Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:33:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: EU dalja nego pre pet godina  (Pročitano 7293 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Oces reci da je Bugarska pre prijema u uniju sve formalnosti zavrsila? Veliki deo zakona nisu ni do danas doneli. Namerno nas cockblockuju.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Srbija nije sposobna da funkcioniše kao EU zemlja to je svima jasno, jer je broj onih koji su za život po EU standardima jako mali, a deo takvih se redovno iseljava na Zapad.

Tzv proevropske stranke se ne bore za vrednost koje su vladajuće u EU, već se kače na fondove EU za ispomoć koje EU odvoji za Srbiju. Oni koji odrade posao uz predviđen bakšiš dobiju podršku, a oni koji sa tim parama počnu da muljaju otpadnu.

Tzv patriotske stranke su u ovom trenutku potpuno izgubljene po pitanju ideologije za koju se zalažu, sa tim da su izgubili oslonce finansiranja. Profiteri iz 90tih su se prilagodili (Mišković) ili su propali (Karić) Ustanove kao što su vojska, policija i sl, žive od dotacija EU i hteli ne hteli beže od tzv patriota. SPC razmišlja o popuni svog budžeta a tu su tzv patriote tanke.

Ljudi koji su zaista za život onako kako se živi u EU su uglavnom politički pasivni, okrenuli se svom privatnom životu, a ako su dovoljno mladi odlaze uz Srbije.

IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Srbija nije sposobna da funkcioniše kao EU zemlja to je svima jasno, jer je broj onih koji su za život po EU standardima jako mali, a deo takvih se redovno iseljava na Zapad.

Tzv proevropske stranke se ne bore za vrednost koje su vladajuće u EU, već se kače na fondove EU za ispomoć koje EU odvoji za Srbiju. Oni koji odrade posao uz predviđen bakšiš dobiju podršku, a oni koji sa tim parama počnu da muljaju otpadnu.

Tzv patriotske stranke su u ovom trenutku potpuno izgubljene po pitanju ideologije za koju se zalažu, sa tim da su izgubili oslonce finansiranja. Profiteri iz 90tih su se prilagodili (Mišković) ili su propali (Karić) Ustanove kao što su vojska, policija i sl, žive od dotacija EU i hteli ne hteli beže od tzv patriota. SPC razmišlja o popuni svog budžeta a tu su tzv patriote tanke.

Ljudi koji su zaista za život onako kako se živi u EU su uglavnom politički pasivni, okrenuli se svom privatnom životu, a ako su dovoljno mladi odlaze uz Srbije.

Imaginelo, има ту истине, али постоји нешто што само Србија носи кад је у питању однос према Е.У., а то је ратна прошлост.
Мисмо смо током деведесетих били су сукобу са Е.У., што се завршило бомбардовањем и срамним убијањем српских цивила са невиђеном деструкцијом од стране Е.У. која није штедела ни цивилну инфраструктуру.

Нису на прво месту проблеми са усклађивањем закона и прихватање европских вредности, проблем је што смо ми били у директном војном сукобу са Е.У. Они су окупирали један део наше територије, поставили квинслингшку власт у Београду и контролишу добар део политичке сцене и комплетно медије.

Ми смо и даље у рату са непријатељима из Е.У., нема праштања, нема заборава док се ситуација не доведе у нормалу и Србија опет буде независна.
То је бар у мом случају главни повод због кога никада нећу прихватити евро-интеграције.

п.с. не видим разлог због кога су европске вредности нама више стране него када су у питању Бугари, а да не спомињем Украјинце и Грузине.
Што је најгоре Е.У. не цени српски заборав и пасивност, јер после свог тог зла што су нам учинили свака друга земља би организовала терористичке нападе као одмазду за агресију, а ми имамо још и про-европску владу.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2009, 14:34:30 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
...Kad se mali klinja kurchi u drustvu uvek dobije samare od velikih baja...Zakon ulice,ma koliko bila cista ta ulica... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 973
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
EU dalja nego pre pet giodina?!  Smile
Naprosto nemoguće!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

Живели ! придружујем се здравици за слободну Србију што даље од  европске уније  
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Najjaci su mi ovi sa stavom "Zbog takvih seljaka kao ti nikad necemo da odemo u evropu!!!!!!!!!!!!". Jebala vas evropa, iskreno. Sta ima tamo? Sta god da ima, samim ulaskom u uniju necemo da posisamo svu pamet ovog sveta. Za ove sto oce da idu na master u Prag, siroko vam polje, takvi Srbiji nisu potrebni. Drugo, narod nije pokoran, narod pamti. Meni je vise stalo do ocuvanja casti nego do clanstva u uniji. Ako oni hoce da nas ponizavaju neka se klone od nas, a oni koji su voljni da podmetnu guzicu za clanstvo u uniji, siroko vam polje. Meni je Srbija preca od evrope, a poturanjem dupeta svakom penis erectusu moja Srbija gubi autoritet, a samim tim separatisticka razmisljanja u Srbiji ima da se radjaju i da rastu. Cinjenica je da zbog neke sigurnosti moramo da odrzavamo zvanicne dobre odnose sa evropom, dok je sama izjava da evropa nema alternativu prilicno sirova. Trziste za Srbiju je i evropa i Rusija i bliski istok i severna afrika, gde god imamo koristi tu da se guramo. Istorija je pokazala da nam rusija nikad nije gurnula lakat u rebra, sto je meni dovoljno da na tom bratstvu zasnivam prijateljske odnose sa Rusijom, koja nam je nebrojano puta pritekla u pomoc, a to ovih dana ljudi ne umeju da cene, sto je tuzno. Sa evropom moramo blisko, ali opet da se drzimo na bezbednom odstojanju, dok se nasi odnosi sa rusijom moraju drzati na prakticno bratskom nivou. To sto je takva situacija da smo prinudjeni da se "druzimo" sa evropskim "dobrociniteljima" ne znaci da moram da im lizem guzicu samo sto su oni neka evropa. Nauciti sto je dobro od jednih i od drugih, pa primeniti u nasem dvoristu, a ne da slepo kopiramo jedne ili druge, to je pogresno. U NATO nikad, ako smo pametni i ako drzimo do neke casti. Uniji smo dali sansu, a ona nas guzi na svakom yebenom koraku. Saradnja da, takva nam je geografska pozicija, clanstvo ne, posto ocigledno iziskuje ulogu poslusnog kera,
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Oces reci da je Bugarska pre prijema u uniju sve formalnosti zavrsila? Veliki deo zakona nisu ni do danas doneli. Namerno nas cockblockuju.

naravno da nije, ja cak mislim da je tamo veci stepen korupcije nego kod nas, ali su svakako u nekim stvarima vise napredovali a i nemaju one specificne probleme koje mi imamo. sa druge strane, kada mi uredimo drzavu mislim da ce nas unija primiti, siguran sam u to jer nemaju oni interesa da nas drze pred vratima, a pogotovo ako uzmemo u obzir da je recimo sa jedne strane rumunija u EU, a sa druge strane Hrvatska, dakle efikasan sistem u EU podrazumeva da mi budemo clanica

Citat
Istorija je pokazala da nam rusija nikad nije gurnula lakat u rebra, sto je meni dovoljno da na tom bratstvu zasnivam prijateljske odnose sa Rusijom, koja nam je nebrojano puta pritekla u pomoc, a to ovih dana ljudi ne umeju da cene, sto je tuzno.

to prosto nije tacno, Rusija jeste Srbiji gurnula par puta lakat u rebra, ali to nikada ja nisam uzimao kao ne[prijateljski ili prijateljski cin, vec kao interes jedne zemlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
to prosto nije tacno, Rusija jeste Srbiji gurnula par puta lakat u rebra, ali to nikada ja nisam uzimao kao ne[prijateljski ili prijateljski cin, vec kao interes jedne zemlje.

rusija nas nikad nije bombardovala i nije ubijala srbe i ostale gradjane srbije...to ti je argument za sva vremena Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 

Живели ! придружујем се здравици за слободну Србију што даље од  европске уније  

   Sipaj i meni jednu ! Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:33:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.