Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:17:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evolution  (Pročitano 2212 puta)
25. Maj 2003, 16:14:00
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Je li gledao neko ovaj film sa Duhovnijem ? U pitanju je SF komedija. Nije nista spektakularno, ali nije ni razocarenje. Svidja mi se lik koji Duhovni glumi, kao neka parodija na Moldera. Ovaj covek nece moci da se otrese vanzemaljaca do kraja zivota  Smile Sigurno bolje od Duhovnijevih prethodnih filmova, pogotovo onih sa pocetka njegove karijere  8O
Bas nema srece sa filmovima. Valjda ce neki od ovih filmova koje sada snima (trenutno je obavezan na cak tri projekta) da ga pokaze u bolje svetlu. Jedva cekam My Dark Places koji treba da se snima krajem ove godine. U pitanju je mracni triler u kome Duhovni glumi glavnu ulogu nekog ex-manijaka...  :o Ako se tu ne pokaze...    Steta, stvarno je odlican glumac, ali ga je X-Files malo previse ostetio u pogledu filmova. Nije ni cudo. Devet meseci godisnje je snimao seriju, kad da nadje vremena za filmove ? Inace cak je bio i u uzem izboru za glavnu ulogu u Matrixu, ali je odbio jer je tada snimao X-Files film. Bas nema srece  Smile
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Kad smo vec kod odbijanja uloga, uloga u Hanibalu koju je posle uzela Dzodi Foster, prvo je bila ponudjena Dzilijen Anderson (Skali), ali nije smela da prihvati jer po X-Files ugovoru nije smela da glumi FBI agenta u drugom filmu/seriji.  Smile
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Je li gledao neko ovaj film sa Duhovnijem ? U pitanju je SF komedija. Nije nista spektakularno, ali nije ni razocarenje. Svidja mi se lik koji Duhovni glumi, kao neka parodija na Moldera. Ovaj covek nece moci da se otrese vanzemaljaca do kraja zivota  Smile Sigurno bolje od Duhovnijevih prethodnih filmova, pogotovo onih sa pocetka njegove karijere  8O
Bas nema srece sa filmovima. Valjda ce neki od ovih filmova koje sada snima (trenutno je obavezan na cak tri projekta) da ga pokaze u bolje svetlu. Jedva cekam My Dark Places koji treba da se snima krajem ove godine. U pitanju je mracni triler u kome Duhovni glumi glavnu ulogu nekog ex-manijaka...  :o Ako se tu ne pokaze...    Steta, stvarno je odlican glumac, ali ga je X-Files malo previse ostetio u pogledu filmova. Nije ni cudo. Devet meseci godisnje je snimao seriju, kad da nadje vremena za filmove ? Inace cak je bio i u uzem izboru za glavnu ulogu u Matrixu, ali je odbio jer je tada snimao X-Files film. Bas nema srece  Smile

Gledala sam naravno... pa bas tako: nista spektakularno ali sta je tu je (bolje je od Full Frontal sigurno). I ja jedva cekam ove nove filmove... Connie and Carla se vec snima u Vankuveru (rec je o muzickoj komediji)... A nadam se da ce biti nesto i od drugog Dejvidovog filma planiranog za ovu godinu "Women's House of D" (za koji je napisao scenario)... Mislim da je snimanje My Dark Places malo odlozeno (verovatno to za kraj godine). Naravno, jedva cekam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Za Connie & Carla nisam toliko uzbudjen, ali za druga dva sigurno jesam. Mislim da u C&C nece imati neku posebno veliku ulogu kao u druga dva. Samo da mu se ne sudare termini sa mogucim snimanjem x-files filma.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Za Connie & Carla nisam toliko uzbudjen, ali za druga dva sigurno jesam. Mislim da u C&C nece imati neku posebno veliku ulogu kao u druga dva. Samo da mu se ne sudare termini sa mogucim snimanjem x-files filma.


I ja mislim da u C&C nece imati neku bas veliku ulogu, ali uvek je 'boje ista nego nista'... ma bice i to cool.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Pa i jeste bolje. Osim u slucaju Full Frontala gde bolje da se nije ni pojavio. Pitam se koliki li je bio budzet za snimanje filma  Smile  Smile  Smile
U zoolanderu je imao sasvim malu ulogu ali je bar stvarno bio smesan, a i toliko su ga maskirali da ga ne bi ni prepoznao da nisam znao da je to on.
Return to me sam skoro gledao i ne znam... nekako opet kao Evolution. Nista vise od ubijanja vremena. Playing God nije los film i pored toga sto DD glumi ex-narkomana-lekara. Kalifornia je dosadan film, ali opet nije bas potpuno razocarenje. One njegove prve uloge ne bih da komentarisem  
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
Pa i jeste bolje. Osim u slucaju Full Frontala gde bolje da se nije ni pojavio. Pitam se koliki li je bio budzet za snimanje filma  Smile  Smile  Smile
U zoolanderu je imao sasvim malu ulogu ali je bar stvarno bio smesan, a i toliko su ga maskirali da ga ne bi ni prepoznao da nisam znao da je to on.
Return to me sam skoro gledao i ne znam... nekako opet kao Evolution. Nista vise od ubijanja vremena. Playing God nije los film i pored toga sto DD glumi ex-narkomana-lekara. Kalifornia je dosadan film, ali opet nije bas potpuno razocarenje. One njegove prve uloge ne bih da komentarisem  


Delim misljenje da je bolje da se u FF nije ni pojavljivao. Videla sam mali klip sa snimanja Zoolandera i ne svidja me se mnogo... nemam neku zelju da gledam taj film ali ako mi pade saka naravno da cu ga odledati... Return to me bih volela da gledam... trazim na DivX ali slabo... Kalifornia sam gledala bas odavno, jedva da se secam... tad cak nisam ni primetila da je to 'Molder' ili se ne secam... njega cu verovatno nabaviti na DivX (kad ga pronadjem)... Playing God mnogi ocenjuju kao 'ne mnogo dobar' cak i prilicno los... pa ne znam, nadam se da ce sad ovi novi biti cool.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:17:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.