priča o porodici koju sam dosada video. Srećan sam da mogu režirati takav scenario, a to što imam i ovu glumačku postavu je nadrealno.“

The Hollars bi trebao ove godine da stigne u bioskope.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Hit romani Cassandre Clare postaju TV serija 'Shadowhunters'


Izrazito loši rezultati u bioskopima značili su da filmskog nastavka za Instrumentarij smrtnika: Grad od kostiju neće biti, ali franšiza će oživeti na drugi način, piše Deadline.

ABC Family je odlučio da fantastične bestsellere Cassandre Clare pretvori u televizijsku seriju koja će nositi naziv Shadowhunters, a za režiju zasad samo prve epizode će biti zadužen McG (3 dana za ubistvo, Terminator: Spasenje, Charliejevi anđeli 1 i 2).

Uz režiju, McG će poslužiti i kao producent dok će Ed Decter (Tragovi zločina, Dvostruki život) biti izvršni producent i scenarista. Snimanje serije bi trebalo početi u maju u Torontu. Još nije poznato kome bi mogle pripasti glavne uloge u seriji, samo se zna da seriju na malim ekranima očekujemo sledeće godine.

Shadowhunters će slediti istu premisu kao film Grad od kostiju: u središtu radnje će biti Clary Fray koja sa 18 godina sazna da potiče iz porodice senkolovaca (shadowhunters). Nakon što neko otme njenu majku, Clary odlazi u avanturu na kojoj upoznaje dotad nepoznati svet vila, čarobnjaka, vampira i vukodlaka.

Film Grad od kostiju je trebao da sledi (Grad od pepela, City of Ashes), drugu od šest knjiga Cassandre Clare koje su postigle ogroman interes i uspeh širom sveta.




Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Jake Gyllenhaal u životnoj ulozi

The Weinstein Company nam donosi trailer za Southpaw, film za koga je Jake Gyllenhall prošao nezaboravnu fizičku transformaciju. Sportska drama o usponu i padu jednog bokserskog prvaka stiže od reditelja Antoina Fuqua i scenarista Kurta Suttera.

Prvi kratki video isečak je publici objavio Eminem, koji sarađuje na projektu od samih početaka filma, a trebao je preuzeti i vodeću ulogu. Ali, 2012. godine zamenio ga je Jake Gyllenhaal, kada se Eminem odlučio da fokusira na svoju muziku.

"Southpaw" je dirljiva priča o ličnoj tragediji borca kojem se život okrene naglavace nakon nasilne smrti supruge. Radnja prati njegovo fizičko i psihičko propadanje u jeku tragedije. Ali, kada mu socijalna služba oduzme kćer on odluči ponovno da stane na noge i vratiti je kući.

Osim Jakea Gyllenhalla u glavnim ulogama se nalaze Rachel McAdams i Forest Whitaker, a uz njih glume i Rita Ora, Naomie Harris i 50 Cent.

Premijera filma je zakazana za 31. jun.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 180 181 183 184 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.