Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:59:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: eserihija coli u spermi  (Pročitano 39480 puta)
Svakodnevni prolaznik


Tako blizu, a tako daleko...

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
EŠERIHIJA KOLI

1.)
-vrijesak..................……………...10 grama
-timijan...........................................10 grama
-majčina dušica..............................10 grama
-bosiljak.........................................10 grama
-zob................................................20 grama
-kadulja..........................................10 grama
-medvjeđe grožđe.........................20 grama
-zlatnica.........................................20 grama
U navedenu mješavinu ukapavati 3 puta po 10 kapi tinkture koja je sačinjena od :
-etarsko ulje eukaliptusa
-etarsko ulje bora
-tinktura čička
-tinktura ehinacee.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
miodrag2 gresis da eserija ne moze da se nadje u spermi evo juce sam otkrio da je i ja imam srecom na vreme tako da se nadam da cu brzo da se izlecim. . i ja bih voleo da znam sto vise od ove bakterije i sta moze pomoci u lecenju ali ne u urinu nego u spermi tako da sam zahvalan svakom ko moze barem malo da mi pomogne u tome. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Brusnica... moze i caj, ali bolje je kandirana... Smiley

250gr je oko 100 dinara...


Takodje, potrebno je da i tvoja partnerka prima terapiju... jedno bez drugoga ne ide Smiley
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 11:00:20 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja za sada primam injekciju gentamicin od 120mg a sa partnerkom nisam bez zastitu tako da je ona sigurna bar sto se tice bakterije koje su mene napadale.   .   .   posto sam na vreme otkrio ovu bakteriju racunam da cu brzo da je se otarasim iako sam cuo da se u spermi tesko leci no optimista sam.   .   .   ima jedan sajt koji moze posluziti svakom ko ima problema sa zdravljem mozete ukucati stetoskop.  info i posle cete se lako snaci.  .  tu ima sve sto vas muci.  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Koliko znam, za gentamicin se dokazalo da je los lijek, prevazidjen, a uz to moze vise da steti organizmu nego da pomogne. Kladim se da je doktor koji ti je prepisaao terapiju matorac.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mozda je gentamicin prevazidjen ali nista me ne kosta da probam sa njim jer mi i u antibiogram pise da moze da pomogne ja sam hvala bogu na vreme otkrio tu bakteriju tako da ocekujem da cu brze da je izbacim jer kako sam cuo ona se tesko izbacuje ako se na vreme ne otkrije...moj doktor po god.jeste mator ali je dobar kao doktor tako da mu verujem...videcemo samo ko je vise u pravu Smile mada se ja trudim i da nadjem neki alternativni lek koji bi mi pomogao da jos brze izbacim ovu bakteriju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
gentamicin ti je nefro-toksican sto znaci da ti unistava bubrege, al kako ocess..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
iskreno nisam znao da je gentamicin bas toliko opasan za bubrezi ali opet nisam znao da neki doktor iz nisa moze da pogresi i da mi rizicnu injekciju ali ok nisam ih mnogo primio tako da cu sada da se lecim po nalogu nekog urologa koji ce da mi odredi pravu terapiju koja ce mi pomoci da se sto pre resim bakterije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Obavezno obidji nekoliko urologa i nefrologa, ponesi sve nalaze i nek ti daju svoje misljenje. uostalom, raspitaj se koji je doktor najbolji. gentamicin je 100% nefro-toksican, pogotovo ako si mlad ne bi trebao da primas te injekcije.
Koliko su ti uopste nasli eserihije u spermi?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
ja sam isprimala brat bratu jedno 80 inekcija gentamicina u poslednje dve godine ...

lucky me ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:59:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.