Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:12:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Euleks hapsi Tačija?  (Pročitano 9481 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Skorpion nije on na nasoj strani on je na strani protiv onih koji kolju zive ljude da bi im vadili organe Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Jeremić: Tači bez budućnosti posle izveštaja Saveta Evrope
tanjug | 15. 12. 2010. - 11:34h izmena vesti 15:46h
Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je danas u Moskvi da kosovski premijer Hašim Tači nema političku budućnost nakon što je u izveštaju izvestioca Saveta Evrope Dika Martija doveden u vezu sa organizovanim kriminalom.

- Ne znam kakvu to budućnost ova osoba ima ako se uzme u obzir izveštaj o istrazi Saveta Evrope o njegovom učesčhu u švercu heroina, trgovini ljudima i ljudskim organima i njegove uloge kao vođje jedne od najorganizaovanijih kriminalno-mafijaških klanova na Balkanu - rekao je Jeremić, preneo je Rojters.
Lavrov: Rusija veoma uznemirena
Rusija je veoma uznemirena zbog informacije o mogućoj umešanosti sadašnjeg kosovskog rukovodstva u zločine protiv čovečnosti, izjavio je šef ruske diplomatije Sergej Lavrov.
- Veoma nas je uznemirila ta informacija”, rekao je Lavrov na konferenciji za novinare, posle susreta sa svojim srpskim kolegom Vukom Jeremićem, prenela je agencija Interfaks.

U izveštaju u koji je “Gardijan” imao uvid navodi se da se Tači nalazio na čelu grupe koja se bavila trgovinom ljudskim organima, drogom i oružjem. Takođe je istaknuto da su “Tači i drugi članovi ‘Dreničke grupe’ u obaveštajnim izveštajima dosledno imenovani kao ‘ključni igrači’ u kosovskim strukturama organizovanog kriminala, ‘nalik mafiji’”.
Na tek održanim izborima, Tačijeva stranka Demokratska partija Kosova osvojila je najviše glasova, ali nedovoljno za samostalno formiranje vlade.
 

Izvor: Blic


Skorpion nije on na nasoj strani on je na strani protiv onih koji kolju zive ljude da bi im vadili organe Smile
Dzaba mases. Od mrznje i prezira se ne zivi.Tesko svarljiva hrana.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2010, 13:18:10 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Da li su ga uapsili?
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Pa kako ti zivis sve ove godine ako se od mrznje ne zivi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Ne zajebavjte se i ne potcenjujte coveka, on je pokrenuo slucaj Guantanamo

ај да видимо ... ал све ми се чини да ће бидне ... тресла се Гоца, родио се Миша ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Usvojen izveštaj Dika Martija o trgovini ljudskim organima
FoNet | 16. 12. 2010. - 09:31h izmena vesti 11:53h


U aprilu 2008. godine je 17 parlamentaraca Saveta Evrope potpisalo zahtev kojim se PŠE poziva da razmotri neke od tvrdnji o trgovini ljudskim organima na Kosovu iz knjige bivšeg tužioca Haškog suda Karle Del Ponte.



Jel tajna iz kojih zemalja su bili ti parlamentarci ?  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Pa kako ti zivis sve ove godine ako se od mrznje ne zivi Smile
Pravi razliku izmedju mrznje i prezira. Tvoja balvanska pamet, sa mentalnim sklopom iz 17-og veka, ne zna sta je to.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Pa kako ti zivis sve ove godine ako se od mrznje ne zivi Smile
Pravi razliku izmedju mrznje i prezira. Tvoja balvanska pamet, sa mentalnim sklopom iz 17-og veka, ne zna sta je to.

Pa ti si gore naveo da se ni od prezira ne zivi... A ti si pun istog vise nego bilo ko na ovom forumu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Usvojen izveštaj Dika Martija o trgovini ljudskim organima
FoNet | 16. 12. 2010. - 09:31h izmena vesti 11:53h


U aprilu 2008. godine je 17 parlamentaraca Saveta Evrope potpisalo zahtev kojim se PŠE poziva da razmotri neke od tvrdnji o trgovini ljudskim organima na Kosovu iz knjige bivšeg tužioca Haškog suda Karle Del Ponte.





Jel tajna iz kojih zemalja su bili ti parlamentarci ?  Smile

Ne sme  balegar da odgovori , pa da onda JA napisem :

Подготовка скандального доклада Марти началась в 2008 году после опубликования книги экс-прокурора Гаагского трибунала Карлы дель Понте "Охота: я и военные преступники", в которой она рассказала о похищениях 1999 года около 300 косовских сербов и их транспортировке в Албанию для подпольной торговли человеческими органами.
Инициатором создания доклада по этой теме выступила российская делегация в ПАСЕ.

Debata u Parlamentarnoj Skupstini  Saveta Evrope  zapocela je jos 2008 godine , a inicijator je bila delegacija Rusije .

A ni danas nije islo sve glatko , posle pokusaja turaka , engleza , francuza , holandjana i slicne bagre da se izvestaj  na Komitetu ne prihvati (  ili makar  izmeni ) - i opet je Rusija izdejstvovala da se izvestaj usvoji i uputi na dnevni red Skupstine za januarsko zasedanje .


Европарламентарии ПАСЕ рассмотрят на сессии в конце января доклад швейцарского парламентария Дика Марти по расследованию обстоятельств торговли человеческими органами в Косово. Российская делегация прогнозирует сложную дискуссию и намерена добиваться расследования всех указанных в документе преступлений.
"Я думаю, что не стоит ждать легкого прохождения доклада через Ассамблею", - сообщил РИА Новости депутат делегации РФ Дмитрий Вяткин.

Возвращаясь к документу, Вяткин указал, что "все прекрасно знают, что эти люди (руководство Косово) с сомнительной репутацией, откровенно говоря, военные преступники".
"Я полагаю, что этот доклад должен стать и будет первой ласточкой для дальнейшего широкого обсуждения вопроса", - уверен парламентарий.  Smile Smile Smile
"Мы должны возвращаться к этому вопросу постоянно, оценивая итоги расследования, должны собирать информацию, постоянно ее обсуждать", - сказал Вяткин.  Smile Smile Smile
Российский парламентарий надеется, что уставной орган Совета Европы - комитет министров иностранных дел - обратит внимание на эту тему и будет отслеживать ее развитие.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2010, 17:13:09 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Ne sme balegar da odgovori , pa da onda JA napisem




 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:12:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.