Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropa protiv muslimana ~ Referendum o zabrani izgradnji minareta  (Pročitano 39846 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Referendum je najmerodavniji i najbolji kad je recimo narod podeljen oko važnih pitanja.Baš mi je krivo što ponekad i mi ne organizujemo neki.
da li bi podrzao ovakav isti referendum u srbiji ili je to kod nas ipak ugrozavanje ljudskih prava? Smile
  Referendum sa na primer pitanjem "Da li ste za izručivanje Radovana Kraradžića Hagu?" nije moguć ako na to i slična misliš jer smo mi kao država potpisali saradnju sa tim sudom što znači da smo ga priznali.


 Ako si mislio na neko drugo pitanje,onda reci tačno na šta misliš?

 Što se tiče toga da li bi podržao to pitanje-nije isti kontext jer neznam tačno šta se dešava sa muslimanskim svetom tamo,zašto je to potegnuto uopšte i o čemu se radi tako da neznam šta da ti kažem...
nemoj sad da se pravis...znas ti vrlo dobro sta sam ja mislio Smile.....da li bi podrzao referendum u srbiji u kom bi bilo pitanje:da li ste za to da se zabrani gradnja minareta u srbiji?
« Poslednja izmena: 30. Jul 2008, 11:07:36 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Шта рећи него најгори расизам, ксенофобија најгоре врсте и бедно лицемерје.
Европски фашисти ће и даље селективно пропагирати своје европске вредности, једно важи тамо, а друго у земљама које представљају њихове колоније садашње и будуће.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 187
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Швајцарска је најозбиљнија европска земља. Не занима их ЕУ, не занимају их минарети, држављанство дају тек после 11 година итд.. Када би се ми мало угледали на Швајцарску, де би нам крај биЈо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Било је крајње време да се почну дозивати памети.

Пустили су сав најгори олош да им насели државе, па сад не знају више шта ће с њима.

Ипак огроман број људи тамо је крајње несвестан проблема који емигранти из азијских и афричких земаља доносе.

Подсећају ме на ове наше ромофиле, који ће наћи хиљаду и један разлог лошег положаја тог измета људског, осим оног правог и јединог чињеничног.

Треба се стварно угледати на Швајцарце и баталити више те фазаоне "и циган/црнац/кинез је човек".

Чини ми се да су од свих чланица ЕУ Италијани највише напредовали. Недавне анкете су показале да је већина грађана тамо за то да се апсолутно сви Роми протерају из земље, без обзира на то колико су ту, да ли имају где да се врате и сл. Такође после избора у Риму су комуњаре после дуго, дуго времена сишле с власти.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Svajcarci se kaju sto su pustili toliko siptara '99, jer ljudi nisu znali da su u stvarnosti mnogo veca go*na, nego sto su ih razne tv stanice htele pokazati..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Motorola Fire X311
pametno,bolje sprijeciti nego ljeciti,uz malo srece mogu izbjeci ono sto se desava po francuskoj ili danskoj
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Италија је стара фашистичка земља, на чијим улицама од пре неки дан безбедност одржава војска.
Ништа добро нећемо имати од тих мера, све шиптаре и цигане ће послати у Србију.
А затим ће ти исти Европљани притискати ову бедну Србију да испуни сва права мањинским заједницама и да им омогући егзистенцију.
Ти исти Европљани ће тражити и денационализацију, како би за џабе присвојили српску имовину.
Ти исти Европљани 'европске вредности' примењивати тамо где их квислингшка власт слуша без поговора.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
fasizam  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Италија је стара фашистичка земља, на чијим улицама од пре неки дан безбедност одржава војска.
Ништа добро нећемо имати од тих мера, све шиптаре и цигане ће послати у Србију.
А затим ће ти исти Европљани притискати ову бедну Србију да испуни сва права мањинским заједницама и да им омогући егзистенцију.
Ти исти Европљани ће тражити и денационализацију, како би за џабе присвојили српску имовину.
Ти исти Европљани 'европске вредности' примењивати тамо где их квислингшка власт слуша без поговора.


E, ti ne možeš da ne upetljaš srpske izdajnike i kvislinge, pa taman kad bi tema bila razmožavanje kišnih glista.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Referendum je najmerodavniji i najbolji kad je recimo narod podeljen oko važnih pitanja.Baš mi je krivo što ponekad i mi ne organizujemo neki.
da li bi podrzao ovakav isti referendum u srbiji ili je to kod nas ipak ugrozavanje ljudskih prava? Smile
  Referendum sa na primer pitanjem "Da li ste za izručivanje Radovana Kraradžića Hagu?" nije moguć ako na to i slična misliš jer smo mi kao država potpisali saradnju sa tim sudom što znači da smo ga priznali.


 Ako si mislio na neko drugo pitanje,onda reci tačno na šta misliš?

 Što se tiče toga da li bi podržao to pitanje-nije isti kontext jer neznam tačno šta se dešava sa muslimanskim svetom tamo,zašto je to potegnuto uopšte i o čemu se radi tako da neznam šta da ti kažem...
nemoj sad da se pravis...znas ti vrlo dobro sta sam ja mislio Smile.....da li bi podrzao referendum u srbiji u kom bi bilo pitanje:da li ste za to da se zabrani gradnja minareta u srbiji?
Rekoh i ja tebi-ne pravi se da nisi "čuo":
Citat
Što se tiče toga da li bi podržao to pitanje-nije isti kontext jer neznam tačno šta se dešava sa muslimanskim svetom tamo,zašto je to potegnuto uopšte i o čemu se radi tako da neznam šta da ti kažem...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.