2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko prvenstvo u Vaterpolu - Beograd 2006  (Pročitano 30225 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Šapić: "Najbolji uz pravu himnu"

Igrači i stručni štab vaterpolo reprezentacije Srbije ocenili su posle finalnog meča Evropskog prvenstva da su pobedom nad Mađarima dokazali da su najkvalitetnija ekipa kontinenta.

"Malo sam promukao i boli me glava. Ovo je bilo najteže finale u mom životu, pošto sam dosta vremena zbog isključenja presedeo na klupi. Sada sam siguran da nikada neću biti trener. Bili smo u šoku posle vođstva Mađara 5:2, ali smo dobro reagovali i pokazali da smo velika ekipa", rekao je najefikasniji igrač šampionata Aleksandar Šapić.

Šapić je dodao da je prvi put u reprezentativnoj karijeri dugoj 10 godina "osetio žmarce" kada je čuo državnu himnu "Bože pravde".

"Prema staroj himni (Hej, Sloveni) ništa nisam osećao. Sada mi se ledila krv u žilama i pre meča i na pobedničkom postolju i presrećan sam zbog toga. Treba da budemo ponosni što konačno možemo da se osećamo kao narod. Jedinstven osećaj", rekao je Šapić.

Mladi Filip Filipović, koji je sa dva postignuta gola odigrao značajnu ulogu u finalu, rekao je da je njegov tim dokazao da je dominantan u Evropi.

"I kada smo gubili sa tri gola, nikome, pa ni publici, u očima nisam video strah od poraza. Isključili su nam najbolje igrače, iza sebe sam video samo doktora i fiziterapeuta, ali ništa nam nisu mogli. Proradio nam je srpski inat", rekao je Filipović.

Vanja Udovičić je dodao da su utakmicu presudili pobednički mentalitet i atmosfera u srpskoj reprezentaciji.

"Niko od nas par dana neće doći sebi i shvatiti uspeh koji smo ostvarili. Ogroman rezultat za srpski vaterpolo. Mi, koji smo bili pored bazena, osećali smo se kao u vodi. Hvala publici koja nas je podigla u teškom trenutku", rekao je Udovičić.

Prvi trener reprezentacije Dejan Udovičić rekao je da mu je osvojeno zlato još draže kada se u obzir uzmu okolnosti pod kojima su Srbi došli na turnir, pre svega misleći na odvajanje Crne Gore i odlazak nekoliko standardnih prvotimaca.

"Momci su napravili sjajnu stvar. Nismo bez razloga osvojii ovo zlato. Počeli smo nervozno, ali smo kasnije uspeli da 'slomimo' Mađare", rekao je Udovičić, a zatim Filipovića, prvog reprezentativca koji je ušao u salu za konferencije, poljubio u teme.

Selektor Mađara Deneš Kemenj čestitao je srpskoj reprezentaciji pobedu i rekao da "rezultat nikada ne laže".

"Napravili smo previše grešaka. Nismo igrali dovoljno dobro da pobedimo. Ipak, nemam šta da zamerim igračima na partijama prikazanim tokom turnira", rekao je Kemenj.

Zamoljen da prokomentariše suđenje na finalnoj utakmici Kemenj je bez daljeg pojašnjenja rekao:

"Nikada ne komentarišem suđenje, posebno kada izgubimo, ali moju teoriju potvrđuju neke poruke koje sam dobio od trenera drugih ekipa".


Izvor B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
evo slika sa Trga i Terazija posle velicanstvene pobede

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DSC00290.JPG
(80.44 KB, 640x480)
DSC00292.JPG
(77.19 KB, 640x480)
DSC00295.JPG
(76.95 KB, 640x480)
DSC00296.JPG
(67.41 KB, 640x480)
DSC00297.JPG
(75.48 KB, 640x480)
DSC00298.JPG
(73.98 KB, 640x480)
DSC00299.JPG
(95.26 KB, 640x480)
DSC00300.JPG
(83.68 KB, 640x480)
DSC00301.JPG
(93.95 KB, 640x480)
DSC00302.JPG
(93.93 KB, 640x480)
DSC00303.JPG
(100.71 KB, 640x480)
DSC00304.JPG
(90.55 KB, 640x480)
DSC00305.JPG
(101.63 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung Galaxy S2
Jbg, malo su mutne, al su super Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2
Po slikama vidim da je bilo ludilo na trgu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 3Gs
E, ovako.. Smile

Prvo..Organizacija..pa sada..ne bih da previse vredjam, ali manje vise ocajna.. Smile ..Karte numerisane, ali zato mesta nisu (odnosno jesu, pisani brojevi markerom, ali momci iz obezbedjenja govorili da nije bitno ko gde sedi), malo gubljenja... i tako to.. Smile

Dalje...utakmice..kvalitet..sve sem finala - nista posebno, ali zato finale vredelo mnogo.. Smile

Iako je do finala Tash bio poluprazan, sada prepun..Atmosfera fenomenalna, navijanje, ceo zapad je stajao tokom celog finala..Aqua viva, to jest njihove hostese, su, cini mi se, puno pomogli organizovanom navijanju na samom pocetku..posle je to sve islo samo od sebe..odlicno.. Smiley

Stranaca nije bilo previse..Najvise Grka u cetvrtfinalu i Madjara u finalu..ostalih mnogo manje..

Utakmica je bila odlicna, napeta..Sudija Tulga (sedi Turcin) ocajan..Kemenji namerno zaklanjao mali semafor koji pokazuje vreme, a igraci Madjarske prilikom pocetka svake cetvrtine vukli gol, ne bi li ukrali koji centimetar..

Anyway..izuzetno napeta tekma, ali ni kada smo gubili 5:2 ja zaista nisam nikoga cuo da govori kako je gotovo i kako cemo izgubiti..Najbolji utisak je ostavio Vujasinovic, zatim Sefik, ali i Filipovic, mozda i covek preokreta..I tako.. Smile  .. da ne smaram previse..karta je vredela svakog dinara (posebno jer je nisam ja platio, ali opet Smile ) , samo mi je zao sto nisam vise slika uspeo da napravim..Promukao sam..vikao i skakao celu utakmicu, pa nije bilo puno prilika za fotkanje..

Posle tekme..Verovatno najlepsi trenuci..Ceo Tash je pevao Boze pravde sa vaterpolistima..vatromet..nekoliko minuta posle kada  su vaterpolisti tokom obilazili pobednicki krug, pustena je pesma iz Pajtonovaca, Always look on the bright side of life, koja je otpevana sa publikom, uz pokretanje ruku u ritmu muzike Smile ..fenomenalan osecaj Smile

Lopta koju je Sefik bacio u zadnjoj sekundi u publiku je zavrsila red iznad mene..

Dokaz:    

I jos jedna slicica sa pobednickog postolja i klipic sa kraja utakmice..



http://rapidshare.de/files/32778008/10092006.3gp.html

Svaka cast, sampioni!


Ja sam ovako doziveo prethodna cetiri dana..Izvinjavam se ako sam smorio.. Smile Smiley

Ako neko ima snimak utakmice, molio bih ga da mi posalje pp, da se dogovorimo, kako bih ja mogao taj snimak kupiti/dobiti kroz neku razmenu..Hvala..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung Galaxy S2
 Smile Majstore.. sad se osećam kao da sam bio tamo.. Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2
Сада жалим што нисам био тамо  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2
Tadić i Koštunica primili šampione

Predsednik Srbije Boris Tadić i premijer Vojislav Koštunica priredili su u ponedeljak uveče u Beogradu prijem za veterpolo reprezentaciju Srbije na kojem su im se zahvalili na osvajanju zlatne medalje na Evropskom prvenstvu.

"Najjednostavnije – hvala vam, igračima i stručnom štabu i Vaterpolo savezu. Hvala vam na ovom uspehu koji sve građane čini ponosnim što su građani ove zemlje", rekao je Tadić na prijemu u Klubu poslanika.

Premijer Koštunica je ocenio da nijedna medalja nije osvojena na tako ubedljiv način.

"Ostaće zabeleženo da nijedna reprezentacija nije zlato osvojila na ovako ubedljiv način. Znali ste kako da igrate i znali ste za koga igrate. Postavili ste pravi primer za kojim mnogi treba da se povedu, ne samo sportisti", rekao je Koštunica.

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je u Beogradu selekciju Mađarske 9:8 i tako treći, uzastopni put, osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Vaterpolisti su Tadiću i Koštunici poklonili komplet poštanskih maraka sa sportskim motivima, kao i po komplet medalja sa EP.

Vlada Srbije će, u skladu sa svojom uredbom, nagraditi Vaterpolo savez Srbije sa 200.000 evra za osvajanje zlatne medalje.

Prijemu u Klubu poslanika prisustvovala je većina članova vlade, kao i funkcioneri sportskih organizacija i klubova iz zemlje.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
@3EBC

hehe... Smile ..fala tebra Smile Smile

btw. nadam se da disk radi kako treba Smile Smile

@Dread Lord

Jedan lik koji je sedeo prethodna dva dana pored mene prodao kartu nekom Madjaru za 65e..bas me zanima kako se on oseca Smiley ..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC HD2

@Dread Lord

Jedan lik koji je sedeo prethodna dva dana pored mene prodao kartu nekom Madjaru za 65e..bas me zanima kako se on oseca Smiley ..
Мислим да седи кући и плаче  Smile  ,не би продао карту за финале ни за 150  евра
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.378 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.