Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:19:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 391 392 394 395 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577717 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Kruševljanka
By: Sunčica Savić

Moj bivsi….
Zvao me je jednom kod njega da dodjem. On je taj sto svaku moze da dobije. Nema sta da je lose kod njega. Visok lep zgodan PRELEPO GRADJEN. Kada smo raskinuli rekao mi je da nece vise sa mnom i da je bolje da nastavim sama…
ALI … tog dana pozvao me kuci kod njega i ostisla sam. Posle par sati eto me u njegovom ugaoniku sedim, pusim cigaru i gledam ga. Popricali smo malo cisto da vidimo stacemo. On je meni bio prvi u svemu. Posle duge price, posvadjali smo se, pocela sam da placem od muke jer je previse bola bilo.
Htela sam da odem i on me je uhvatio za ruku i reko, ako sada odes zaboravi me! Sela sam i ucutala, prisao je i seo pored mene, obrisao mi suze sa lica i hteo je da me poljubi. Maknula sam glavu na stranu i rekla da nije potrebno da me ljubi kad je takav. Pogledao me je i reko: ako tako oces ok onda !
Tada nisam znala kako da reagujem. Video je da nema nista od toga i otisao na drugoj strani, gledao me i jeo pogledom.. nisam znala sta da radim dal da odustanem ili drugo. Prisla sam mu i naslonila se na njega, gledali smo se u oci i poceli da se ljubimo. Odmah mi je stavio ruku dole preko pantalona. Pogledala sam ga i videla da mu se digo, jer 20 cm sa tolkom debljinom lako se ocrta na pantalonama. Otkopcala sam mu kajs i skinula ga celog. Nabrekao mu je, bio je kao nikad. Legla sam tada dok me je polako skidao.. onda je poceo da me mazi i reko: Oces ?
Znam da sam za to dosla. Ne mogu nazad sad..
Nasmesio se i rekao, ne reci da neces jer cela si luda zamnom. (Imao je pravo )
Legao je pored mene ljubio me, i polako prste mi je trljao klitoris, pa je poceo da gura prste u picku sve jace, uvatio me je za sise i mesio ih nenormalnooo lizao me celu.. a usne mi je grizao kolko je zeljan bio……. onda sam se okrenula i pocela sam da ga drkam i rekao mi je, ocu da ga stavis celog u usta, digla sam se i stavila nekako njegove cele 20cm do grla, drzao me bio za kosu i sve jace gurao, hteo je da eksplodira… kad je video da nisam mogla vise digo me i bacio na trosed.
Kleknuo na pod i digo mi noge na rame, a tada… Jojjjjjj boze mili zvezde su mi padale, nabila sam glavu u trosed i plakala, vristala….lomio me je na komade sve jace i jace i pricao ocu da te pocepammmmm okrenuo me i naguzio, uvatio me za kosu i tako drzao.. pa mi nabio mi onaj njegov debeli kurac i mlatio tako citavih pola sata non stop, vristala sam muuu JACEEEE JACEEEEEE AAAAAAAHHHH AHHHHHHHHHHHHH AAAAAAAAAAAAAAA!
MMmmmhhhhh, ajde pokazi mi kolko sam ti nedostajala jebacino moja, pogledao me je i reko SAD CES DA VIDIS.. uvatio me je i sela sam na trosed na naslonu, rasirio mi je noge kolko je moglo i gurao ga u picku pa u dupe, kako smo i ja i on celi bili mokri padale mi noge i okrenula sam se i nabila sam glavu na zid i rekla mu: Nabi mi ga da ne mogu da ustanem. Vatao me je za dupe, jebaoooo mii pickuuu, cinilo mi se da sam sva isecena stenjao sa mnom to me jos vise bilo napalilo… Jebao me kako je najbolje znao udarao me sa svake strane suze mi kuljale kolko me bolelo, posle mi josss vise rasirio noge i drzao mi je glavu kako je bila na zidu, to je bilo MMMMMMHHHH!! Lomio me sve jacee, a ja sam zid grebala sve vise. Kako nisam mogla da stojim vise uvatio me i bacio na pod, kao zivotinje smo bili okretao me je na svakoj strani jebao me je sa svom snagom, i ako smo spavali stotinu puta do sada svaki put me sve vise boli zbog njegove debljine, ali htela sam sto vise jer mi je nikad nije bilo dosta njega.
Digla sam noge sve do mojih ramena i rekla sam mu nasloni see, stavio mi onu njegovu debelu kurcinu i mlatio tako, ne znam dal je bilo zbog pozicije al me je nenormalno bolelo, kad je presaoo u picku pocela sam da svrsavam, a on ga je jos vise gurao, 200 na sat i samo je stenjao HMMM AHH AHH AHH AHH……
Uhvatio me posle bio za kosu i nabio mi glavic u usta, drkao ga i reko mi ajde me jos vise napali sadd, nabijala sam prste u picku, mazila klitoris nepunih 5 seknudi kasnije mi rekao dolazi da ga pusis sad.
Crvsto sam ga drzala u ustima i poceo da me punii njegovim spermom. Gledala sam ga u oci i polako gutala…… kad smo zavrsili ja sam mislila da odem, otisla sam u kupatilo da se sredim, on je dosao i reko: Sreco nisam jos zavrsio sa tobom.
Naslonio me na plocice i opet jebaoo u istoj poziciji citavih 20 minuta sa istom snagom..posle me je opet odveo u dnevnu sobi gde sam sela na njega… Uvatila sam ga za kurac i nabijala polako glavic u meni, trljala
sam klitoris sa njim i nezno stenjala, totalno mokra.
Poceli smo da se ljubimo.. i pitala sam ga: Jel si dobio sta si hteo sad? Ti samo moju picku trazis
On mi rece: Volim te Marija!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
U liftu
By: Sunčica Savić

Zivim u beogradskom predgradju..Sa devojkom sam u vezi skoro 3 godine,tako da smo u sexu probali sve i svasta. Medjutim, vremenom je to sve pocelo da nam dosadjuje,barem meni,tako da smo resili bili da unesemo malo inovacija. Setali smo jedno vece izmedju zgrada i seli na jednu klupu u parkicu. Uobicajene price,ljubljenje,a onda ona podje rukom prema mom slicu. Naravno,digao mi se u trenutku,pogledao sam da nema nekoga u blizini i izvukao ga napolje. Uhvatila je kitu u ruku i lagano pocela da drka,gledajuci okolo. Put je bio cist i sagla je glavu. Pusila je jedno 2-3min,a onda sam je prekinuo,na brzinu se obukao,uhvatio za ruku i krenuo. Znala je sta zelim.
Dosli smo na jedno mesto izmedju zgrade i obliznjih zbunova,koji nisu bas mali tako da su pravili odlicno skroviste. Jedini problem je bio u prozorima na visim spratovima koji su ciljali pravo u nas,ali kako su svetla bila pogasena,nismo se mnogo uplasili..
Skinuo sam joj pantalone do kolena,ona se naslonila na zid. Pomakao sam gacice u stranu i nezno je poljubio po usminama. Zatvorila je oci i rukom mi gurala glavu ka njoj. Prstima sam razmakao usmine i jezikom poceo da je obradjujem. Sisao sam klitoris dok se ona hvatala za grudi i tiho jecala. Gurao sam jezik u rupicu i kupio sokove koji su odavno potekli. To je sve trajalo jedno 7-8min,kada me ona naglo prekinu i kaze:”Ajmo u zgradu”…
S obzirom,da nam nije bilo prvi put,usli smo unutra,medjutim postojala je mogucnost da neko naidje i upali svetlo. Tu je bio lift. Ulazimo i pritiskam broj 4. Kad smo prosli treci sprat odmah sam pritisnuo STOP,tako da smo se nasli tacno izmedju jer tad nije postojala mogucnost da neko sa stepenista vidi kroz staklo sta radimo.
Skinuo sam joj pantalone opet do kolena zajedno sa gacicama. One poce da mi pusi opet i istovremeno mi navlazi kitu. Okrenula mi ledja,malo se povila i prislonim joj glavic na rupicu. Gurnuo sam do pola,na sta ona zastenja. Lagani ritam i vec je sve bilo kako treba. Toliko je bila napaljena,valjda od situacije i ambijenta,sta li..hehe
Podigao sam joj guzove tako da sam nekako mogao da vidim sta radim. Pica joj je bila bukvalno vrela,rasirena toliko da sam imao osecaj da sam promasio,da sam gurnuo izmedju nogu. Sokovi su toliko bili potekli da mi je cela kita bila bela.
U tom trenutku,neko je pozvao lift. Ona prekinu i zapita sta cemo sad. Kazem ja da se opusti,otici ce taj,mislice da je lift pokvaren,sto se i desilo na kraju.
Nastavili smo. Poza je bila takva da sam u nju ulazio bukvalno do korena kite,osecao sam kako je udaram u matericu sto me dodatno napalilo. Posle nekog vremena,osetim da cu da svrsim. Ona mi kaze:”Hocu u usta,hocu da budem tvoja drolja,jebi me!!”
To je bilo dovoljno,poludeo sam. Izvukao sam ga napolje,ona klece dole i dok sam ga drkao primace usta glavicu. Cim je krenuo prvi mlaz,ona ga obuhvati usnama i pocne brzim tempom da pusi. Sve je progutala,a onda je smanjila tempo jer zna da je tada glavic osetljiv i da boli. Sve je olizala. Pozalila se da je gorko. Naravno da jeste,htela je to. Znam da je to pali.
Obrisali smo se i izasli napolje iz lifta u kome je bilo 50 stepeni. Napolju je bas bilo prohladno,a mi znojavi…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Uteha sa Sanjom
By: Sunčica Savić

„Blesavko moj, perverzna curo…“ čitao sam i nisam mogao da verujem. Zar ona u koju sam mogao da se zakunem i kojoj sam bezgranično verovao? U početku su mi ta stalna druženja izmedju moje žene i njenog kolege sa posla, inače našeg kućnog prijatelja, čak bila i simpatična, imali su puno zajedničkih tema jer su dosta vremena provodili na poslu zajedno. Vremenom sam postao sumnjičav, jer se druženje nastavljalo i posle radnog vremena, bili su kontaku na sve moguće načine (SMS, chat, telefon). Sve češce sam je zaticao euforičnu, zamišljenu, sa licem koje je odavalo neku tajanstvenost. Pokušaj direktnog razgovora nije urodio plodom, obično bi se samo brecnula na mene pitajući me za koga je ja smatram i sta insinuiram. Uveče bi, da bi izbegla seks, smišljala opravdanja da je umorna, žalila se na glavobolju, stomak… Priča mi se nije ni malo dopala pa sam jednom krišom uključio opciju snimanja razgovora na njenom nalogu na MSN-u koga je zaboravila da isključi kada je izašla do grada, i posle izvesnog vremena praćenja imao šta da vidim. Moja žena je imala aferu sa svojim kolegom. Moje slutnje su se obistinile. Ostao sam u šoku, o ovome nisam hteo da pričam ni sa kim i nastavio da se pretvaram da o svemu ništa ne znam. Ona je cvetala posle svakog prekovremenog na poslu, a signal poruka sa mobilnog me je dovodio do ludila…
Vremenom to saznanje me je sve više opterećivalo. Nisam znao šta da radim. Posle petnaest godina braka i sa dvoje dece, nije tek tako lako sve srušiti i graditi iz početka. Morao sam sa nekim da podelim svoj problem, alli nisam imao nikog pogodnog. Da pričam društvu, pukla bi bruka, i onako su me ogovarali jer su mislili da joj omogućujem previše slobode. Mojima nisam smeo da pomenem da ih ne bi frapirao (i onako je uvek bila prisutna doza netrpeljivosti svekrve prema snaji), tako da sam bio prepušten sam sebi. „O ovome mogu samo sa Sanjom da govorim“, pomislih. Sanja je bila koleginica iz firme, moj vršnjak, razvedena, pravi drugar. Na nju sam gledao kao na rodjaku ili prijatelja, nikad u njoj nisam video poželjnu, lepu zrelu ženu, milog pogleda, vragolastog osmeha, malih grudi i velike cvrste zadnjice. Okrenuo sam je telefonom i zamolio da se nadjemo negde na piću, jer imam problem oko koga mi treba njen savet. Našli smo se relativno brzo, ja sam joj ispričao svoj problem na šta je ona pokušala da me uteši, povremeno me milujući po glavi i ljubeći u obraz. Pričala mi kako to sigurno nije ništa, da je u pitanju neki nesporazum koji će se razjasniti… Pri jednom od takvih poljubaca, poljubila me je u same ivice usana, na šta sam ja zadrhtao. Pogledao sam je i primetio i da je njen pogled blago zamućen. Htela je nešto da mi kaze, ali kao da nije smela da prevali preko usta. „Sad kad se sve to desilo, i ja imam molbu za tebe – poljubi me“ tiho je rekla da niko ne čuje, i još jednom to isto još tiše ponovila stideći se same sebe. Kao vodjen nekom magičnom silom, uterao sam joj jezik do krajnika, a ruka je sama krenula ka grudima koje su strcale i vapile za dodirom. „Nemoj sad, videće nas neko“ rekla mi je. Tad smo se dogovorili da se uveče nadjemo, popijemo piće i o svemu još jednom staloženo porazgovaramo. O staloženosti više nije bilo ni govora, sve što mi se desilo do tada je palo u vodu, sada sam samo mislio na njene usne, grudi…
Veče je brzo došlo. Došla je obučena u tanku belu, skoro prozirnu, košulju i žutu mini suknju koja tek da je prekrivala čvrstu zadnjicu. Našli smo se u kafiću i na brzaka popili piće. Nismo mnogo pričali, a ja sam sve vreme nesvesno buljio u njene lepe, duge noge, preplanule od sunca. Ubrzo smo seli u auto, i umesto da je vratim kući odvezao sam je na Košutnjak. Parkirao sam u jedan skrovit kutak šume, a kako je bilo prelepo, toplo letnje veče, sirom sam otvorio prozor na krovu. Na radiju je išla neka tiha muzika, atmosfera puna naboja. Pokušao sam da kažem još nešto, da skrenem misli, ali više nisam mogao da se uzdržim već sam počeo da je ližem po usnama, vratu, ušima dok sam drugom rukom otkopčavao njenu košulju. Odgovorala je na moje poljupce kao mahnita, milovala me je po grudima, kosi i batini koja je ubrzo pocela da se kruti i pulsira. Zavrnuo sam joj suknju i svukao tange, a zatim zavukao jezik u njenu ribicu. Željna ljubavi, mamila me je svojim mirisom. Dugo sam je lizao dok se ona tresla u mojim rukama. Odgurnula me je nazad na moje sediste, otkopčala mi šlic i uzela moju batinu u usta. Stručno je to radila, dudala ga je a potom i lizala kao sladoled. Pomislih da mi ovo žena nikad nije radila, satro joj je stalno nesto bilo gadno, ali je zato dečkov sigurno prozdirala, kurvetina, što me je još više napalilo. Svršio sam joj u usta, uočih par kapljica koje su iscurele koje je ona potom skupila sa moje kože. Nije ga vadila iz svojih usta, tako da sam se ubrzo osetio spreman da nastavim dalje našu strašnu igru. Zajašila me je, sela na njega i počela da se uvija zadnjicom, a potom i nagla tako da sam mogao da grickam njene grudi. Bio sam van sebe od zadovoljstva, nije mi trebalo dugo da svršim, ovaj put u nju. Samo se stegla i zastenjala, a potom klonula glavom na moje grudi. Ostali smo tako zagrljeni još dugo, uživajuci u predivnoj veceri.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Traženje stana
By: Sunčica Savić

Trazio sam stan preko malih oglasa objavljenih u dnevnim listovima. Gde god sam otisao, bilo je kasno. Suton se polako spustao. Bezvoljan sam izasao iz poslednje zgrade koju sam posetio zbog oglasa. Imao sam osecaj da sam napusten. Sam. Izgubljen. U glavi se javila ideja. Vratio sam se u istu zgradu. Sad cu da molim. Mozda ce se neko smilovati. Kod nas u selu nikog ne odbijaju ako pitas za prenociste. Mozda i u ovom velikom gradu neko ima dusu.
Zvonio sam na prva vrata. Otvorise se. Izasla je starija zena.
– Molim Vas, da li imate stan ili samo prenociste? Ja sam sa sela. Iz mene su reci same izvirale, nisam ih prosto mogao zaustaviti. Ona me prekinu.
– Stvarno sinko, nemam. Okrenu se i ode.
U sledecem stanu nije bilo nikog. Zvonio sam, niko ne otvara. Idem dalje. Uz stepenice potrosih poslednju snagu nade. Samo sto sam stavio prst na zvono, cuo sam kljuc u bravi i vrata se otvorise koliko im je lanac dozvoljavao.
– Ko si ti? – prosapta zenski glas.
– Molim Vas, ja sam sa sela. Trazim prennociste ili stan.
– Nije ovo hotel.
– Znam.
Vrata se otvorise. Pojavi se devojka crne kose u prozirnoj bluzi i kratkoj suknjici. Oci su mi stale. Pluca bez vazduha. Nisam cuo njene reci.
– Boziji covece, ko si ti? lz kog si krrraja? Cujes li ti mene?
Dosao sam k sebi. Poceo sam da pricam ko navijen, da bih slucajno koju rec zaboravio.
– Hajde, udji.
Ulazila je polako. Usao sam za njom. Imao sam osecaj da hodam po slomljenom staklu. Prosto je cvrkutala.
– I ja sam sa sela. Moji su pre pet godiina dosli u grad. Prodali su sve na selu. Kupili su stan kad sam ja zavrsila osnovnu skolu. Sada studiram. Dok je pricala, hodala je po stanu. Ja sam se stalno okretao prema njoj. Primetila je.
– Sedi.
Tu rec sam tih trenutaka najvise zeleo da cujem. Davno je bilo jutro.
– Opusti se. Znam kako ti je. Jos osecamm selo. Tako mi je drago da imam s kim da razgovaram. Moji su pre par dana otisli na more. Ja moram da ucim pa sam zbog toga ostala. lspiti su tu. Veceras prenoci kod mene. Sutra, trazicu stan za tebe. Mnoge poznajem.
Stvarno sam bio sretan. Sela je ispred mene. Ionako kratka suknjica jos se vise izgubila. Nisam imao hrabrosti da pogledam u nju.
– Hoces nesto da popijes? – upitala je podigavsi se.
– Moze.
Nikad nisam verovao u Boga. Tog trenutka sam bio ubedjen da on postoji. lz tih misli me vrati njen glas.
– Imam konjak.
– Moze.
Vratila se sa flasom i sa dve case.
– Sipaj. Ja odoh da zakuvam kafu. <
Dobio sam snagu. Cim se okrenula, nagnuo sam iz flase. Oci su htele da iskoce. Konjak je skrenuo u suprotnom pravcu. Prvo sam napunio njenu casu. Zatim sam opet potegao iz flase. Trazio sam snagu. Napunih svoju casu. Hodala je polako noseci tacnu s kafom. Dok je spustala, video sam njene dojke.
– Hoces da zapalis?
– Moze.
Prvi put sam tada stavio cigaru u usta. Nisam imao hrabrosti da kasIjem. Pogledala me je nasmesila se.
– Znam. I meni je tako bilo kada sam poccinjala. Vidi sad.
Pravila je kolutove dima, sto me je oslobadjalo. Cas sam gledao u grudi koje su se videle kroz providnu bluzu i duboki dekolte tako da su skoro bile napolju, cas u prekrstene noge. Uz kafu i pice pricali smo o sebi i o svojima. Naizmenicni pogledi bili su sve slobodniji.
– Sigurno si umoran. Mogao bi ici na kuppanje.
Ustala je i krenula prema kupatilu. Ja za njom. Stajao sam oslonjen na vrata dok se saginjala i prala kadu. Sve do tada sam mislio da ima crne gacice. Tek tada sam shvatio da ih uopste nema. Moje pantalone postale su uske. lspupcenje na njima bilo je sve vece. Ona je to primetila kad se okrenula.
– Slobodno se svuci tu pred vratima, da ne kvasis odecu. Ja moram jos da ucim.
Stajao sam ukocen kao kip. Nisam verovao svojim usima. Do tog trenutka nikad se nisam svukao pred zenskom. Kada se vratila, ja sam jos stajao. Primetila je o cemu se radi.
– Hajde, svuci se u kupatilu, pa mi daj odecu.
Otisao sam bez pogovora. Osecao sam vecu slobodu kad sam usao u kupatilo. Kroz odskrinuta vrata dodao sam joj kosulju i pantalone. Gacice sam zadrzao.
– Daj i njih!
Nisam imao kud. Morao sam ih dati. Posto mi je bilo prvi put da se kupam pod tusem, posteno sam se ispekao i rashladio dok sam podesio vodu.
– Dragana, dodaj mi odecu. Gotov sam.
– Stvarno ne mogu. Radim nesto. Uzmi samm.
Verovao sam joj. Stavio sam peskir oko sebe izasao. Stao sam kao ukopan kad sam video da ona drzi u ruci moje gacice.
– Hajde, uzmi ih. Daj meni peskir. Ja cuu tebi tvoje gacice.
lmao sam utisak da su mi noge zabetonirane za parket. Nisam mogao da se pomerim. Sve mi je bilo kao oduzeto. Jedino mi se *** mimo moje volje kretao. Bio je sve veci. Prisla je i klekla. Moje gacice su odletele u drugi kraj sobe. Jednom rukom je zadigla peskir, drugom uzela njega. Gledao sam sta radi.
Bio sam hipnotisan sve do trenutka dok ga nije stavila u usta. Peskir je pao na patos. Soba se vrtela oko mene. Poceo sam ubrzano da disem. Uzela me je za ruku i povela. Stigli smo do stocica. Tu je stala. Onda se obema rukama naslonila na njega tako da je meni okrenula svoju lepotu. Ja sam i dalje stajao kao ukipljen. Gledao sam u njenu sumicu.
– Molim te, pridji blize.
Disala je isprekidano dok sam joj prilazio. Jednom rukom se pridrzavala dok je drugom trazila moj ***.
– Hajde. Pridji blize. Prisao sam blize.
– Stavi ga u moju ruku – zahtevala je.&nnbsp;
lspunio sam joj zelju. Moj se nabrekli *** vrlo brzo izgubi negde duboko u njenom dvorcu strasti. Brzaci koji su se javili u mom telu vratili su me u stvarnost. Bio sam svestan situacije u kojoj sam se nasao. Spustio sam ruke na njene dojke. Ne znam ni sam odkud mi tad dodje snaga da prosto podivljam. Kopao sam po njenoj picki zesce nego sto bi kopao bolesnik od zlatne groznice. Nisam znao da je i ona divlja. Podela je da vristi. Uplasio sam se da joj je lose. Zamalo da stanem.
– Hajde brze. Molim te. Jos! Jos! <
lz mene je pocelo nesto da izlazi. Znao sam sta je to.
– Tako! Tako! Daj mi jos sperme. Zedna sam. Napuni me.
Malo kasnije, ustala je i poljubila me je.
– Bices ti dobar mladic. Samo s tobom trreba raditi. Odoh u kupatilo. Ti popij konjak. Odmah cu ja. Konjak mi je tog trenutka bio neophodan. Pio sam iz flase. Skupio sam odecu po sobi i poceo da se oblacim.
– Sta to radis? – upitala me je kada se vratila iz kupatila.
Bilo mi je jasno sta treba da radim. Svukoh se na brzinu. Nasmejala se i sela pored mene na krevet. Nisam skidao pogled sa nje. Zagrlila me je. Ucila me da se Ijubim. Ljubio sam joj vrat. Dojke. Njih sam morao blago milovati. Sisati. Lep je pupak imala. Rukom mi je pokazala da ustanem. Poslusao sam je. Ona je skliznula u lezeci polozaj.
– Sad mi pridji i klekni medju moje nogee.
Bio sam zbunjen i znatizeljan. Cvrkutala je.
– Kako si ljubio mene. tako ljubi i nju..
Zbunio sam se.
– Koga?
– Nju. Moju ***. Hajde, molim te.
– Nisam nikad, ne znam ja to.
&
– To je sasvim lako. prvo je poljubi. Zaatim, lizi kao da je sladoled.
Da je ne bih povredio, poslusao sam. Prvo sam je poljubio. Ona je razmaknula svoje usnice. Ja sam oborio glavu, isplazio jezik i zazmurio. Prvo sam lizao polako. Zatim sve brze.
– Joj, joj. To, to. Sad mi daj svoj sok.. Molim te. Hajde. Brze, brze.
Sama je podigla svoje noge skupljene u kolenima. Bilo mi je lako da udjem u nju. Radio sam sto sam brze mogao. Moj sok je punio njenu utrobu. lscrpljen, ispruzio sam se preko nje.
– Idi. Istusiraj se dok ti ja spremim leezaj.
Otisao sam. Ovaj mi je put tusiranje mnogo vise prijalo. Kad sam se vratio, lezaj je bio spreman. Pred spavanje, potegao sam jos jednom iz flase. Samo sto sam prispao, Dragana se polako uvukla u postelju pored mene.
– Lepse je spavati udvoje. Ne ljutis se??
Privukao sam je sebi i poljubio.
– Stvarno se ne ljutim.
Lagano je milovala moje tromo telo. Trgao sam se kad je rukom presla preko mog kurca. Nije dala da se pomerim.
– Ne. Ti ne mrdaj. Odmori se.
Za kratko vreme on je opet bio spreman. Cudila me je njegova snaga. Ja nisam imao snage da se pomerim, a on je opet bio pun snage. Opet ga je stavila u usta. Imala je osecaj za njega. Milovao sam joj kosu. Dojke.
Polako se pridigla, sela na njega. Skakala je na njemu kao jahacica. Pocela je da se njise. Uspeo sam da joj uhvatim dojke i da joj sisam. To je bio vrhunac za obadvoje. – Ti si genije. Brzo ucis. – rekla je. Ona je brzo zaspala. Meni jos dugo nije isao san na oci. Zaspao sam pred samu zoru. Pored toga sto sam lekcije brzo ucio, svaki dan smo ih ponavijali. Sve dok joj nisu dosli roditeiji. Upoznala me je s njima. Uz njihovu pomoc, nasao sam sobu. Ona je dolazila svaki dan...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Stvorena za razjebavanje
By: Sunčica Savić

Kao da je sama na svijetu Adriana se ispružila u mekoj travi, mazno izvijajući nago tijelo pod ugodnim prijepodnevnim suncem. Poluzainteresirano, još je jednom pogledom pretražila park, pa, utvrdivši da nema nikoga u blizini, oslonila glavu na svežanj svoje odjeće i započela igru.
Promatrao sam, sakriven gustim žbunjem, kako s dva prsta širi purpuran cvijet pičke, a treći uvlači kroz vodopad bijele sluzi u svoj žedan procijep. Stenjući poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strašću, došao je moj čas.
Žmirila je maštajući tko zna kakvog jebača, i nije niti primijetila da sam joj prišao. Iskoristio sam to, pa se svukao, pasući oči na njenim preplanulim preponama. Opazila me tek kada sam svoj kruti ud, ispresijecan nabreklim žilama, nadvio nad njenim sisama, prethodno je opkoračivši. Tvrdo žezlo njihalo se prijeteći nad njenim crvenim, oteklim bradavicama, koje je slobodnom rukom neprekidno natezala i štipala. Nije prestala nadraživati svoj klitoris. razjebavanje Pogledala me u oči, pa naniže, promotrila razjareni kurac. Bez riječi, dohvatila ga je ustima i revno zaigrala jezikom po lizanja željnom glaviću. Zadrhtao sam od užitka kada je pljuvačka s njenog jezika kliznula niz moju batinu. „Tako…“ procijedio sam.
„Mmmmm,“ samo je promrmljala ustiju punih kurca. Dok je pušila, poigravao sam se njenim gorostasnim sisama, šamarajući ih, gnječeći kao jastuke, pa natežući za bradavice. Uskoro, savladan strašću, zakucao sam joj svoje koplje u pizdu kojom je vladao opći potop sokova pohote. Zastenjala je, obavijajući me nogama oko stražnjice.
„Dublje, kučkin sine, duuuublje,“ vrištala je, privlačeći me nogama bliže sebi. Prodirao sam u nju kao u usku teglicu meda, a ona mi je vaginalnim mišićima stezala kurac do besvijesti, grčeći se sva, kao papir na vatri. Stiskala je rukama sise i zurila u mene pogledom prkosne zvijeri.
Istrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve žešće, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, čvrsto odlučivši da je čas za prljavu igru, još ga jednom iščupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen šupak. Vrisnula je i poskočila, pa pokušala povući se unatrag, na što sam je obuhvatio oko kukova i privukao bliže, bešćutno ju cjepajući žustrim ubodima u mokar čmar.
„Jeboooo te… Ahhhh…“ cvilila je, „Dobro jeeeah, taaakooo… Uuuu…“
Nabijao sam je, šireći joj prstima guzove. Tukao sam svom snagom dok joj se anus nije proširio do te mjere da sam slobodno uranjao u njega kao u preširoku pičku. Neartikulirano je hroptala i zalijevala me sluzi iz pičke. Izvukao sam ga i dohvatio je za kosu, pa je privukao kurcu.
Primila ga je u usta, a ja sam obilato svršio osjećajući mješavinu svoje sperme i njene pljuvačke kako kupaju moj glavić. Dok sam se oblačio, mirno je ležala. „Jebem ti sve,“ zavapila je. „Neću moći tjedan dana normalno hodati.“
„Onda,“ nasmiješio sam se, „za tjedan dana na istom mjestu?“
Ne znam kako je reagirala jer sam odmah potom otišao, ali imao sam jak osjećaj da ćemo se ponovo susresti.
I želio sam to snažno, svim svojim duhom i tijelom, jer ovakva razjebavanja nisu baš svojstvena širokom krugu žena. A meni se tako jebe…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
HTC Desire HD
Ostvarenje maste o mami u vrelom rimu

Ispricacu vam istinitu pricu koja se desila 2007 godine. Zovem se Nikola i zivim u becu sa svojom mamom od 1999. Mama me je rodila vrlo mlado, imala je nepunih 18 godina. Oca nemam jer su se razveli kada sam se ja rodio. Ja sam 1992 godiste, 185cm visok crne kose i atletski gradjen. Jos sam nevin, nisam imao nikakvog seksualnog iskustva ali sam gledao pornice cesto. Rano sam poceo sa drkanjem, negde oko 12, 13 godine i svaki dan sam gledao pornice, voleo sam da gledam MILF. I tako sam poceo drugacije gledati na svoju mamu. Mama je inace 74 godiste, tako da je tada imala 33 godine. Visoka nekih 170cm, duga braon kosa, velike sise i dupe kao porno zvezda. Znaci picka i po.
Te 2007 smo bili ua uskrs u srbiji jer sam ja imao raspust a mama je uzela slobodno da bi dosli malo na selo kod uje i ujne, inace u nasu rodnu kucu. Jednom kada sam uvece usao u njenu spavacu sobu, da je pitam nesto mama je lezala na krevetu u bademantilu a noge je presavila u kolena i tako na butinama drzala knjigu i citala. Zaprepastio sam se kada sam video braonkaso zbunje njenog medjunozja. „Sta je bilo sine“, me je pitala. „Nista mama, hteo sam nesto da te pitam ali sam zaboravio“, odgovorio sam joj bacajuci pogled s vremena na vreme na njeno medjunozje. „Ajde pokusaj da se setis sunce“, rekla je gledajuci me u oci. Moje oci su isle svo vreme od njene picke do ociju i nazad, primetila je i ona to ali nije zatvarala noge. „Ma ne mogu da se setim mama, idem da spavam, laku noc.“
Otisao sam do svoje sobe, izvadio sam svoj vec nabrekli kurac od 19cm i poceo da ga drkam ko lud. Kad su se odjednom otvorila vrata moje sobe. Bila je to mama. „Jao sine, izvini!“, rekla je i gledala moj kurac jedan trenutak i odmah izasla. Ja sam se skamenio i najezio kao nikad u zivotu, kakav blam.
Bilo je kao da se nista nije dogodilo, nismo pricali o tome. Ipak, primetio sam da se mama drugacije ponasa prema meni, drugacije me je gledala, ponekad sam je uhvatio kako baca pogled na moje medjunozje i to bi me svaki put jako uzbudilo. Mami je prosao odmor i morali smo da se vratimo za bec.
Jednom su dosli nasi rodjaci kod nas i njihova mala cerka od 8 godina, moja sestra marija. Mama i ona su bile u mojoj sobi, nesto gledali kroz prozor. Kako je mama nosila usku trenerku i bila navaljena na prozor, imao sam velicanstven pogled na njeno perfektno okruglo dupe. Nisam mogao da odolim. Prisao sam joj i rekao kao u sali „sad cemo da bijemo tetu marija“ i opalio je po dupetu. „Ej bre!“, je rekla mama i bacila mi je ljut pogled. Opet sam se bio skamenio, srce mi je lupalo. Kada su otisli mislio sam da ce da se izdere na meine ali nista.
Kada se zavrsila skolska godina i poceo letnji raspust mama je navaljivala da idemo u rim zajedno jer ona ne zna engleski a ja znam. Ja kako sam lenj prvo nisam hteo ali rekoh ajde, sto da ne.
U julu smo otisli u rim, bila je ogromna vrucina u italiji. Kada smo stigli u ujutru, samo smo ostavili kofere i otisli u setnju. Inace, soba nije bila nista posebno. Jedan veliki krevet i kupatilo sa WCom.
„Zasto nisi uzela sobu sa 2 kreveta?“, pitao sam mamu. „Jeftinije je ovako sine.“ Mama je nosila beo sorc do kolena i usku belu majcicu sa dubokim dekolteom, tako da su joj grudi kipele a kosu je podigla.
Taj prvi dan smo se setali bas dosta i tek uvece oko 8 smo dosli u hotel.
„Sine, idem ja na kupanje sad.“ „Vazi mama, ja cu da citam knjigu.“ Kada sam cuo da je pustila vodu, otisao sam do vrata od kupatila da je gledam kroz kljucaonicu. Razocarao sam se kada sam primetio da je kljucaonica „moderna“ te da ne moze da se gleda. Vratio sam se na citanje. Kada je zavrsila, izasla je samo umotana u peskir. Savila se i trazila po koferu ves, ledjima okrenuta prema meni. Bez najave, samo je pustila peskir da padne na zemlju i pocela tako gola predamnom da oblaci tangice i preko spavacicu jos uvek ledjima prema meni. Moje oci su se zakucale za njeno prekrasno telo i superdupe. Stajala je ispred ogledala, tako da sam u njemu mogao videti i njene zrele velike sise. Pogledao sam joj lice u ogledalu i video da me posmatra, odmah je skrenula pogled a i ja sam.
„Mama, odoh ja sad na kupanje.“
„Vazi sine.“
Usao sam u kupatilo, vrata nisam zakljucao. Poceo da se tusiram i naravno drkao ga. Tus je bio montiran na zidu i nije bilo kabine jer je kupatilo bilo celo u plocicama. Od jednom sam cuo kako se otvaraju vrata. „Izvini sine, zaboravila sam da operem zube.“ Samo je usla i stala ispred ogledala, koje je islo preko celog zida, i pustila vodu. „Ma nista, mama, nema veze.“ Video sam koju igru igra, tako da se nisam okretao, nego sam stajao prema ogledalu da moze da me vidi u njemu. Par put je bacila pogled na moj kurac koji je i dalje bio nabreknut. Kada je izasla napolje ja sam zavrsio sa drkanjem. Legli smo da spavamo.
Probudio sam se na strani i video sam da mama lezi ledjima prema meni, njeno dupe veoma blizu mom kurcu a on se bio „probudio“ kao i svako jutro i malo je dodirivao kevino dupe. Ustali smo, otisli na dorucak i opet ceo dan proveli setajuci kroz rim. Ovaj put smo se vratili oko 9 uvece jako umorni i opet je mama rekla „Idem na kupanje sine.“ „Vazi mama“, odgovrio sam i pitao se sta li ce sad biti…
Ja sam lezao na krevetu i citao knjigu. Cuo sam da je mama izasla iz kupatila ali sam i dalje citao knjigu, bio sam se bas udubio.
„Sine.“ Podigao sam pogled i ugledao mamu kako stoji predamnom umotana u peskir. Pustila ga je da padne bez reci. Ispred mene sam ugledao predobru zrelu zenu, sa uredno obrijanom pickom. Cini mi se da je vecnost prolazila, ja nisam mogao da progovorim.
„Sta je, ne svidja ti se mamica?“
„Ne…mislim…ovaj….“
„Znam da si mi gledao picku za uskrs i znam kako me gledas svo vreme. Videla sam juce u ogledalu kako me gledas…“
„Mama…ja….“
„Zelis da me jebes? Znam da zelis“, prekinula me je.
Mogao sam da uvucem rep kao pizdica ili sam mogao da ostvarim svoje mastarije…odlucio sam se za ovo drugo.
„Da mama, zelim da te jebem…drkam svaki dan na tebe vec dugo, cesto mastam o tome.“
„E pa sine, sada ces jebati svoju mamicu. Zelim da budem veceras kurvica, da me jebes kao kurvicu celu noc i sutra…ali ovo ce ostati nasa tajna, nikome ne smes da pricas!“
„Necu, naravno.“ „Ustani i skini sorc.“ Na sebi sam nosio samo njega, skinuo sam se i sada sam i ja stajao go ispred nje, kurac vec dignut i tvrd kao kamen. Mama ga je gledala u transu, nije mogla skrenuti pogled. „Kako imas lep kurac sine, tako je veliki. Bas si zreo za svoje godine“, rekla je iznenadjeno. Naredila mi je da sednem na krevet. Onda mi je prisla i kleknula ispred mene na tepih. Poljubila mi je glavic, ljubila mi je dalje kurac od glavica sve do korena, onda ga je liznula vrhom jezika od korena do glavica i onda ga je stavila u usta i polako ga stavljala dokle je mogla. Boze, kako dobar osecaj. Sopstvena majka mi je pusila kurac! Levom rukom mi je drkala i pusila a desnom mi je masirala jaja. „Uf sine, kako ti je ukusan samo. Da sam znala to pusila bih ti ga ranije…“ Nastavila je da pusi…“jaooo mamaaaaaa…uf uf….tako ga dobro puusiiiiss“   „nisam ti mama nocas, rekla sam sta sam. Ja sam nocas tvoja kurvica“, rekla je i pogledala me je kurvinjski. „onda ga pusi kurvice!“ „da sine, pusicu ga, iscedicu te celog….“ Pusila mi ga je jos nekoliko minuta, onda je prestala. „Wow, bas si izdrzljiv.“ Ustala je, otisla do komode sa ogledalom prekoputa kreveta, navalila se rukama na njega i rekla gledavsi me u ogledalu „hoces da jebes svoju mamicu-kurvicu otpozadi?“ Nisam mogao da verujem svojim ocima i usima! Mama je bila stvarno kurva, i to velika! „A ti volis tako da ga primas? Zato sto si kurvica, jel da?“ „Da, zato sto sam kurvica a mi volimo tako da ga primamo. Jako, snazno…“ „Jebacu te jako i snazno, jebacu te tako da cu ti razvaliti pickicu!“ Prisao sam joj otpozadi, zgrabio je za njeno okruglo dupe i sterao ga u tu picku odjednom do kraja! „AAAAAAAAAAAHHHHH! POLAKO, LAKSE MALO…..“ „Mislio sam da kurvice vole jako i snazno?“ Ostao sam tako u njoj, nisam ga vadio. Bio je neverovatan osecaj osetiti to dupe na preponama. „Volimo…uh sine, kako ti je veliki…“ Zgrabio sam joj sise i masirao ih, stipao bradavice…poceo sam da je jebem, polako prvo. Vadio sam ga celog skoro i vracao nazad do kraja. „aaah, sine, to….tako…“ Onda sam poceo da je jebem sve jace i brze. Sise su joj se tresle napred nazad a dupe joj je udaralo u moje prepone, culo se pljes, pljes, pljes. Udarao sam je po dupetu i jebao jos jace. „AAAAAAAAAAAAA, TO SINE, JEBI JEBI JEBI JEBI…..JEEEBIII SVOJU MAMICU…….AAAAAAAAAAAAAA….TO TO TO……“ „Volis da te jebem, a?? jel volis mamice, kurvice?“ pitao sam je bez da usporavam zestinu svojih udaraca.
„DAAAAA…JAAOO SINE PA TI CES ME RASTURIIITIIIIIIIII…AAAAAAAAAAAA……DAAA RASTURI MOJU PICKUUUUUU….!!!!“ Onda sam ga izvadio odjednom a mama je uzdisajuci pitala „Za-sto…si-ga…iz-va…dio??“ „Zato sto zelim da kleknes na kolena i da ga pusis kao kurvica!“ Bez reci je klekla i uzela ga tako slinavog u svoja usta, pusila ga je zestoko. „Jel ukusan kurvice?“ „MMMMmmmmmmMMmmmm“, odgovorila je nevadeci ga iz usta. „A sada, kurvice, posto si ga tako lepo oprala,  sada cu te jebati u dupe! Lezi na krevet i natrci se, zelim da ti rasirim tu usku rupicu svojim kurcem! Jel hoces?“
„Hocu sine, jedva cekam.“
„A zasto hoces? Sta si ti, moja….?“
„Kurvica!“
Legla je na krevet i natrcila se. Prisao sam joj i namestio ga na njen cmar i polako ga ubacivao.
„Cekaj, imam ulje za masazu. U mojoj je torbi, uzmi ga i namazi moje dupe sa njim.“ Uradio sam kako mi je receno. Namazao sam joj dupe, mazio ga celog…uf, kako je bilo samo lepo tako je sijalo…mogao sam da ga jebem celu noc cini mi se. Ubacivao sam joj polako jedan prst u dupe, onda drugi i treci i tako je jebao prstima da ga malo rasirim. Onda sam namestio svoj kurac na cmar i krenuo da ga ubacujem. „Aaaa sine, samo polako, boli.“ Ubacivao sam ga santimetar po santimetar a kada je usao do pola sterao sam joj ga celog jako. „AAAAAAAAAAAAAAAAAA, JAOOOO!!!“ Ostao sam tako u njoj koji trenutak. „Sada cu da te jebem u dupe mamice-kurvice, rasiricu ti rupicu dobro…“ I poceo sam da je jebem, odmah zestoko i bez milosti. „AAA A AAA  AAAAAA AAAAAA AAAAAA AAAAAA!!!“ Vadio sam ga do kraja i vracao ga svom zestinom celog u njeno veliko dupe. Ona je u medjuvremenu mazila picku i vec svrsila. „AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH!!!!! SVRSILA SAM….“ Svakim udarcem njeno „AAAA“ se izduzivalo. „JAOOO MAMA, JAO KURVICE KAKO IMAS DOBRO DUPE, MASTAO SAM O OVOME!! Jebacu te svaki dan!!!“ „DAAAAA..SINE, zelim da me JEBES svaki dan, kad god imamo prilike!!“
„AAAAAAAAaaahhh, mama blizu sam svrsavanjaa….Jel voli kurvica da joj se svrsi u usta, aa??“
Pljes, pljes, pljes je reklo njeno dupe a sise poskakivale….
„DAAAAA, kurvica ZELI da joj napunis usta!!“ Kada je to rekla bilo je gotovo. Izvadio sam joj ga iz dupeta, okrenuo je jednim pokretom, stao sam na krevet a ona kleknula i spremno otvorila usta i isplazila se.“AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, EVO TI KURVICE!!!“ Svrsio sam kao nikad do sad. Svrsio sam joj na lice, jezik i u usta….sperma je kapala sa njene brade na krevet. Pokupila je spermu prstom i stavila u usta i sisala prst. „MMMmmmmmmmm, tako ukusan sok….jebaces me i sutra tako!“ Ja sam legao, prakticno pao na krevet i drhtao zbog zestine orgazma. „Koja si ti kurva, ja ne verujem.“ „Jesam sine, ali samo tvoja.“ Legla je pored meine i tako smo zaspali.






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 41.0.2272.89
mob
Nokia 
Pohotna komšinica Bojana.

22-godišnji komšija Gagi,redovno je drkao na komšinicu Bojanu, i na njenu oblu malu guzu..Bojana je imala 32 godine muza i dvoje dece, ali je bila pohotna i bukvalno joj je kurac virio iz ociju.Jedan dan Gagi je prolazio ulicom i sreo komšinicu Bojanu,pošto su  istim pravcem išli zajedno krenuli su putem Bojanine kuće.Gagiju se digao čim ju je video,a i Bojanina pica je počela da reaguje posto je Gagi bio nabildovan i zgodan.
Gagi:Komšinice  da ti unesem te torbe unutra vidim da se mučiš?
Bojana:Pa može ti si jak..
Gagi je skinuo majicu i uneo torbe unutra.
Bojana:Komšija  hoces kafu?
Gagi:Naravno sa tobom sve...gde ti je muž?
Bojana:Na putu a deca su kod babe...sedi komšija.
Bojana:Bas imas lepe pločice.
Gagi:Svidja ti se? slobodno pipni.
Bojana je laganim pokretom ruke prešla preko Gagijevih bicepsa.
Gagi:Uh komšinice koliko sam ovo čekao.
Bojana je imala uske crne helanke preko kojih se ocrtavala nabrekla pica.Gagi se ustao i uhvatio Bojanu za picu.
Bojana:Uh komšija
Gagi:Pusti kafu Bojana...izjebaću te kao kravu.
Gagi je počeo da žvali Bojanu, ljubili su se strasno dok joj je jednom rukom stiskao picu, a drugom mekanu guzu.
Gagi:Komšinice znao sam da voliš kitu.
Bojana:Ah komšija...
Ljubio ju je po vratu, dok je Bojana uzdisala i uživala.Gurnuo joj je ruku ispod helanki ..
Gagi:Uh pa ti nemaš gaćice mmm.
Bojana:Ah retko nosim gaćice.
Gagi:Uh kujoo.
Gurnuo je prst u picu,počeo je da je jebe prstom , Bojana je dahtala sve brze i brze.
Gagi:Voliš ovo aa?
Bojana:Ah da obožavam.
Skinuo joj je majicu, izvadio ruku iz helanki i dao joj da liže prst.
Bojana je pohotno lizala prst koji joj je bio u pici, kao u transu.Svukao joj je helanke i Bojana je bila potpuno gola skinuo se i on.Bojana ga je uhvatila za kurac,počela da mu drka dok je ljubio po vratu.
Bojana:Mmm bas si obdaren.
Gagi:20cm razbiću te ...kao niko.
Gagi je legao na krevet.
Gagi:Dodji kujo..poliži ga.
Bojana je polako na kolenima došla do njega i polako ga stavila u usta.Pušila ga je svojim vrelim usnama,lizala glavić i palacala jezikom.
Gagi:Uh komšinice  kako ga pusis uhh.
Bojana je nastavila sve jače da dudla,dovodila je Gagija do ludila uzimala ga je celog do jaja.
Gagi:Uh to tako kujo.
Bojana:Svidja ti se mm?
Gagi:Uh još pitaš uhh...prava si pušačica.
Gagi Joj je naglo izvadio iz usta i ustao.
Gagi:Naguzi se kujo..
Bojana se naguzila čekajući ubod u svoju picu,nabio joj ga je u tesnu guzu jauknula je..ali joj je prijalo zarivao joj je sve jači i jače,širio joj je guzu dok je ona jaukala.
Gagi:Ahh voliš u guzu mm?
Bojana:Ahh da ahhh.
Bojana nije mogla da priča koliko je uzivala.Gagi je zajašio  kao kobilu i nastavio da joj ga daje u guzu.Njegov nabrekli kurac joj je širio  tesnu guzu ubadao joj je do jaja.
Gagi:Uh komšinice kako se jebeš ahh.
Bojana:Ohh i ti mače.
Izvadio je iz guze i nabio joj ga je jako u vlažnu picku, pica ga je sa uživanjem  prihvatila uhvatio je za kosu s guza i počeo divljacki da je jebe.
Gagi:Uh uh voliš ovako kučko?
Bojana:Da uhh jebi me jebi me.
Nabijao joj ga je sve jače, njegov veliki kurac joj je bušio  picu Bojana nikad nije ovako uživala, bila je u transu jebana je kao nikad.Izvadio je kitu i naglo joj je svršio  u guzu napunivši joj rupu do kraja.Legao je preko nje isrpljen.
Gagi:Uh extra si jebačice.
Bojana:I ti..nisam ovako davno jebana.
Gagi je ustao i obukao se i krenuo.
Gagi:Zvaću te jebačice..još nismo isprobali sve poze...
Bojana:Vazi..čekaću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 207
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Profesorka Valentina

Ćao drugari, ispričaću vam jednu priču koja mi se desila sa mojom profesorkom. Zvala se Valentina. Žena izuzetno lepa, tipa 45, 50 godina, smeđe kose, mršavog struka, zgodnih nogu kada je nosila suknju, svi su gledali u te noge u najlon čarapama. Tako sam i ja počeo da je gledam, ispočetka samo u noge kada je nosila suknje, a kasnije i u dupe kada je nosila farke ili pantalone. Jednog predavanja bila je odevena u bluzu i dole teksas farmerke. Pošto smo imali predavanje u kabinetu računara, a računari su se nalazili u kolonama 3 reda, ona je non stop šetkala i prilikom pokazivanja nekome guzila se. Ja sam toliko bio dekocentrisan na predavanje, da su mi oči non stop zevale u njeno dupe. A u mojim gaćama, kurac se digao.  Po glavi su mi se motale razne maštarije sa porfesorkom Valentinom. Na kraju predavanja shvativši da sam propustio o čemu se radi na predavanju morao sam da pitam profesorku kad može da mi objasni. Sačekao sam da svi izađu i prišao joj i pitao. Rekla je: "Pa ajde dođi sutra u 6 pa ćemo sesti i pokušati da naučimo". Klimnuo sam potvrdno glavom. Sutradan sam stigao oko 10 do 6 u školu i čekao je ispred kabineta. Stvorila se ispred mene sa osmehom i nekoj bluzi i pantalonama i rekla: "Ajde ovo da razbijemo časkom ". Ušli smo unutra, seo sam za jedan računar, upalio ga. Međutim nastao je problem, miš nije hteo da radi. Uzela je da ga izvadi i zameni. I trenutku kada se naguzila ka drugom racunaru i pokusala da dohvati kabal od miša, tako sam ja iščupao telefon iz džepa i upalio kameru u nameri da joj slikam dupe. U gaćama je nastala ekspozija i kao da mi je neki glas odozdo govorio da je mom kurcu mesto u njenom dupetu. U trenutku kada sam opalio sliku čuo se zvuk škljoc, u istom momentu ona se okrenula sa izbečenim očima i povikala: "Alo šta to radiš, šta slikaš, moju pozadinu!? Sram te bilo, mogu majka da ti budem"!!!  Ja sam se ukočio i počeo da mucam". Ja ovaj, nisam, ovaj..." Ona je nastavila ljutito. "Jos me i lažeš, bolje lepo priznaj. Ako ne priznaš prijaviću te, snosićeš posledice, ako priznaš prećutaću, ali ćeš odmah otići i snaći se sam za zadatak i hoću da vidim kako si me slikao". Pogledao sam je u oči i rekao: "Priznajem slikao sam vam dupe, nisam mogao da odolim jednostavno". I krenuo sam ka njoj dok je ona stajala ispred mene naslonjena na sto. Ispružio sam ruku i dao joj telefon da pogleda sliku. Rekla je: "Odavno mi nije neko pohvalio zadnjicu, ali ovo nisi smeo da radis". Stajao sam ispred nje i otvorio usta ".Iskreno mi je žao zbog ovoga, ali vi ste u meni nešto probudili. Odavno vas maštam kako ste moji, kako vam svašta radim i na svakom predavanju mi je svo vreme kurac u ekekciji i tvrd kao stena". Istog trena sam joj gurnuo jezik usta. Ostala je bez teksta i stajala nepomično. Odgurnula me je i rekla: "Pa ti si stvarno lud, ali me odavno niko nije poljubio. Sviđa mi se kako se ljubiš".Rekao sam: Pa ako vam se sviđa, možemo još malo da se ljubimo, niko neće znati."- "Joj, šta da radim s tobom, šta mi je ovo trebalo." Ponovo sam joj se pribio uz telo, stavio jednu ruku na lice, a drugu na dupe i rekao:"Opusti se, vidim da ste uzbuđeni, to je samo poljubac." Ljubili smo se minut, dva. Podigao sam je na sto i počeo da joj svlačim bluzu i ljubim po telu, skinuo sam joj brushalter i uhvatio sise koje nisu bile mnogo velike, ali su bile čvrste. -"Oh, to mi prija, to mi je bilo potrebno posle dugo vremena.". Skinuo sam i sebi majci i trenerke, a iz bokserica kurčina samo sto nije iskocila. Skinuo sam joj cipele i počeo da joj ližem stopala koja su bila u najlon čarapama. Pitao sam je: " Da li ti se sviđa ovo, jel ti neko lizao nekad stopala? -"Nije". "E pa sad ćeš da osetiš šta je zadovoljstvo". Nabio sam joj pola levog stopala usta i počeo da sisam. Samo je dahtala i rekla da nastavim. Lizao sam kružno, od prstiju do tabana, jedno pa drugo. Više nema nazad, neću stati na ovome, hoću da te jebem! rekao sam. Sledećeg trenutka pocepao sam joj čarape i nastavio da ližem gola stopala. Skinuo sam joj pontalane, ostala je samo u najlonkama i ispod crnim gaćama. Ponovo sam počeo da je ližem, od stopala ka njenoj pički. Miris je bio baš kao neke jebozovne žene koja je očuvana. Rekao sam: "Ti si baš dobro zaštilila tvoju mačkicu, sad ćemo malo da je pustimo napolje". Pocepao sam joj najlonke taman kolko treba da skinem gaćice. Učinio sam to i odpozadi.  Ispred mojih očiju bilo je sočno dupe prekriveno crnim čipkasitim gaćicama. Nabio sam svoju facu, potom skinuo gaćice i rekao: "Njih cu poneti kući". I ponovo zaronio facom u njeno dupe koje je imalo poseban šmek od kog sam se još vise uzbudio. Počeo sam da joj ližem čmar i pičku u isto vreme. Uzdisala je i dahtala. "Ohhh to mi radiii momak, ouuuuh, auuuh". Okrenuo sam je i isto učinio spreda. Lizao sam joj klitoris i zabio 2 prsta i njenu neobrijanu pičku. Samo je uzviknula: "Ohhhhhhhhhhhhhh, nastavi, nemoj da staješ". Posle nekoliko minuta sam ustao i skinuo bokserice, kurac je bio čvrst kao stena. Jedva je čekao da uđe u njenu pičku i čmar. Rekla je: "Jao vidi ti tog lepotana, hoću ga ustima". Klekla je i stavila ga usta. Pocela je da ga puši i drka. Uhvatio sam je za kosu i obuhvatio oko glave i nabio je prema sebi. -"Progutaj ga kučko guzata, nabiću ti do grkljana". Video sam da zna znanje. Rekla je: "Gurni mi ga, uleti u mene jakoo, sad i odmah". Naslonio sam je uz sto ponovo i polako krenuo da ulazim. -"Tako je, jebi me jebi me momaaak". Usao sam ceo i poceo da sve jace i jace, u isto vreme sam je jebao i ljubio, potom sam joj digao stopalo levo i poceo da ga sisam dok je jebem. -"Ooo ne staj malisa, ne staj, pojebi me kao nikada" vikala je profesorka. Želeo sam da skače po meni, prigrabio sam stolicu, seo i rekao: "Ajde  sad da skaces malo po meni." Polako je počela da se nabija na kurac i da stenje. Njeno telo bilo je uz moje, mirisala je na neki šmek pomešan sa kupkom od jabuke. Počela je sve više i više da skače, uzdasi njeni nisu stajali dok je lupala dupetom o mene, a njene butine bile su uz moje. Nekoliko minuta kasnije, odlučio sam da preduzmem kontrolu, tako da sam joj podigao noge. Stopalima se oslonila na moje butine i počeo sam da je sabijam sve jače i jače. Muda su lupala o njenu pičku, dok je ona jednom rukom trljala klitoris iznad kog su bile dlačice. Vikala je, stenjala je: "Samo tako, pojebi me celu, razbi mi picku moju, ooouhhhhh, ahhhh". Nastavljao sam istim tempom, ubrzano, usporeno. Rekao sam: "Hoću da te jebem od pozadi, i to u dupe, ne u pičku". Bunila se u početku.-"A gde ćeš me sad u dupe, zar ti pička nije dovoljna"? Rekao sam "U dupe bre, pičku sam ti pocepao, sad hoću i dupe, samo se ti opusti". Okrenula se od pozadi, sela je na stolicu savijenih nogu, a rukama se oslanjala na klupu. Ponovo sam morao da poližem ta njena stopala. Prišao sam glavom, i počeo da ih ližem, polako sam jezikom išao do dupeta preko nogu  i butkica na kojim su bile pocepane najlonke. Gurnuo sam joj jezik u dupe i polako poceo da lizem kruzecim radom. Gurnuo sam joj dva prsta i poceo da nabijam lagano. -"Ohhhh polako malisa, polako, uff". Krenuo sam kurcem i polako počeo da ulazim. Nije bilo lako, bolelo je i mene i nju, ali nisam odustajo. Što sam se više trudio bilo je sve lakse. Napokon je ušao ceo, počeo sam polako da idem napred nazad. Ponovo sam joj nabio do kraja. U tom trenutku je uzviiknula glasno "Ooooooouuuuuuh majko moja mila naastavi, hoću još, još". Krenuo sam da joj sabijam kurčinu u dupe, sve je išlo lakše i ja sam sve bržim tempom. Uhvatio sam je za kosu dok sam je jebao.-"Ima dupe da ti se rascveta, sviđa ti se, sviđa aaaa. Vidiš da je dobro u guzu". Zakivao sam je nekoliko minuta, dahtala je jako. Osećao sam da ću uskoro da svršim i naglo sam ga izvadio. Rekao sam joj: "Ajde na umivanje!!!". Okrenula se sa blagim osmehom i otvorila usta. Počeo sam da ga drkam ispred njenog lica, mlaz sperme je krenuo da izlazi i poprskao je direktno po nosu i ustima, prišao sam joj do usta, zeleci da se naguta moje sperme koja je još izlazila. Jezikom se obliznula pa mi je kurac još malo polizala. Rekla je: "Mališa pa pružio si mi nešto nezaboravno. Ni slutila nisam da cu imati seks sa mladićem kojem predajem, i to kakav seks, najbolji u životu. Ali mi ovo više ne smemo raditi, prvo ja sam udata, imam odraslu decu, a drugo predajem ti u školi. Ostala bih i bez posla i bez porodice kad bi se za ovo saznalo".Rekao sam joj. "Hvala za takve reči, bilo mi je zadovoljstvo. Da, da. razumem, iako bih voleo da vas stalno jebem. Kao uspomenu na vas uzećiću vam gaćice i voleo bih da vas uslikam još koji put, ne brinite to ce biti za moje oči samo, da se nekad podsetim ovog susreta". Rekla je: "Može lepotane, naravno". Pružila mi je njene gaćice koje su bile na podu, osmehnula se i ispozirala mi onako gola, lepljiva od sperme po licu i u pocepanim najlonkama. Obukli smo se, krenuo sam ka vratima rekavši: "Doviđenja profesorka." -Ona namignuvši odgovori: " Doviđenja, vidimo se na predavanju".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 207
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Moja ujna Verica
Ujna je bila veoma lepa zena, 35 godina, dobro gradjena, svako bi je na svetu pozeleo. Imala je velike i bujne sise i veliko i cvrsto dupe koje se ocrtavalo u trenerkama. Tako da ni ja nisam mogao da joj odolim i da je prosto ne gledam sa strane kad god ugrabim neku priliku. Posto je bila udata i imala dvoje dece nije nosila tange, vec samo gace. Kuci je uvek bila u nekim trenerkama od kojih su se ispod ocrtavale gacice i njeno rasno i veliko dupe. To njeno dupe je mene pogotovu palilo. Kad god je nesto radila oko cveca napolju guzila se, dok sam je ja posmatrao iz moje kuce. Mastao sam bezbroj puta u glavi o fantazija sa mojom ujnom i drkao na nju kao nenormalan. Posto sam shvatio da ne postoji sansa nikakva da jebem ujnu, palo mi je na pamet da bar uzmem ujnine nosene gace iz korpe za ves kad budem imao priliku. Uskoro se i to ostvarilo, ali ne i samo to vec sve moje fantazije se ostvarile.
Sve je pocelo ovako: Jedno vece ujna je bila sama kuci, posto su ujak i klinci otisli na slavu negde. Pozvala me je i rekla: "E jel mozes da dodjes, kompjuter nesto zablokirao, uzela sam da igram Zumu i sve je stalo." Rekao sam: " Vazi, evo idem." Popeo sam se na sprat i zazvonio. Otvorila mi je rasna ujna u svetlo plavim trenerkama i sivoj majci. Seo sam da vidim u cemu je problem sa racunarom. Ponudila mi je sokom. Rekao sam: "Ajde moze, sipaj jednu casu. Donela je sok i rekla: "Оdoh da se istusiram dok ovi nisu dosli, a ti slobodno sipaj soka jos kad popijes. Sacekaj me ako popravis da mi pokazes kako sada radi. Klimnuo sam glavom. U glavi mi se stvorila slika kako se ujna tusira, a ja ulazim i pridruzujem joj se u kadi. Cim su se vrata na kupatilu zakljucala, ustao sam i na prstima krenuo do vrata da kroz kljucaonicu pogledam da li se vidi nesto. Videla se taman koliko treba. Pustila je vodu da puni kadu i polako pocela da sa sebe skida majcu i trenerke. Ostala je u crnom brusu i crnim cipkastim gacicama. Prosetala je korak, dva do ogledala, cekajuci da se kada napuni. Ja sam svo vreme stajao ispred vrata, u gacama sam bio tvrd i samo sto nisam svrsio od uzbudjenja. Jedva sam cekao da se skine, da prvi put vidim svoju ujnu golu. Otisla je do kade, zaustavila vodu i skinula brus. Pred mojim ocima su se pojavile velike sise, potom je pocela da svlaci gace i kako je spustala tako su se otkrivale dlacice. Nije bila obrijana, ali ni zapustena. Sto znaci da je brijala picku s vremena na vreme. Bacila je brus i gace u korpu. Naguzi se da vidi da li je voda dovoljno topla, i u tom trenutku video se ujnin picic. Lagano je zakoracila u kadu. Sela je i pocela da se trlja. Tada nisam mogao da vidim mnogo tako da sam otisao da nastavim da popravljam racunar. 20ak minuta kasnije ujna je izasla iz kupatila i otisla do sobe da se obuce. Tek sto je izasla u meni se stvori neki nagon da udjem u kupatilo i pomirisem prvi put njene gacice koje je upravo skinula. Usao sam, zatvorio vrata, zaboraveci da zakljucam. Polako sam digao poklopac od korpe za ves i na vrhu su stajali njen brus i crne cipkaste gacice. Uzeo sam ih u ruke i prislonio na lice. Kao da me je neka jeza obuzela. Zatvorio sam poklopac i seo na kadu sa ujninim gacama u rukama. Okrenuo sam ih sa unutrašnje strane tako da mogu osetiti pickine mirise i prislonio na lice. Mirisi su mi prostrujali kroz nozdrve,i to kakvi,mirisi zrele picke, neki smek sto me je opijao. Ostao sam u soku od miline. Konacno ujnine gace u mojim rukama. Toliko sam se bio na palio je malo falilo da svucem trenerke i da pocnem da ga drkam. Ipak ostao sam pribran, znajuci da je ujna tu u kuci stavio sam njene gacice u levi dzep da kada dodjem kuci nastavim gde sam stao. Seo sam za komp i cekao ujnu. Kad eto je posle 5 minuta, sva sveza i mirisljava obucena u majcu na brutele i crne trenerke. Objasnio joj sam joj kako sam popravio i kako radi sada. Krenuh da ustajem i da idem kuci, samo sto sam dosao do vrata ujna povika"Ispalo ti je nesto iz dzepa" Ja se okrenuh i videh ujnu kako se saginje i dohvata njene gacice sa poda."Sta rade moje gace u tvom dzepu manijace jedan?" Prodera se ujna i gleda me onako izbaceno.Ja sam stajao nemo i nepomicno. Dodje do mene  tresnu me gacicama po licu i ponovo " Odgovaraj, sta cutis, svidjaju ti se moje gacice je li?" upita ona. Duboko udahnuh i rekoh joj"Da ujnu, svidjaju mi se, svidjas mi se cela ti vec dugo, drkam na tebe, mastam o tebi. Posto si mi ujna i ne mogu da te jebem, veceras mi se stvorila prilika da ti uzmem gacice i promirisem ih. Miris tvoje picke me je opio. Izvini, nemoj nikom da kazes za ovo ali ti si veoma zgodna i privlacna imas najbolje dupe koje sam ikad video, molim te nek ostane ovo izmedju nas nece se ponoviti" sagnuh glavu i pocrveneh. "Ludaku mali, ti bi da kresnes ujnu znaci i nabi mi pod nos za trenutak njene gacice pa ih baci na pod i rece"Nece ti vise trebati, zato sto ces sad da pojebes ujnu" i uhvati me desnom rukom za kurac. Nasao sam se u soku"Ujna, jel ti to ovo ozbiljno? Hoces ti da pojebes ujnu dok se nisam predomislila?"rece ona. Uhvatih je oko struka i gurnuh na vrata od sebe. Pripijen uz nju cesao sam se kurcem o njenu picku i poceo da je ljubim. Gurnuo sam joj jezik usta. Zeleo sam da je ljubim beskonacno, da uopste ne vadim svojim jezik iz njenih usta koliko mi se svideo poljubac. Onda sam pomislio koliko li ce tek ostalo da mi se svidi. Poceo sam da je ljubim po vratu i telu dok smo onako stajali prpijeni uz vrata, a onda sam poceo da joj skidam majcu. Ostala je u brusu, poceo sam da ga skidam i da je sakama hvatam za sise i da je ljubim."Joj ujna ovo sam zeleo, o ovome bezbroj puta mastao." Nastavi da je ljubim dok sam se polako spustao, Uhvatih je i bacih na krevet. "O djavolcicu, al si vragolast, hoces li da jebes ujnu Veku?" upita ona. Krenuh da joj skidam trenerke i gacice. Pred mojim ocima bila je gola ujna sa osmehom na licu, velikim sisama i poludlakavom pickom. "Ajooooj pa kakva si, koliko sam samo puta mastao o tebi." rekao sam ujni i krenuo polako da joj sirim noge i spustam se glavom. Mmmm krenuo sam jezikom da joj lizem picku, socni mirisi su polako dolazili do izrazaja kao i samo vlazenje picke. Zabio sam joj dva prsta i krenuo da zabijam dok sam se jezikom prebacio na klitoris. Pocela je jako da uzdiseee "Oooooh, aaaaaauoh, to to mi radi " Nastavio sam ubrzanim tempom, zeleci da je dovedem do orgazma. Pocela je da se grci, da se trese, nisam stajao dok je ujna vriskala" aaaaaaaaaaaah, aaaaaauuuuh o boze mooj, auuh" Pogledavsi je u facu videci da prevrce ocima, znao sam da je orgazam blizu. Pocela je da prska njena pickica kao fontana.Dozivela je orgazam. Spustio sam se do njenih stopala koja su bila nalakirana roze lakom. Zgrabio sam oba, primakao ih uz lice. Iznenadjeno upita:"Sta ces sa mojim stopalima?" "Sad ces da vidis ujna", rekoh i otvori usta i poceh da joj sisam palac na levom stopalu, potom ostale prstice. Mmm kakva socna stopala, kakvo zadovoljstvo, kretoh jezikom preko tabana.Na ujninom licu, video sam zadovoljstvo. "Samo tako, ne staj ljubi te ujna" Zgrabio sam oba stopala odjednom i nastavio da ih lizem i sisam. Odlucio sam zatim da se bacim i na jos neke ujnine famozne delove. Uhvatio sam je i okrenuo od pozadi. Krenuo sam sakama da klizim po njenim butinama pa sam se penjao do dupeta. Uh kakvo dupe ujna ima, kao testo za leb moze da se mesi. Lganao sam je masirao 3, 4 minuta.Nabih joj facu u dupe i poceh da joj lizem picku i cmar."Srce ujnino, kako samo znas da zadovoljis". Potom ujna se dize krenu da mi svlaci bokserice i uhvati rukom za kurac "Jao kako je gladak i lep" Poce da ga ljubi i lize. Glavom se spusti ispod kurca dok sam  klecao na krevetu. Pocevsi da mi lize i sisa muda, dok ga desno rukom lagano drkala. Uf ala zna ujna znaje, prava je kuja. Krenu da ga stavlja usta celog i pusi.Kako se samo sladila, kao da kurca nije videla pola godine. Dok ga je pusila, gurnuh je tako da leze na ledja. Kretoh da joj zabijem kurac usta dok je onako lezela, uhvatih je za sake, stavih iznad glave i drzah levom rukom. Silovito sam joj nabijao kurcinu do grkljana. Desnom sakom joj zacepih nos da ne moze da dise. Ujna se zagrcnu i pocne nesto da mumla sa kurcem ustima. Sabijo sam je tempom nekoliko minuta, uz povremeno pustanje njenog nosa da dodje do daha. Onako izbalavljenog izvadih ga i gurnuh medju njene bujne sise."Ludaku jedan, umalo da udavis ujnu", rece i nasemja se. Krenuh da trljam kurac kroz njene sise. Kakav osecaj. Povukli smo se ujna i ja na vrh kreveta, legoh pokraj nje sa strane i polako ga nisanim da ga ubacim konacno u njenu picku. Poceo sam da ulazim, bila je dosta vlazna tako da je kurac klizio lako. Ubrzah tempo, uhvatih je levom rukom za butinu i digoh joj malo, dok desno za sisu.U sobi je samo odzvanjalo "Aaaaaah, uuuuaaah, oooaaah, ahh, ahh" Povremeno sam je hvatao za facu i ljubili smo se jezikom. Odlucil ismo da promenimoo pozu. Ujna Verica kroz osmeh rece "Pa gde si ti ovako naucio da jebes duso? Da sam znala da ovako znas znanje, odavno bi ti jebao svoju ujnu, ne bi samo drkao na mene." tvoj ujak ne moze da me zadovolji za razliku od tebe. Opkoraci oko mene i krete da se nabija dok smo se gledali lice u lice. Uhvatio sam je prvo za sise dok je naskala, a potom za guzecitinu i sirio je. "Ahh, jebi svoju ujnu, razjebi je nacisto oooooooh" Vikala je i stenjala u isto vreme dok se nabijala na moju glatku kurcinu. "Ujna hocu da mi sedis na faci, hocu tvoje dupe na mom licu" rekao sam joj. " "Ju, kakve sve ti imas ideje perverzni stvore"-rece ujna iznenadjeno. Sisla je s mene i polako dolazi do moje glave dok sam lezao. Pred mojim ocima poavila se se dva bujna guza a izmedju njih cmar i picka. Polako je sela na facu i pocela lagano da mrda dupetom " Jesi ovo hteo duso" Meni nije bilo lako, ali sam nekako koristio jezik i usta i lizao joj i sisao picku i cmar. Potom je ustala i ponovo mi pusila kurac dok sam joj ja dva prsta gurao u picku. Zeleo sam svu kontrolu nad njom i predlozio joj da malo odemo do kuhinje. Ustali smo i poceli da se ljubimo i lagano se kretali ka kuhinji onako goli. Seo sam na stolicu, zatim je ona krenula da seda na moj kurac, samo ledjima okrenuta od mog lica. Pocela je polako da se nabija i skace. Uhavtio sam je za sise i mesio ih dok je ona skakala po mom kurcu i lupala se dupetom o moja jaja."Kuhinja je odyvanjala njenim stenjanjem i uzdisajima"Ahhhh, oooouh, jebii ujnu, jebi, rasturi je"culo se iz ujninih usta. Uhvatio sam je za butine i digao ih uvis i poceo da je zakivam brzim tempom. Ujnina picka se cepala ko cerova kora. Oboje smo bili u transu, ali smo zeleli jos. Ja sam pogotovu zeleo da je jebem u to dupe, na koje sam bezbroj puta drkao i gledao ga. Uhvatio sam je od pozadi, izmakao stolicu, naslonio uz sto, telom se nagela na sto. Malo sam ovlazio cmar, i poceo jezikom da ga lizem, potom da prsticima ga sirim. "Stenjala je da je boli" Krenuo sam polako kurcem da ulazim, vadio sam ga pa opet ulazio, dok malo ne razradim rupu. "Jebi svoju ujnu,rasturi joj dupe" vikala je". Sta je ujna, nisi sita jos?- upitah je. "Razvali mi to moje dupe, nikad se nisam u guzu jebala". U tom trenutku sam joj zabio do kraja i naglo ga vratio, pa opet pa opet. Uhavtio sam je za kosu i poceo da ubrzavam tempom. Dupe sam raskivao i sirio, najvise mi se svidelo moram da priznam.Sve je islo lakse i lakse, a osecaj je bio sve bolji. "Svrsi u ujnu, svrsi u dupe ujnino" Dobro, ako ti tako kazes, muda se se sve vise punila nagon ka svrsavanju bio je sve veci dok sam je jebao od pozadi. Rekoh joj: "Ujna uskoro cu da ga svrsim, moram da ga vadim" rekoh joj. "Nemoj svrsi mi u dupe, svrsi u ujnu, napuni joj guzicetinu". Krenose i mlazovi spreme dok sam bio u njenom dupetu. Izvadih ga, dupe joj je bilo napunjeno spermom, cak se i malo slivalo niz picku. Okrenu se ujna, kleknu i onago lepljivog od spreme stavi ga usta i poce da pusi. "Pa bravo duso moja, kako si samo pojebao ujnu, moraces opet" "Ozbiljno ujna? "Da, samo moramo paziti kad budemo imali priliku, kad budemo sami, dogovoricemo se vec. "Vazi ujna, promenicu te u imeniku, pa cemo se kuckati, i ti isto ucini. I zelim da znas, hocu da mi dajes svoje gacice nosene kad krenes na tusiranje, umesto da ih bacas u korpu. Pa kako mi jedne dajes, ja ti prethodne vracam" "Sve za tebe lepi moj, samo nek si ti mene pojebao domacinski. Hoces one crne ili ove roze od malo pre? " "Crne cu, te roze jos malo nosi, pa ces mi dati. Odoh da se malo umijem, da se obucem pa da bezim kuci." "Dobro, ajde  i ja cu malo da operem pickicu, da tvoj ujak ne primeti nista." Obuko smo se, poljubi smo se jos jedanput za kraj, uhvati me za kurac  I rece: "Cucemo se, da opet jebes svoju ujnu uskoro, cim bude prilike.  "Jjedva cekam", uhvatih je za dupe i odoh kuci sav srecan sa ujninim gacama u dzepu i mislima da cu opet uskoro jebati ujnu Vericu.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Konačno tata (incest)
Dugo nisam mogla doći k sebi nakon onog drkanja dok sam posmatrala kako se sestra Mila i tata sexaju. Nikako mi iz glave nije izlazila slika tatinog prelepog kurca. Pravi muški zreo kurac. Velik, debeo, lep, prošaran plavičastim žilama, sa prelepim glavićem kao jagodica na tortu. Sa druge strane nikako nisam mogla da svarim da je vlasnik tog prelepog kurca ipak bio moj tata. Ne nisam čistunica, na kraju krajeva sama sam sebe prozvala droljom, nego... Čak sam imala sex i sa mamom, ali sa tatom, to je sve nekako bilo drugačije. Lomila sam se i nisam znala šta da radim i kako da postupim, naročito zato što sam se bojala i tatine reakcije. Ta stvar me je lomila nekoliko dana i to se vidno izrazilo na moje ponašanje. Postala sam nervozna i razdražljiva. To je naročito dolazilo do izražaja nakon što bih provela neko vreme sa tatom u njegovoj sobi. Situacije u kojima bih nameštala njegov krevet i kada bi se na trenutak videle njegove moćne butine, a ispod čaršafa nabubrena budža njegovog kurca su me zbunjivale i obrazi su mi crveneli. Trudila sam se da koliko je god to moguće prikrijem, ali jednog trenutka me je tata pitao:
- Ćeri... Da li ima neki problem? Čudno mi se ponašaš ovih dana...
- Ma sve je OK tata, ne brini... – slagala sam - ... samo sam malo umorna...
- Ne moraš ti dušo toliko oko mene... Pa tu su Vera i sestra Mila...
- Ne ćale... nije nikakav problem... Nisi ti u pitanju, nego sam umorna od faxa i obaveza...
- E pa sama si birala... Htela si da postaneš doktorica... Teraj to i nemoj da odustaješ, a za mene ne brini...
- Hoću... Ajde vidimo se... – žurno sam napustila njegovu sobu dok su mi kroz glavu i dalje prolazile slike njegove kurčine.
...
Taj dan nisam otišla na fax, a ni popodne na praksu. Jednostavno nisam mogla. Nazvala sam Milicu, moju staru školsku drugaricu iz srednje škole i nas dve smo sedele u jednom kafiću i ćaskale uz kafu. Inače za one koji ne prate redovno moje priče, Milica je bila moja veoma bliska prijateljica, sa kojom sa otkrila skoro sve čari sexa. Jako smo se volele, jedino što su nas život i obaveze primorale da se retko viđamo. Naravno to nije umanjilo intenzitet našeg prijateljstva. Tada mi je pao na pamet pakleni plan. Milica se oduvek ložila na mog ćaleta. Stalno je govorila kako je on zgodan mužjak i kako bi mu svaka žena pala pod noge. Naročito ga je gotivila kada bi ga videla u pilotskoj uniformi. Tada je Milica balavila da sam slobodno mogla skupljati njene bale sunđerom. Čak mi je jednom predložila da flertuje sa mojim tatom i pokuša da ga smuva, što sam ja sa gađenjem odbila uz reči: ''Pobogu Milice pa može ti biti tata...''. Ona se je samo zagonetno nasmešila i rekla: ''Baš zato...''
Sada sam skovala pakleni plan. Pre svega slika tatinog kurca mi nije izlazila iz glave i shvatila sam da moram ponovo da ga vidim. I to ne bilo kako već u akciji. S obzirom da je tata skinuo gips, sestra Mila je sve manje dolazila u vizitu kod nas i zadržavala se sve kraće vreme. Pretpostavila sam da što se sexa između njih dvoje tiče, više ga neće biti ničega, naročito što je sestra Mila dolazila u vreme kada je kući bila i naša pomoćnica Vera. Zato sam htela da ubacim u igru moju prijateljicu Milicu.
Prvo sam pažljivo kroz razgovor došla do toga da joj objasnim šta sam doživela i videla. Onda sam joj najiskrenije priznala kako se osećam zbog toga i da jednostavno moram da vidim tatin kurac ponovo u akciji. Dok sam joj to objašnjavala i govorila, Milica je otvorenih ustiju slušala i balaveći strugala nogama. Verovatno joj je pičkica već počela da vlaži.
- Kučko jedna... – reče ona i srknu kaficu – Ne mogu da verujem...
- Što?
- Opiši mi molim te još jednom kako izgleda kurac tvog tate...
- Pa ti si luda...
- Molim te...
- Pa rekla sam ti... Dugačak, debeo, pravi zreo kurac... U stvari kurčina sa prelepim glavićem i plavičastim žilama debelim kao moj prst...
- A muda..?
- Muda, ogromna, mekana i obrijana...
- Uhh... Ja bih rado probala tvog tatu – reče sa uzdahom Milica.
- To sam i upravo mislila...
- A?
- Znaš, meni treba da ga vidim ponovo u akciju, a ti mi možeš pomoći u tome...
- Jaoj koja si ti đavolica...
- Da... Ti se smuvaš sa mojim tatom, a ja vas onda posmatram krišom i drkam... A? Šta kažeš na to?
- Čuj... meni odgovara... Ti jako dobro znaš da ja tvog ćaleta gotivim i da bih mu dala da mi radi u krevetu šta god poželi...
- Onda dogovoreno...
- Kako ćemo?
- Ma smislićemo već nešto...
...
Narednih dana je Milica sve češće dolazila kod mene kući. Mom tati to nije bilo neobično, pogotovo što je Milicu znao još dok smo piškile u prašini. Milica se naravno trudila da tatu zavede na što bolji način. Oblačila se provokativno, koketirala sa njim na svakom koraku, a rečima ga ohrabrivala da nešto pokuša, ali ne suviše napadno. Kockice su polako počele da se sklapaju. Nakon nekoliko dana sam primetila kako je moj tata počeo da se prima na Milicu. Pa pobogu, on je bio muškarac u najboljim godinama, a pretpostavljam da i dugo nije nešto dobro opalio, ne računajući onaj jedan sex sa sestrom Milom. Konačno je počeo da trza na Milicu i nas dve smo samo čekale dan kada će se desiti.
Konačno je došao i taj dan. Doduše neplanirano, ali nema veze. Ja sam rano ujutru otišla na fax jer sam imala neodložne obaveze. Vratila sam se oko ručka, baš kada se je Vera spremala da ide.
- Dobar dan... – nazvala sam Veri koja je već bila na izlazu.
- Dobar dan i do viđenja dete... Vidimo se sutra...
- Kako je tata?
- Dobro. Eno ga leži u sobi, a tebe čeka Milica u tvojoj sobi. Rekla je da ste se dogovorile da se nađete...
- Da. U redu je... – slagala sam jer nisam očekivala da Milica bude tu.
Nema veze. Ustrčala sam uz stepenice i uputila se ka mojoj sobi. Čim sam videla da Milice nema, znala sam šta je po sredi. Plan je počeo da se ostvaruje. Krenula sam hodnikom ka tatinoj sobi. Vrata su opet bila odškrinuta nekih 20-tak centimetara i ja sam polako prišla da provirim. Znala sam da je Milica po našem dogovoru namerno ostavila vrata odškrinuta. Vodila sam računa da budem što tiša kako me ne bi primetili. Već sam čula njihove glasove. Glasove žestokog jebanja.
Provirila sam i ugledala prelep prizor. Milica je bila presavijena preko ivice kreveta sa kolenima na podu, a moj joj je tata nabijao zguza svoju ogromnu kurčinu. Oboje su bili bočno okrenuti prema vratima tako da me nisu mogli primetiti. Sela sam na pod i zavukla ruku u gaćice da se pripremim za jedno predivno drkanje.
Prelepo. Moj je tata čučao na kolenima iza Milice i držao je za struk. Snažno je nabijao svoju debelu kurčinu u njenu nutrinu. Miličino slabašno i mršavo telo je drhtalo na svaki udarac mog tate. Kurva ga je primala sa uživanjem. Njeni mali sisići su se tresli u ritmu udaraca kurčine.
- Tooo.... nabij mi gaaa... ohhh... – dahtala je Milica u transu.
- Razvaliću te lutko... ahhhh... kako si dobra...
- Razvali meee.... ahhhh....
Cela ta scena me je toliko napalila da nisam ni osetila kako sam gurnula tri prsta u moju pičkicu iz koje je obilno curilo. Dok sam drpala pičku jednom rukom, drugu sam zavukla ispod brusa i počela sebi da uvrćem bradavicu. Na trenutak sam sklopila oči uživajući dok me nije prenuo glas:
- Uđi... – reče odjednom Milica gledajući ka meni.
Panično sam otvorila oči i ostala tako zatečena. Milica je i dalje bila nabodena na tatin kurac i osmehivala se u mom pravcu. Tata je kao i ja bio zatečen i zastao tako na tren duboko nabijenog kurca u Milicu. Ja... ja sam i dalje sedela na podu, raskrečenih nogu sa jednom rukom duboko u mojoj pičkici, dok mi je druga ruka stiskala sisu.
- Uđi budalice i gledaj iz bliza... – ponovila je Milica – znam da te to pali... Hajde...
Ustala sam lagano odgurnula vrata i ušla u sobu.
- Pa, ako ne smeta tebi... – rekla sam tiho obraćajući se mom tati.
- Sada više ne... Ako tebi ne smeta... – odgovorio je dosta nesigurnim glasom.
- Hajde... – viknu odjednom Milica i preseče tu nelagodnu atmosferu - ... Nastavi tamo gde si stao... jebi me...
Sela sam u fotelju na metar od njih. Odjednom, kao da se ništa nije desilo. Njih dvoje nastaviše da se tucaju. Tu na metar od mene. Sada sam sve mogla da vidim još bolje. Skinula sam gaćice, vodeći računa da me tata ne vidi, jer sam se ipak još uvek stidela po malo, i zavukla ruku ispod suknjice da drkam.
Tada se Milica naglo odvoji od mog oca i njegov kurac ispade iz njene pičke. Kurac mu je pulsirao u ritmu prcanja, i imala sam osećaj da se isparava od silne jebačine. Bio je sluzav i predivan. Tada sam dobila nagon i malo je falilo da ustanem iz fotelje i uzmem taj predivni kurac i ispušim ga. Međutim, Milica me preduhitri.
- Lezi na krevet – reče mom tati i ovaj je bez reči posluša.
Tata je legao na krevet nogama ka meni i ja sam lepo mogla da mu vidim moćnu kurčinu i velika muda. Milica se pope, opkorači ga i nasadi mu se na kurac.
- Ohhhh.... Anjaaaa.... tvoj tata ima predivan kurac...
- Znammmm.... – izletelo mi je u transu drkanja moje pičkice.
- Vas dve ste totalno lude... – dahtao je moj tata.
- Jebi meee... – vrištala je Milica i silovito se nabijala na tatin kurac.
- Uhhh... mala kako si vrelaaa....
- Hoću tvoje seme... Hoću tvoju spermu u sebi... – nastavljala je Milica.
Ja sam samo ćutala, uživala u pogledu i tako drpala svoju pičkicu da sam mislila da ću je pokidati. Napalila sam se kao kobila.
- Hoćeš i ti malo da ga probaš? – iznenada me upita Milica.
Svo troje smo na trenutak zastali. Opet je nastala nelagodna situacija. Moj tata odiže glavu i pogleda u mene.
- Milice..? Vas dve... – izgleda da je shvatio ovu našu malu prevaru.
- Ne znam... tata... sve je ovo pomalo čudno... ali...
- Ali šta?
- Jako mi se sviđa tvoj kurac... jedini problem je...
- Koji problem?
- Što je tvoj... ti si mi tata...
- Ma nek ide život... – reče on odjednom – Izbor ostavljam tebi...
- Hajde ludo, navali... – reče razdragano Milica.
Ja sam se i dalje dvoumila. U meni su se borile dve Anje. Ona smerna koja mi je govorila da je u pitanju ipak moj otac i ona đavolica koja je bila gladna kurca. Naravno, kod drolje uvek pobedi đavolica i ja lagano ustadoh iz fotelje. Zbacila sam svoju haljinicu i ostala samo u brusu. Pridružila sam im se na krevet.
Milica se odiže i tatin kurac ispade iz njene pičke i šljapi ga po stomaku.
- Izvoli draga... – reče Milica pokazujući na tatin kurac. Tata je samo nemo ležao na krevetu sa rukama ispod svoje glave. Nisam znala šta da radim i onda sam u trenutku odlučila.
Hrabro sam opkoračila tatu, rukom ga uhvatila za koren kurca i usmerila ga na svoju guzu. Nisam htela da me prca u pičkicu. Nekako mi je guza bila prigodnija za taj trenutak. Ostila sam njegov sluzav glavić na moj čmar. Gledali smo se bez reči u oči. U našim pogledima se je istovremeno ogledala i strast i strah. Tada njegov glavić upade u moju guzu i sve prepreke padoše. Više nisam mogla da izdržim. Nasela sam naglo, do kraja i kriknula:
- Ahhhh.... taticeeeee... kako ti je debeo...
- Ohhh... kćeriiii... gorećemo u paklu....
- Neka gorimo... ohhhhh....
Tada me je tata uhvatio za struk i počeo da mi daje ritam tucanja. Nabijala sam se na njegov prelepi kurac koji mi je rovario po utrobi. Moje guzno crevo je bilo ispunjeno u celosti. Tada je Milica shvatila šta se dešava i kada je videla da je moja pičkica slobodna, jednostavno je spustla glavu dole. Osetila sam njen jezik kako počinje da mi rovari po pički.
Božeeee... Kakvo uživanje... Moj tata me jebe u guzu svojim prelepim kurcem, dok mi Milica liže pičku i pije sve moje sokove.
Na žalost, nije nam dugo trebalo. Svo troje smo bili jako uspaljeni i sršavanje je ubrzo krenulo. Ja sam vrisnula prva i snažno se nabila tati na kurac do jaja.
- Ahhh... curiiiimmm... jebi meee....
Milica je već drhtala pod napadima orgazma i ispijala moj svrš iz pičkice. Onda je uhvatilo i mog tatu.
- Evo me devojke... dolaziiiimmm...
Nas dve poskočismo kao gazele i brzo smo kleknule na pod. Moj tata poskoči iz kreveta i stade ispred nas. Povukao je kožicu na kurcu par puta i počeo da prska. Prvi mlaz sperme je podario meni, svojoj ćerki. Njegov vreli mlaz sperme me ošinu po obrazu i deo upade u usta. Slatko sam progutala taj nektar tatinih muda. Onda je tata preusmerio svoju kurčinu ka Milici i ona prihvati njegov drugi mlaz. Belina tatine sperme se prosu po Miličinim sisama. Onda je on ponovo usmerio svoj kurac ka meni i tako naizmenično nas častio salvama belog semena. Nas dve smo halapljivo gutale i razmazivale njegovo seme po telu. Konačno je svršio, prišao Milici i par puta je lupio kurčinom po licu. Milica se strese i mislim da je kučka u tom trenutku ponovo svršila.
Njih dvoje zadihani i znojavi popadaše po podu, a mene je ponovo uhvatio stid i ja sam pobegla u svoju sobu. Ušla sam pod tuš i počela da perem tatinu spermu sa sebe. Osećala sam se jako čudno. Na momente sam bila zgađena sama sebe jer sam se jebala sa rođenim ocem, a već kasnije, napaljena celom situacijom priželjkivala da se sve to ponovi.
Topla voda je polako spirala i moje misli i ja sam konačno odlučila. Meni je sve ovo prijalo i što se mene tiče, ja bih to uradila opet. Sada sve zavisi od tate. Znam da je incest, ali mi to ne smeta. Uživala sam. Jedino moram voditi računa da ne zatrudnim.
...
Tog i narednog dana smo se moj tata i ja vešto izbegavali. Oboje smo bili svesni toga šta smo uradili i bilo nam je neprijatno. Onda je moj tata prekinuo celu tu situaciju rekavši mi da skuvam kafu i da popričamo. U početku je bilo malo neprijatno, ali se sve završilo njegovom rečenicom:
- Ni sanjao nisam da ću ovo uraditi, a kamo li reći. Meni se ipak sve to dopalo, i ako si i ti uživala ja sam za to da možemo to ponoviti, naravno, to će biti naša tajna...
- A Milica? – upitala sam.
- Milica je pametna devojka, a na kraju krajeva i ona je dobrodošla, ako se slažeš...
- Slažem se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 391 392 394 395 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:19:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.311 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.