Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FB oglasvanje i sirenje sajta uopste  (Pročitano 4960 puta)
16. Nov 2011, 23:43:21
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 4
da zelite da oglasavate svoj sajt ... target su vam oni koji jos nisu lajkovali vasu stranicu na face-u (da ne odlaze klikovi bzvz na njih ... mada dosta ljudi koji takodje vec posecuju nisu lajkovali ... ali opet  Smile )

da li biste oglasvali do vaseg sajta ... ili do fb page-a?

uz to ... takva je tema da se moze targetovati dosta uzak krug (iako je cifra velika) koje ce sigurno interesovati vas sajt ... po tome sto lajkuju upravo stvari kakve se na njemu nalaze ... tako da uz kvalitetan sam oglas ... ukoliko ga uoce velika je verovatnoca da ce doci na stranicu ... e sad ... koju?

dolaskom na sajt ... dobijamo 1 posetu ... velika je verovatnoca da ce se korisnik zadrzati ... ali ako se ne registruje odmah na forum (koji predstavlja ono najbitnije/vrednije na sajtu) ... do njega se kasnije ne moze doci ... tako da jbg ... mada to je klasicno oglasvanje ... ipak tu je content da ga zadrzi i sve sto sajt inace pruza ... ali sada sam pomenuo to zbog poredjenja

dolaskom na fb page ... ima uvid u vesti sa sajta ... posto se rssom izbacuju automatski na page ... tako da ukratko moze videti sta ima na samom sajtu ... a takodje moze videti uopste ono stoga zanima ... posto se trudimo da budemo sto aktivniji i da stalno izbacujemo ono sto je tom profilu ljudi potrebno/zanimljivo ... daje fine rezultate ... mada opet ovde ne mora znaciti da ce dolaskom na page i lajkovati isti ... tako da je kao i na sajtu moze da se reg a ne mora da znaci ... mada opte moze i lajkovati sa sajta ...

ja sam vise za dolazak na sajt ... jer mislim da ga kvalitetom i ukupnim utiskom ... pogotovu nakon promena koji ce uslediti od nove god ... mozemo zadrzati ... ali cuo sam suprotna misljenja ... pa reko da se raspitam malo vise
______________________________ _____________

ovo mi se cini kao veoma efikasan nacin oglasvanja ... pre svega zbog izuzetnog gadjanja ... jer jbg gotovo smo udvostrucili posetu od kako smo pokrenuli ... ali cenim da ce se to siriti ovim putem jos do odredjene cifre ... a da bi uopste dosli do ljudi jos mislim da je ovo najbolji put ...
tipa sajt sada posecuje oko 13k unikatnih mesecno ... dnevno je to oko 700 ... sada nesto vise jer se odrzava turnir i u to vreme je forum najaktivniji ... znam da mozemo povratiti ljude od raniej i doci do odredjene cifre ako ovako nastavimo po planu do recimo 1000-1200 unikatnih dnevno relativno lako ... ali zelim da pricu podignemo na mnogo visi nivo zbog cega je i preuzet sajt

ali siguran sam da je tu makar jos minimum 5000 ljudi ... kazem minimum da se ne bi bacao sa ciframa ... a ovo je iz nekog manjeg istrazivanja sigurno ... koji bi mogli ostati stalni posetioci ...

nazalost budzet je veoma veoma mali ... makar za ovaj prvi kurg oglasvanja  Smile

dajte savete uopste ... zelim sto bolje napraviti neki malo dugorocniji plan ... za narednih oko 6 meseci smo isplanirali sta i kako ce se gurati ... aktnivnosti ... turniri ... nagrade ... stvari svojstvene za tu vrstu posetilaca ... ali zelim to jos uozbiljiti

na mesecnom nivou imamo oko 30% novih poseta ... dnevno se na forum registruje oko 6 ljudi ...

________________
kada sam otvorio temu mislio sam samo da cujem misljenja ... sajt ili fanpage ... ali sam onda prosirio jbg ... nadam se da ima ko ce iscitati sve

radi se o tome da zelim da postavim dobru osnovu ... i da sirim sajt dalje i dalje ... ima odlicne predispozicije ... jer je najveci ... trenutno jedini u srb ... ostali su mahom zbog troskova se pogasili (a samim tim ne predstavljaju neku konkurenciju i ako se vrate) ... ali pokriva celu exyu ... zbog raznih problema unistili su sajt ... ali sada je ponovo krenulo kako treba ... i zelim od toga stvarno nesto veliko ... pa skupljam sva moguca misljenja i gledam kako da iskoristim na ovom projektu  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.50
mob
Apple iPhone 6s
Zavisi od tipa sajta, ali generalno, ja preferiram da ljude posaljem na sajt, a da tamo, fan page bude lepo ispromovisan...
Moze i da se napravi custom landing ili widget za ljude koji dolaze bas kroz taj kanal...

Samo promovisanje fan page - a nije bas srecno, jer broj fanova ne znaci da ce toliki broj ljudi videti objavu... facebook je vrlo cudan sto se toga tice i cesto na nepredvidiv nacin prikazuje objave sa fan strana, odnosno ne prikazuje sve svima, filtrira, kasni i sl.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
LG Nexus 4
 Smile videcemo rezultate kad dodje vreme Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Nije to lose, jedino ako promovises neki proizvod, inace da bi dobijao neku posetu koja ce da cita clanke ili da klikce na google adsense, onda to ne valja. Bolje nadji nekoga sa velikim facebook stranicama i plati mu da objavi neki tvoj link, imaces vise posete i proci ces jeftinije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
LG g5
Sve zavisi od tipa sajta koji držiš.

Facebook fan page mozes uveliko iskoristiti ako znas kako i ako imas dobre ideje.
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iPhone 6s
Zavisi sta ce covek da radi i sta zeli da postigne tom posetom, ali dobro profilisana kampanja ima itekako smisla Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
LG g5
Zavisi sta ce covek da radi i sta zeli da postigne tom posetom, ali dobro profilisana kampanja ima itekako smisla Smiley

Uzmimo na primjer istorijsku biblioteku. Sajt koji je nastao od ljudi koji svojom dobrom voljom unapredjuju i doprinose.

Dao sam im nekoliko ideja za unapređenje sajta preko facebooka. Međutim odbili su jer je njima cilj participacija što više članova ali samo preko stranice jer ne žele da stvaraju rivalstvo među korisnicima. Ali ti ako ne ponudiš korisnicima nešto što će ih privući a da tu nema bar imalo takmičarskog duha kako onda planiraš da razviješ sajt ako nema interaktivne komunikacije između vlasnika sajta i posjetioca.
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ma da najbolje je stimulisati nagradama ljude, vise ce da se isplati nego da npr. platimo nekoga da obavi taj posao. Evo npr. sajt kakopedija.com dobija fin sadrzaj za male pare Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Sumadija <3
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
kako radi ova kakopedija? koliko placa i sl ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Kakopedija je super sajt, njeno vreme tek dolazi, ima trenutno 640 clanaka unikatnih sa minimum 500 reci svaki, sto ubija. Po mojoj proceni na osnovi Alexa.com ranga ima oko 6-7k posete dnevno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.