Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Festival zabavne muzike "Vrnjačka Banja 2006" početkom juna  (Pročitano 9518 puta)
25. Maj 2006, 10:23:48
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Festival zabavne muzike "Vrnjačka Banja 2006" početkom juna

Najavljen povratak pop muzike

VRNJAČKA BANJA - Pop pevači iz Srbije dobiće ove godine festival na kom će moći da pokažu sve što znaju, i to u Vrnjačkoj Banji 2. i 3. juna. Organizatori Festivala zabavne muzike "Vrnjačka Banja 2006" su produkcija "Legat" i RTS, a kako ističu, želja im je da vrate pravu pop muziku, bez istočnjačkog zvuka koja vlada na domaćoj sceni.

Promocija festivala priređena je ni manje ni više nego u Titovom "plavom vozu" a bila je to prilika i da se saopšte "tehnički" detalji manifestacije. Na trgu Promenada, uz mlade i neafirmisane izvođače, koji su dosad imali priliku da se predstave publici samo na zrenjaninskom festivalu, nastupiće i Marija Šerifović, Maja Nikolić, Katarina Sotirović, Ružica Čavić, Bane 187Ö Stručni žiri će dodeliti nagrade za muziku, tekst, aranžman i najdebitanta, a odluku o Gran priju Festivala će, uz stručnjake, doneti publika i žiri novinara, tako da je nameštanje Festivala, kako organizatori tvrde, isključeno u startu. Na konkurs je pristiglo više od 150 kompozicija, od toga je po oceni selekcione komisija 30 zaslužilo mesto na Festivalu. U revijalnom delu prve večeri nastupiće Boris Novković, druge Željko Joksimović, a gosti festivala su i Ognjen Radivojević, Maja Odžaklijevska, Ekstra Nena i Zoran Leković.

Popularni fudbaler Mateja Kežman trebalo je da se pojavi na festivalu sa grupom "Vožd". Nažalost, zbog obaveza oko Svetskog prvenstva u fudbalu, on se neće pojaviti u Vrnjačkoj Banji.


Izvor: Glas Javnosti \ O. Stojimirović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni zvuci ok , samo da ne bude kao usrane suncane skale i budva festival.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
FreeBSD
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
Ako je suditi po najavama - trebalo bi da bude ekstra. Ali sačekaćemo da vidimo glasanje  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
I, nakon prve večeri, kakvi su utisci??
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
ja sam cula samo 20 sec pesme marije serifovic:

a) ponovo peva o propaloj ljubavi;
b) ponovo je obukla odelo...
c) sigurno opet leontina seje svoj debilitet kroz tekst...

takodje... da li je zbog kise ili zbog renomea, ali cini mi se da je bilo praznjikavo...  Smile

ali opet kazem.. gledala sam samo 20sec
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam gledao 20min i ko da nisam gledao....
nemam pojma ko je pevao, mislim da je bila i ona Arijana,
sve pesme bile su skoro identichne, tako da sam prebacio na Grand..... Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
FreeBSD
Browser
Konqueror 3.5
mob
Samsung Galaxy S10
Na mene je najjači utisak ostavila upravo Arijana. Medjutim, videćemo večerašnje nastupe, i kako će se glasati, pa ćemo proceniti.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
Skandal, bruka i nevidjeno providna nameštaljka!   Prvi srpski festival će definitivno biti zapamćen po izuzetnom amaterizmu! Prve večeri prvih pola izvođača nije ni imalo natpis ko su i šta su, ko je radio tekst i muziku, totalno tehnički promašaj; medjutim, večeras još gora slika - na kraju festivala, izmislili su još par "nagrada", a dobitnici su smešni: ona Slađana zaista lepo izgleda, ali pesma je takva, da sam se smejao dok sam je slušao. Dodela nagrada je bila smešna i konfuzna, neorganizovana, zbunili su se x puta, nije se znalo ko kad treba da nastupi, ko je od koga osvojio koliko glasova, glasovi SMS-om nisu ni pročitani.....  Sve u svemu, ogromna nameštaljka! UAAAAAAA
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
    
Završen prvi muzički festival u Vrnjačkoj banji
Pobedila nada Grand produkcije

Prvi domaći muzički festival južno od Beograda "Vrnjačka banja 2006" završen je pobedom mladog Stevana Anđelkovića, koji je pored gran pri nagrade imao i najbolju kompoziciju. Nagrada za interpretaciju otišla je, očekivano, Mariji Šerifović, dok je prema oceni stručnog žirija najbolji tekst pesme "Ne mogu ni pare da vam pomognu", koju je izvela grupa "Vožd". Organizatori festivala, produkcija "Legat", odlučili su da dodele i mnoštvo specijalnih priznanja, te su se među nagrađenima našli: "Beti Bup", DankaUbiparip, "Creative Band", Slađana Ivanišević, "Blizanci", Marina Košanin. Novinarima se najviše dopao Siniša Kraljević Kralj.

Tek, ambiciozno zamišljen, muzički festival u Vrnjačkoj banji, posle dobrog početka, kako u takmičarskom, tako i u revijalnom delu, druge večeri kao da je posustao. I dok su prvo takmičarsko veče obeležile pop kompozicije pristojnog kvaliteta, druga noć bila je rezervisana za izvođače koji su u svoje pojavljivanje na sceni uveli više plesnih elemenata. I dok je manji deo javnosti nezadovoljan što je pobedu na festivalu zabavne muzike odnela pesma koju izvodi pevač Grand produkcije, kompozitor Rade Radivojević, umetnički direktor manifestacije i muzički urednik u RTS-u, smatra da u Stevanu Anđelkoviću treba prepoznati talenat.

- Stevan je imao zaista dobru pesmu jer to je klasičan zabavnjak, bez obzira na njegov dosadašnji rad. On bi, uz pravilno usmeravanje svoje karijere, možda, mogao da postane novi Zdravko Čolić- rekao je Radivojević po zatvaranju festivala.

S druge strane Saša Mirković, menadžer Marije Šerifović, nije zadovoljan festivalom. On je organizatorima postavio nekoliko pitanja i zamerki. Miki Perić, koji je nastupio u revijalnom delu, nije dobio dovoljnu reklamu, propozicije festivala prema njegovim rečima, nisu jasno definisane, kao i to da se na zna šta su nagrade, ali i da treba odrediti ko od učesnika peva zabavnu, a ko neku drugu vrstu muzike.


Izvor: Glas Javnosti \ O. S.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia krs
Ja sam samo cula neku Miss Svetlanu i slogirala se jer zena izdaje drugi cd, a veze sa pesmom nema, ko ce da joj kupi taj cd? Mislim kako su je bombasticno najavili...E da na namahe primecivah samo narodnjake, jer to festival mesovite muzike?! Smile
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.