Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:38:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fakultet...  (Pročitano 2317 puta)
30. Jan 2005, 16:21:10
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Ne znam koliko vas je bilo u toj situacija niti znam koliko ce vas biti, ali ja sam sad na samom raskrscu zivota. Imam frku da stvarno ne znam sta da upisem, sta mi odgovara. Ja u opste ne znam sta bi bio u zivotu i mogu slobodno reci da sebe nigde jasno ne mogu da vidim. Isao sam cak i kod psihologa, ako neki znaju za onaj test sposobnosti i jos par testova iz kojih se na kraju vidi sta ti lezi itd. Meni je bio jedan usran odgovor koji me nije ni malo pomerio a to je: Ti mozes da upise sve!  Smile  Ja reko dajte to malo konkretnije, to mi nikako ne pomaze! Ti si jednostavno po testovima sposban da radis sve. Ja pao u depresiju. Sta sad koji ku*ac!?
Do pre par dana sam razmisljao da upisem Nemacki jezik i knjizevnost, ali nakon razgovora sa profesoricom vise ne zelim to, naime ona mi je rekla sledece; Ti toliko dobro znas jezik kao da ti je maternji (sto je starno istina) ali to je i jos jedan problem, ti ne znas toliko dobro njihovu gramatiku (sto ne znaci da ja pricam bez padeza, nego sve radim po osecaju, nista ne idem po svesci) isto kao i u srpskom, znam da ga pricam ali bas definicije gramatike nemam blage). Ja sam se to znao ali eto sad me je bas odvratila od te odluke!
Ja mislim da je moj jedini problem je sto ja prilicno dobro znam sve, e sad sta mene interesuje do je druga stvar.
*ovo treba na pocetku teksta: ja sad jednostavno moram o sve da izbacim iz sebe ja se izvinjavam ako nekog ovim smaram*
Sta me interesuje aka sta bi zeleo da budem, sta ja znam volim motore(obozavam) mada sta sa tim, volim tuning opet sta sa tim, volim da crtam patike to je malo zajebano. slucajno sam pre par godina odlucio da snimim film nakon toga sam snimio jos jedan i dobio sam savet od montazera da sam jako sposoban za taj posao i da ne bi bilo lose da upisem to, kao imam taj feeling. I sad sam ja sa svojim odlukama otisao u pi*ku materinu.
pa ako je neko prosao kroz sve ovo a misli da zna resenje neka mi pomogne u ovom psiholoshkom problemu, ovo mi znaci zivot (uf al' ovo ozbiljno zvuci)
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji gora pozicija od one u koju ti ovom porukom nas stavljas.. prebacivanje krivice na druge ako pogresis faks da ne ispadnes ti kriv.
Nisi ni glup ni nesposoban, znas sta volis i znas u cemu si dobar pa se i ponasaj u skladu sa time.. postavi sebi neki cilj i idi ka njemu na nacin na koji ti mislis da je najbolje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kahm, mozda cu biti neozbiljna, ali u sustini postoji samo jedan ispravan nacin da prebrodis bezizlaznu situaciju - bacaj novcic.... Smiley Na kraju krajeva, sreca prati hrabre Smile
Da si na zapadu, savet bi glasio: nemoj da forsiras, uzmi godinu dana off, probaj da nesto sto volis i na kraju ces pronaci odgovor na svoje pitanje... Smiley Kod nas je taj savet delimican jer niko ne moze da ti garantuje da ces raditi posao koji volis - bez ili sa fakultetom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
@Anea Svidja mi se tvoje "odelo" izgleda da sam se zaljubio  Smile
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:38:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.