Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 455 456 458 459 ... 465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Facebook ~ Univerzalna tema za pitanja i novosti  (Pročitano 1097753 puta)
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Apple Iphone 13
u davna,pradavna vremena pokusao sam samo jedanput da promenim ime sa latinice u cirilicu....od tog pokusaja meni fb govori da sam previse puta probao (imao sam samo 1 pokusaj ) i do dan danas ne da da to uradim  Smile Smile Smile ima li leka za to???
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Мислим да грешиш. Име можеш да мењаш колико пута оћеш само што после сваке промене мора да прође 3 или 6 месеци (не знам тачно) да би опет мого да мењаш. Вероватно ти проблем прави само име.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Apple Iphone 13
kako mislis da mi problem pravi samo ime?? ja imam svoje pravo ime na nalogu i hocu da ga prepravim u cirilicu.. Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Знам разумем. Али за нека имена прави проблем због тога што Фејсбук мисли да су увредљива или да се представљаш лажно. Најбоље да ти покушаш да промениш име па кад ти каже да не може ти пустиш слику екрана овде да видимо у чему је проблем. Не могу овако напамет да причам Smiley
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Da li mogu ikako da učinim da osoba kojoj nisam prijatelj vidi poruku iz podzemnog sveta zvanog 'Others' (a nije prihvatila poziv)
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ти не можеш. Она може, ако хоће.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 53.0.2785.97
Mudro rečeno 😂
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 160
Browser
Yahoo! Slurp Nepoznat
Ako napisem smajlij " : ) " u poruci na Fb, i posaljem je, primalac primi taj smajli a uz smajli se pojavi dodatak "Graph.Facebook.com" koji, na koji ako se klikne - dobije se ovaj tekst:

{
   "error": {
      "message": "(#803) Some of the aliases you requested do not exist: -)",
      "type": "OAuthException",
      "code": 803,
      "fbtrace_id": "DvEFPCPacdy"
   }

Je l neko zna razlog - zasto?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

gfc.jpg
(38.63 KB, 274x347)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Da li ti se isto desava i u normalnim, azuriranim browserima?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 160
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ako napisem smajlij " : ) " u poruci na Fb, i posaljem je, primalac primi taj smajli a uz smajli se pojavi dodatak "Graph.Facebook.com" koji, na koji ako se klikne - dobije se ovaj tekst:

{
   "error": {
      "message": "(#803) Some of the aliases you requested do not exist: -)",
      "type": "OAuthException",
      "code": 803,
      "fbtrace_id": "DvEFPCPacdy"
   }

Je l neko zna razlog - zasto?

Da li ti se isto desava i u normalnim, azuriranim browserima?


Pretpostavljam da je ovo pitanje u vezi mog pitanja?

Ako da; onda odgovor:
Ovo nema nikakve veze sa (mojim) browserom.
Zapravo bice da nema nikakve veze sa browserom uopste niti sa mnom kao korisnikom.
Jednostavnije receno:
Ne desava se meni Smile
I ne desava se ni u jednom browseru uopste...

Desava se mnogim ljudima (mojim poznanicima, prijateljima, a koji su meni prijavili ovaj bug)
U pitanju su razni korisnici koji Facebooku pristupaju kroz Facebook-ovu APLIKACIJU.

Aplikacija moze biti bilo koja, dakle od Facebook for Java phones, Facebook Lite (for Android) ili "regularni" Facebook App skinut sa Google Play-a. (provereno)

Ako (i samo ako) u Facebook aplikaciji oni recimo meni (ili bilo kome drugom) napisu smajlij : )  on se pretvori u smajlij Smiley a odmah ispod toga dobiju onaj prikljucak/dodatak graph.facebook.com koji, ako se klikne na njega, Facebook Aplikacija ga prebaci u browser od telefona koji onda pokaze onaj kOd.

Ono sto je zanimljivo:
Korisnik koji npr. meni salje iz njegove Facebook Aplikacije sa svog telefona smajlij,
Uz njegov smajlij ja (kao primalac) vidim smajlij i taj dodatak graph.facebook.com samo ako sam u svom (ili bilo kojem) browseru.
Ako sam i ja u Facebook Aplikaciji (bilo kojoj) na telefonu - ja to NE VIDIM u primljenoj poruci.

Isto tako i posaljilac - koji je meni poslao - u svojoj Facebook aplikaciji NE vidi taj "dodatak" ali ga i on moze da vidi ako se uloguje regularno na svoj desktop racunar.

Ispada da Facebook aplikacija (bilo koja) to na neki nacin generise ako se u Fb Aplikaciji sa telefona u poruci kuca taj smajlij, ali opet ta ista (ili bilo koja druga aplikacija od Facebooka) to opet NE prikazuje u poruci ni primaocu ni posaljiocu dok/ako se bilo ko od njih dvoje ne uloguje na bilo koji web browser - desktop ili mobilni browser.

Zanimljivo...

Neki su dobili nervne slomove (ali OZBILJNO) - mislili su da je virus.
Ne nije virus (ali ne mozes im objasniti sta je).

Ufff...

Prikupio sam dovoljno podataka i sinoc prijavio bug Facebooku.
Danas mi se niko (vise) nije zalio za ovaj bug (?)

Steta.. Mozda nisam trebao prijavljivati bug...
Uopste nije bio onesposobljavajuci kao bug ni za jednu funkciju, a s druge strane - jeste bilo vise nego zanimljivo posmatrati kako cupaju svoju kosu od nerviranja zbog toga... (ali bukvalno...)
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2016, 06:27:06 od CelicMiso »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 455 456 458 459 ... 465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.