Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fejenord se odriče Danka Lazovića?  (Pročitano 2493 puta)
21. Maj 2005, 16:18:38
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Tehnički direktor Fejenorda Mark Vote potvrdio je holandskim medijima da se uprava kluba iz Roterdama nalazi u dilemi da li da Danka Lazovića proda inostranom klubu ili da ga pošalje na pozajmicu jednom holandskom prvoligašu. Razlog za ovakav stav rukovodstva Fejenorda leži u činjenici da talentovani srpski golgeter nije opravdao ogromna sredstva uložena u njegov transfer pre dva leta, ali i incidenti koje je izazvao u poslednjih mesec dana.

“Danku su ostale još tri godine ugovora, ali mi bismo želeli da sledeću godinu provede u drugom klubu. Razmatramo sve opcije, a najbolja bi bila da neki strani klub otkupi prava na njegov ugovor,” rekao je Vote.

Podsećanja radi, Lazović je prvo zaradio isključenje na utakmici sa Herenvenom zbog udaranja Ugura Jildirima, da bi posle nekoliko dana na treningu oštrije startovao i povredio saigrača Barta Gora. Zbog prvog prekršaja dobio je kaznu neigranja do kraja sezone, a zbog povređivanja belgijskog reprezentativca Rud Gulit ga je preselio u omladinski tim.

(02. May 2007, 21:34:57)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Heh, Danko se promangupirao. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Steta, lepo mu je pocelo... e sad to udaranje...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Imao je sansu da napreduje, ali mislim da ce je tesko dobiti. Bilo gde da odes iz Srbije u neku ozbiljniju fudbalsku zemlju ponasanje je bitna stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Da je to tako Mihajlovic nikada ne bi igrao u prvoj ligi. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Da li je Miha na pocetku karijer tako nesto uradio??? U tim godinama je bio u Zvezd, koliko mi se cini, a samo mi reci da li je na treningu nekoga odvalio da se prica o tome???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa i Miha je oduvek bio poznat kao razuzdan mladic  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ali kad je izgradio ime pravio je sranja kao i sada Toti zatim Zidan, Berkamp, lako je to raditi kad imas autoriter, ali kurciti se u tim godinama kada u klubu nisi odigrao ni jednu utakmicu svih 90 min i pri tome imas 20 god.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Teski trenuci u karijeri mladog fudbalera valjda ce prebroditi krizu i nasaviti dalje . Posle makazica protiv Slavije ne secam se nekog dobrog poteza niti neke specijalno dobre igre , doduse nisam ga nesto mnogo ni pratio samo u mladoj reprezentaciji . Ako ne prebrodi krizu bice to jos jedan slucaj prerano prodatih igraca u inostranstvo i odlazak u anonimnost Pjanovic,Drulic,Ognjenovic,Delibasic ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ja sam zvezdas pa se nadam da ovo sto cu reci nece biti protumaceno kao klubsko razracunavanje. Moja konstatacija svim tim fudbalerima koji su samo gladni para i koji bi da mogu sa 15 godina vec da idu u Real je

debil je debil i to ostaje, a takve ljude ne treba zaliti.


Da je on bio prvi igrac koji je imao sansu da ode u veliki klub sa 20 godina pa da se kaze da se nije jadan snasao i da se zajebao u proceni, bilo bi mig a zao. Ako neko ima primere desetina igraca koji su tako gladni para i slave preko noci odlazili dok jos ni nos sebi nisu znali da obrisu pa onda pucali jedan po jedan, a ipak kretali istim putem, onda takvi ljudi nisu za zaljenje, oni su prosto debili i to ce i ostati. Zao mi je nekih igraca kao sto je recimo Bunjevcevic koji je bio u Zvezdi do 28 godine pa je sada vise rezerva nego sto igra i to u jednom ispod prosecnom evropskom klubu, ili recimo Pantelica koji je iz ciste ljubavi prema klubu potpisao ugovor i ostao u zemlji sto bi ga moglo kostati unistenja karijere u inostranstvu. Takvih ljudi mi je zao jer su oni pokazali da su dobri ljudi, pametni ljudi, ljudi koji osecaju nesto prema svom klubu, a ne da su debili koji rade istu stvar koju su pokusali puno njih i svi propali i ljudi koji klub vide samo kao neophodnu stepenicu da bi dosli do nekog inostranog kluba i uzeli pare.

Znaci, Danko, puk'o si, ko ti je kriv sto si debil i uclani se u klub perice ognjenovica.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.