Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Procitati #1 post u temi za detalje
a)
40%  (2)
b)
0%  (0)
c) Ne treba, lako mi je naci ono sto trazim
20%  (1)
d) Moze, ali imam bolju ideju (napisati ispod)
40%  (2)
Ukupno glasova: 5
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Film ~ Pozoriste ~ Televizija - Ideje i predlozi  (Pročitano 4152 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Citat
Kakve to veze ime sto moze da se nadje ?!
Ja pricam o tome kako olaksati ljudima ovaj forum.A sto se mene tice postoje forumi sa filmovima,sajtovi i domaci i strani.Koji nude bolje vecu informisanost.
I kakve veze to ima sto se to tako vuce od pocetka ?
Stvari se menjaju da bi bile bolje,a ne gore.Dakle,ja nudim bolje resenje od postojeceg jer bi svima nama olaksalo proces saznanja informacija o filmu.
Brisati poruke clanovima kako bi se uveo red.A ne malo malo zvekne neki pacenik gledao sam filma na prvom juce u 5.

Sam si sebi odgovorio. Ovo nije samo filmski forum, i ne mozes ocekivati tako nesto. Koja interesuje film lako ce naci o cemu je, a vecina ostavlja imdb linkove u svakom slucaju.

U pravu si, nema veze. To bi isto bilo kao kad bi trazio da ocenu pesmu, ostave tekst iste te pesme, i neki info o bendu na muzickom forumu... Mislim, kad idemo ovde, sto ne i tamo? Ne znam, nije problem staviti na glasanje i videti ko sta misli, ali opet to ne bi sve zaviselo od mene, tu su i Admini.

Citat
Geralno to nikom ne moze da smeta..Jer serija nema milijardu uz to i dobrih,pa da sad ja budem u dilemi.
Ali svakako je milion puta bolji moj predlog da ne citamo ko je kad koju seriju gledao.Jer nema ama bas nikakvog smisla.
Ovo olaksava proces pretrage,dalje daje informacije i subijektivne ocene i na kraju znas o cemu se radi,koliko je dobra i vredi li pocinjati.
Saznas i ovako,ali mnogo teze.Ako mi ne verujes kreni od neke strane i pokusaj da saznas koja je serija dobra a koja nije.

Za to ima tema za te serije, a i lako je pitati u Predlozi za gledanje da li valja ili ne, ovi sto su je gledali reci ce. Ja recimo koristim da popamtim sta sam zadnje gledao, kad je vec tu, i po nekad neka diskusija o nekom od njih. Opet mislim da se dosta ljudi ne bi slozilo, ali moze na glasanje i to.

Citat
Ma ja se slazem da postoje ljudi koji to vole.Zato i dajem predlog teme o fimovima.
Moji predlozi se sastoje od toga da ljudi brzlo,lako i tecno dodju do nekog filma,serije ili predloga za film i seriju.
Ovo trenutno stanje je odrzivo,ali je kao djubre.Moras da kopas da bi dosao do informacije.
Necu da ulazim da je nekim ljudima film hobi i iz tog razloga bolje da se filmovi iz buducnosti plasiraju u temi koja o
istima i govori a ne da se raspiaju po citavom forumu.

Pogledaj ovu temu, i koliko ljudi postuje: http://forum.burek.com/30-najocekivanijih-filmova-u-2013-godini-t597602.new.html#new

Isto toliko mozes da ocekujes i sa tom, mozda malo vise jer bi bili ipak poznatiji filmovi. Da ne pominjem da bi svima sa malo losijim kompom lagovalo zbog trajlera itd.. u svakom slucaju, teme se otvaraju samo kad ima trajler, pa da taj ko hoce moze da vidi da li mu se ista svidja po tom trajlerju. Druga tema je ova: http://forum.burek.com/filmovi-u-najavi-ili-ti-filmadzije-na-poslu-t122028.html   a i tu su vecinom samo vesti, opet, mozes da vidis posecenost.
Svakom iole filmovilu da tako kazem, je lako naci teme koje hoce (a ima i indeks tema): http://forum.burek.com/filmovi-serije-televizija-pozoriste-indeks-tema-t39058.html

Za ove 'prosecne korisnike', tu je bila i ova ideja (jedna tema sa linkovima ka popularnim serijama/filmovima za laku pretragu)

Citat
Problem je sto nije normalno.Forum sluzi za diskusiju.Samim tim svaka tema treba da bude univerzalna i da mnogo clanova dodje i diskutuje.
Ljudi koji nisu odgledali taj film nemaju sta tu da traze jer nemaju o cemu da diskutuju.
Dakle nije problem bojiti slova.Problem je to sto ljudi umesto da diskutuju o filmu oni preporucuju,hvale i ostalo.

Kako nemaju? Trajler je po nekad vise neko dovoljan za tu pocetnu diskusiju, prica filma, glumci, reziser... itd. Zahtevati od nekoga da komentarise na filmove/diskutuje, ne verujem da bi proslo dobro, mozda nesto gore nego sto je bilo sa smajilima na onom podforumu.

Tebe mozda boli.... ali druge ne. Vidis da se vecina slazu da je ok kako je sada..
Ako ti smeta toliko, ne citaj onda, i opet kazem, ako ima dovoljno ljudi, stavicu na anketu, pa da vidimo..
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Moracemo da se slozimo da se ne slazemo po konceptu ovog podforuma.
Ja ga zamisljam mnogo drugacije.

I ostajem pri svome da ovaj .. ovoliki podforum cine samo 3 teme,ostale su sviranje onoj stvari,u kojima neko nekad uleti nesto da iskomentarise nekad ne.I ako izadje neki medijski popularan film pa se svi sjate da ga hvale ili pljuju.
Sto ne menja cinjenicu da imamo 3 kasvetne teme od toga 2 imaju logiku a treca idiotski regulisana.

Licno,meni ne smeta..samo sam hteo da iznesem misljenje.Kako ce se stvari odvijti i da li ce ostati ovako kako jeste meni ne predstavlja problem.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ocigledno.
Vidis, vecini ocigledno odgovara ovako kako jeste ako je gledati po postovima u temi. Meni takodje, ali uvek gledam da poboljsam makar malo ako je moguce, ali ovo sto predlazes mislim da bi donelo u dobrom smanjenju postioca, a i na to treba da se gleda.

Jbg, vidis, to je tvoje misljenje, i zahvaljujem se na predlogu. Opet ako pogledas po postovima, vecina se ne slaze, pogledaj prvih par strana samo na pomenu stavljanja Skandinavskih filmova u jednu temu. A i opet, takva (velika) promena ne bi bila na meni.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Ne znam da li se vecina slaze,jer o cemu sam ja pricao nema veze sa tim da se vrse duboke pomene na forumu.
Mislim cista je logika da otvoris temu za film koji si gledao ..A ne koji nisi a uz to je iz buducnosti.
Ili da postavis link ,das ocenu i u kratkim crtama opises film.A taj film moze da bude iz obe koreje,japana,Tadzikistana i Novog Zelanda.
Ili da na temu ulazis da diskutujes o filmu,a ne da bude prekrivena spojlerima.

Ali okej,to je samo moj predlog i videcu sta predlazu drugi.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2013, 21:23:37 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
5 bambija za onog ko mi objasni svrhu ove teme.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Pa jesu 'duboke', jer bi se smanjilo puno tema, s' tim odmah i dosta manje pregleda i posete. Jos tu da dodas teranje clanova da postuju na odredjeni nacin, ili brisanje..

Ja licno izbegavam da opisujem filmove, jer nemam nista da kazem u vecini slucajeva, osim ako je film bas dobar ili bas los.

Ne mora ni da se oboji u belo, samo treba da se makar napise spojler ispred, da ljudi znaju.

5 bambija za onog ko mi objasni svrhu ove teme.

Veruj mi, vise ne znam ni sam Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
за неспособне: научити користити јебену претрагу и јебени индекс тема Smile

да нема зорана и да није поставио тему за berberian sound studio никад не би сазнао за тај филм и погледао га...а филм растура колико је добар иако спада у глупе филмове упоређујући га са ајрон меновима,суперменовима и осталим меновима
тако да...прикључићу се зорану и крећем са свакодневним отварањем више десетина тема за глупе филмове и серије које ми се учине иоле занимљивим...највише ћу се фокусирати на тајландска и исландска остварења Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2013, 23:09:18 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5

5 bambija za onog ko mi objasni svrhu ove teme.

Veruj mi, vise ne znam ni sam Smile
Citat
Bitno je da znas da brises postove.
Slazem se sa Jasijem da je tema o serijama totalno besmislena mada i sam ponekad napisem sta gledam,al se bar potrudim da je neka nova serija u pitanju.Vidim da Plej koristii temu da zna dokle je stigao sa gledanjem neke serije  Smile
Pravda za Jurkovica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ok. Ocigledno ljudima odgovara, tako da ostaje kako jeste, a u vezi nekih predloga mozda se nekad nesto i uradi, videcemo.

Niko nikome ne brani da se otvaraju teme.

Ukratko: Ovo sto Jasikasi hoce to ne mislim da je izvodjivo, i opet kazem, ne verujem da bi se svi slozili da bi uopste do toga doslo, ali sta znam...
Ovo sto Fredi hoce, opet nije izvodljivo tako, osim mozda staviti popularne serije u top temu, ali raditi to samo za serije a ne i za filmove je bespotrebno, jer vec ima Indeks tema koje je monk lepo odradio.
Sto je vanyo predlozio za preporuke od par ljudi, to moze u predlozi za gledanje, a i pored toga, mozda bi posebno mogla da se otvori tema, i ne bi bio prevelki problem... otom potom, mozda i bude.

Elem, ovde ide lock do daljnjeg, pa ako neki od drugih modova odluci drugacije, lako ce se otvoriti tema.

I da odgovorim vasabiju, i ako sam odgovorio bezbroj puta. Ako ti se ne svidja kako radim kao mod, tebi ili bilo kome, izvolite pa zalite se, pa neka Admini odluce. Ako nadju boljeg, neka me zamene, problema nema. Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2013, 23:40:47 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.