Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:18:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Facebook - mala teorija zavere ....  (Pročitano 10019 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1255
Zastava Iza...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia x6
Ja sam moj nalog vec izbrisao,kontakte i prijatelje sa FB sa oterao u p. materinu tvrdeci da ja nisam ta osoba za koju se pretstavljam,deaktivirato sam nalog kao i email  uz  pomoc koga sam se prijavio na FB.Kolacice sam izbrisao i ocistio internet pretrazivac.Na sve foldere sam stavio sifru pored osnovne XP sifre.Stavio sam 1 firewall koji azuriram na svakih pola sata imam 2 antivirusa,kao i programe za sifrovanje datoteka i podataka,uskoro menjam i provajdera to cu cesto da radim svaka 2 meseca.Ispod kompjuterskog stola gde treba stoji tastatura drzim automat i defanzivnu rucnu bombu kao i 2 okvira puna municuje.Oni ce mene da spijuniraju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
Tel.Me Your.Number
Hahaha svaka čast Smile

bf ne deluješ na ljude!!! Batali!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Је l' vam palo na pamet da bi neko mogao da postavi ne svoju, već Vašu ličnu stranicu npr. na Facebook i tu iznese nešto malo podataka o Vama i neku Vašu sliku, pa zatim formira mrežu "online prijatelja" i na takav način, kroz razmenu sa njima, dođe do Vaših krajnje privatnih podataka? A da vi za to i ne znate...
Gomila ljudi pravi ovakve sajtove nekim kome su oni fanovi. Zar vi stvarno mislite da Madona, Pamela Anderson i slicni bleje na facebook-u. A pogledajte koliko ima Pamela Anderson na facebook-u, a tek koliko na myspace-u Smile. Mislite da je iko od njih trazio dozvolu. Da ne prican o Eric Cleptonovima ima ih jedno 1000 i svi isto izgledaju i sviraju gitaru.
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Ма тај сајт је смејурија. Ево ја се регистровао (лажно име наравно - стандардна процедура када се зезам) и тамо нема ништа.
На мајспејсу бар има форум, игрице и шта ти ја знам (нисам регистрован то може видети и као гост).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
pa sad nije da nema nista...imas od igrica, preko foruma, mada je on malo drugacije organizovan, recimo imas grupu, pa u njoj imas par tema gde mozes da postujes. Mozes da uploadujes znatno vise muzike i video materiala nego na myspace-u... Mislim ima i svojih prednosti i mana
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja sam moj nalog vec izbrisao,kontakte i prijatelje sa FB sa oterao u p. materinu tvrdeci da ja nisam ta osoba za koju se pretstavljam,deaktivirato sam nalog kao i email  uz  pomoc koga sam se prijavio na FB.Kolacice sam izbrisao i ocistio internet pretrazivac.Na sve foldere sam stavio sifru pored osnovne XP sifre.Stavio sam 1 firewall koji azuriram na svakih pola sata imam 2 antivirusa,kao i programe za sifrovanje datoteka i podataka,uskoro menjam i provajdera to cu cesto da radim svaka 2 meseca.Ispod kompjuterskog stola gde treba stoji tastatura drzim automat i defanzivnu rucnu bombu kao i 2 okvira puna municuje.Oni ce mene da spijuniraju.

Udri po dusmanima Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Sto se tice fejsbuka i svega .. imam tamo profil i to veoma aktivan .. ja jednostavno nemam sta da krijem .. ako neko želi ..moze slobodno da me nadje na fejsbuku svakog dana ..

Sto se tice licnih podataka .. Boze moj .. ako neko zeli da dodje do njih .. oni ce doci hteo ja to ili ne tako da se uopste ne sikiram u vezi toga.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 603
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 6131
Ja sam moj nalog vec izbrisao,kontakte i prijatelje sa FB sa oterao u p. materinu tvrdeci da ja nisam ta osoba za koju se pretstavljam,deaktivirato sam nalog kao i email  uz  pomoc koga sam se prijavio na FB.Kolacice sam izbrisao i ocistio internet pretrazivac.Na sve foldere sam stavio sifru pored osnovne XP sifre.Stavio sam 1 firewall koji azuriram na svakih pola sata imam 2 antivirusa,kao i programe za sifrovanje datoteka i podataka,uskoro menjam i provajdera to cu cesto da radim svaka 2 meseca.Ispod kompjuterskog stola gde treba stoji tastatura drzim automat i defanzivnu rucnu bombu kao i 2 okvira puna municuje.Oni ce mene da spijuniraju.

 
 Smile Smile Smile
Svaka cast  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I ajmo opet za iste pare !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1255
Zastava Iza...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia x6
Samo se vi zezajte nemoj posle da kazete da vas nisam upozorio.CiA sve gleda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 shto se tiche ovih shto nemaju shta da kriju - ma sjajno ,odmah vashe slike ,JMBG , krvnu grupu ,detaljnu i intimnu ispovest zivota na sunce ...  Smile Smile


 ja govorim o chinjenici da je de facto facebook postao globalni policijski dosije ,jer eto ljudi daju prave podatke o svom zivotu ,"susrecu se sa prijateljima" ,otvoreno razgovaraju - ali je sve ipak kontrolisano  .... znam da ima i ovde zaljubljenika u VB i druga ispiranja mozga koji obozavaju da ih neko posmatra Smile  ,ali ja se obracam normalnim ljudima  Smile

 shto je najgore - postoji sve veci drushtveni pritisak tipa ko nije na facebooku ne postoji ... chak su i pojedine firme  pochele da proveravaju zaposlene preko facebook-a .
   a tu je i jedna josh interesantnija chinjenica : bogatstvo jedne policijske arhive nije u kolichini podataka o osobi nego u podacima o kontaktima   -tj ko je s kim ,kada ,gde ... upravo ono shto facebook nudi .  s obzirom na iznenadan i "neochekivan"   Smile uspon bash ove mreze i na vlasnistvo .... ... razmislite sami ...  ja necu dalje da paranoishem ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:18:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.