Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:48:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li je ovo razbijanje Srbije?

Glasanje završeno: 21. Sep 2009, 19:17:26

Da,uz podršku EU
25.5%  (12)
Da,uz podršku Vlade
14.9%  (7)
Da,uz saglasnost gradjana
6.4%  (3)
Da,jer ćemo tako pre ući u EU
6.4%  (3)
Da,jer će nas tako lakše okupirati
21.3%  (10)
Ne
25.5%  (12)
Ukupno glasova: 29
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eurostat razbija Srbiju!!!  (Pročitano 13486 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Tu na scenu dolaze radikali i derivati, čija je uloga da koče razne promene, kao na primer smanjenje administracije,otvaranje tržišta, gušenje monopola , sve u svemu sprečavanje primene zakona.
A kako, pa urlicima : "Auuuuu vidi Papa rastura Srbiju", "Strane ________(popuniti po želji ) hoce da vladaju/rasturaju/uništavaju Srbiju"

ubedjen sam da se ti ne pravis vec si stvarno apsolutni glupan Smile

kakvu ulogu mogu da imaju stranke koje nisu na vlasti?

e da.....poljubi papu u dupe Smile Smile Smile

Pa kao izgovor, o mudri premudri @mrgec i kao snage koje po potrebi
blokiraju rad parlamenta svojim glupostima, vaša eminencijo.

A što se pape tiče, ja nisam vernik, a ti ?

« Poslednja izmena: 12. Sep 2009, 00:31:56 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
A što se pape tiče, ja nisam vernik, a ti ?

pa zasto ga stalno spominjes? mozda si se zaljubio u njega? ili te vise privlace markantni tipovi kao toma? Smile

imas u mom profilu u vezi religije pa se tamo informisi Smile

Citat
i kao snage koje po potrebi
blokiraju rad parlamenta

opoziciona stranka nikako ne moze da bude kriva za blokadu parlamenta...jedini krivac je koalicija na vlasti koja ima mehanizme da spreci njihovu opstrukciju Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ne radi se tu o nikakvoj regionalizaciji vec o stvaranju federalne jedinice  Smile . covek koji zivi u nekom selu u vojvodini nema nishta od toga shto ce po dokument ici u novi sad umesto u beograd . on bi hteo da moze to da obavi u svojoj mesnoj kancelariji ili ako ne moze tamo u opshtini .da ne pominjem da je ovo samo nacin za umnozavanje administracije - pored republichke ,sada ce se namnoziti i pokrajinska birokratija .

ц ц ц ц ... опет би да поједем тастатуру ... слажем се са БФ-ом ... трећи пут ако се не варам Smile
Осим овог око федералне јединице ... то ни жути не смеју дозволити себи, пукли би тотално.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Kako reče moj bivši drug iz vojske sada član LSV: ,,Vojvodina još nije nezavisna,ali su statut i regionalizacija-odličan početak u tom pravcu!''

Postoje dve mogucnosti, prva je da je u pitanju izmisljeni drug, a druga da postoji i da  pojma nema o ciljevima LSV-a
Nego cega se bojis ? Da ce krug dvojke izgubiti moc ?  Smile Smile Smile
Po vama idealna je centralizovana-decentralizacija ili samoupravljanje i udruzeni rad:
samo-Beograd-upravlja-ostatak-drustva-radi


Tu postoji sasvim jedan drugi problem, a to je da Beogradski politikanti moraju da nude regionalizaciju i autonomiju jer inace ne izgleda da se Srbija na bilo koji nacin menja i reformise, pa samim tim nema neophodne love od EU i ostalih. A sa druge strane decentralizacijom gube apsolutnu vlast i monopoloe odnosno seku granu na kojoj zderu.
Pa su kreirali vas koji urlate : "AAAAAA razbijaju Srbiju !!!!!! " cim se pomene decentralizacija i de- Beogradizacija

E sada : U tom Eurostat -u je sigurno sef licno Papa.... Smile


Ja sam inače iz duboke provincije,ne iz kruga dvojke.U pitanju je bivši drug.
Mene fascinira to što vlast (koju je birao narod) ne pita taj narod nizašta,već prima instrukcije od Eurostata.Pokažite mi mesto u Ustavu Republike Srbije gde se pominje Eurostat kao institucija koja će da odobrava nove granice po Srbiji?!
Ne bi me čudilo da  Vlada RS uskoro počne da prima naredjenja od ,,Podravke'' i ,,Gorenja'' kako i na koji način treba da podeli Srbiju.

Prvo, narod , se u teoriji, pita na izborima. Svima je poznata ideja DS-a o decentralizaciji Srbije. Tako da nije da
se narod ništa ne pita.

A za Eurostat sam ti lepo objasnio: jedini način da sadašnja vlast ne doživi bankrot je da zajmi pare ili od MMF-a
ili da moli od EU. E, sada tu postoje određeni uslovi koje treba ispuniti i pokazati da je zemlja u stanju da napreduje. Ako politilkanti ispune te uslove, odoše marže i kraduckanja u zaborav, a ako se prave da ih ispunjavaju
baciće im koju kosku iz MMF-a ili EU, a marže i kraduckanje ostaje kao "sigurica".

Tu na scenu dolaze radikali i derivati, čija je uloga da koče razne promene, kao na primer smanjenje administracije,otvaranje tržišta, gušenje monopola , sve u svemu sprečavanje primene zakona.
A kako, pa urlicima : "Auuuuu vidi Papa rastura Srbiju", "Strane ________(popuniti po želji ) hoce da vladaju/rasturaju/uništavaju Srbiju"

Citat
Igraju se kao deca s plastelinom...na kraju će nam se ova glupost obiti o glavu.

Potpuno centralizovana država nam se obila SADA o glavu.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ubedjen sam da se ti ne pravis vec si stvarno apsolutni glupan Smile

kakvu ulogu mogu da imaju stranke koje nisu na vlasti?

e da.....poljubi papu u dupe Smile Smile Smile

Naravno,nista bez nabedjenih patriota  Smile

ne radi se tu o nikakvoj regionalizaciji vec o stvaranju federalne jedinice  Smile . covek koji zivi u nekom selu u vojvodini nema nishta od toga shto ce po dokument ici u novi sad umesto u beograd . on bi hteo da moze to da obavi u svojoj mesnoj kancelariji ili ako ne moze tamo u opshtini .da ne pominjem da je ovo samo nacin za umnozavanje administracije - pored republichke ,sada ce se namnoziti i pokrajinska birokratija .

ц ц ц ц ... опет би да поједем тастатуру ... слажем се са БФ-ом ... трећи пут ако се не варам Smile
Осим овог око федералне јединице ... то ни жути не смеју дозволити себи, пукли би тотално.
Pronadjite Model divizionalizacije(prednosti i mane) na netu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Naravno,nista bez nabedjenih patriota

a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Naravno,nista bez nabedjenih patriota

a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka Smile
Klasican radikalski primitivizam i seljacizam cijim pripadnicima treba  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Naravno,nista bez nabedjenih patriota

a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka Smile
Klasican radikalski primitivizam i seljacizam cijim pripadnicima treba  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ajde?
a svoj primitivizam ne vidis? a sto se tice seljacizma...to verovatno vuces komplekse iz cuke sa koje si sisao Smile

ti mene okarakterises kao nekog nabedjenog patriotu i radikala i kao rezultat dobijes kvalifikaciju od mene koju i zasluzujes...kako ti mene procenis tako i ja tebe Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2009, 02:36:19 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
Naravno,nista bez nabedjenih patriota

a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka Smile
Klasican radikalski primitivizam i seljacizam cijim pripadnicima treba  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ajde?
a svoj primitivizam ne vidis? a sto se tice seljacizma...to verovatno vuces komplekse iz cuke sa koje si sisao Smile

ti mene okarakterises kao nekog nabedjenog patriotu i radikala i kao rezultat dobijes kvalifikaciju od mene koju i zasluzujes...kako ti mene procenis tako i ja tebe Smile
Koji moj primitivizam? Ja tebe nisam nazvao ni pederom,ni lizacem bulje Natase Kandic...Tvoj sklop te recenice je Seseljev obrazac,otuda primitivizam....Seljacizam je u najvecoj meri zatvorenost prema drugim stvarima i negiranje civilizovanijeg ponasanja,dakle opet Seseljizam,bio ti radikal ili ne....Ne znam na kakve komplekse mislis...Ti verovatno onda zivis u Knez Mihajlovoj,ocigledno,jer vidi se da si pravi gradjanin...Nemam sta ja da se mislim da li da te smatram radikalom/naprednjakom/narodnjakom ,dovoljno je videti tvoje stavove i nacin na koji vrsis polemiku,pa odmah zakljuciti... Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
.Nemam sta ja da se mislim da li da te smatram radikalom/naprednjakom/narodnjakom ,dovoljno je videti tvoje stavove i nacin na koji vrsis polemiku,pa odmah zakljuciti...

isto kao sto sam ja iz tvojih stavova zakljucio ovo:

Citat
a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Citat
.Nemam sta ja da se mislim da li da te smatram radikalom/naprednjakom/narodnjakom ,dovoljno je videti tvoje stavove i nacin na koji vrsis polemiku,pa odmah zakljuciti...

isto kao sto sam ja iz tvojih stavova zakljucio ovo:

Citat
a pogotovu nista bez feget/gay/cedaidol/lizobuljacanatasekandic dokonjaka

 Smile Smile
Kao sto rekoh,smer klasicizam u Seseljinizmu... Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:48:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.