Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FExplorer za S60 OS 9.1 3rd Pitanja i Problemi  (Pročitano 19851 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
nisam siguran dokle ste stigli, ali istu tu stvar sa sign sam prekjuče morao da uradim sa tomb raider i uspelo je
uradio bih i za fexplorer, ali nigde nije postojao link za skidanje instalacionog fajla
hm....
aco, pa fajla još uvek nema?
ne možeš bez instalacionog to da uradiš
signsis FExplorer.sis FExplorer_signed.sis xxxxxx.cer sultan.key 0123456

FExplorer.sis-fajl koji moraš da imaš i koji će biti prepravljen
FExplorer_signed.sis fajl koji ćeš napraviti i koji ćeš instalirati u fon
xxxxxx.cer ono što si napravio preko sajta i programa
sultan.key ono što si skinuo preko rapidshare-a
0123456 šifra za to što si skinuo



nemamo FExplorer.sis
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
@lukpot  Deset puta sam ti procitao post i ne mogu da te dobro razumem sta si hteo da kazes  Smile Smile ,,,hoces reci da treba da imam FExplorer za OS 9.1 i da sa ovo sve ovde sto pricamo mi a i drugi da je uzalud ,,onda zasto i su napravili Tutorijal ,,,,,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
da
uzalud je
moraš da imaš fexplorer.sis
problem je što fexplorer.sis koji je hugo napravio ne može da se instalira na mobilni zbog problema sa sertifikatima
zato svako mora posebno za svoj mobilni (zato se koristi imei) da prepravi fajl da bi mogao da instalira
problem je što on nije još ni taj 'nepotpisan' fajl postavio na sajt
tutorial je još od pre, ne služi samo za fexplorer, kao što sam rekao-već sam tomb raider tako prepravio

edit: naravno, sačuvaj te fajlove koje si napravio, samo treba još tu da dodaš fexplorer.sis i napravićeš svoj instalacioni fajl
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 13:17:29 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
ajde aco, nek ti je sa srećom! uh, baš me zanima hoćeš li uspeti i ako uspeš, da li će moći sa FExplorerom sve da se radi kao što može na telefonima sa "starijim" Symbian-om
Nemoj se nadati uzalud. Autor još nije ni izdao svoju beta verziju za koju sam kaže da neće biti sertifikovana kako bi mogla samo da se instalira u te telefone da ne govorimo o tome da nema pristupa izvornim arhivama novog Symbian OS-a, a mi ovde već maštamo o tome da će novi FExplorer biti u stanju da razbije zaštitu koju ima novi Symbian OS i dozvoli da se kopiraju fajlovi po želji u proizvoljne sistemske foldere.
Da bi ovaj program mogao razbiti zaštitu koju ima Symbian OS automatski bi trebao da može da se instalira bez da se za svaki telefon posebno "odradi" sertifikacioni fajl vezan za IMEI broj, već bi trebao da se instalira nezavisno zaobilazeći sve te zaštite. On to ne da nije u stanju već ni sam samcat ne može da se instalira.
Kako onda očekivati da se pomoću njega može nešto više odraditi nego recimo Y-Browser-om??? Svaki fajl koji se instalira na telefon mora biti sertifikovan što se tiče sistemskih foldera, samim tim, valjda je svakome jasno da je FExplorer daleko od svoje moći koju je imao na starijim telefonima. Ne verujem da će ikada i moći da se zaobidje zaštita da ne govorim da će to biti moguće ovom aplikacijom koja bi dozvoljavala nesertifikovanim fajlovima da se smeštaju u sistemske foldere i još pride i da omogući sam uvid u te foldere!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
pa dobro, verovatno će uskoro postaviti taj FExplorer.sis fajl.... Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
 e ovako mislim da treba da se prerade SysExplrer, yBrowser ako sam tako skontao ...


although there are already few compatible file mamaners like SysExplrer, yBrowser and Sexplorer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
automatski bi trebao da može da se instalira bez da se za svaki telefon posebno "odradi" sertifikacioni fajl
mislim da to samo zavisi od umeća hakera...
ovaj ne zna kako da napravi potpisan fajl, pa moramo ovako
e ovako mislim da treba da se prerade SysExplrer, yBrowser ako sam tako skontao ...


although there are already few compatible file mamaners like SysExplrer, yBrowser and Sexplorer.
šta da se prerade?
ne možeš ništa da uradiš još oko fexplorera ako na to misliš...
prevod rečenice je: 'iako postoji već par kompatibilnih menadžera kao što su ta tri'
hoće samo da kaže da će fexplorer biti sličan
« Poslednja izmena: 02. Jan 2007, 13:25:05 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
hoće samo da kaže da će fexplorer biti sličan

i da će biti ograničen kao i ti menadžeri  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ok ako nemoze nemoze  Smile, Dgaba sam se izradovao  Smile,,,sta onda sa ovaj tutorijal sto ljudi svugde pricaj ,a i kako su dosle do Screen Sutove  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Da se ne lažemo, ali autor FExplorer aplikacije za starije operativne sisteme tipa 7.0/8.0 nije još uspeo da razbije zaštitu od slanja i prosledjivanja instalacionih arhiva koje ProfiExplorer šalje kao od šale a mi ovde mislimo da će ovaj za verziju 9.1 biti nešto????

Treba uzeti u obzir da sama verzija 1.16 nije besplatna kako autor navodi i zaklinje se u istu već je najobičnija trial verzija koja cirkuliše već mesecima i dalje nije doživela finalno izdanje koje će biti freeware. Sve ovo navodi na pomisao da autor želi da naplati najzad svoj rad i svoju aplikaciju i otuda i "metode" samostalnog sertifikovanja za verziju 9.1. Plašim se samo da se ta saznanja koja će mu korisnici pružiti ne zloupotrebi i aplikacija počne da se naplaćuje, jer se to već dešavalo u 1000 primera kada je recimo "n" autor ubedio korisnike da će aplikacija biti besplatana, dao free beta verziju i nakon sugestija i ispravljenih grešaka lepo istu prebacio u aplikaciju koju treba platiti!

No, kada FExplorer bude bio to što tražimo od njega tada će u te telefone moći da se instaliraju i prepravljene starije aplikacije za OS verzije 7.0/8.0/8.1 u "kućnoj radinosti" uz pomoć .sis/.sisx packer-a/unpacker-a samo uz preimenovanje fajlova i redirektovanje instalacije u pravilne foldere -  a to se neće desiti nikada.
Ok ako nemoze nemoze  Smile, Dgaba sam se izradovao  Smile,,,sta onda sa ovaj tutorijal sto ljudi svugde pricaj ,a i kako su dosle do Screen Sutove  Smile Smile
Pa došli su uz pomoć samog autora FExplorer-a. Zašto?!? Možda se odgovor krije u mom postu gore! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.