Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:05:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fable: The lost chapters  (Pročitano 3044 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
Dobro napredujes!!!Presao sam igru prije nekih godinu i po.Takodje me vezala za racunar i zaista sam uzivao igrajuci je!
Trudio sam se da rijesim sve side questove ali mi je ipak ostalo par nedovrsenih.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung S7220
ali mi je ipak ostalo par nedovrsenih.
takodje, nije mi cilj da igru predjem sto brze, prava je uzivancija igrati i bice mi zao kad je zavrsim...

Takodje pokusavam da rijesim sve questove. Trenutno, ako se sjecas skupljam lutke i usput se vracam na kovcege koje otvara 10 kljuceva. Ostalo mi je jos par onih kamenih vrata... Interesantno da saznajem sve vise i vise detalja koji uticu u igri, a nikad ne bih rekao... Kao npr drustveni zivot heroja  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ako nisi resio quest sa pecurkama, jos uvek evo kako ...
jedna moze da se kupi u Barrow fields, druga je kod neke devojke u Picnic Area, treca je u Guildu kod kamenih vrata mora da se upeca, a cetvrta je u Guild sumi kod jednog lika moras da mu das pismo od neke ribe iz Oakvale.
Igra je ekstra ima dosta putanja i nacina kakav ces biti u igri ali nije losa zanimacija za ljubitelje RPG-a...
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 450
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Meni je uvek predstavljala problem uzasna linearnost.
Likovi sa kojima mozes da pricas i koji ti daju questove su na mapi oznaceni zeleno, i nema budzenja lika bauljanjem po sumama i ubijanjem beastova, vec si ogranicen podeljenim regijama...
Inace u ostalim aspektima igra je zaista odlicna, i veoma je zanimljiva...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson W610
Odlicna igra. Pre nje nisam igrao nijedan rpg i dobro mi je posluzila da me uvede u celu tu pricu. Ona je kao neka downgrade-ovana verzija klasicnog rpg-a, sa simpaticnom pricom i dobrom grafikom. Ipak, imam samo dobro da kazem o njoj

ps Jeste malkice kratka ali ko hoce duze nek igra Morrowind  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:05:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.