Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:39:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2012  (Pročitano 70078 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Skoplje, MK
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Nego, Makedonija dade 12 poena Albancima. Ja sam mislio da su oni u ratu, il tako nesto  Smile


Pa nisu Makedonci glasali nego siptari kojih ima vise tamo nego Makedonaca.

Jeste, tamo u BJRM su 100% siptara. Jesi li sad srecan?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
pa da budemo iskreni makedonci cine manjinu u rodjenoj zemlji. pun ih je qr siptara, zato je makedonija dala 12 poena albaniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia krntija
Овим путем бих желео да честитам Јоксими на освојеном другом месту. Јер треће место је исто што и друго, само се другачије пише, јел тако Јоксима?

Само напред батице, млад си дечко, будућност је пред тобом. Покорићеш и тај Еуросонг панаију му јебем... само истрај!
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Skoplje, MK
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
pa da budemo iskreni svedjani cine manjinu u rodjenoj zemlji. pun ih je qr srba, zato je svedska dala 10 poena srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
pa da budemo iskreni svedjani cine manjinu u rodjenoj zemlji. pun ih je qr srba, zato je svedska dala 10 poena srbiji.
mozda cine manjinu al nisu sigurno Srbi krivi za taj podatak Smile Al sad se postavlja pitanje zasto smo mi njima dali 10 poena Smile

PS: nemamo mi dovoljno drzava potencijalnih glasaca da bi pobedili na ovom takmicenju... Mora da imamo jos nekog keca u rukavu poput pedera i lezbejki koji su glasali za Serifovicku.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2012, 16:42:07 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Nego, Makedonija dade 12 poena Albancima. Ja sam mislio da su oni u ratu, il tako nesto  Smile


Pa nisu Makedonci glasali nego siptari kojih ima vise tamo nego Makedonaca.

Jeste, tamo u BJRM su 100% siptara. Jesi li sad srecan?

Bio sam nedavno u Skoplju i uverio se svojim ocima. Ne moras nista da mi pricas.
Ne mozes da prodjes ulicom od siptara i onih njihovih kolica sa robom.   I nemoj da si nervozan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
pa da budemo iskreni svedjani cine manjinu u rodjenoj zemlji. pun ih je qr srba, zato je svedska dala 10 poena srbiji.

pa ako cemo najiskrenije, ti Srbi u Svedskoj nisu sa ciljem da pokore drzavu kao sto je to slucaj sa siptarima u Makedoniji.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2012, 17:29:43 od misterluck »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Skoplje, MK
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Nego, Makedonija dade 12 poena Albancima. Ja sam mislio da su oni u ratu, il tako nesto Smile


Pa nisu Makedonci glasali nego siptari kojih ima vise tamo nego Makedonaca.

Jeste, tamo u BJRM su 100% siptara. Jesi li sad srecan?

Bio sam nedavno u Skoplju i uverio se svojim ocima. Ne moras nista da mi pricas.
Ne mozes da prodjes ulicom od siptara i onih njihovih kolica sa robom. I nemoj da si nervozan.

Ja ako dodjem u Beograd i prosetam u naselju gde su cigani da li to znaci da je ceo BG pun cigana? Razmisli malo, Skoplje ima 800 000 stanovnika.

PS: Pre nego sto napises da su siptari pola Skoplja, da te potsetim da prema poslednjem popisu u celoj MK siptari su 450 000 (od ukupno 2 100 000). Malo matematike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Nista novo ni ove godine, slab kvalitet i glasanje po principu "svako svome komsiji jer i da komsiji krava bude ziva i zdrava". Smile

Cestitke pobednici, ako nista drugo makar je lepa.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.17
mob
Tel.Me Your.Number
Neki ovde zaboravljaju da glasa i žiri. Da je makedonski žiri dao 0 poena šiptarima, šiptari bi dobili 5-6 poena.

pa da budemo iskreni svedjani cine manjinu u rodjenoj zemlji. pun ih je qr srba, zato je svedska dala 10 poena srbiji.
mozda cine manjinu al nisu sigurno Srbi krivi za taj podatak Smile Al sad se postavlja pitanje zasto smo mi njima dali 10 poena Smile

PS: nemamo mi dovoljno drzava potencijalnih glasaca da bi pobedili na ovom takmicenju... Mora da imamo jos nekog keca u rukavu poput pedera i lezbejki koji su glasali za Serifovicku.
Znači Milan za tebe nije peder? Pošto se on i nije baš proslavio. Prošle godine Izraelci poslali trandžu koja nije prošla ni u finale. Veze to nema što ti pričaš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:39:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.