Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fejenord se odriče Danka Lazovića?  (Pročitano 2492 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Perica nije dao dovoljno Zvezdi? Igrao je u tom klubu i postigao sta se moglo i dobio ponudu reala.. i sad bez obzira na to sto se on nije uspeo probiti.. samo imbecil bi odbio ponudu reala ili mancestera ili juvea.. pa makar i klubu grejao... Covek je za taj odlazak dobio pare da se obezbedio dok je ziv, a to ovde ceo zivot ne moze da zaradi. Bila je prica sa mladenovicem kad je pozvan u reprezentaciju kako je par meseci pre toga igrao za 10 hiljada koje nije primao i kako je razmisljao da prekine i da se vrati odakle je i dosao..  I jel tu ima neki problem sto ode da se obezbedi da ne crkne gladan kad zavrsi karijeru kao 1000 sportista koji su umrli u bedi nakon povlacenja. Jako su retki oni koje je klub zaposlio, ima ih mozda 30ak.. a sta sa ostalima? Zvezda postoji 50 godina, za to vreme je za prvih 11 igralo bar 400-500 igraca... mnogi od njih nisu otisli napolje.. sta sa njima?
Nemaju svi u zivotu sigurna ledja i normalno je da idu za parama, doduse trebalo bi da idu mozgom, ali ne vidim da je iko od tih koji su otisli ostao gladan.. mozda ne igra.. i mozda nema ugovor... ali ima od cega da zivi i nije mu uopste lose.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sto se pantelica tice, on je i bio napolju pa nije uradio nista pa se vratio u Srbiju, i sam lepo kaze da on ne moze bez splavova provoda i zajebavanja a ako hoces da budes elita, ima da radis kao konj i nema da se zajebavas po zurkama da ne prodjes ko potpuno zaboravljeni mutu koji je bio na jednoj zurci vise nego sto je trebao ili gaza koji nikad nije postao bog, a mogao je.
On ima jos 5-8 godina fore da igra i ima sanse da napravi karijeru, sad je i dete dobio pa ce mozda promeniti prioritete , ako se to desi moze da racuna da ce nesto postici, ako ne, dobro mu je i u zvezdi ili nekom slicnom klubu napolju, ali u prvu klasu uci nikad nece.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Kod nas je takvo vreme da je najvaznije zaraditi pare negde vani za normalan zivot. Oni imaju priliku i kosriste je sto je i normalno. A sad ako uspe jos bolje za njega a ako ne bar ima od cega da zivi. Svi koji odu uzmu ogromne pare vani i to je sigurno a sad njihovo ponasanje je njihova stvar.

I taj Lazovic ima 20-21 godinu i ako se uzbilji moze da izgradi neku solidnu karijeru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Znam ja da oni moraju da se obezbede, ali to po nekad prelazi granice normalnog ponasanja i uglavnom nema veze sa sportom. Ako je to jedini prioritet onda bi bilo fer da recimo Piksi kaze, znate mi smo bedni nemamo pare, nas jedini cilj je da prodamo sto pre igrace kako bi ih obezbedili, oni ne igraju za klub, boli ih uvo za klub, oni igraju da bi se obezbedili, ovo nije sport, ovo je samo sportska industrija i to je to. To bi bilo fer jer ona niko, bar ja ne bih otisao ni na jednu utakmicu, jer sto bih ja onda davao svoje pare koje takodje volim i koje mi trebaju da bi gledao neke tamo klince kojima je jedini cilj da odu upravo odatle gde su sada i gde ja zelim da pruze ono sto najbolje umeju. Ako jedini cilj nije uzimanje para i ako ima makar malo osecaja pripadanja klubu, zelje da se doprinese klubu, na kraju i zelje da se negde igra i bude neko ime van granica ove zemlje, pa ako hocete i obezbedi bolji, veci ugovor time, onda ne razumem razloge odlaska grlom u jagode svih tih premladih i nezrelih igraca koji odlaze i jede ih mrak i vracaju se potpuno neuspeli. Znaci po meni realno i fer i prema klubu i prema njima bilo bi da recimo negde do 25-te ostanu  klubu, tako doprinesu klubu i ujedno sazreju kao igraci i onda odu u inostranstvo i tako povecaju i sebi sanse da postanu neko o nesto tamo. Ko je u poslednjih dosta godina od mladih igraca uradio bilo sta u inostranstvu, a da sve bude jos jadnije, vecina ih je odlazila u neke potpuno lose lige tipa ruskih, ukrajinskih i njiam slicnih.

Pantelic je bio u Svajcarskoj i tamo je ok igrao, ali ta liga mu nije bila neki izazov. Onda je dosao u zvezdu jer sigurno da je zvezda bolj i ozbiljniji klub od nekog kluba u Svajcarskoj i opet bolja sansa da se ode u inostranstvo. Njega su ove sezone jos na polusezoni trazili i majorka i jos par ozbiljnih klubova i klubova gde je mogao da zgrne puno para, ali on je iz ciste ljubavi prema klubu odlucio da ostane i tako spreci krah zvezde koji se sremao i svojim primerom spreci ostale mlade igrace da odu iz kluba. Zato ga ja volim jer je jedini u posednjih puno godina pokazao da mu je zvezda nesto vise od necega sto ce mu omoguciti da ode u inostranstvo i zgne pare.
« Poslednja izmena: 22. Maj 2005, 08:42:31 od Ciklopentanoperhidrofenan »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Perica je mogao da ostane jos sezonu dve u zvezdi i mogao je da bude malo realniji pa da ode u neki klub u kome je imao sanse da igra, a ne da po svaku cenu hoce u real i da tamo odigra 5 minuta i upropasti sebi karijeru. Da je ostao jos u zvezdi sazreo bi kao igrac i onda da je otisao recimo u neki klub u Holandiju ili neki manji spasnki italijanski klub, kao vucinic recimo, danas bi verovatno igrao za neki milan, juventus, a mozda i za taj real za koji je toliko zeleo da igra.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Pantelic je bio u Svajcarskoj i tamo je ok igrao, ali ta liga mu nije bila neki izazov
Bio je i u Grckoj i u Spaniji i u Francuskoj. Onda se vratio u Obilic koji se raspadao pa je presao u Sartid a tek onda u Zvezdu.
Citat
Njega su ove sezone jos na polusezoni trazili i majorka i jos par ozbiljnih klubova i klubova gde je mogao da zgrne puno para, ali on je iz ciste ljubavi prema klubu odlucio da ostane i tako spreci krah zvezde koji se sremao i svojim primerom spreci ostale mlade igrace da odu iz kluba
On ima vazeci ugovor, ovde je tek godinu dana, voli klub i to sto je dobio ponudu od majorke (sto nije zvanicno nego je naklapanje ko sto je bilo da vukcevic ide u valensiju) nema neke narocite veze. Kad oduzi svoj dug klubu, i on ce otici ako bude vredeo. Ni ta majorka nije luda da plati 5mil eura obestecenje jednoj zvezdi za jednog pantelica.

Citat
Znaci po meni realno i fer i prema klubu i prema njima bilo bi da recimo negde do 25-te ostanu  klubu, tako doprinesu klubu i ujedno sazreju kao igraci i onda odu u inostranstvo i tako povecaju i sebi sanse da postanu neko o nesto tamo. Ko je u poslednjih dosta godina od mladih igraca uradio bilo sta u inostranstvu, a da sve bude jos jadnije, vecina ih je odlazila u neke potpuno lose lige tipa ruskih, ukrajinskih i njiam slicnih.
Isli su tamo gde su mogli, a i ta ruska i ukrajinska liga je jaca od nase jer svake godine poslednjih x godina ima bar po nekog jakog ucesnika evropskih kupova.

Citat
Perica je mogao da ostane jos sezonu dve u zvezdi i mogao je da bude malo realniji pa da ode u neki klub u kome je imao sanse da igra, a ne da po svaku cenu hoce u real i da tamo odigra 5 minuta i upropasti sebi karijeru. Da je ostao jos u zvezdi sazreo bi kao igrac i onda da je otisao recimo u neki klub u Holandiju ili neki manji spasnki italijanski klub, kao vucinic recimo, danas bi verovatno igrao za neki milan, juventus, a mozda i za taj real za koji je toliko zeleo da igra.
Da je ostao u zvezdi propao bi kao Ilic i Ivic i za 5 godina bi radio u nekom kiosku, ovako je bar otisao zgrnuo pare a kako ce ih potrositi to od njega zavisi, dobio je sansu.
Citat
Da je ostao jos u zvezdi sazreo bi kao igrac i onda da je otisao recimo u neki klub u Holandiju ili neki manji spasnki italijanski klub...
Pa da bude grejac klupe cak i ako bude zlatna kopacka lige u bilo kom jacem klubu.
Nisu svi ronaldo, romario i van nistelroj. Perica sa svojim davljenjem lopte nema sta da trazi u takvom nekom klubu.
Citat
kao vucinic recimo, danas bi verovatno igrao za neki milan, juventus, a mozda i za taj real za koji je toliko zeleo da igra.
I vucinic bi da je mogao otisao u Juventus odmah, ali posto je dosao iz Sutjeska koja ni stadion nema kao potpuni anonimus cak i za nas u zemlji a kamoli napolju nije ni mogao da ode u neki jaci klub i da je hteo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Da sam na Perinicnom mestu bio i ja bi otisao u Real, da sam na mestu Cirica bio otisao bi u BArcelonu. Pa zasto bi covek igrao u Ledjeu ako moze u Barsi, ko ge jebe klupa, klupa, al si brate u BArsi uzmes pare i zivis ostatak zivota srecno i veselo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Plasim se da je tema otisla u sirinu .
Svi ti ljudi koje ste nabrojali su fubaleri i profesinalci i rade za pare . Profesionalac ne znaci samo igrati utakmice nego vredno trenirati i tako doprinositi svom klubu.Sto veci klub to bolji ugovor , obicno je tako.
E sada nas kao navijace reprezentacije ne interesuju samo revnosni i radni profesionalci nego oni igraci koji i igraju utakmice i koji postizu i dobre takmicarske rezultate jer onda mozemo racunati na njih i u plavom dresu .
Tako da sa moje tacke gledista (navijac plavih) uvek cu vise ceniti igrace koji su upsli i da se izbore za mesto prvotimca u svom lkubu od onih koji odradjuju ugovor sto ne znaci da su ovi drugi manje kvalitetni ili manje vredni .
Podsecanja radi Kristijan Karembe je kao rezerva Reala i Francuske osvojio sve trofeje na kugli zemaljskoj (osim cini mi se kupa uefa) .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.