Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:21:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fajront "Fajront Republike"  (Pročitano 752 puta)
07. Maj 2010, 18:23:02
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Televizija Foks prikazaće 9. maja poslednje 70. izdanje humorističke tok šou emisije "Fajront republika" voditelja Zorana Kesića.



Foks je pozvao fanove Kesićeve emisije da u nedelju od 22.50 dočekaju "fajront 'Fajront Republike'" uz simbolično nazvanu "Poslednju epizodu", u kojoj će biti "prikazani delovi emisija koji nikada nisu emitovani".

"Mislim da je 'Fajront Republika' već doživela svoj zenit i da ne treba nastavljati nešto što je već proživelo svoje najlepše trenutke. Red je da se 'Fajront Republika' završi", rekao je Kesić agenciji Beta.

Kesić kao jedan od razloga za okončanje svoje popularne emisije, pokrenute u decembru 2008. godine, navodi to što "Foks nije uspeo da odgovori na neke produkcione zahteve da se emisije izdigne na viši nivo".

"Emisija je mesecima stagnirala. Prosto nije bilo mogućnosti da se na Foksu izdvoje neka sredstva da bi to bolje izgledalo", kaže Kesić, koji kao drugi razlog navodi svoju želju da se uskoro preseli u Pariz
i možda pokuša napraviti karijeru u Francuskoj.


"Devojka mi je Fancuskinja i radi na TV 5, na kojoj već postoje neki programi za strance u Francuskoj. U nekim kontaktima sa našom ambasadom i Kulturnim centrom javila se ideja da se napravi emisija
jednom nedeljno za dijasporu. Pokušaću da napravim karijeru u inostranstvu", najavljuje Kesić.

Posle par neuspelih pokušaja da ponudi gledan tok šou program, Foksu se posrećilo sa bivšim voditeljem televizije Metropolis Kesićem i "Fajront Republikom", neobičnim spojem autorovog uvrnutog humora, skečeva, muzike i gostovanja poznatih.

"Najdraže mi je što su gledaoci zavoleli emisiju. Nismo zamišljali da će toliko trajati, jer prethodni pokušaji sličnih emisija na Foksu nisu potrajali. Vrhunac je bila novogodišnja emisija gde su se
okupili nasi najdraži bendovi i gosti. Više je ličilo na žurku. Baš je bilo emotivno i lepo", kaže Kesić.

(Beta)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.29
mob
Tel.Me Your.Number
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:21:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.