Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:49:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eto tako mi malo...  (Pročitano 11728 puta)
22. Sep 2010, 01:17:30
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ovde bas nema ni traga od tehnike sem tehnike ispijanja piva, gde je Mr_Ace veceras oborio sve konkurente, a to smo bili jos nas trojca mr. Samuraj77, mr.St.george2 i moja malenkost. Povod je bio druzenje maketara van foruma, van takmicenja izlozbi itd. Naravno da je bilo price o maketama, planovima ko ce sta da radi, kada, koje su zelje itd, a naravno i teskoce, prepricavala se iskustva...
A ovoga puta nas dragi Mr_Ace je iznenadio sa poklonima (mene je zaprepastio) - Samuraj77 je dobio dve makete, od kojih je jedna pravi raritet, a ja cak tri sjajne makete. Hvala ti oooo veliki maketashki Xerxese i Dariuse i Nebukadnezare sa Kaleniceve pijace i pivopijski Talicni Tome. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
St.george2 nije dobio poklon jer nas darodavac nije znao da ce i on biti. (Ovo darivanje je jedan lep obicaj kod maketasha i potpuno je spontane prirode, a kod mene stvara posebnu odgovornost kada je u pitanju izrada tih maketa, jer one su specijalne i posebne cak bez obzira na uspeh odnosno nivo kvaliteta izrade - zna se "ovu mi je poklonio Mr_Ace, a ovu Samuraj77; ovo vozilo dobih od St.georga2, a onaj raritet u 1:50 od Modelliusa itd; mislim da svaki maketar ima toga dosta - pa eto onaj Mystere IV A, sa kojim se toliko "mucim" je poklon Pilota i ta mi je maketa predragocena u svakom smislu, jer je taj covek stalna inspiracija i veliki uzor, kao i mnogi drugi, uostalom, ali on je taj koji me u ovo prvi gurnuo; a onda svi redoom na celu sa Samurajem77 Smile).

I tako to ide, uvek neko lepo iznenadi.

Eto, sedesmo tako negde od 16h pa sve do 22h manje vise i kako ko. St.george2 je posle otiso, a nas trojca smo malkice "zaglavili". Ja sam u odnosu na ove momke bio kao starac Nestor u odnosu na Ahila, velikog i malog Ajanta,ili pak Odiseja, sina Laertova - ko je citao Ilijadu znace (nije dovoljno samo odgledati onu holivudsku igrariju nazvanu Troja Smile). Moj kapacitet je dve velike krigle u vrh glave, a momci su sagoreli bar po 4-5. Svaka cast! Znam, znam, ima nekih negde kojima ni to nije nista, ali ovo je bilo skoro na prazan stomak, pa sad vi vidite. Spasise nas malo cevapi i krompirici, ali tek toliko da prezivimo Smile, a i nije bila poenta u tome, vec u maketama i maketarstvu. Za mene je svaki takav susret i ragovor jedno veliko ucenje, jer materija je obimna i yahteva vremena! Smile Smile

Evo slika, a vi, ako se neko od Bureklija maketasha nadje ovako sa kolegama, neka postuje onda na ovoj temi, kad je vec u veselju otvorismo, da vidimo kako ste lepi bre Smile Smile

P.S: dokumentovana je i kafana - rostilj u basti ne radi ali radi onaj unutra Smile - posle je pao mrak Smile)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

100_9386.jpg
(125.99 KB, 768x1024)
100_9387.jpg
(153.06 KB, 1024x768)
100_9388.jpg
(131.02 KB, 1024x768)
100_9389.jpg
(109.73 KB, 1024x768)
100_9390.jpg
(135.24 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 22. Sep 2010, 01:27:39 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia C5
Ma boooooli vas uvo samo tako!  Smile
Pa u zdravlje kolege,fino sto se druzi ovako i van "nastave".Da je cesce ovakvih prilika,i da smo blize,pa da se i ovo trenira do perfekcije!
  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
Uh - huh. Pa nista - sve znate kako je bilo, mislim da je vecina onoga sto sam govorio imalo smisla bez obzira sto je bilo izreceno uz najrazlicitije grimase. Mogao sam mozda bez onog repovanja, poljupca Papaluove cele, a nisam morao ni nasledniku Svetog Dzordza da ponudim pivo - mada je decko zreo za svoje godine, pa me je iskulirao i prihvatio samo pomfrit.

Najnormalnije sam se vratio taksijem, lepo se pozdravio sa vozacem, castio ga 50 dinara. Kako sam se priblizio pisti (stanu), proradili su instikti starog letaca i pristupio sam odbacivanju svog preostalog nepotrebnog tereta tako da sam ispovracao prvih 7 metara drvoreda do mog ulaza, ali onako kulturiska - nista po fensi dzemperu, cipelama itd.

U liftu sam proverio jos jednom da nisam zamazan i posto nisam bio usao sam u stan, pozdravio se sa precima leg'o u krevet i onesvestio se.

Bice zanimljiv profesionalni izazov bez ekscesa zavrsiti danasnji radni dan ali mislim da sam dorastao tome.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N70
Bravo,bravo.Lepo druzenje! Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Mr-Ace, ti si car bre! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
SonyEricsson C702i
Mr-Ace, ti si car bre! Smile Smile Smile Smile

Potpisujem  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
A, bogami mislimda nam sledi jos jedno druzenje, ali to moram da organizujem, jer danas sam postao deda. Mozeteme od sada zvati Dedalu ili Deda Snezana, kako hocete. Samo da se stvari malo srede, a onda ja castim negde. Nocas nismo propisno spavali, a Mystere IV A, je opet morao da ceka. Smile
Ajd', ziveli Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 21:58:32 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.62
Svaka cast Papalu, imas jos godinu - dve dok ne postane stabilan na nogama a onda ce da ti razbije svaku maketu koju dohvati  Smile


Inace ideju pozdravljam, ja okupljanja bas volim


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Oooooooooooooooooooo...Cestitam Papalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Nek je sa srecom!Ako bude na dedu,ceo Burek ce biti ponosan... Smile Smile Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ima se zapijem bre! Smile
Hvala drugari Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:49:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.263 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.