Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:09:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Euleks hapsi Tačija?  (Pročitano 9482 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
I to je apsolutno nacin vodjenja politike. Zamisli da ne mogu da spavam od kad sam cuo da je Nemacka radila protiv Srba. Neverovatno. Pa to je frapantno. Notorna neistina.
Napravili Tachija, radio sta je radio i sada su naravno zgranuti. Nisu imali pojma.
To rade Merkelova, Sreder i mnogi drugi.
Sloba radi ko pravi: ne znamo da radimo, al znamo da se bijemo.Svaka cast brate Srbine, ucinio si mi uslugu boli glava.
Ili sto @danilobg kaze: procesuiraj sve svoje ubice. Taj ce za kintu ubiti i tebe, bez razmisljanja, sa sve pravoslavnom krstachom nabijenom u guzicu. Takvi setaju medju nama. I sada balvanija misli da stiti srptvo, sto stiti ubicu?
pa jel dokazano u Vukovaru da je greskom zaklo onu srpkinju zbog zlatnog lanca. Pazi, u mesto da joj otme, on je zakolje. Kad je doznao, kad su mu rekli kaze: 'sorry'. I sada taj i takav kupuje sa tobom u samousluzi.
Pitam se koji je on mentalni sklop, a jos gore, koji ste vi koji takvog podrzavate mentalni sklop? To je zabrinjavajuce.
Lako sa ubicom. Otprilike, karikiram, znam koji su i kakvi su, pa za njih spremim TT-jac. Ali kako praviti iole drutvo sa takvima koji to podrzavaju.
Mladica, pa i da stigne na sud, i da se dokaze da je on naredio Srebrenicu, apsolviraju neke stvari.
Oni su drzali oruzje, oni su ubijali Srbe, njegove sunarodnike, on je pustio zene i decu itd itd. Ima sta da se razgovara.
Dakle cudi me da su Nemci protiv nas.
I jos ljudi ne ratuju uospte. Vode politiku.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2010, 20:00:24 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Sloba radi ko pravi: ne znamo da radimo, al znamo da se bijemo.
A skim se to Sloba bio,Sloba i Srbija bi da se  biju do poslednjeg Srbina iz Hrvatske i Bosne,Sloba je sve radio osim što se bio,ja mu zameram što se nije bio a ne što se bio.Sloba i Srbija su hteli da se hebu a da im ne udje a na kraju je ušlo i Slobi i Srbiji i to samo tako!
A što se tice procusiranja i hvatanja Mladica i ostalih,šta se ceka i do koga je,da nije do jataka?Šta ce biti kada se uhvati Mladic i ostali,blagostanje,ulazak u Evropu ili?Mislim da je jasno da su Mladic i ostale trice samo nevešta opravdanja...
« Poslednja izmena: 18. Dec 2010, 20:30:56 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.3
mob
Alcatel 
Tačno, Milošević je podmetao Arkana i druge paravojnike, a sam se nije otvoreno uključivao u sukobe. Bio je neodlučan , sem u jednom kada je izdavao naređenja da se tuče po Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Citat
Sloba radi ko pravi: ne znamo da radimo, al znamo da se bijemo.
A skim se to Sloba bio,Sloba i Srbija bi da se  biju do poslednjeg Srbina iz Hrvatske i Bosne,Sloba je sve radio osim što se bio,ja mu zameram što se nije bio a ne što se bio.Sloba i Srbija su hteli da se hebu a da im ne udje a na kraju je ušlo i Slobi i Srbiji i to samo tako!
A što se tice procusiranja i hvatanja Mladica i ostalih,šta se ceka i do koga je,da nije do jataka?Šta ce biti kada se uhvati Mladic i ostali,blagostanje,ulazak u Evropu ili?Mislim da je jasno da su Mladic i ostale trice samo nevešta opravdanja...

Ja sam napisao sta je javno i zvanicno rekao. Nesto neprimereno za javnost.
A to da se nije tukao, to je opstepoznato.
Po mom zivotnom iskustvu, znam da svaki ko se hvali da zna da se bije uvek dobije po p*cki.
Onaj ko cuti i radi svoj posao, od tog se cuvaj.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel 
20. decembar 2010. | 10:07 -> 13:35 | Izvor: Tanjug
Priština -- Doskorašnji kosovski premijer Hašim Tači izjavio je da je spreman da se sastane s predsednikom Srbije Borisom Tadićem, pod pokroviteljstvom EU.


"U interesu je obeju zemalja da dođe do susreta koji će doprineti izgradnji novih odnosa između Kosova i Srbije", rekao je Tači u intervjuu za dnevnik Ekspres od ponedeljka.
"Tadić je legitmini predstavnik Srbije, ja sam čovek koji je dobio najviše glasova na Kosovu.Takav bi susret bio zdrav za našu evropsku budućnost", rekao je Tači.
On je najavio da će novu vladu formirati do kraja januara 2011. i da ga izveštaj Dika Martija neće pokolebati.
On ne misli da je Marti u ovom procesu sam i smatra da je u pitanju "klub anti-nezavisnost".
Prema njegovim rečima, iza optužbi da je bio na čelu grupe koja je na Kosovu trgovala ljudskim organima, stoji mreža koja se protivi nezavisnosti Kosova.
Upitan da li postoji međunarodni plan za njegovu eliminaciju, Tači je odgovorio da "ima fantastičnu saradnju sa međunarodnom zajednicom".
"Stoga suoptužbe Dika Martija upućene i protiv SAD i ostalih zapadnih prijatelja. Sve je bilo isplanirano da se zada udarac kosovskoj državi i njenom ratu za sloodu. Spreman sam da idem do kraja, ne samo politički, već i zakonski", naglasio je Tači.
Inače, o trgovini organima na Kosovu biće reči u Strazbru i Moskvi. Naime, predsednik Nacionalnog saveta za saradnju s Haškim tribunalom Rasim Ljajić putuje u Strazbur kako bi sa najvišim zvaničnicima Saveta Evrope razgovarao o daljim koracima posle izveštaja izvestioca Dika Martija, dok sam Marti putuje u Moskvu gde će izveštaj o trgovini organima na Kosovu predstaviti ruskim zvaničnicima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Da mu proda koji bubreg? Ili da popushe vutru mira?
« Poslednja izmena: 20. Dec 2010, 14:21:19 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Da mu popuši a on ce mu dati novu tetivu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Da mu popuši a on ce mu dati novu tetivu!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 3510
Da mu popuši a on ce mu dati novu tetivu!

Изгледа да оће Smile

Трговац органима пожељан партнер за дијалог
Тачи жели да се види са Тадићем!
Уторак - 21.12.2010

Шеф косовске мафије Хашим Тачи, осумњичен да стоји иза трговине органима отетих Срба, не само да неће бити процесуиран у Србији, већ је и пожељан партнер за разговоре са актуелним властима у Београду!

Сам Тачи, који је у извештају специјалног известиоца Савета Европе Дика Мартија назначен као вођа групе која је трговала људским органима на Косову и Метохији и Албанији, поручио је јуче да је „спреман да се састане с председником Србије Борисом Тадићем у оквиру дијалога Београда и Приштине, под покровитељством Европске уније“. Тадић ову понуду није одбио, уз образложење да не може да се понаша као приватно лице“.
- У интересу је обе земље да дође до сусрета који ће допринети изградњи нових односа између Косова и Србије. Тадић је легитимни представник Србије, ја сам човек који је добио највише гласова на Косову - рекао је Тачи у интервјуу за дневник „Експрес“ и додао да би „такав сусрет био здрав за нашу европску будућност“. Коментаришући извештај Дика Мартија, Тачи је рекао да је Марти део „клуба против независности Косова“ и да је извештај имао за циљ да „нападне државу Косово“. Тачи је рекао да су оптужбе против њега „уперене против САД и других међународних пријатеља Косова“.
Председник Србије Борис Тадић изјавио је, пак, јуче да Мартијев извештај „захтева истрагу која подразумева да се јасно утврди да ли је било такве врсте злочина на Косову и Метохији и Албанији и, ако их је било, ко је за то крив“.
„Србија је годинама чекала да се у међународним институцијама појави један такав извештај“, рекао је Тадић, подсетивши да је Србија апеловала да се сви злочини током ратних сукоба на Косову и Метохији расветле. Он је оценио и да после Мартијевог извештаја слика о Србији и српском народу као једином кривицу која је креирана у међународној заједници сада пада у воду. Упитан да ли ће, после овог извештаја, разговарати са Тачијем, Тадић је одговорио да би волео да има ту привилегију да може да се понаша као приватно лице.
„И лекари морају да лече људе који не деле њихов систем вредности, а тако и председници република морају да преговарају са људима са којима не деле исти систем вредности“, рекао је Тадић. С друге стране, власти у Швајцарској донеле су одлуку о забрани уласка Тачију на територију те земље, потврдио је и известилац СЕ Дик Марти и додао да се „тако нешто не ради када је реч о апсолутно часним особама“. Председница Спољнополитичке комисије Швајцарске Христа Марквалдер тражила је јуче да се разјасне оптужбе према којима се новац од трговине дрогом и органима сливао на рачуне у Швајцарској.
 
Љајић: Еулекс да процесуира
Председник Националног савета за сарадњу са Хашким трибуналом Расим Љајић изјавио је да Еулекс треба да преузме одговорност и што пре процесуира случај трговине људским органима на Косову. Љајић и директор Канцеларије за сарадњу с Хашким трибуналом Душан Игњатовић јуче су у Стразбуру са званичницима СЕ разговарали о извештају Дика Мартија о трговини људским органима на Косову. „Ми се надамо да ће Парламентарна скупштина (СЕ) усвојити не само резолуцију, већ и препоруке како би Комитет министара могао да наложи владама чланица Савета Европе да са своје стране покажу спремност и помогну Еулексу у процесуирању оних предмета који су наведени у извештају Дика Мартија“, рекао је Љајић.
 
Карла дел Понте потврдила извештај Дика Мартија:
НАТО чувао трговце органима!
Бивша главна тужитељка Хашког трибунала Карла дел Понте изјавила је да је „НАТО био савезник Ослободилачке војске Косова“.
„Захвална сам Савету Европе и Дику Мартију што су продубили сумње о трговини органима и објавили информације које нисмо поседовали“, рекла је Дел Понтеова. На питање која сведочења је поседовао Трибунал, она је одговорила да је Трибунал „имао приче особа које су превозиле затворенике са једног места заробљеништва до другог и до једне болнице и да су то била веома тешка сведочења“.
„Такође, знали смо да постоје заједничке јаме у Албанији, где смо можда могли да пронађемо тела којима су органи недостајали“, додала је она и објаснила да је Трибунал истраживао случајеве 400 несталих лица.
„Сведоци су били застрашени и одбијали су да понове своје изјаве пред Хашким трибуналом. Ми нисмо имали подршку НАТО, јер су били савезник ОВК. Унмик нам није давао документацију која нам је била потребна. То је био велики проблем“, истакла је она. Бивша хашка тужитељка написала је књигу „Лов“, у којој је изнела доказе о трговини органима убијених српских цивила по завршетку рата на Косову 1999. године.

Е. А.
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:09:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.