Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:56:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropa strahuje od žena bombaša  (Pročitano 6408 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Tvoj problem je stop ti projektujes svoje sopstveno stanje stresa jer zivis u jednoj siromasnoj evropskoj zemlji koja se oseca frustrirano jer je izgubila rat sa najvecom silom sveta i prolazi kroz tranziciju tajkunskog grabeza, na jednog srecnog drzavljanina jedne bogate severnoamericke zemlje koji zivi u jednoj azijskoj zemlji sa najvecom stopom ekonomskog rasta, gde ima platu 4 puta vecu od plate lokalnih strucnjaka.

Dakle: nikakav stres, naprotiv -- kuliram i uzivam -- i kad se ti konfrotiras/koprcas na forumu, a i inace...  Smile

Zato ti slobodno smanji dozivljaj i praktikuj ostale nadrilekarske savete (da nisi mozda isla u babicku skolu za KV radnike, tj. radnice?)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Haha, a ti si izgelda pohadjao on-line shkolu psihologije i psihoanalize?  Smile O, Bogo... Nisu te najbolje nauchili. Ili nisi bio redovan, shto mozemo razumeti, ti si bizi lik.
Elem, greshish, sinak, ovaj, silno greshish. Vidish, ti mene uopshte ne poznajesh. To shto zivim u bednoj zemljici ne znachi da bi po defaultu trebalo da se osecam pod stresom prouzrokovanim loshom ekonomskom situacijom u zemlji. Tu jeftinu psihologiju ostavi za svoje studente.
Vidish, moj "najveci" stres je shto me sada nevidjeno izludjuje jedna zanoktica na domalom prstu koja samo shto nije prokrvarila. Ne, Tralalala, zanoktica nije posledica grickanja nokitiju zbog nervoze da li ce mi stici plata 10. u mesecu, niti da li cemo dobiti povoljnu ocenu od EU... vec zato shto sam se zeznula dok sam sekla nokte. Ne, Tralala, nisu mi se tresle ruke dok sam sekla nokte zbog loshih vesti na RTSovom Dnevniku. Zapravo, neki klinac je bacio petardu na ulici, i trgnula sam se. Sorry to burst your bubble, mate.
No, dobro... Sve to nije toliko bitno. Ja cu na ovu zanokticu staviti malo antibiotske masti, i to hidrociklina, pa ce chak i ako prokrvari da se brzo zamiri...
A shto se tebe i tvojih "analiza" tiche... slatko si me nasmejao.  Smile
"...Blago Kini shto te ima,
pamtice te vekovima..."   Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Thc... Razmena forum bombi!

Oni radikalniji se onda i odluce za "kesh"
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma to samo moderatorka Ainhoa

iz svoje frustriranosti

konstantno ide u off topic

na pokusaje privatnih rasprava

iako je ona meni samo klovnovski komicna

i uopste mi ne pada na pamet da je u bilo sta uveravam,

a kamoli se sa njom raspravljam,

jer mi je jasno da je njen um ogranicen,

suzen

ramom indoktrinacije kojoj je bila izlozena,

tako da joj ogromni deo

koji drugi ljudi uspevaju da o sebi samima saznaju

ostaje nedostupan, duboko ukopan u njenu podsvest,

dok svako malo ne iskoci

da diskredituje njene kvaziracionalne tvrdnje

survivalistickim egomanijakalnim i MPD-jakalnim reverzijama sopstvenih racionalnih postulata.

Iliti, prostim jezikom: pukla je...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Tralalala, obozavam kada ovako otkucash post, ovako vizuelno izgleda kao neka poema... Da nisi u medjuvremenu postao i pesnik?  Smile Heh, zvuchish kao Vendi.  Smile

Zaista, sreca nasha shto Burek ima jednog "all-in-one" moderatora kao shto je Tralala. U sve se chovek razume, pa to ti je. Od filozofije, religije, istorije, politike, terorizma, jezika, psihologije, astrologije,... Sigurna sam da se razumesh i u kuvanje, pa bih te zamolila za savet oko chokoladne glazure: koliko treba da se kuva shecer, pa de se fino rastopi, tj da se posle ne ruma u filu?  Smile

Baj d vej, hvala na pitanju, zanoktica je OK, hidrociklin je momentalno sredio stvar.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
aihoa, dete: idi se igraj negde drugde, mora cika da radi.   Smile




P.S. Vendi ti tata.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Chika Tralala, nije ti fora shto krijesh svoje kulinarske tajne od nas, ali 'ajde... Necu da insistiram.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Tandara broć... Onako sasvim ainhoderatorski...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Dzizs Krajst, tvojoj kreativnosti nema kraja! Chak si osmislio i pridev "aihnoderatorski!"  Smile  Smile
Da li bi bilo isuvishe drsko sa moje strane da ti zatrazim definiciju tog prideva?.. Ma, bi. Ne zelim da ti oduzimam dragoceno vreme koje troshish na donkihotovsku borbu protivu tvojih enemija a za dobrobit of d menkajnd. Ipak si ti isuvishe vazan da bi tvoj intelekt tako olako troshili i habali tragajuci za nekim dubljim znachenjem ili pojashnjenjem. A opet, mozda nam nije "dato" da te razumemo... Ti si ipak svetlosne godine udaljen od nas, obichnih smrtnika.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:56:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.