Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:43:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fanovi Michael Jacksona  (Pročitano 11817 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple Iphone 5s
ima on dosta dobrih stvari Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Secam se jednog i jedinog spota kojeg su pustali na RTB pre jutarnjeg programa pre jedno 15-16-17 godina.. Znam da sam kao klinka bila u cudu jer nisam mogla da provalim na osnvu boje glasa i izgleda da li je osoba koja peva bata ili seka... Moje cudjenje, a i odbojnost.. traju i do danasnjih dana...
Ok.. ima par pesmica za djuskanje ali da je gospod bog  u muzici.. to.. to.. def nije.. Smile
              Nikako se ne sme suditi o necijoj muzici na osnovu boje necijeg glasa. Muzika (ne sva) je umetnost i ne sme da trpi ovakve ispade, a M.J. je svakako fntastican umetnik! To sto on povredjuje samog sebe, to je njego licni problem.
              Njegova muzika je super, a kvalitetu njegove muzike doprinosi i fantasticno igracko umece...mislim da niko na svetu jos uvek ne moze da mu parira, sto se tice igrackih posbnosti.Mislim da tome doprinosi i njegova izuzetna fizicka gradja!
              To sto se ti cudis njegovom glasu je najnjormalnija pojava ovde u Srbiji!
              P.S. Svako ima pravo na svoje misljenje, e sad, pitanje je dali je ono dobro ili lose....tvoje misljenje je zasigurno konzervativno i odajes utisak osobe koja se ne razume bas nesto (mozda uopste) u muziku!
« Poslednja izmena: 11. Apr 2006, 13:37:40 od Gimbrowsky »
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


prosimpsonovski orijentisana

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung x700
Svakako je slika o Majklu u mnogima sada iskrivljena, nakon svih kontraverznih i ekscentricnih prica i stvari koje se desavaju a u direktnoj su vezi sa njim, jer pedofilija nije mala stavr, kao ni njegovo menjanje boje koze, koje se do izvesne mere i moglo trpeti, ali on nije umeo da se zaustavi....kao ni sto verovatno, kao velika zvezda nije zeleo da cuje kritike na svoj racun.....i sad je tu gde jeste....
njegova muzika nije stvar o kojoj se vredi raspravljati, da nije bila dobra, ne bi je toliki ljudi slusali,a o ukusima ne treba raspravljati...a retki su oni kojima spot za Black or White nije bio fascinantan u vreme kada se pojavio.... Smile

Uh, ovo je nesto najobjektivnije sto sam do sad (i od sad Smile) izjavila na forumima.....  Smile
IP sačuvana
social share
I Am-oK, if I Am-oK, you see...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


prosimpsonovski orijentisana

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung x700
Ih, pazi da ti dlanovi ne pocrvene od tolikih aplauza.... Smile(menjas i ti boju koze, a?....u crvenu Smile)

ja sam samo taj spot cekala.....da vidm kako se oni ljudi "pretapaju"....a samo sam jednom videla onaj produzeni spot od 15-ak minuta kad se Majki pretvara u pantera na ulici.....samo jednom....
IP sačuvana
social share
I Am-oK, if I Am-oK, you see...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne, nije on pedofil, on se samo igra. Najomiljenija igra mu je "Ljubi cika pisu". Smile

P.S. ( Jel' mu otpao nosic? Cuo sam da ima problema.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Ma nije on sav svoj.. Egocentricni narcisoidni bolesni rasista sa nesrecnim detinjstvom ..kao mali nije imao igracke pa se sad igra  Smile Smile Najgori predstavnik "crne zajednice". Ja mislim da slika o njemu uopste nije iskrivljena nego je napokon dobila svoju pravu boju. Da li ste slusali njegove izjave, da li ste mu videli caleta.. Pa da mi je onakav cale i ja bi bio lud. A da je dobar muzicar, to ok.. mada coveka treba ceniti kao zbir svega sto je radio u zivotu, a on je u debelom minusu.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better safe than sound.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pravo zboris dobri covece! Smile
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ma nije on sav svoj.. Egocentricni narcisoidni bolesni rasista sa nesrecnim detinjstvom ..kao mali nije imao igracke pa se sad igra  Smile Smile Najgori predstavnik "crne zajednice". Ja mislim da slika o njemu uopste nije iskrivljena nego je napokon dobila svoju pravu boju. Da li ste slusali njegove izjave, da li ste mu videli caleta.. Pa da mi je onakav cale i ja bi bio lud. A da je dobar muzicar, to ok.. mada coveka treba ceniti kao zbir svega sto je radio u zivotu, a on je u debelom minusu.  Smile Smile
            Prvo: Ne znam sta podrazumevas pod "igracke"....pa ni moj deda nije imao igracke, pa nesto ne primetim da je " Egocentricni narcisoidni bolesni rasista sa nesrecnim detinjstvom"...cak naprotiv!
            Drugo: Reci nam jednu njegovu izjavu, zbog koje ga osudjujes!
            Trece: Njegov cale ga je i progurao na pocetku...ugovarao je grupi termine za nastupe u Indiana.
            Izjava Michaelovog oca ""There wouldn't be so much crime these days if parents were prepared to punish their kids a little and take care that they stay on the right track" , kod mene moze da prodje! To sto ga neko optuzuje za nesto sto mozda (a ja verujem uopste) nije ni bilo je njihova stvar...Michael je umetnik i to kakav umetnik!
            To sto mali ljudi osudjuju velike je samo los pokusaj da u svojim ocima (i mozda jos necijim) postanu veliki....i njihovo optuzivanje za nesto o cemu nemaju pojma, je totalno za nekomentarisanje i nije uopste bitno!
« Poslednja izmena: 14. Apr 2006, 17:04:22 od Gimbrowsky »
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:43:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.