Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:03:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FB profil i kraj veze  (Pročitano 4673 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ajde priznaj... i tebi je bilo lepo..
Posebno sto je to tip veze - zajedno smo, a u stvari nismo..
Svako ima svoj zivot i ne mora da ga menja...
Samo... eto.. salju se te porukice i to je to...
Nema obaveza i planova... sve je ... tako.. uvek lepo...
Ne moras da je vozis kuci i cekas kada kupuje u prodavnici...
Ne moras da je pokrivas nocu kada spava...
Ne moras da je gledas sa prljavom kosom i u staroj trenerci...
Ne moras da se druzis sa njenim prijateljima koje ne poznajes...

Ma.. ne moras nista... Wink
Vidis,ona za njega nije bila ta,nego "ona"...a kad se to ne poklopi,e jbg onda... Smile...ali za to postoji savet godine i glasi : "klin se klinom izbija"  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
mob
Apple iPhone 7
Prvo da pozdravim sve,
Imam veoma veliki proble , u vezi sam vec nekih godinu dana sa devojkom koju sam upoznao preko interneta. Zavoleli smo se ali posle nekih tri meseca ona me blokirala sa svih svojih profila.  Ima ih tri za koje ja znam i neke svoje stranice, cak i internet radio stanicu koja je jedno vreme bila aktivna ali sada ne. . . Po njenim recima ona i njeno drustvo imaju preko 15 profila koje koriste svi zajednicki i koje su napravili da bi fb stranica dobila sto vise lajkova. Sva svoja blokiranja i skrivanja svojih fb profila pravdala je time sto se ne slaze sa mojim stavovima na fb, po njenim recima ga dozivljavam isuvise licno i krut sam po nekim pitanjima. . .  Npr ona udje na igrice pojedine, odmah tu dodju poljupci, srca, ona svakoga voli, svakoga zove "duso, srce" salje one emotivne smajlice. . . . Meni je to zasmetalo u jednom trenutku i onda je nastalo blokiranje. . .  To je trajalo nekih godinu i po dana. . .  Za to vreme sam primetio da su se pojavili neki najbolji prijatelji odjednom kojih nigde nije bilo u periodu dok smo mi provodili zajedno vreme na fb. . .  Navodno nisu mogli da je vide, i odjednom su mogli kada je mene blokirala. .  Kada god se pomene tema da me prihvati za prijatelja onda nastaje histerija, uvrede, optuzivanjei prekid veze. . .  Poslednji put me je optuzila da sam bolestan i nenormalan, uz psovke, vredjanja, i naravno konacni prekid. . .  Ponudila mi je da postanemo prijatelji na fb ali da onda budemo tu ali da od nase veze nama nista. . .  Nisam prihvatio tada, jer nisam zeleo da prekinem vezu, volim je, ali posle neprospavane noci i razgovora sa odredjenim ljudima sam je pozvao sutradan i rekao da prihvatam. . .  Naravno odbila je tada i prekinuli smo, uz nevidjenu histeriju, bes, uvrede i psovke. . .  Interesuje me savet nekoga od vas da li je imao slicnih problema, jer mi je dosta vise sumnje i muljanja. . . 
Prijatelju, imao sam skoro pa slicnu situaciju.
Da ti kazem, pusti ti to kraju. Batali to, ima cura na pretek.
Znam da nije lako, ali moras dalje. Samo zamisli da je to tek pocetak, a sta ce tek kasnije da ti radi?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
I, kako se zavrsio tvoj slucaj, sta je nakraju epilog svega... Mislim na ponasanje druge strane,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
mob
Apple iPhone 7
I, kako se zavrsio tvoj slucaj, sta je nakraju epilog svega... Mislim na ponasanje druge strane,
Ja sam na neki nacin kulirao. To sam radio da saznam da li joj je stalo ili ne. Ako brzo "ohladi" znaci da joj nije bilo stalo, sto se i desilo u mom slucaju.
Ona nije pokazivala nikakve znake da bi ja nastavio da se trudim. Prvo sto me je nasaamarila sa drugim, drugo blokirala me na fejsu a ovamo kaze da joj znacim...uz to se javljala bar jednom u sedam dana. Da joj vjerujem? Ne!
Imao sam cvrst stav i pokazao joj da nije jedina.
Brate, samo trebas da kazes sebi NE. Ne treba ti to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Tel.Me Your.Number
Čoveče kakve zavrzlame, drago mi je što sam se olenjio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
HTC One
Ma zaboravi je... pravac FB, random izbor novogi zenskog profila i eto tebi nove devojke cas posla.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:03:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: veze kraj profil

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.