Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:43:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 382 383 385 386 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557934 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Početak - Jasna

Otkad znam za sebe, znam i za Jasnu.   Ćerka naših prvih komšija, Zdravka i Milice, je bila čest gost u našem stanu.   Starija od mene četiri godine, neretko je bila zadužena da mi pokazuje matematiku, za koju je bila veoma nadarena.   Zahvaljujući njoj, i ja sam zavoleo matematiku, i učestvovao na takmičenjima.  

Vreme je prolazilo, ja sam stigao do puberteta i počeo Jasnu da gledam drugim očima.   Počeo sam da primećujem njene velike grudi, široke bokove i malo veću guzu.   Primećivao sam i njenu dugu, crnu kosu i udisao njen parfem.   Istovremeno, razvijao sam se i ja.   Često me je zadirkivala i pitala za devojke, a ja sam joj stidljivo odgovarao da ih nema još, dok su mi obrazi goreli.   Upisao sam Gimnaziju u našem gradu, baš kada je Jasna upisala fakultet u Beogradu.   Retko sam je viđao, jer je dolazila jednom mesečno, otprilike, i moram priznati, jako mi je nedostajala.  

Sećam se, kao da je juče bilo, 30.   maja 1997.   godine.   Petak uveče, Jasna došla iz Beograda, pa zajedno sa čika Zdravkom i teta Milicom svratili do nas.   Trebalo je da izađem sa drugarima, ali nisam hteo da propustim priliku da uživam u Jasninom društvu.   Čitave večeri je vladala sjajna atmosfera, sve do trenutka kada je čika Zdravko rekao da ima nešto vazno da nam saopšti.   Krenuo je nesigurno:

- Znamo se čitavog života, i.  .  .   Stvarno, ne znam kako ovo da vam kažem.  .  .   Moramo da uradimo tako.  .  .   Ne znamo kako bismo dalje.  .  .  

Moj otac je gledao čas u Zdravka, čas u Milicu.   Po njihovim izrazima lica je primetio da je u pitanju nešto ozbiljno.  

- Govori, Zdravko, brate! Šta je bilo? - upitao je.  

- Mi idemo za Novi Zeland - jedva čujno prozbori Zdravko.  

Nas kao da je grom pogodio.   Niko nije progovarao, samo smo razmenjivali zbunjene poglede.   Prvi progovori moj otac:

-  Odakle to, sad, ljudi?

- Već neko vreme pokušavamo, i sad nam se otvorila prilika.   Dobili smo iseljeničku vizu, ovde više ne može ovako.  .  .  

- Jasna, a fakultet? - upita moja majka.  

- Krenućemo iznova tamo.  .  .   - opet reče Zdravko.  

Kada sam shvatio da i Jasna ide, naglo sam ustao i pobegao u svoju sobu.   Bacio sam se na krevet, zagnjurio lice u jastuk i počeo da plačem, da ridam.   Nekako sam savladao taj iznenadni talas emocija, kad sam čuo da se vrata moje sobe otvaraju.   Okrenuo sam se i ugledao Jasnu.  

- Poslali su me da vidim da li je sve u redu.  

Kada je sela na krevet, pored mene, primetila je da sam plakao.   

- Milane, pa ti si plakao?! Nemoj, molim te, i bez toga mi je teško! - reče, i zagrli me.  

Osetio sam kako se trese, i zaključio da i ona plače.   Zagrlio sam je jače, sada već potpuno ispravljen na krevetu.   I ona je mene stegla, tako da sam na sebi osetio njene velike grudi.   Prelepo je mirisala, trudio sam se da upijem što vise nje u sebe.   Poželeo sam da je ne ispuštam, da taj trenutak večno potraje.   Tada me je pustila, pogledala i pokušala da se nasmeje:

- Eto, i zbog mene neki momak da zaplače.  

I ja sam se nasmejao, već mi je bilo malo bolje.   Gledao sam u nju, i pokušavao da se setim nečeg, da kažem bilo šta, ali mi, jednostavno, nije išlo.   Opčinile su me njene crne oči, pune usne, prelepo lice.  .  .   Gledala je i ona mene.   Stekao sam utisak da i ona želi da progovori bilo šta, ali da ima isti problem kao i ja.   Ćutali smo i gledali se, dok ja nisam krenuo prema njoj, kao vođen nekom silom.   Poljubio sam je u usta i brzo se vratio nazad.   Pogledala me je zbunjeno, širom otvorenih usta.  

- Izvini, ne znam šta mi je bilo.   - rekao sam i spustio pogled.  

Približila mi se, uhvatila za bradu i podigla glavu.   Gledala me onim svojim crnim očima, dok sam ja želeo da se zemlja otvori i proguta me.   Ona se blago nasmejala i pitala me:

- Je l' se ja to tebi dopadam?

Ja sam ponovo spustio glavu, a ona je, ponovo, podigla.  

- Hej, hej, pogledaj me.   Nije to nista strašno.   Lepo je znati da se nekome dopadaš.   - rekla mi je i namignula mi.  

Nasmejali smo se oboje, i već mi je bilo manje neprijatno.   Čuli smo nase roditelje u predsoblju.   Ona ustade i reče:

- Sačekaj me, vratiću se.  

Čuo sam je kako kaže svojima da će ostati sa mnom, da popričamo.   Vratila se u moju sobu, a za njom je usla teta Milica:

- Milane, sine, ne sekiraj se.   Nećemo mi vas zaboraviti, dolazićemo,.  .  .  znamo mi koliko ti nas voliš, znamo da ti je Jasnica kao starija sestra.  .  .  

Tu i njoj zadrhta glas, i poče da plače.   Ustala je polako i izašla.   Jasna se vratila i sela pored mene.   Skrenula je temu i poče da priča o mojim ocenama, o tome kako je njoj na faksu i sličnim glupostima.   Tada je u sobu ušla moja majka da nam poželi laku noć, a Jasna ustade i reče da ide na kratko do svog stana.  

Ubrzo se vratila, noseći sa sobom flašu votke.   Gledajući je kako ulazi, video sam da više ne nosi brus, bradavice su joj opasno štrčale ispod bledo roze majice.  

- Evo, da se malo oraspoložimo.   Donesi čaše! - rece nasmejano.  

Donesoh čaše i led, i ona nam nasu votku.   Tada je razgovor otišao na drugu stranu.   Počela je da me ispituje o ljubavnom životu.   Nisam imao bogzna šta da kažem, jer sa svojih 15 i po godina nisam imao nekog iskustva.   Dalje od "vatanja" sa nekoliko cura nisam išao, i to sam joj i priznao.   Pitala me i za Sanelu, drugaricu iz odeljenja, koja mi se sviđala još od polaska u Gimnaziju.   Rekao sam da ni tu nema ničeg novog, da ona ima dečka.   Pričala je I o svom ljubavnom životu.   Neke stvari nisam znao, bila je to neka vrsta poveravanja.   Ispalo je da je momci nisu cenili, a meni nije bilo jasno zbog čega.   

Votka je počela da radi svoje, jezik joj je bio sve "upleteniji", a tajni je bilo sve manje.   Tako sam saznao da je nevinost izgubila sa 16 godina, i da je do sada spavala sa četvoricom momaka.   Bio sam sve opušteniji i uzbuđeniji, i sve bliži njoj.   Sve slobodnije sam gledao njene bradavice, dok se moj vršnjak budio.  

Sada smo već sedeli na podu.   Votka je nestajala sve brže, a Jasna je bila sve crvenija.   U jednom trenutku oboje posegnusmo za flašom i sudarismo se glavama.   Prasnuli smo u smeh, i dalje opasno blizu jedno drugom.   Gorela je samo lampa u ćošku moje sobe, ali sam jasno video njen pogled, zamućen od alkohola.   Tada mi reče:

- Hajde, sad ponovi ono od malopre.  .  .  

Približio sam joj se još malo i krenuo ka njenim usnama.   Osetio sam ih na svojim.   Uskoro sam osetio i njen jezik.   Zatim smo se odmakli jedno od drugog, pogledali se i poljubili još jednom, ovog puta strasnije i duže.   Legao sam na pod, a Jasna preko mene.   I dalje smo se ljubili, a ja sam se malo oslobodio izaposlio svoje ruke.   Spustio sam ih na njenu guzu, stisnuvši je polako, a zatim sv ejače i čvršće.   To je bilo propraćeno njenim uzdasima i mojom erekcijom.   Osetila je kako se digao, legla je pored mene i spustila ruku na njega.   Sada sam ja uzdisao, dok ga je ona drkala preko šortsa.  

- Sviđa ti se? - pitala me.  

- D.  .  .  da.  .  .  jako.  .  .   - odgovrio sam ja.  

Nastavila je, a onda je krenula da mi skida šorts.   Povukla ga je, a ispred nje je iskočio moj kurac, prosečne dužine, ali malo veće debljine.  

- Mmmmm.  .  .   Lepo izgleda.  .  .   - mazno je rekla.  

Nastavila je da ga drka, a meni se činilo da ću svršiti svakog trenutka.   Spustila je svoje usne na njega.   Ljubila mi je glavić, lizala ga, a onda ga polako uzela u usta.   Nestajao je centimetar po centimetar u njenim ustima, a ja sam drhato kao pod elektrošokovima.   Uvlačila ga je sve brže u usta i bilo je pitanje trenutka kada ću svršiti.   Trudio sam se da odložim to, koliko god mogu, ali je eksplozija bila neizbežna.   Svršavao sam u njenim ustima, a ona je sve skupljala.   Kada sam se ispraznio, uzela je čašu, srknula gutljaj votke i sve progutala.  

- Izvini.   - jedva sam izustio.  

- Nema potrebe da se izvinjavaš, volim to.   - reče smejući se.  

Prišla je, poljubila me u obraz, i reče da ima još toga da se odradi.   Skinula je majicu, a ja sam buljio kao hipnotisan.   I danas tvrdim, to su najlepše sise koje sam kada video! Jaka četvorka, skoro petica, sa malim areolama i nabreklim bradavicama.   Tu nije bio kraj.   Krenula je da skida trenerku, polako, ali sigurno, a za njom i gaćice.   Srce mi je ludački udaralo kada sam video njenu mačkicu.   Nije bila sveže obrijana, ali mi to nije bilo bitno.  

- Dođi.  .  .  dodirni šta god želiš.  .  .   -  tiho mi kaza.  

Prilazio sam joj, dok mi se kurac dizao ponovo.   Poljubili smo se, a moja ruka je bila na njenim sisama.   Bile su predivne.   Stiskao sam ih sve jače, čupkao bradavice, a zatim sam spustio i svoje usne na njih.   Bio sam kao dete koje u rukama ima omiljenu igračku.   Polako sam spustio ruku do njene pičkice.   Usmerila me je na svoj klit.   Mazio sam ga i masirao, a onda sam umočio prste u nju.   Bila je mokra, vrela, uska.  .  .   Nabijala se na moj prst, pa na još jedan.   Blago me odgurnula i rekla da sednem na krevet.   Poslušao sam je.   Za mnom se i ona popela na krevet, opkoračila me, namestila moj kurac na ulaz u svoju pičkicu i lagano krenula da se spušta na njega.   Na glaviću sam osetio vrelinu njene ribice.   Ubrzo su i njeni sokići počeli da se slivaju niz njega.   Nabijala se sve jače, a ja sam molio boga da izdržim što duže.   Ljubio sam njene sise, mesio ih, pa spuštao ruke na njenu guzu.   Stisnuo bih je jako  i kontrolisao njeno nabijanje na moj kurac.   Nisam više mogao da izdržim, samo sam joj rekao da sam gotov.   Munjevito je sisal sa mog kurca i spustila se dole.   Sperma je štrcnula po njenom licu, sisama.  .  .   Bili smo oboje zadihani, a ja sam tek tada postao svestan da neko od mojih roditelja može banuti u sobu.    Brzo smo se sredili, a ja sam je pogledao i rekao:

- Izvini, sigurno nisi uživala koliko i ja.  .  .  

- Ne budi smešan, sex mi je bio potreban.   Ne znam da li je ovo trebalo da se desi, ali bilo je lepo.  

Prišla mi je i opet me poljubila.   

- Hajde, sredi malo ovde.   ja idem, pa ćemo se videti sutra.  

Ispratio sam je, sredio sobu i legao.   Naravno, nisam dugo mogao oka da sklopim, samo sam razmišljao o onome što se desilo.  

U nedelju smo, pre Jasninog odlaska za Beograd, ponovili "druženje".   Isto smo uradili i pre samog njihovog odlaska za Novi Zeland.   Tada sam je prvi put oralno zadovoljio.   Od tada je prošlo 17 godina, ona se udala, a ja oženio.   Ipak, i danas, kada se vidimo (a to je svake treće-četvrte godine), prisetimo se starih dana.   I uvek bude jako lepo.  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava
OS
Windows XP x64
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Vertu 
Zavrsni ispit



   „Cao srce, gde si ti? Evo me na poslu jos uvek, danas me zadrzali duze, sto pitas? Hajde dodji kasnije do mene na kafu I da me preslisas, znas da imam sutra onaj ispit a I nervozna sam pa da ne budem sama, znas da to mrzim. Dobro svraticu s posla kod tebe, caos.”

   Marija je bila student na privatnom univerzitetu za menadzment, imala je jos jedan ispit I diplomski koji je delio od diplome. Bila je veoma pametna devojka a pritom veoma privlacna. Krupne crne oci i stepenasto osisana tamna kosa u kombinaciji sa prelepim telom i dugim nogama su zaista mamili dah, jos kada bi Marija utegla svoju guzu i podigla i izbacila grudi i takva podje u grad zaista bi postajalo vruce, bila je svesna svoje lepote i to je vesto koristila. Ali po prirodi je bila tremaros pa kao i ovaj put cim je bitna neka stvar odmah se unervozi i onda u pomoc mora da uskace Andrej, njen nerazdvojni prijatelj i podrska. Njih dvoje se znaju odavno, zive u ustom kraju, kao mladji stalno su se igrali zajedno, kasnije visili po gradu a kako su godine tekle zajedno isli u provod, bili uteha i kriticari jednom drugom, zaista su se slagali.
   Zaculo se zvono na vratima, Marija je otvorila: „Stigao si. A jesam, ovo je haos koja je guzva u gradu.“ Andrej je usao, bacio torbu na dvosed i  upitao „Nemas nista protv samo da se istusiram, umreh od vrucine? Ne ne, naprotiv, znas put, samo izvoli., a ja cu skuvati kafu dok ti zavrsis.“
   Dok je cekala da kafa bude gotova ni sama ne zna zasto Marija je pozelela da virne u kupatilo, nesto u njoj joj nije dalo mira, ali bio je potreban izgovor, da setila se peskir. Pokucala je sa namerom da pita da donese peskir ali Andrej nije cuo od vode, resila je da se usunja i baci pogled. Iako je vec milion puta videla ga samo u boksericama i skoro bez icega sada je u tuskabini stajao Andrej skroz bez odece, kakav je to prizor bio, Marija je dobila napad pozude momentalno. Brzo je izasla da ne bude vidjena, popila nesto hladno da se smiri. Andrej nije bio niti bas posebno gradjen niti nesto preterano lep ali tog popodneva je rasplamsao sve u Mariji. Nije joj to prvi put da masta o njemu iako je Andrej nije nikada gledao takvim ocima bilo je situacija kada ga je izazivala ali ipak nista.
   „O vec si zavrsio, aha, bas je prijalo.“ Marija nije mogla da se sastavi, razne pomisli su joj se motale po glavi. Mastala je kako vode ljubav strasno, kako je nevidjene stvari radi, jednostavno postao joj je fantazija.Ni jednog trenutka nije mogla da odoli a da ne baci pogled na „zabranjeno“ mesto, prosto nije znala sta ce sa sobom. Svaka njegova recenica je palila sve vise, imala je osecaj medju nogama kao da ce ekslodirati i svakog casa ga strasno poljubiti. „Hajde da vidimo sta si naucila i ima li u toj tvojoj glavi nesto“ zezao se Andrej.
   Nekako je uspeo da joj skrene misli i da pocnu da rade, ali Marija je bila stegnuta, pogubljena, sta god je pitao iako je znala zbunila bi se. „Sta je to s tobom? Pa znas da se unervozim, ne mogu da se koncentrisem. Heheh sad cemo to da sredimo.“ Otisao je i doneo flasu piva, sad ces da se opustis  Popili su malo i zaista posle nekog vremena je delovalo, Marija je pocela da odgovara na pitanja, uspeli su da predju celo gradivo, i konacno da zavrse.
Hvala ti, uspeo si da me smiris i pomognes. Nema na cemu, u svako doba. A sad lepo se odmori i naspavaj pa mi javi sta si uradila sutra, begam ja polako kuci.
   Ujutru rano Andreja je probuo telefon „Pa ti nisi normalna majke mi, pa rekoh ti da mi javis posle ispita a ne pre. Eeee ajde sa mnom na ispit, ja ne mogu sama, ubi me trema, ajde molim te, znas da mi je ovo poslednji ispit, ajde ja castim dorucak. E stvarno si nevidjena, ajde cekaj me isped faksa“ Andrej se obukao i krenuo, ubrzo je stigao i Marija ga je cekala ispred, doterana i utegnuta kao nikada ranije. „Pa kad si se tako skockala sta cu ti ja, imas da polozis opusteno samo kad te vide. Mars stoko, ja ocene dobijam na znanje ne na izgled. Salim se opusti se. A znas da ne mogu. Dobro hajde idemo polako, smiri se.
Usli su na fakultet i dosli do kabineta za polaganje, vec njih nekoliko je cekalo u redu za usmeno polaganje, ubrzo je izasao profesor i rekao svima koji su malo kasnije dosli da slobodno prosetaju jer polaganje ce biti detaljno pa ce malo potrajati, ne moraju bas stojati bez potrebe.
Marija je odrzala obecanje i otisli su na dorucak, odjednom joj se jucerasnje slike vratise u misli, pocela je da se meskolji i da oseca nalet vrucine „ Sta ti je? Ma nista, nervoza“ iako je znala sta joj je nije smela da prizna.  Otisli su na fakultet ali i dalje nista se ne mrda. „E ajde pridrzi mi ovu fasciklu odoh do WC-a da se umijem i pijem vode da se malo smirim. Ok, nema problema, bicu ja ovde da cuvam red“ Marija je otisla, proslo je nekih 15-20 min kako se nije vratila, vec je postajalo sumnjivo, Andrej je resio da je potrazi da vidi da li je dobro, da joj se nije nista desilo. Otisao je do kupatila ali od Marije nije bilo traga, pogledao je okolo i usao da vidi ima li koga, kada u jednoj od kabina je cuo plac. Pokucao je na vrata: „Otvori, ja sam, znam da si tu i da places“ Marija je otvorila vrata, ugledao je kako sedi i place. „Pa sta je to, odkud plac? A ne mogu ja ovo, sta ako padnem, sta ako pocnu da me ispituju nesto sto nema u knjizi, ne mogu niceg da se setim, stao mi mozak“ pokrila je rukama lice i sagnula glavu i nastavila da place. „Ajde smiri se, sad cemo to da resimo, imam resenje za to. Ako je opet pivo ili alcohol ne mogu majke mi, treba da budem pribrana” I u tom trenutku je podigla glavu a ispred nje je stajao Andrej sa spustenim pantalonama I vec dignutim alatom I pre nego sto je stigla bilo sta da kaze vec joj je bio u ustima. Nije nista govorila niti se bunila, samo ga je zgrabila I pocela socno da ga pusi, gutala ga je skroz iako nije bio bas mali. Igrala se jezikom oko njegovog glavica dok je Andrej slatko stenjao I uzivao. Uvlacila ga je halapljivo u svoja vlazna usta, igrala se usnama oko njega, napaljivala ga sve vise “Ti nisi normalan, odakle sve ovo? Da se opustis, priznaj da pali I da zelis? Pa da, ali… “ Andrej je prekinuo, podigao je I naslonio licem na zid, vesto joj je skinuo farmerice “Ti nisi normalan, pa ne smemo ovde, lud si skroz” Andrej nije mnogo mario sta Marija prica jednim potezom joj je pocepao tangice I izbacio guzu “ Ali Andreeeeeej, aaahhhhh, mmmmmm, o Boze kako je doooobrooo, mmmmm, ahhhhh. Vec je bio duboko u njoj i navlacio je tako dobro da je Marija ludela. Zabacivala je kosu i sve jace se nabijala,  uvijala se na njemu i drhtala, sve snaznije je uzdisala i stenjala, uhhhh mmmmmm ooooo kako nedvidjen osecaaaaaj, kako dobru kitu imas kao po mojoj meriiiii aaaaa, Marija je pocela da se trese od orgazma, jedva je stajala na nogama. Andrej je seo i rekao joj da skine farmerke sroz „Sta, sad? Da odmah“ Ucinila je to, primakla se i zajahala ga socno, vec vlazna od svojih sokica glatko ga je primila celog u sebe. Polako se pomerala dok je osecala kako raste u njoj, jos vise, pocela je da zatvara oci i da se gubi, osecala je da je skroz u njoj, uzivala je u osecaju da joj ispunjuje celu macu, ubrzavala je, dahtala i stenjala toliko da je celo kupatilo odjekivalo. Andrej je uhvatio za kosu jednom rukom snazno i dok je strasno navlacio zapusio joj je usta poljupcem i sve jace se nabijao u nju i taman kada je pomislila da ce umreti od uzbudjenja, zestoko nabijajuci se na njega sa jezikom ustima Andrej joj je bez najave gurnuo prst u guzu, tako slatko je vrisnula i pocela da svrsava, vise nista nije moglo da je obuzda, aaaaaaaaa ti si nevidjen, oooohhhh, mmmmmmm, kako me izludjujes, aaahhh, evo jos jednoooooommm, u naletima svrsavanja Marija se gubila iznova i iznova, nabijajuci se tako slatko da je i Aandrej bio pri kraju, osetila je i ustala, uzela ga usta i socno pusila, osetila je nalet vrele sperme koja je punila njeno suvo grlo, slatko ga je obradila, polizala i nasmesila se: Sacuvaj mi ovo za kasnije, da proslavimo polagannje. Obukla se i otisli su na ispit. „Iiii, sta si dobila? Od profesora 8, a od tebe cemo videti kuci“ nasmesila se i uhvatila ga za do malopre razlog ludila“ Ohoho pa ti si spreman vec.
   „E cao, jel spavas? A sta bih radio u 8 ujutru. Eeee znas koji je danas dan? Znam, al rekoh ti da me zoves kad zavrsis. Ali znas me, imam tremu i unervozim se, pogotovo sto je diplomski, ajde sa mnom, da mi isteras tremu a uteras vec nesto Wink treba mi tvoja jaka podrska pre polaganja. Andrej se nasmesio samo, „Ok, ajde kad je tako, eto me za koji min Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Moja mama drolja


Imam 19 godina, zavrsio sam srednju skolu, a sada cu vam ispisati sta mi se desilo u trecem razredu srednje pa na dalje.       

Zivim u Crnoj Gori, nije bitno koji grad, i zivim sa majkom i ocem.        Tata je cesto na poslovnim putevima tako smo vecinom ja i mama sami.        Mama ima 40 godine, visina 170, braon kosa, zelene oci, i prilicno je dobro gradjena.        Ima velike i bas dobre sise i dobro dupe.        Radi kao nastavnica u istoj srednjoj skoli.        Ono sto je "problem" je to sto voli da se jebe sa mojim drugovima.       Cesto se provokativno oblacila u skoli i svi su joj stalno gledali u sisetine velike.       Znao sam da se pali na neke moje drugove, posebno one koji igraju fudbal.      

Cesto sam fantazirao kako mi neki drugovi jebu mamu, svrsavaju joj po faci, jebu je u sise, palilo me to da mi neko jebe majku, i drkao sam na to.      

E sada, cesto mi se desavalo tokom skolovanja da me drugari zadirkuju i govore kako mi je mama dobra pička, kako je zgodna, kako ima velike sisetine i tako dalje.       .        Najvise da je prava MILFača.        Imao sam uski krug najboljih drugova (i dalje se druzimo) nas 5.        Cesto kada bi negdje posli preko vikenda, gdje bi bilo dosta alkohola, susretao sam se sa raznim stvarima i pricama.        Jedan vikend smo tako prosli kod druga Luke u njegovu vikendicu.        Bilo je masu alkohola.        I uglavnom tu prvu noc dosta se piva popilo i bilo je svakakvih prica, vecinom o seksu i djevojkama.        I tako je Luka poceo, on je uvijek bio glavni u drustvu, kao i standardno da prica kako imam seksi mamu.        Poceo je da prica kako bi joj rado mijesio velike sisetine.        Uvijek je detaljno sve opisivao.       

"Prvo bih uzeo pa bih joj mijesio one sisetine ogromne.        Uh kako ih volim, stalno joj da na casovima buljim u sise.        Rado bih je izjebao u sisetine i svrsavao joj po njima.        Majka ti je prava kurvetina"

Navikao sam vec na ovu pricu, a i kako sam s vremena na vrijeme poceo da imam fantazije slice, nije mi puno smetalo pa se nisam puno branio.        Cesto bih drkao razmisljajuci kako mi neko od drugova razvaljuje mamu.       

Tu mu se pridruzio drug Milos, i jedan i drugi su fudbaleri.        "Uf karao bih je i ja, prava je droljetina.        Tako bih je jebao u usta da nisi svjestan.        Cesto ti drkam na majku" Ostala dvojica drugova, Martin i Todor, se slozise da i oni cesto drkaju na moju majku.       

"Ajde nekate momci, pustite mi majku, nece je niko od vas jebati, tako batalite.        Jebao bih i ja vama svima majke!"

Todor: " Aj cuti tu, znamo svi da si peder i da si pusio Vladu kurac!"

Istina je, to je bio jedan momak iz komsiluka koji me je jednom uhvatio i jebao u usta, nisam mu zapravo pusio.     

Luka je nastavio: "E bgm cu ti jednoga dana jebat majku i napravicu kurvu od nje! Budi siguran! Ima da je razvaljujem od kurca svaki dan" Imao je stvarno veliki kurac, najveci u drustvu, 25-26 cm.        I njemu sam pusio, ali o tome kasnije.       

"Ajde manite se vie, dosta je bilo o mojoj majci, promijenite temu!"

Martin je izvadio telefon i pokazao slike moje majke iz skolskog toaleta.        Krisom ju je slikao.        Jasno su se vidjele velike sise, i dupe kao i picka.       .        Bio sam u soku.        Sva cetvorica su izvadili kurceve i poceli da drkaju pricajuci svakakve stvari.       

"Kurvo sisata jedva cekam da te razvalim"
"Droljo jebacu te i pisacu se po tebi"
"Kako cu majku da ti razvalim u guzicu nisi svjestan"
"Ajmo da se okupimo pa da opalimo gangbang"

Poludio sam bio, ali oni su nastavili kao da me nema i izdrkali kurceve na moju mamu.       Dok sam pokusavao da uzmem Martinu telefon, Luka me je obalio na pod, uhvatio za kosu i svrsio i po faci.       Tu sam se napalio.       Otvorio mi je usta, ubacio svoju kurcinu i poceo da me jebe.       Govorio je da ce isto tako da mi jebe mamu.       Jebao me je dobro, ubacao mi je cijeli kurac u usta, malo je falilo da se zadavim.       Vukao me je za kosu i nabijao mi glavu na kurcinu.       Ostalo troje su prisli i poceli takodje da mi svrsavaju po faci, on ga je izvadio i opet mi svrsio po licu.       Sperma mi se slivala niz vrat i tijelo.       Oni su se sprdali sa mnom i samo smijali.       Rekli su da ce ovo da ponove sa mojom mamom.      

Proslo je par nedelja posle ovog dogadjaja, kad mi mama kaze jedan dan da dolazi Luka na privatni cas.       Bio sam u soku, znao sam sta to znaci, jebace mi mamu.       Pokusavao sam da je odgovorim, ali bila je zbunjena zasto sam to radio, i nije htjela da otkaze cas.      


Doslo je 6 sati i Luka je bio na vratima, pozurio sam da mu otvorim.    Sepurio se, i rukama prolazio kroz plavu kosu.     Sa vrata me je odma pitao sjecam li se sta mi je obecao, i da ce danas da mi razvali mamu.       Nisam stigao da odgovorim, kad eto majke.       Obucena u kratki minic i bijelu majicu, s dubokim dekolteom.       SVe mi je odmah bilo jasno.       Bice jebanja.      

Luka mi je sapnuo na uvo da zeli da gledam sve.      

Pocela je da mu drzi cas, ali on nije pratio nego ju je odmjeravao i buljio joj u sise i dupe.       Ja sam sjedio u dnevnoj sobi i gledao ih.       Posle mozda 10 min samo je ustao, prisao mojoj mami i scepao je za dupe.       

"Kurvetino sisata, batali vise.       Ne mogu da te slusam.       Ocu samo da te jebem" Poceo je da je jace fata za guzicu.       Majka se opirala i govorila da je pusti.      

"Alo majmune, pusti me, izbicu te.       Muz ce re razvaliti od batina zbog ovoga"

"Jebe mi se za tvog muza, prebicu ga ja, a i sina cu ti takodje ako pisne"

Opalio joj je samar i to se majki dopalo.       Zasto i kako ne znam, znam da je samo da je rekla "ah to zelim" i poceli su da se ljube.       Nisam mogao da vjerujem, opirala se na minut samo, znaci htjela je da bude karana.       

Skinula mu je majicu, i jasno je bilo Lukino izdefinisano tijelo.       Svi misici, grudi, trbusnjaci.       Skinuo je sam sorc i jasno se vidio nabrekli kurac.       On je mojoj mami sinuo majicu, i ispale su ogromne sisetine, i dalje u brusu.       Zagnjurio je glavu i poceo da vrti lijevo desno i vice od zadovoljstva.       Poceo je da ih lize.       Onda joj je skinuo brus, i poceo je da mijesio ogromne sisetine moje mame i to sve predamnom.       Meni se kurac vec digao.       Mijesio joj je sise i lizao ih mozda 5-6 minuta.       Onda joj je skinuo minic, majka je bila u tangama.       Poceo je da ju fata za dupe i samara po dupetu i govori droljo.       SPustio ju je na koljena.      

Majka je pribijala lice njegovim boksericama i nabrekloj kurcini i lizala ga.       

"To kurvo aaa kako cu da te karam niis svjesna"

"Jedva cekam moj mali Luci"


Povukla je bokserice dolje i kurcina ju je udarila po faci.       Zabezeknula se.      

"Jaoo koliki kurac imas.       Ne mogu da vjerujem.       Dva puta ti je veci nego mom muzu.      "

Pocela je da mu ga dudla, ja sam se itekako napalio i poceo da ga drkam.       Moja mama dudla kurcinu mom najboljem drugu!!

"Hehe sada ces da osjetis kurcinu tek droljo"

Zabio joj je kurac do kraja, uhvatio za kosu i poceo da je razvaljuje.       Jebao ju je u usta kao najvecu kurvetinu.       Unistavao joj je lice.       Majka je jedva uspjevala da izvadi kurac i uzme vazduha kako se ne bi ugusila.       Trpao ju je veoma jako.       Majka se njihala naprijed nazad, kao i njene sisetine.       Luke ju je jebao u usta iz sve snage.       Sa obije ruke ju je vukao za kosu naprijed nazad.       Ja sam vec svrsio u boksericama.       Ne znam sta se desilo ali od silnog uzbudjenja sam dobacio: "jebi kurvu, razvali je! Karaj je u usta"

Luka je samo poceo da se smije i nasrnuo jos jace.       Moja mama se tresla kao najveca kurvetina pred njegovom kurcinom.       Posle par minuta je izvadio kurac i rekao daj sise.       Stisnuo joj je sise i nabio kurac izmedju njih i poceo da je jebe u sise.       Majka se tresla naprijed nazad, lijevo desno.       Spstila je glavu pa cim bi njegova kurcina izasla iz sisa, ulazila bi u njena usta.       Ne samo glavic, jer ima veliki kurac, nego pola kurca.       Razvaljivao mi je mamu u sise.       Rekao je da ga to najvise pali.       Da jebe moju mamu u njene velike sisetine.       Karao ju je dosta, razvalio joj je sise.       Ona je samo vikala: "To bre, jebi me Luka, jebi kurvu".      

Svrsio joj je po faci i sisama, mnogo vise sperme je bilo neo kada je svrsio po mom licu.   Onda je uzeo kurac i poceo da razmazuje mami spermu po sisama.   "Ovo je tek pocetak droljo haha"

Prebacio mi je mamu preko radnog stola, okrenuo se ka meni i rekao "Gledaj kako cu da te izjebem mamu".   Razmazao je spermom supak, i ubacio svoju veliku kurcinu, bez kondoma.   Mama je pocela da vristi.   Jebao ju je iz sve snage, brzo i zestoko se zabijao u moju mamu.   Drzao joj je desnom rukom sise, i mijesio ih, lijevu je drzao na ledjima i razvaljivao je od kurca.  

Mama je samo vristala, ali i uzivala.  

"Jebi me, jebi me Luci moj, aaa karaj me tom kurcinom, jace aaa aaa tako je jebacu moj aaa"

Luka se smijao i karao.  

"Kurvetino, haha svidjali ti se  ah ah kurvo raspala, droljo sisata aaaa unisticu te, razvalicu te kurvooo"

Makao je ruku sa sisa i poceo da je udara po dupetu, onda je stavio ruke na njena ramena i jos jace je nabijao na kurcinu.   Moja mama se klatila naprijed nazad, sise su joj skakale i u darale po stolu.   Sperma sa sisa se rasipala.   Prisao sam sa prednje strane da gledam kako joj se klate sise, jer me je to palilo.   Skakale su naprijed nazad, gore dolje,.   Onao kao da me nije primjecivala samo je vristala da je razvaljuje.   Mislim da se cula do prvog sprata.  

Tako ju je jako jebao, da je cak i glavom udarala o sto, kada je to vidio uhvatio ju je za kosu i poceo da joj udara glavu o stoi jebe jos jace.   Palio se na to da mi bije mamu.   Lupao joj je glavu o sto, sise su se klatile a on je skakao kao divljak.   Rasturao ju je kao najobicniju kurvu.   Mami se sva sminka razmazala i izgledaka je kao obicna drolja koju svi jebu i svrasavaju po njenoj faci.   Svrsio joj je u dupe.  

Obalio ju je na pod kao kakvu kurvetinu, okrenuo se ka meni, drzeci kurac desnom rukom i smijuci se.   

"Jesam li ti rekao da cu da ti razvalim mamu? Vidi kako sam je izjebao? Unistio sam je od kurca.   Kurva glupa.   Ima da je karam svaki dan.   I ja, i nase drustvo i svi, postace kurvetina"

Okrenuo se i sutnuo je nogom u facu.   K+Okrenuo se opet ka meni.  

"Mama ti je jedna fenomenalna kurvetina.   Je li ti milo to sam je jebao?"

"Jeste Luka.   Vazda sam sanjao i mastao da mi neko od drugova jebe mamu, cesto sam tebe zamisljao kako ju razvaljujes.   Ovo me pali, i stvatno bih volio da te stalno gledam kako mi karas mamicu"

"To lutko moja" Uhvatio me onom rukom punom sperme za kosu i obalio na pod.   "A sad cu tebe da jebe u usta"

Ubacio mi je kurac i poceo da me kara.   S obzirom da je vec dva puta svrsio, ovo jebanje je trajalo dosta dugo.   Utrnula mi je vilica od njegove kurcetine.   Jebao me bas dugo, razvalio mi je usta, a onda mi svrsio po faci.   Bacio me pored mame, koja je i dalje bila mrtva umorna od seksa.   Izgledala je kao najveca kurva.   Otisao je nazad do stola i uzeo telefon i slikao mi mamu golu, onako punu sperme.   Uzeo joj je narukvicu sa ruke, i rekao da to nosi kao suvenir.   Sutno je mene u lice, obukao se i posao.  


Najgore od svega je bilo sto je poceo svima da prica kako mi je jebao majku, i pokazuje njenu golisavu sliku.   Tako je veliki broj drugova poceo da mi napusava i razvaljuje mamu skoro svakodnevno.   



Kraj.  


Duga je prica, ali bice i nastavaka, kracih.   Ovo je ipak bio uvod.  

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Došla maca na vratanca, pala pica na kolica

   Sa skoro četiri banke sam prošao mnogo toga. Povalio sam mnogo cupika širom Evrope i doživeo mnogo izazovnih i neponovljivo lepih doživljaja i iskustava. Poslednjih godina nisam se micao iz Srbije, uglavnom iz Beograda, što iz subjektivnih, što iz objektivnih razloga. Kao zakleti neženja i lovarni lik upražnjavam dinamičan život koji podrazumeva i redovne noćne izlaske na in mestima. Zahvaljujući sredovečnom iskustvu, debelom novčaniku i odličnom voznom parku, uspešno sam priveo veliki broj prestoničkih sponzorušica. U jednom trenutku sam osetio zasićenje od tih uniformisanih izveštačenih silikonki i poželeo nešto novo. Na mestu gde često izlazim zapazio sam grupu mladih intelektualki, koje su se učestalo tu odvaljivale od alkohola i ludo provodile odmaravši se od napornog umnog rada. Jedna mala koja je furala ekstra kratke dopičnjake mi je privukla posebnu pažnju. Nije bila neka lepotica, ali je iz nje kuljala ogromna strast, ženstvenost i seksipil. Svojim odevanjem i držanjem je kod mene izazvala neopisivo interesovanje. Jedne lepe prolećne noći sam odlučio da je startujem, prethodno poslavši njenom veselom društvancetu skupoceno piće. Skupocenim pićima, pozamašnim novčanikom i zveckanjem ključevima nafuranog auta sam lako odvajao glupave i neobrazovane sponzoruše, ali sa ovom nije bilo šale. Na moje muvanje prilično odlučno i odsečno mi je odbrusila: „Moj tata je malo mlađi od Vas, mogu eventualno da Vas upoznam sa mamom.“ Sve ribice za tim stolom i ona su na njenu reakciju počeli da se kikoću, a ja sam posle duže vremena doživeo poraz u muvanju pičke. Elegantno sam se povukao i promrmljao: „Rasturiću ti tu malu bezobraznu pičkicu, kad-tad.“
   Dotičnu cupi nisam viđao u narednom periodu, ali sam se zarekao da ću je odrati od kurca, čim se ukaže prilika. Nije me zadovoljavalo u potpunosti što sam u međuvremenu karao mlade i atraktivne pičke u velikom broju, moja sujeta je bila ozbiljno povređena.
   Prošlo leto sam dobrim delom proveo špartajući obalom Jadrana u svom nafuranom bendži, terajući se i karajući do iznemoglosti. U jednom trenutku sam se zadesio u živopisnom mestašcu Boke Kotorske. Kulirao sam na plaži, kad je odjednom prošla ona, mala koja me je najstrašnije napušila i kojoj sam ostao dužan dobro trpanje. Držala se za ruke sa nekim visokim i, rekao bih, finim, povučenim i skromnim likom. Obično te temperamentne opasnice jednom nađu nekog takvog. Provalio sam da me je snimila i ošacovala krajičkom svog vatrenog tamnog oka manirom iskusne zavodnice. Naravno da ovan pored nje to nije primetio, a ona mu je umiljavanjem i ljubljenjem skrenula pažnju na sasvim drugu stranu. Odlučio sam, ne idem iz mesta dok je ne oderem od kite, strpljivo vrebam priliku da nastavim tamo gde me je brutalno zaustavila. Nekoliko dana smo razmenjivali kratke poglede na plaži. Nekada bi me izazovno šacnula preko ramena, a nekada bi mi uputila leden i odvraćajući pogled koji je govorio „nećeš ti videti moju pičku“. Po tim fazonima neverbalne komunikacije se videlo da se radi o iskusnoj trpačici, koja je posle kilometara kurčeva našla mir u visokom dobrici. Jednog jutra sam furao svojom makinom, kad naiđoh na nju kako u kratkoj i lepršavoj letnjoj haljinici izazovno vrcka bockajući jebozovno asfalt štiklicama. Bila je u nekoj nabavci, vukla neke kese, bez dečka. Iskusno sam se zaustavio u njenoj blizini. Pri prvoj razmeni pogleda prvi put sam primetio i jedan šeretski, kurvanjski, jedva primetni smešak na njenom ne tako idealnom, ali ekstremno jebozovnom licu. „Kad ćeš da me upoznaš sa mamom, nadam se da tvoj dečko neće da se ljuti da obavimo to upoznavanje“, rekoh iskusno pozirajući u luksuznom automobilu. U tom trenutku, kao kec na deset, pukla joj je jedna od kesa i neke breskve i smokve se prosuše po ulici. Kao panter sam iskočio i spretno joj pomogao da pokupi prosuto voće. U sagnutom položaju smo se uskoro našli licem u lice. „Od ovog trenutka se završava tvoje pešačenje i zlostavljanje ovih voćki u tim slabim kesama. Pošto nećeš da me upoznaš sa mamom, kao što si mi obećala, moram sada nešto važno da ti kažem. Ako imaš dečka, sad ga nemaš, ako nemaš dečka, sad ga imaš, a imaš i suvozačko mesto u ovom lepotanu.“ Mislio sam da je zbrzana i da će lako ufurati u moju makinu, međutim potvrdila je da je opasan igrač. „Dečka imam, a mamu ne upoznajem sa sumnjivim tipovima, izvinite“, reče malena fufica i nastavi da me provocira svojim opasnim očima. Predstavio sam se i rekao: „Ako je potrebno, dajem i ličnu kartu, vozačku dozvolu, zdravstvenu knjižicu, vojnu knjižicu, šta još tražiš da ne bih bio sumnjiv. Možda sumnju najbolje otklanja neka fina platna kartica...“ „Moja mama i ja smo nepotkupljive, miči mi se, hoću da uživam u jutarnjoj šetnji pored mora“, sada je već drsko odbrusila želevši da opasno tvrdi pazar. Ni ja se nisam dao, ne odustajem dok tu malu kurcolomku ne nasadim na pendrek. „Moram da ti čestitam, malo smo se zbližili više mi ne persiraš.“ „Miči mi se, bre, čiko, na moru sam sa dečkom, a ne sa mamom, ne mogu nikako da vas upoznam.“ Opet je počela da se kikoće i nastavila je da se vrcka ka odredištu opet me odjebavavši. Posle par koraka se iskusno okrenula i jebozovno me pogledala preko ramena. Kakva opasnica, pravi izazov za muvanje, osećam da se fenomenalno kara i da zna svašta. Ubrzo je kao poručena počela da pljušti letnja primorska kiša. Mala je već bila odmakla od mesta gde smo se sreli, dovoljno da propisno pokisne, dok sam ja kao ukopan u kolima razmišljao o njenom iskusnom fazonu. Bežeći od kiše, najzad se našla na suvozačkom sedištu moje nafurane bendže. „Ooo, dobar dan, šta to bi, kiša?“ Na moje pitanje, nimalo zbunjena odgovorila je: „Biće još kiše, zar ne? U tvojim kolima ili apartmanu?“ Dao sam gas do daske i zahvalio kiši i svojoj upornosti. Ubrzo smo se našli u ekstra opremljenom apartmanu koji sam za svoju dušu kupio i opremio. „Čeka te dečko, sram te bilo, šta tražiš ovde?“ „Čekaće dok ne budem došla, nisam ponela mobilni, kao da sam znala da će biti pljuskova...“, reče mala opasnica i poče da se sumanuto kikoće. Zbacila je sa sebe mokru haljinicu i ukazalo se njeno zgodno telo koje su prekrivali providni brusić i tangice ispod kojih se smešila uredno obrijana slasna pičkica. Spremio sam ćepi i sladoled i ležerno se izvalio na udobni prostrani ležaj. Mala se izazovno uvijala u donjem vešu i šacovala me svojim izazovnim pogledima pućeći usta. Kad je iskusno uočila da mi je kurac bio u punoj erekciji, opkoračila me je i odlučno se nabola na kitu. Jahala me je nezasito dobrih pola sata vrišteći od zadovoljstva i strastvenih orgazama. Pre mog svršavanja iskusno mi je pljugala kitu i zarivala je u usta do samih jaja. Svršio sam kad je počela da mi polukružnim pokretima liže glavić i ovlaš gricka kožicu. Progutala je slasno svu spremu i rekla: „Volim uporne i tvrdoglave tipove, koji znaju šta hoće, i ja sam takva.“ „Provalio sam ja da ti obožavaš kurac, znao sam da neće biti lako, ali se isplatilo.“ „Nije se isplatilo, tek ćeš da platiš...“, počela je ponovo da se kikoće. To me je uzbudilo, pa sam je ščepao iz sve snage i u stajaćem položaju je nemilosrdno nabijao na kurac. Urlala je od zadovoljstva i zajedno smo svršili dva puta u velikim talasima. Već obamrlu od kurca sam je bacio na krevet i počeo da joj iskusnim grickanjem i lizanjem zadovoljavam picu. Vrisnula je od zadovoljstva kad sam joj ceo jezik uvukao u pičkicu i laganim pokretima lizao unutrašnjost pizde grickajući povremeno njen klitoris. Svršila je po ko zna koji put i rekla ostajući bez daha: „Bez starca nema udarca!“ „Sad će starac još da ti pokaže“, rekao sam samouvereno, okrenuo je i hteo da joj ubacim kitu u dupe. „No, no, stavi ti gospodina tamo gde treba“, rekla je fufica i objasnila da nije baš ljubitelj analnog seksa. Guzio sam je naizmenično ubitačnim i sporim tempom, dok je ona izazovno mešala guzom, kao da je rešila da mi slomi kurac. Na kraju nisam hteo da je napunim, već sam je dobro ispolivao po guzi i leđima. Uživala je dok sam je masirao i utrljavao ogromnu količinu sperme po telu. „Kakva elementarna nepogoda“, reče ona i prepusti se opuštanju uz alkohol i sladoled. Posle kratke pauze našeg opuštanja i blagog vaćarenja uz ćepi, otišli smo da se istuširamo. Posle tuširanja sam uzeo belo i obilato posuo kurac njime. „Ti si baš rešio da me otkineš danas“, rekla je i počela još izazovnije da mi puši u čučećem položaju izazovno me gledajući onim vatrenim očima. Sav napaljen znalačkim pušenjem sam je ščepao za kosu ugurao joj kurac do jaja u usta i počeo da joj punim grlo. Urlikala je od zadovoljstva i zatražila još malo pića i belog. Posuo sam joj uredno obrijanu pičkicu belim i trpao je otpozadi dok nismo zajedno svršili. Posle dobrog karanja, mala je obukla svoju već prosušenu haljinu, natakarila se na štiklice i sva u transu odvrckala svom dečku.
   Sreća prati hrabre. Kada je došla u njihovu sobu, dečko joj je još spavao. Dok se probudio, imala je vremena da se sredi. Sretali smo se na plaži i razmenjivali izazovne poglede još nekoliko dana, ali bez ponovne prilike da se tucamo. Ovo o dečkovom spavanju mi je rekla kad smo se videli u Begeu. Opasna je mala, dečko je zateleban u nju kao som, a ona samo vreba priliku da „zaboravi“ mobilni, uleti u moju makinu, gajbu, u razvrat. Shvatio sam da intelektualke imaju gard prema nama ološu, koji upornošću može da se spusti. U očima joj se videlo da voli kurac i razvrat, bio sam dovoljno uporan da je razotkrijem. Voli i kintu, perje, ponekad joj kupim nešto, a ona to dečku vešto servira. Hoće da ga sačuva za miran život, a meni i mojim ortacima potrči da se protera i ubije dosadu. Pre neki dan, dok joj je dečko bio na poslu, došla je kod mene i jebala se sa nama trojicom. Jednom mi se poverila da je u sred bela dana neki lik počeo da drka kad je video u kratežu na ulici. Nisam lud da drkam kao on, dokazao sam da mogu da umočim i u pičku nadmene i naizgled nepristupačne intelektualke, a ne samo neke silikonske gluperde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Sa suprugom na moru

Bilo je ljeto i sezona godišnjih odmora, ja i supruga smo trebali ići na more. Prije polaska je bila frka oko spremanja stvari, a nama je bilo posebno interesantno jer smo se upravo te godine i vjenčali. Do tada je uvijek bilo teško izvodljivo da idemo skupa, zbog njenih roditelja, te nismo imali neku posebnu intimu, jer su nam obično svijeće držale njene rodice koje su išle s nama kao pokriće.
Kroz period braka (6 mjeseci) i veze od 5 godina dosta smo stvari prošli skupa. Kako to obično biva u dužim vezama nakon izvjesnog vremena i običnog seksa počele su da me interesuju neke malo uzbudljivije stvari te sam samog sebe jednom prilikom uhvatio da gledam porno film na netu, sa radnjom, dijeljenje djevojke s drugima. Ta ideja me je toliko uzbudila, da sam svršio gledajući film u roku od par minuta. Još dok smo bili u vezi nismo imali svoj stan te smo seks upražnjavali na jednom zavučenom parkingu. To veče izlaska je bila izuzetno izazovno obučena (crvena zimska haljina sa tights smeđim čarapicama i crnim čizmicama). Obično smo išli na parking poslije kafe, a ja sam samo mislio kako je jebem i jedva sam čekao da završimo s izlaskom i odemo tamo. Kada smo došli na naše mjesto ubrzo sam počeo sa standardnom procedurom (poljubac, spuštanje dekoltea ispod sisa i diranje bradavica dok se ne ukrute, jezik u usta, maženje pičkice kroz čarapice i gaćice). U jednom trenutku, dok sam je ljubio i dirao po pičkici primjetio sam sa naše strane kako prilazi neki momak i staje na par metara od auta vadeći svoj kurac da piša. Ja sam uvijek gledao dok smo se seksali a ona je žmirila. U tom trenu mi se vratio kao flashback film koji sam gledao o diljenju žene, kao i samo uzbuđenje. Sav uznemiren krajičkom oka sam primjetio da nas je taj momak skontao šta radimo. Ona je bila izdignuta od pasa prema gore i malo zavaljena sa sjedištem, te sam bez ikakvog razmišljanja vratio se na njene sise i ponovo spustio dekolte tako da sam lijevom rukom lijepo obuhvatio njenu sisu i počeo da ližem bradavicu i stišćem je. Vidio sam da momak sav izbezumljen gleda i da uživa, stajao je tu par minuta ukrućenog kurca i na poslijetku otišao, a ja sam nastavio sa seksom, samo sada još perverznijih misli maštajući kako nas neko gleda dok se jebemo i kako taj momak prilazi i jebe je sa strane dok ga meni puši, bilo je to sjajno iskustvo.
Nakon toga sve se u suštini promjenilo, i moje misli i maštanja dok se seksamo i sam moj nastup prema njoj. Često sam dok smo bili u vezi svraćao s njom da kupi što kraće haljinice sa većim dekolteom i iznad koljena, a fetiš su mi bile i  čarapice, jednostavno uživao sam dok sjedimo u kafiću a ona s nogom preko noge pohotno mami uzdahe i prolaznika i ljudi koji su u blizini.
Da se vratimo sada na more. Spremanje je teklo po planu, krpice su bile svuda po stanu, a ona je probavala svoj kupaći kostim i kratke suknjice, a meni su bili samo na pameti uzdasi i pogledi muškaraca kada je vide takvu na plaži, kao i na večernjem izlasku. Ona je visoka 165 cm, sa 60 kg, grudnjak veličine 3  i sa prelijepom izbačenom većom guzom. Ima smeđu kosu do ispod ramena sa šiškicama i tamnije je puti sa velikim smeđim očima.
Iznajmili smo apartman u Makarskoj, a stvari su bile spremne i mogli smo krenuti. U putu smo proveli oko 4 sata i jedva smo čekali da stinemo na odredište, da se prvo odmorimo, a onda da krenemo u naš pohod. Kada smo stigli tamo, dočekala nas je gospođa koja nam je iznajmila stan. Apartman je bio u prizemlju, a garaža iznad. Spustili smo se niz stepenice i odmah sam primjetio trojicu mladića koji su bili isto tako iz Bosne i koji su sjedili na terasi, a koji su imali apartman odmah do našeg. Terasa je bila zajednička i ogromna, a dva apartmana su išli na slovo L, tako da je naš apartman bio sa donje strane a njihov desno. Pozdravili smo se sa dečkima, a ja sam kroz naočale primjetio kako odmjeraju moju suprugu. Bila je u kratkoj zelenoj ljetnoj suknjici, a njihovi pogledi su govorili da im se ta suknjica dopada isto kao i meni.
„Vidim uživate“ rekao sam.
„E jest drug, evo malo odmaramo ovdje uz kaficu prije plaže“ odgovorili su.
„Koji je najbliži put do plaže“ upitala je supruga.
Jedan od njih je ustao da joj pokaže usmjeravajući prst između grana masline. Ona se nagela da pogleda, a njena kratka suknjica se podigla do guze i njene bijele gaćice su bile usmjerene prema drugoj dvojici.
„Uh jest dobra“ čuo sam došaptavanje jednog od ove dvojice.
Praveći se da ne čujem razgledao sam dvorište.
„Ko stvorena za jebanje“ odgovorio je ovaj drugi.
„Ovaj sretnik mora da ima veliki kurac, sa ovako spuštenom guzom ne može je zadovoljiti ni 30 cm“ došaptao je prvi.
„Haha ako on ne može da je zadovolji možda bi je nas trojica mogli fino izjebati“ završio je drugi.
To su bili momci koji su jako fino građeni i svaki od njih je očigledno bio u treningu, sa tetovažama na ramenu, a njihov razgovor je u meni budio toliko uzbuđenje da sam nakon raspremanja morao odmah otići u wc da ga izdrkam jer nije bilo vremena za seks.
„Požuri Adi, nisam došla ovdje da presjedim u sobi“ ljutito me zvala.
„Eto me stižem za minut“ rekao sam, cijedeći posljednju kap sperme iz kurca i drhteći od uzbuđenja i maštanja.
Krenuli smo na plažu i smjestili se između drveća u hlad. Supruga je bila u suknjici koju je skinula na plaži i ostala je u smeđem kupaćem kostimu, koji je sjajno stajao uz njenu tamniju put. Gaćice su imale špage sa strane a gornji dio se vezao preko vrata i sa leđa dajući njenim sisama lijep pad dole. Nakon kupanja i duškanja odlučili smo da se spustimo malo u sunce, niže prema moru. Krenuvši dole primjetili smo naše cimere kako se odmaraju na suncu.
„E vozdra, imate mjesta ovdje, valjda mi Bosanci trebamo da se držimo skupa hah“ rekao je jedan od njih.
„Haha možda bi trebali se pomjeriti negdje drugo, vidim da idete u teretanu pa bi vaša leđa mogla da mi zaklone sunce, šalim se hajde postavi nam peškire ovdje Adi„ rekla je supruga.
„Pa nismo se ni upoznali, ja sam Edin, ovo je Amer, a ono je Eldar“ rekao je on (Edin i Amer su bili oni koji su gledali ispod suknjice, a Eldar je supruzi pokazivao najkraći put do plaže).
Nakon što smo legli tu supruga me zamolila da joj namažem leđa i okrenula se na stomak te odvezala špage od grudnjaka. Bio sam sa njene desne strane a njih trojica su bili sa lijeve strane.
„Treba se čuvati ovih UV zraka, dobro je drug namaži heh“ rekao je Edin pohotno gledajući u moju suprugu i micajući glavom od butina, guze pa do dijela sisa koje su već napola bile na izvolite.
„Haha ma ništa ne brini ovo je jak faktor“ prozborio sam.
„Ako je tridesetka sigurno neće izgoriti haha“ reče Amer gledajući u Edina.
„Ma joj uvijek me maže ovom petneskom, a ja mu uvijek kažem da je 30 za početak najbolji“ ne kontajući šta oni pričaju dobaci supruga.
„Pa jest, mada možda ako maže dva puta s 15 i dobije taj efekat haha“ reče kroz smijeh Edin.
Supruga je nastavila sa sunčanjem, a ja sav uzbuđen sam samo maštao o tome kako je skupa jebemo. Nakon sunčanja supruga je htjela da se kupa, ja sam bio malo više umoran i od vožnje i svega pa sam dobio izgovor da izbjegnem tu gužvu u moru. A i supruga je voljela dugo da ostane u vodi, znala je po par sati da leži na dušeku zakačena za plovke, što je mene obično nerviralo, ja sam bio više tip koji uživa slušajući muziku i gledajući guze kako šeću po plaži. U ostalom, jako su me interesovali komentari naših „cimera“. Supruga se ustala i krenula u vodu, a ja sam stavio slušalice u uši, samo što nisam htio da slušam muziku nego komentare njih dvojice, pošto je Eldar bio već u vodi, činilo se da su ova dvojica tipovi sličniji meni. Vidjevši da supruga ulazi u vodu njih dvojica su odmah digli glave i kroz sunčane naočale gledali je sa leđa. Ja sam bio s lijeve strane pa suprugin peškir između te onda malo slobodnog prostora pa njih dvojica. Legao sam sa naočalama na očima i slušalicama u ušima željno iščekujući komentare. Tiho su pričali, ali sam ih mogao čuti. Supruga je prvo stavljala vodu po sebi da ne uđe vruća u vodu i naginjući se njena guza je gledala direktno u nas.
„Jao brate jes dobra jebem ti kralja“ reče Edin.
„Haveru onakva guza se rijetko viđa“ prozbori Amer.
„Jebo majku da ju je kako izjebat, a da ovaj levat ne provali valjalo bi samo tako“ reče Edin.
„Ma teško je to izvodljivo, vidiš da su skupa stalno, par ko par..“ odgovori Amer.
„Ma znam jarane, al fakat mi ga diže mala pravo, volio bi je negdje pojebat, da osjeti pravog kurca“ reče Edin.
„Haha meni se čini da imaš šanse, al u kurcu“ reče Amer.
„Jarane, ni najveća kurva ti neće dati dok ne pitaš“ odgovori Edin.
Taj razgovor je prekinula već morka supruga tražeći dušek da ide do plovaka.
„Adi dodaj mi taj dušek, idem se sunčati na plovcima malo“ reče ona.
Dodao sam joj dušek i vratio sam se na staru poziciju. Nakon što su vidjeli da sam se opet smjestio sa slušalicama u ušima, ležeći kao da spavam nastavili su.
„Eto, sad imaš šansu, ode ona na plovke haha“ zezajući Edina reče Amer.
„Pa haveru ti znaš da sam ja odrađivao i tvrđe orahe od ovih idem i ja malo do plovaka“ reče Edin.
„Ih svega mi, bas si lud, nije valjda da ideš da je bariš“ reče Amer.
„Ma ima jarane da je udari balkan ekspres ovog ljeta, da ne zna je li pošla ili došla hah“ ponosno reče Edin.
Edin ustade i sada glasno govori Ameru da ide malo u vodu. Mom uzbuđenju nije bilo kraja, razne misli po glavi , a sama pomisao da je taj kurpulentni momak jebe je u meni budila osjećaj jači od bilo kakve droge. Sada sam bio u sjedećem položaju i vidio sam kako Edin polahko ide prema plovcima. Nakon malo vremena primjetio sam kako je stao blizu moje supruge. Ovaj put nisam mogao ništa čuti, nažalost, ali sam mogao maštati o čemu pričaju što je isto tako bilo uzbudljivo. Nakon par sati sunčanja na plovcima primjetio sam kako idu skupa prema obali. Kada su stigli, supruga i Edin kroz smijeh su pričali.
„Hahah posebno ako misliš da te ne uhvati, moraš piti sportski“ govorila je supruga kroz smijeh i u pola priče s njim, spuštajući dušek pored mene i vraćajući se na peškir.
„Hahah sav sam takav“ odgovori Edin.
„Drug, supruga ti je neumorna, dobio sam peraja koliko sam bio na plovcima, nikad duže nisam ostao“ reče Edin meni.
„Hahah ma tako ona voli otići, da joj more ne pobjegne, valja dočekati opet iduće ljeto“ rekoh.
„Ma da, a ti uvijek nađeš razlog da ostaneš na plaži, umjesto da se ugledaš na Edina haha“ zafrkavajući mene reče ona.
„Ma dobro, možda je čovjek malo više umoran, treba ga shvatit, mada šteta je propustiti ovakvu priliku jednom godišnje“ gledajući u Amera kroz podsmjehivanje reče Edin.
Već je bilo vrijeme polaska sa plaže i vraćanje u apartman na ručak. Pokupili smo stvari i zaputili se gore. Nakon standardnog raspremanja peškira, tuširanja sjeli smo da jedemo na tersu. Interesovalo me je sve, svaki detalj njihovog razgovora, ali nisam znao kako da izvučem odgovore, ona ne zna da ja baš želim da mi kaže ono što možda ona misli da ne bi trebala pa sam počeo s pričom sa zalogajem vruće supe u ustima.
„Onaj Edin je pravo fin momak meni se čini“ rekoh.
„Jest vala baš, stvarno, vidi se da je raja i to ona prava gradska“ reče supruga.
„Inače sva trojica su skroz okej“ dodade supruga.
„Jesi li se isunčala i iskupala danas, mislim da ti je bilo puno ono na plovcima sunca, strah me da ne izgoriš“ rekoh.
„Ma jesam, a Edin mi je malo pomogao na plovcima, pazio je da ne izgorim, eto tako malo se znamo, a stvarno baš da nije skontao da počinjem goriti i da se trebam okrenuti na leđa tačno bi večeras morala se mazati jogurtom haha“ reče ona.
„E morat ću mu se zahvaliti što mi je ženicu pazio heh“ ohrabrujući joj rekoh, da nastavi priču.
„Eto, baš mi govori kako je završio srednju medicinsku i da je pohađao kurs za tarapeuta te da se treba čuvati opekotina, čak je imao kod sebe i neke kreme, u džepu od šorca mu ostala, pa mi je namazao noge, one su baš bile počele da gore“ reče ona.
„Super, bolje je tako nego da je večeras bila alternativna medicina hah“ rekoh ja.
„Kakvi, uh ... dobro je bilo“ reče ona.
Shvativši koliko je sati i da možda moja supruga i nije takvo nevinašce kako se čini, još dalje sam htio da idem.
„Hahah čuj kremu u džepu, dok se kupa, bolje da te je prevrnuo u vodu da se rashladiš“ rekoh.
„Hahah, eto zamisli ostala mu u džepu s plaže krema, a i jest me prevrnuo bio, ali to je bilo više zezancija, mogla sam i uganuti nogu na plovak da me nije uhvatio nakon toga“ reče ona.
„Hajde platili smo osiguranje možda bi nešto i naplatili hah“ dodao sam.
„Samo se ti šali, kako sam krenula da padnem on je nekako uspio da me uhvati ovuda (pokazujući na grudi i međunožje) i toliko sam se prepala bila, ali on je ostao pribran hvala Bogu“ reče ona.
Ručali smo i vrijeme je bilo za noćni izlazak. Supruga je na sebi imala teget plavu haljinicu sa bjelim dezenima, desno rame je bilo otkriveno i spušteno, a na nogama je imala „sandale rimljanke“ Taman kad smo krenuli njih trojica su se vraćali sa plaže u svoj apartman. Kako smo izlazili iz apartmana, ja sam zaključavao, a njih trojica su ulazili tek na kapiju. Primjetio sam kako supruga namještajući kosu prvo se obraća upravo Edinu.
„Šta je? gotovo za danas“ reče ona
„Uh i previše heh“ odgovori Edin
„Pričala sam Adiju za plovke i pad i kako si me spasio hehe“ reče ona.
„Hahah joj kume, da ne bi mene žena bi ti uganula nogu, ne smiješ je puštati samu na plovke“ opet gledajući u Amera i smijajući se reče.
„Ma drug, snalažljiva je ona“ rekoh ja zaključavši vrata od apartmana.
„Jest, onakav zahvat ni specijalac ne bi izveo hahaha“ supruga reče kroz smijeh.
„Ih kakvih ja zahvata imam ono je ništa, za plovljenje po suhom pogotovo hah“ reče Edin.
Nakon tog razgovora izašli smo kroz kapiju i bili u gradu. Vrijeme je bilo lijepo, mi smo sjedili i popili par pića te se odlučismo da svratimo u noćni klub zvani pećina. Bilo je oko 23 sata, a ja i supruga već u pomalo pripitom stanju smo ufurali unutra. Tražili smo mjesto ali već je dosta bilo raje i popunjeni su bili svi stolovi. Stolovi su bili šankovski visoki kao i stolice.
„Eno nam cimera tamo“ reče supruga.
Sjedili su u vrhu kluba, s desne strane je bio zid. Njih trojica, desno Amer u sredini Edin i lijevo Eldar.
„Možda ima mjesta kod njih, da sjednemo malo“ rekoh ja.
Prišli smo njihovom stolu.
„Vozdra raja ima li mjesta, bar piće da stavimo na vaš sto da ne držimo po rukama“ rekoh ja.
„OO raja kako da ne, ne može ipak dama da stoji evo ja ću se ustati“. Reče Amer koji je sjedio do Edina , s desne strane, na visokim stolicama.
„Ma nema potrebe, mogu ja i stajati, glupo mi je sad da vas remetimo“. Reče supruga.
„Ma kakvi, nema govora samo ti prođi i sjedi, Amer i onako je htio da prošeta da vidi kakva je ponuda žena večeras“. Reče Edin.
Ja sam ostao sa suprugine lijeve strane. Iza nje Edina i mene je bio zid, a Eldar je gledao naprijed prema prostoru za ples. Naručili smo vino i polahko počeli da uživamo. Suprugu je već bio uhvatio alkohol pa je, kako i obično to biva kod nje, počela da priča i što treba i ne treba. Sjedila je prekrštenih nogu sa lijevom nogom okrenutom prema Edinu, dok je njena suknjica u nekim trenutcima, kako zbog njene lepršavosti, tako i zbog visokih stolica u nekim trenutcima dolazila i do gaćica koje su bile bijele sa crnim tufnicama i koje je najbolje mogao vidjeti Edin, koji se u nekim trenutcima saginjao, kao da gleda na mobitel, a u stvari je gledao u njeno međunožje. Imala je dosta nekontrolisane pokrete zbog pića koje smo pili cijelu noć pa je u nekim trenutcima i dodirivala Edina koji je bio u šorcu. Ja sam se pravio da ništa ne znam i da sam popio i više nego što jesam pa sam imao pogubljeni pijani pogled. Kako sam bio naslonjen na zid gledajući naprijed, a znajući da je s moje desne strane supruga u izazovnom izdanju pored covjeka koji je zeli jebati povremeno sam skretao očima u desno, pošto je svijetlo bilo dobro prigušeno, a ja se pravio da sam mrtav pijan , situacija je bila idealna. Mislim da je i supruga istu igru igrala, jer smo isto popili, ni dan danas to ne znam. Vidio sam kako se Edin namješta i polahko je dotiče po goloj butini, kao slučajno. Supruga se nije pomjerala. Kurac mu je bio ukrućen, što se moglo vidjeti jer je njegov šorc bio pun. U jednom trenutku njegova ruka je bila na njenom koljenu. Ja sam bio u transu, znao sam da ću dobiti ono što sam htio jer i supruga nije imala ništa protiv.
„Je li to taj zahvat na suhom“ šapćući je rekla, misleći da ih ne čujem jer sam se pravio mrtav pijan i izbezumljen.
„Ovo je početni zahvat“ reče on, krenuvši rukom preko njene prekrštene lijeve noge prema butini.
„Pretpostavila sam bila o kojem zahvatu je riječ, ali nisam znala da ću se ovako početi vlažiti“ reče ona i sklanjajući lijevu nogu koja je bila prekrštena te zauzimajući obični sjedeći stav, dok se njegova ruka prebacila na njenu desnu butinu.
„Smijem li vidjeti koliko si vlažna“ reče on gurajući ruku prema njenim gaćicama.
Ja sam se slučajno malo brže okrenuo i poremetio taj trenutak. Nakon što je ona to vidjela, od straha mu je odgurnula ruku i nastavila normalno da sjedi. Razočaran pokušao sam opet da steknem dojam od prije i da se mogu njih dvoje opustiti vratio se u staro stanje izbezumljenosti.
„Nemoj sad, vidjet će nas Adi, večeras ću ga smjestiti da spava u kuhinju na kauč, a ja i ti ćemo popričati u spavaćoj sobi jel to ok“ reče ona.
„I više nego ok“ reče Edin.
Ja sam ostao šokiran. Nisam znao da li mogu vjerovati svojim očima. Premotavao sam film u glavi i nisam mogao vjerovati šta mi se dešava, ovo je san koji sam želio da mi se ostvari ali i čijeg sam se ishoda jako bojao.
Bilo je 3 sata ujutro i vrijeme je bilo da se pođe.
„Hoćemo li Adi, večeras si izgleda baš precugao hah“ reče ona gledajući u Edina.
„Hajmo“ rekoh praveći se da jedva pričam.
Došli smo do apartmana, ja sam se pravio da teturam putem, ali i sa željom da što prije stignemo u apartman. Otključali smo apartman.
„Sada ću ja tebe da smjestim, prvo idemo do kuhinje da vidimo ima li nešto za pojesti“ reče ona.
Pretvarao sam se da jedva stojim na nogama i olakšao sam joj to smještanje u kuhinju te čim sam sjeo za kuhinjski kauč odmah sam se zavalio i počeo da hrčem.
„Ovo je bilo lakše nego što sam mislila“ reče ona misleći da je ne čujem.
„Večeras ću da se izjebem ko nikad, i samo da znaš dodirivao me je na plovcima svojim kurcem, nikad vlažnija nisam bila u životu, želim tu kurčinu u sebi, izvini ali ti nisi pozvan“ reče ona dok me je poljubila za laku noć i misleći da ništa ne čujem.
Nakon pola sata čuo sam blago kucanje na vratima.
„Spava li“ tiho je prozborio Edin.
„Kao zaklan hah“ reče ona kroz mrmljanje uz vlažni poljubac
Čuo sam kako ulaze u drugu sobu ostavljajući vrata otvorena. Ustao sam odmah iz kreveta i tiho krenuo da gledam ono što sam uvijek želio, da je drugi jebe. Stao sam s desne strane vrata, unutra je bilo malo svijetla, od prigušene lampe, ali dovoljno da svi uživamo  Ona je bila u istoj onoj haljinici, a on je bio u boksericama.
„Da vidimo šta to ti kriješ u gaćama, uhh pa ovo je pravi komad“ reče ona otvarajući usta želeći ga u svojim ustima.
„Sigurno si zadovoljna, ne vjerujem da onaj tvoj ima ovakvu alatku“ reče on.
„Mmmmm divan je, ne bih se nikad zasitila ovakvog kurca“ reče ona a haljinica joj se tresla u sjedećem položaju dok mu je pušila.
„Željna sam kurca danima, ali sam se čuvala za tebe“ dodala je, pušeći kurac i dirajući se desnom rukom po pičkici, a lijevom je držala kitu.
„uhhhhh kako ga dobro pušiš, pravo dobro“ reče on, dodirujući je desnom rukom po lijevoj sisi a lijevom držeći je za kosu.
„Voliš li da ga duboko primiš u usta do jaja“ reče on i nabijajući joj glavu na mesnati kurac.
„Ggggg uhhhh prevelik je da ide do grla aaaa“ prozbori ona gutajući ga jedva.
„Znaš li da si prava drolja, jebeš se sa mnom dok ti muž spava“ reče on.
„GGggg volim kad mi tako govoriš, bila sam nestašna i sad sam“ reče ona.
„Sad ću da te jebem dok ne svršiš“ reče on, dižući je u pravi položaj za kosu i ljubeći je.
„Raširi noge kurvice, voliš da primaš kurac do jaja“ bacavši je na krevet rekao je
„Ali budi tiho, ne bi voljela da ti se muž probudi“ dodao je.
„Ko mu je kriv kad ne može da me zadovolji“reče ona mazeći se po pičkici.
Skinuo joj je gaćice, a ona je ostala samo u haljinici koja je bila spuštena tako da su sise mogle slobodno da se kreću, krenula je da izuje sandale rimljanke.
„Ostavi ih na sebi, volio bih da te jebem tako u njima“ rekao je on.
Bio sam uzbuđen kao nikad do sad. Skinuo sam gaće i počeo da drkam gledajući taj divni prizor. Mobitel sam ponio sa sobom i počeo da ih snimam.
Jebao ju je prvo tako što je legao na nju i ulazio u nju.
„Voliš ga primati do jaja, ha fufo“ reče on.
„Volim da me jebeš i da ulaziš u mene do jaja“ reče ona.
On je ustao i podigao je na svoj kurac.
„Sad ćeš vidjeti šta je pravo nabijanje, vlažna kurvice“ reče on.
„Ahhhhhhh boli me ahhhhhh“ reče ona.
„I treba da boli, nisi ovakav kurac nikad primila“ reče on.
„Ahhh jebi me jebi me, nabij me na svoj kruti kurac“ reče ona.
Spustio ju je opet na krevet i legao sa njene desne strane.
„Sad ćeš da ga primiš s boka“ reče on ulazeći u njenu vlažnu pičku.
„Nikad nisam jebao ovako navlaženu pičku“ reče on.
„Ahhhhh kako me dobro jebeš, navlažila sam se ovako samo za tebe“ reče ona.
Jebao ju je tako par minuta i onda ju je okrenuo da je jebe s guza.
„Volim da jebem kuje kao ti s guza, tako najbolje mogu da svršim“ reče on.
„Ići ćemo do tvog muža u stvari kada te budem htio prskati spermom“ dodao je.
„Ahhhhh ti si lud, ali si me navlažio kao niko“ reče ona primajući ga s guza dok ju je on dirao po sisama koje su slobodno lelujale.
U jednom trenu sam vidio da joj pljuje na čmar.
„Sad ću da te jebem i u guzu kurvice“ reče on.
„Ahhhhhh polahko molim te“ reče ona.
„Ne brini jebaću te u guzu polahko“ reče on.
Ulazeći u njenu guzu čulo se glasno škloptanje.
„Uuuuuuuu on nikad nije smio ni da priđe mojoj guzi da me jebe, a toliko sam to željela“ reče ona.
„Znam, svaka kurvica voli da ga primi u guzu“ reče on dok ju je nabijao na svoj kruti kurac i mijenjajući pozicije iz guze u pičkicu.
„Pođi za mnom“ ustao je i rekao joj.
„Ali kako to misliš! Šta to radiš!“ reče ona.
„Nisam te ništa pitao nego pođi!“ vukući je za ruku naredio joj je
Kako su krenuli prema vratima ja sam se hitro prebacio na krevet navukao gaće i sakrio mobitel.
„Kad si tako hrabra budi hrabra i ovdje pored njega“ reče on tiho.
„Ti nisi normalan! Probudit ćeš ga!“ reče ona tiho.
„Boli me kurac i ako se probudi, neka zna ko mu je jebao ženu!“ reče on tiho.
„Ahhhhhh, nemoj, iako me to pali nevjerovatno, ali nemoj!!!“ reče ona tiho.
Prebacio ju je preko stola i počeo jebati.
„Gledaj ga dok te jebem“ reče on tiho.
Gledao sam tu scenu sa skoro skroz spuštenim kapcima i bio uzbuđen kao nikad do sad. Malo je falilo da ustanem i da im se pridružim, ali sam strahovao, da ću je uplašiti.
„Ahhhhh jebi me, jebi me jače“ reče ona.
„Ahhhhhhhhhhhhhhhh svršit ću ahhhhh ahhhh“ reče ona tiho ali drhtavim glasom
„To i hoću da svršiš fufice mala“ reče on.
„AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa“ tiho prozbori dok je on bio duboko u njoj.
„Sad se okreni“ reče on povukavši je tik do mog kreveta.
„Sjedi tu pored njega“ naredio joj je.
„Ti si lud, probudit ćeš ga“ rekla je.
„Ne brini vidiš li da spava ko zaklan“ reče on uz moje hrkanje i jasno davanja doznanja da sam komiran.
„Puši ga!“ naredio je on.
„mmmmmmm“ promrmlja ona sa kurcem u ustima
Izvadio ga je iz njenih usta i dirajući sise lijevom a drkajući desnom rukom je izdrkao spermu na njenu facu.
„Ahhhhhhhhhhhh kako si samo dobra“ reče on.
Ona se ustala i navlačeći haljinu na svoje sise polahko se udalji do sobe zajedno s njim. Nakon par minuta čuo sam vrata kako se otvaraju i zatvaraju, on je izašao a ja sam bio u transu. Znao sam jednu stvar, da je imam u rukavu i da imam sve snimljeno. Tako da ću taj doživljaj moći proživiti koliko hoću puta, nikakva droga nije ni slična kakav osjećaj pobudi u meni svaki put kada upalim mobitel i pogledam snimku i da .. radim na tome da se ovakav događaj ponovi opet...







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 388
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
NA MORU

Kao i svake godine dogovorili se drug,njegova cura,moja cura i ja da idemo na more kod drugara u stan.Posto je moja cura vec bila na moru sa roditeljima nas troje smo krenuli.Dosli smo na more,odmorili se,zatim otisli na plazu.Cura je trebala navece da dodje kod nas,medjutim javila je da njeni tek sutra ujutru krecu kuci,pa ce je dovesti do nas.Drug je sjedio u kaficu na plazi i pio.Ja nesto nisam bio raspolozen pa sam sjedio na plazi i posmatrao njegovu curu(Tamara)kako se sunca.Bila je nizeg rasta,male sise,ali guza prava brazilska.Iako smo bili najbolji drugovi,iskreno ponekad sam mastao da je jebem u tu njenu veliku guzu.Proveli smo cijeli dan na plazi i uputili se ka kuci.Dosli smo kuci istusirali se i Tamara je spremala veceru.Dok smo gledali tv kolega je zaspao.Tamara je pravila veceru u nekoj providnoj ljetnjoj haljinici ispod koje su se povremeno nadzirale crne cipkane tangice.U jednom momentu se sagela da dohvati viljusku koja joj je ispala na pod.Nezaboravan prizor,haljinica se zadigla i sjevnu njena ogromna guza,ali brzo se ispravi,ustade i nastavi praviti veceru.Naravno skontala je da sam ja to vidio.U momentu mi se kurac digao.Odmah sam ustao i onako pomalo nagnut napred(da ona ne skonta da mi se digao) podjoh u wc.Uletio sam u wc i krenuo da drkam vec nabrekli kurac zamisljajuci Tamarinu guzu koju sam upravo vidio.Drkam,kad u jednom momentu otvaraju se vrata,ulazi Tamara gurnu me i brzo zatvori vrata.Ja sav pogubljen,ne stigoh ni vratiti kurac u gace,stojim pred njom skamenjen,a kurac nadignut stoji.,,Sta to radis,,-upita me.,,Ma nista krenuo u wc,,.,,Lazes kazi mi sta radis ? ,, - upita Tamara.Ama nista,nego sta ces ti ovde?,, ,,Skontala sam da si otisao u wc da ga izdrkas na mene,zato sam dosla.Sta zelis jos ? Sta te lozi na meni ? - upita me Tamara . Ne mogoh vise cutiti,spustih gace do kraja i nastavljam drkati kurac.Lozi me tvoja ogromna guza - rekoh joj.I mene tvoj kurac,vidjela sam maloprije kako se oslikao u tom sorcu kad si krenuo u wc. Da li bi voljela ga osjetis upitah je vec prepaljen . Naravno rece ona i krenu lagano da se saginje lizuci me od bradavica prema kurcu.Kad dodje do kurca,lagano krenu jezikom da vrti po mom nabreklom glavicu.Zatim ga njezno stavi u svoja usta.Imao sam osjecaj da ce kurac da mi eksplodira dok ga je pusila sve brze i brze.Pokusavala je da ga cijelog stavi u usta,par puta se zagrcnu. Polako cuce nas tvoj momak - rekoh joj. Ma nek nas cuje nek vidi sta je kurcina - odgovori mi Tamara. Nakon toga ustade skinu one fine cipkaste tangice i ostade u prozirnoj haljinici.Naguzi se na ves masinu i rece mi "Hajde da osjetim tu tvoju kurcinu u sebi " . Ja onako nabreklog kurca joj prilazim i stavljam ga u picku . Uska je,preuska jedva ulazi.Prepaljen krecem da je jebem kao manijak.Ona pocinje da vristi,stavljam joj ruke na usta da ne bi probudili druga(njenog momka). Jebao sam je najbrze sto sam mogao,lupao je po ogromnoj guzici na koju sam (zamisljajuci je) izdrkao milion puta.Kurac mi je bio sav uljepljen svrsavala je kao nenormalna.Bio sam pred vrhuncem.Gdje zelis da svrsim- upitah je. U usta,zelim da osjetim tvoju vrucu spermu u svojim ustima-odgovorila je Tamara. Vadim kurac iz njene uske picke,ona se saginje na koljena uzima kurac u usta . Svrsavam,punim joj usta toliko da joj sperma curi iz usta po njenom tjelu.Proguta,ustade,umi se,obuce se i rece mi ''Nista se nije desilo'' i izadje iz wc-a. Ostadoh jos neko vrijeme u wc-ne vjerujuci da se ovo desilo . Malo mi je poslije bilo nezgodno zbog druga ali niko nikad za to nije saznao. Potajno sam se nadao da ce ona opet tako nesto uraditi,ali se nije desilo,ponasala se kao da je sve kao sto je bilo i prije .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 113
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Strina iz Beča

Zdravo ljudi, prvi put pišem neku svoju
seksualnu anegdotu tj. svoje seksualno
iskustvo.Pa da počnem.
Bilo je vrelo leto 2008 godine.
Preko fb -a sam se dopisivao sa svima tog jutra,
kad odjednom, potpuno neocekivano, stigne mi
poruka od strine, a u poruci stoji ovako :,, Dragi
bratanče, pošto ti je rođendan za par dana, ja
sam mislila da dođeš da ga proslaviš kod mene
imam poklon koji nikad nećeš
zaboraviti" .Gledao sam tako u monitor, par
minuta, mislivsi svasta, ali sam ipak prihvatio ni
ne sluteći šta će mi se desiti. Kroz dva -tri dana
sam otputovao za Beč.Na stanici me je sačekala
strina, nisam je prepoznao, izmenila se dosta od
naseg poslednjeg susreta, sad je bila mnogo
seksipilnija.
Smestio sam se kod nje to veče, a sutra mi je
bio rođendan.Pričali smo negde do 00:00 pa sam
onda otišao da legnem.
Ujutro, negde oko 9 sati, čujem ja da me doziva
strina.Nekako se rasanim i pogledan prema
vratima, kad ono tamo stoji gola strina.Sise ko
lubenice, noge ufff... Stoji ona tako, a ja je
pitam :,, Pobogu strina, otkud sad ovo? ", a ona
ce meni :,,Sećaš se kada sam ti rekla da ćeš
dobiti nezaboravan poklon, e pa, sad ćeš ga
dobiti ". Krenula je prema meni, a ja :,,ali strina
pa to je gr..." i tu mi zapusi usta.
Kao po obicaju, spavao sam go, i kada je strgla
jorgan sa mene, imala je sta da vidi, pitona do
23cm kako stoji uspravno.
Krenula je da ga drka, a ja sam, u neverici,
ostao nem.Rekla mi je da se opustim i da niko
nece saznati.Tek onda sam se trgao i uzivao u
drkanju.Kad je zavrsila drkanje presla je na
blowjob (pušnje).Sad mi je jasno zašto je stric
uvek zadovoljan.Nikad bolje pušenje nisam
doživeo.Nak toga, ustala je i sela na moj
prethodno uspravan i nabrekao kurac.Skakala je
tako 10-15 minuta, a onda sam bio na pragu
orgazma, rekao sam da ustane da joj svrsim po
faci ili grudima, a ne unutra.Ona je rekla da je
neplodna jer je vec bila u poznim
godinama.Poverovao sam i svrsio u nju, nikad
bolji orgazam nisam doziveo.Nakon toga je
ustala i legla pored mene, malo smo se ljubili i
onda zaspali.Kroz dva sata kad smo se probudili,
okupali smo se (zajedno) i otisli u grad da
proslavimo moj rodjebdan na nekom
rucku .Sutradan na stanici, strina mi je rekla da
me ocekuje za 10 godina, da vidi da li cu se
popraviti. Pozdravili smo se.Seo sam na autobus
i otisao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Ispala sam kurva 
Imam 47 godina. Zato što ovisim o imućnom mužu mogu i moram održavati svoj i ovako dobar izgled. Imam čedno lice,velike sise, za svoje godine prilično tanak struk te duge malo jače butine. Spremala sam se da sa mužem idem na zaruke kod njegovog rođaka kojeg baš i nisam najbolje poznavala ali obzirom da su nas pozvali muž je odlučio da idemo. Meni se uopće nije išlo. Naime, to je rodno selo moga muža i ta njegova selendra me nikada nije privlačila. On je rođen na selu ali je uspio u životu a ja sam rođena i odrasla u gradu. On je povremeno posjećivao svoje selo i rodbinu dok mene to uopće nije zanimalo. Nisam voljela selo i sve mi je tamo izgledalo previše prljavo. Blatnjave ceste, ružna dvorišta, kokoši, guske, svinje... Grozila sam se toga. Osim toga bilo mi je glupo da u tom selu još drže do proslava zaruka pa od toga rade narodnu feštu. No došao je dan i trebalo je krenuti. U zadnjem trenutku shvatila sam da su mi sve čarape u drugom stanu i da ću morati obući kčerkine svjetlucave samostojeće čarape a stavila sam i haltere za svaki slučaj a zbog tih haltera sam kćerku svojevremeno kritizirala. Naime imam dvije kćeri. Starija ima 23 godine a mlađu smo dobili dosta godina kasnije pa je razlika među njima 13 godina.

Došli smo na te zaruke, kako se to već zove, i svo vrijeme sam se osjećala kao kurva, što mi je, moram iskreno priznati, pomalo čak i godilo. Na zarukama sam sjedila do jedne sirovine koji je od kad sam sjela do njega nepristojno blenuo u moje butine koje su sijale zbog čarapa a kako mi je suknja bila prilično kratka u jednom momentu i ne htijući otkrila sam kopče haltera. Kada sam shvatila da sam otkrila više nego sam htjela i da mi te kurvanjske čarape i halteri daju jebozovan štih, bilo mi je malo neugodno. Sirovina do mene je pokušavao uspostaviti razgovor sa mnom ali  bila sam neljubazna prema njemu. U jednom trenutku je kao slučajno dok je jeo lakat počeo gurati u moje sise. Zbog muža koji je sjdio pored nisam se usudila buniti. Kada je vidio da šutim ohrabrio se i ispod stola me je počeo grubo stiskati za butine. Nisam znala što da radim jer nisam imala namjeru napraviti scenu a vjerojatno bi i moj muž reagirao burno pa bi moglo biti sranja. Zato sam ustala i otišla do WC-a.

Kad sam se vratila i sjela pitala sam muža kada ćemo krenuti kući. Osjetila sam ruku na svojim leđima. Okrenula sam se prema seljačini pored mene i vidjela da je dosta pijan i da mi se smješka. Mahinalno sam spustila pogled i šokirala sam se jer on je iz šlica izvadio ogromnu kurčinu koja je i tako poludignuta bila ogromna. Nikada u životu nisam vidjela tako veliku i debelu kurčinu. Brzo sam mu okrenula leđa i počela pričati s mužem. Seljačina je ustao i otišao plesati, a meni nije izlazio iz glave njegov veliki i debeli kurac. Nisam mogla vjerovati da na to mislim, a onda sam sebe uhvatila da trljam butine i shvatila da mi pička vlaži a bradavice na sisama bubre. Grozila sam se sama sebe i zamolila muža da idemo ali on je sreo neke znance iz mladih dana i nije mu se išlo, a osim toga već je malo i popio. Dao mi je ključeve od našeg auta pa ako mi se ide neka idem a on će kao taksijem. Dok sam razmišljala da li krenuti ili ne prišao mi je onaj debeli seljačina s velikim kurcem i zamolio me za ples. Trenutak sam oklijevala i željela sam ga odbiti ali mislila sam da bi to izgledalo glupo i nepristojno pa sam ipak prihvatila njegov poziv. Muž je bio zabavljen razgovorom sa svojim starim prijateljima i uopće nije obraćao pažnju na mene. Debeli me bezobrazno privio uza sebe i trljao svoju nabreklu batinu. Bilo mi je neugodno ali osjećala sam trnce koji su mi prolazili tijelom pa sam se još više posramila. Napokon sam mu zahvalila na plesu i odlučila krenuti. Prišla sam mužu rekavši mu da ja idem. Inzistirao je da još malo ostanemo pa idemo zajedno. No rekla sam kako više neću čekati jer se ne osjećam najbolje.

Krenula sam prema autu a iz pičke mi je curilo. Bila sam zbunjena i nisam mogla vjerovati da sam se napalila na tog seljobera i njegov kurac. Za ruku sam držala svoju mlađu desetogodišnju kćerku i nervozno je vukla. Dok sam otključavala auto iza mene se pojavio moj muž i rekao mi je da se vratim jer on se želi pozdraviti sa nekom svojom rodbinom pa onda idemo. Bio je već prilično opijen alkoholom i pomislila sam kako je ipak najbolje da ga pričekam i odvezem doma. Dok sam ja palila cigaretu muž je za ruku uzeo našu kćer i krenuo nazad prema restoranu.

Polako sam krenula za njima. Dok sam išla k restoranu prolazila sam pored parkiranog kombija a onda me je neko naglo povukao iza kombija. Bila je to ona sirovina što je sjedio pored mene i s kojim sam plesala. Grubo me nabio uz kombi i brzo izvadio svoju alatku. Kako je moj muž sa kćerkom  bio na dvadesetak metra od kombija nisam vrištala jer nisam željela da bilo šta zna o ovome a i sad tu napraviti scenu bilo bi grozno, no što učiniti? Dok sam stajala u nedoumici on je već kleknuo, podigao mi haljinu i bukvalno strgao gaćice, a onda mi je počeo halapljivo lizati pičku. Molila sam ga da prestane i nastojala mu objasniti mu da to ne želim i da su mi muž i dijete blizu. Prestao je i već sam se ponadala da je uslišio moje molbe no porevarila sam se. Pijana seljačina ustao je, grubo me uhvatio za kosu i spustio na koljena. Iako sam prigušeno jaukala njega to nije sputavalo. Na silu mi je ugurao svoju ogromnu kurčinu u usta. Dok sam mu ga pušila shvatila sam da to počinjem činiti s uživanjem. Iako mu je kurac imao pomalo neugodan miris takav komad nikad nisam probala. Mada je seljačina bio pijan shvatio je da uživam i počeo mi je pričati kako najviše voli udane i fine gospođe iz grada.

Počela sam ga tiho moliti da me ne jebe i da ću mu ga pupšiti, a ako želi

pristajem da mi svrši u usta. Ali on me je poput pravog grubijana podigao, svukao mi britele sa haljine i počeo divljački gristi bradavice koje su već bile opasno krute. Grubo me hvatao za bradavice na sisama i nataezao ih kao žvakaću gumu. Boljelo me ali uzbuđenje koje sam počela osjećati nadvladalo je bol. Moje tijelo me je izdavalo i pokazivalo mu da sam napaljena. Dok mi je grubo dudlao bradavice na sisama ja sam ga tiho molila da prestane i da ih ne grize, a on me je okrenuo i nabio glavu na staklo kombija. Lice mi je bilo priljubljeno uz staklo i ja sam se instiktivno dlanovima ruku oduprla ali sam na taj način isprćila dupe što je on spremno iskoristio i odostraga mi gurnuo veliki i tvrdi kurac u već dobrano navlaženu pičku. Počeo me divlje i snažno guziti... njegov kurac sam osjećala dublje nego ikad u životu. Tiho sam jecala dok me seljačina bukvalno razvaljivao svojim ogromnim kurcem. Počela sam svršavati a kroz staklo kombija sam vidjela muža i kćerku kako me čekaju dok me ova selječina guzi. Sise su mi se klatile a svako malo bradavice su mi se trljale o hladan lim kombija. Molila sam ga da ne svršava u mene ali me je on nemilosrdno punio ogromnom količinom sperme koja se slivala niz niz čarape.

Napokon je iz mene izvukao svoju kurčinu. Zatvorenih očiju kliznula sam niz kombi jer su mi koljena klecala... Otvorila sam oči i ugledala iznad svog lica njegov kurac iz kojeg se još cijedila sperma. Njime me pljusnuo preko usana i lica dva puta na što sam prilično glasno zajaukala. Ostaci sperme pošpricali su me po očima, licu i ustima, a on je potom jednostavno nestao u mraku parkinga. Ja sam sjela dolje na tlo onako izjebana sa golim sisama koje su visile crvene od njegovih ugriza. Kada sam ustala shvatila sam da mi niz butine curi dosta sperme koju sam rukama razmazala po čarapama koje su se sad još više sijale od njegove sperme. Dijelom haljine obrisla sam lice nastojeći otkloniti tragove sperme. Vratila sam se mužu sva rastresena. Pitao me gdje sam nestala. Objasnila sam mu kako se nisam osjećala dobro pa sam otišla do toaleta. On ništa više nije pitao a ništa nije ni primjetio, barem mi se tako činilo. Kad sam sjela u auto vidjela sam da mi na listu noge stoji velika mrlja sperme. Neprimjetno sam je pokupila prstom i stavila je na donju usnu pa pokupila jezikom. Dok sam ja vozila muž je svo vrijeme drijemao na mjestu suvozača. Kada smo stigli muž me je nježno poljubio u usta a onda pogledao čudno kao da mu nešto nije bilo jasno, no sigurna sam da nije shvatio da mi je na usnama bila sperma drugog muškarca. Drugo jutro nakon što sam se istuširala i popila kavu ipak sam se osjećala pomalo prljavo i kurvinski ali uopće se nisam kajala. Muž se nemalo iznenadio kada sam mu nakon nekoliko dana rekla kako bi češće trebali otići u njegovo rodno selo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Pušila sam kurac trojici Rusa mužu iza leđa

Jel to baš bilo mužu iza leđa kako naslov kaže... hm, mislim da bi se tako moglo slobodno reći. No to ćete najbolje vi zaključiti kada pročitate priču.
Odmah moram reći kako sam sigurna da moj muž zna puno više nego se čini, a čini se kao da ništa ne zna. On je jednostavno takav. Posve prešutno prelazi preko mojih avantura. U stvari ne zna za njih ili ako nešto zna, možda naslućuje, ili je eventualno od nekoga nešto čuo, on o tome ne govori. Zato je naš brak postojan i skladan. Njemu je ipak na prvom mjestu posao i karijera a i meni odgovara da sve bude tako kako jest.

Jedne večeri moj suprug bio je zavaljen u fotelju i gledao je tv. Ja sam u drugoj fotelji čitala knjigu čekajući kasni film kojeg sam željela pogledati. U jednom trenutku suprug mi se obratio;-želio bi ti nešto reći.- Pogledala sam ga upitno. Djelovao je zamišljeno ali zbog posla je često znao biti takav. U idućem trenutku pomislih kako nije vrag da je negdje nešto čuo ili saznao o meni. No nije bilo to i laknulo mi je. Ispričao mi je kako će kroz tri-četiri dana imati jedan vrlo važan poslovni susret s ljudima iz Rusije. Spomenuo je kako su spremni uložiti priličnu sumu novca u jedan njegov projekt, tj. ne samo njegov već i njegovih suradnika, ali moj muž je u svemu ipak bio glavni igrač. Naravano, ja vas sad ovdje neću zamarati detaljima vezanim oko tog projekta i posla. U svakom slučaju ta gospoda iz Rusije dolaze najprije u Austriju a potom u Zagreb. Tu će se satati s mojim mužem i njegovom ekipom. Pričao mi je o svemu prilično opširno mada mene detalji nisu previše zanimali. Shvatila sam da pomalo okoliša jer mi nešto drugo želi reći stoga sam ga ipak pozorno slušala.

Shvatila sam da su ti Rusi bogati poslovni ljudi ali bogati su postali zahvaljujući nekim mutnim poslovima u prošlosti, još u vrijeme kada se SSSR tek raspao. Moj suprug to nije rekao direktno ali ja sam to lako shvatila između redova. Dakle radilo se o nekim bivšim mafijašima a sada profinjenoj i bogatoj gospodi... Hm, naravno da me sad već čitava priča počela živo zanimati ali još nisam shvaćala zašto mi to sve priča i k tome još tako detaljno. A onda sam na kraju priče sve shvatila.

Najprije će se, moj muž sa svojim partnerima i Rusima, naći na ručku, potom će dan poslije imati prezentaciju projekta gdje će im još jednom sve detaljno prezentirati u prostorijama poduzeća gdje radi. Navečer će imati mali domjenak u jednom zagrebačkom hotelu. Na taj domjenak suprugovi partneri, s kojima inače radi, doći će sa svojim suprugama pa je red da se i moj muž pojavi sa mnom. Biti će tu još gostiju iz poslovnog i financijskog svijeta našeg grada. Svi će doći u pratnji svojih dama. Red je da tako bude a takav je i dogovor. Nije predviđeno da domjenak dugo traje ali i taj domjenak je bitan segment u eventualnom sklapanju budućeg posla. U tom trenutku još nisam shvaćala sve. Kada je suprug napokon završio s pričom činilo se kao da trenutak oklijeva a onda sam stekla dojam da mu je čak i malo neugodno. Naime, zamolio me da se za odlazak na taj domjenak jako dobro uredim. Nisam shvaćala zašto mi to posebno naglašava kada je mogao biti siguran da ću tako i učiniti, i to sam mu rekla.

A onda je još dodao;-Znaš, volio bi da se odjeneš izazovno, da izgledaš jebeno seksi, ako  me razumiješ?- Nasmijala sam se misleći u sebi kako će mi to biti najmanji problem. Objasnio mi je kako se ti Rusi jako pale na seksi žene a moj suprug je bio uvjeren da će ih i na taj način privoljeti na ulaganje. Odgovorila sam mu kako uopće nema problema i odmah ga upitala, kao u šali, hoće li biti problem ako budem izgledala pomalo kurvinski? Pogledao me je, kratko šutio i odgovorio kako bi on baš to i želio. Laknulo mi je a vidjelo se da je laknulo i njemu jer se sa mnom uspio sve dogovoriti.

I došao je taj dan. Suprug je dan prije s Rusima bio na ručku a danas je imao prezentaciju u svojoj firmi gdje su se upoznali i sa ostalim suradnicima. Ja sam do večernjeg domjenka imala sasvim dovoljno vremena da se vrhunski sredim i tako sređena dočekam muža. Dovoljno je reći da je i on sam, kada je došao kući, ostao frapiran. Vidjelo se da zadovoljan mojim izgledom no ipak je rakao da sam možda malo pretjerala ali kada sam ga pitala da se preodjenem nije želio ni čuti.

A evo kako sam se sredila i odjenula. Besprijekorna frizura i šminka. Kosu sam podigla i skupila straga kako bi više otkrila lice i istaknula našminkane usne. Obukla sam vrlo kratku svjetlucavo crvenu haljinicu. Baš haljinicu jer bila je turbo kratka tako da je otkrivajući moje noge  morala izmamiti pogled svakog muškarca. Leđa, ruke i ramena su mi bili goli. No to se neće odmah vidjeti zbog pelerine koju ću ogrnuti ali kada tamo u hotelu skinem pelerinu mislim da ću izmamiti glasne uzdahe... Tako sam razmišljala dok sam se odijevala. Na noge sam navukla crne čarape koje imaju crtu straga. Inače te čarape ionako same po sebi izgledaju jebeno seksi. Zakopčala sam ih halterima. na kraju sam obula crveno lakirane štikle. Ako bi ruke kojim slučajem podigla visoko u zrak haljinica se toliko podigla da je otkrivala rubove mojih čarapa. Stoga sam morala biti oprezna.

Zamislite me samo tako odjevenu. A kada sam u hotelu prebavcila nogu preko noge nije bilo muškarca, ali ni žene, koji me nisu gutali očima. Čim smo ušli u salu pogledi do tada pristiglih prikovali su se za mene a posebno za moje noge. Još više sam ih sve uspalila kada sam svukla pelerinu. Suprug me upoznao s Rusima koji uopće nisu krili svoje oduševljenje mojim izgledom i dijeli su mi komplimente sve u šesnaest. Bila su to trojica vrlo markantnih muškaraca starih negdje između 45 i 55 godina. Teško im je bilo odrediti godine jer su, vidjelo se to, bili vrlo njegovani i izgledali su relativno mladoliko.

Otvoreno sam koketirala s njima dok je moj muž obavljao razne razgovore i dogovore. No kako je bilo i rečeno domjenak nije trajao dugo. Zgodni i simpatični Rusi ispratili su nas skroz do našeg auta. Moj suprug ih je pozvao da sutradan navrate kod nas kako bi prije odlaska popili piće i još jednom detaljno porazgovarali o svemu. Osim toga želio ih je upoznati s još nekim svojim projektima. Nisam bila iznenađena kada su Rusi prihvatili poziv mog supruga. Suprug je bio jako zadovoljan razvojem situacije i to zadovoljstvo nije krio.

Sutradan sam se odjenula u kratku, prozračnu ljetnu haljinu. Suprug je dočekao Ruse i uveo ih u dnevnu sobu. Poslužila sam ih kavom i pićem. Svo vrijeme pratili su me pogledima ne krijući da ih najviše zanima moja guza i noge. Kratko sam posjedila s njima namjerno svako malo prebacujući nogu preko noge. Uživala sam u njihovim pogledima i komplimentima. Suprug je bio svjestan da danas odlaze pa je htio maksimalno iskoristiti to što su nas posjetili. Pozvao ih je u svoju radnu sobu. Donijela sam za njima piće i ispričala se rekavši kako ih ostavljam da razgovaraju o poslu a ja idem na terasu kako bi iskoristila ovaj sunčani dan i nabacila malo boje.

Između terase i radne sobe moga supruga nalazi se zid koji nas dijeli. Iz radne sobe može se izaći na balkon koji je povezuje radnu i dnevnu sobu ali taj balkon nalazi se bočno. Na zidu koji stoji prema terasi nema prozora. Iz suprugove radne sobe izlazi se u jedan hodnik koji služi kao garderoba i spremište za razne materijale i spise koji su poslagani na policama s jedne i druge strane. Iz tog hodnika izlazi se u veliki hodnik koji povezuje dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu te kupaonicu i toalet. Na kraju hodnika, dakle lijevo kada se izađe iz radne sobe, nalaze se dvokrilna staklena vrata koja su sad  bila širom otvorena a kroz koja se izlazi na prostranu terasu. Terasu omeđuje visoki zid a osim toga sama terasa gleda na dvorište tako da si na tom prostoru zaštićen od bilo čijeg pogleda.

Namjerno sam stavila ležaljku tako da se vidi kroz vrata iz hodnika. Još dok

sam bila u radnoj sobi objasnila sam Rusima, kojima je bilo žao što ih napuštam, kako sam ispod haljine već obukla kupaći kostim i spremna sam za sunčanje. Malo sam povukla rub haljine s ramena da im pokažem gornji dio kupaćeg kostima. Na izlasku sam se našalila kako mi netko od njih ako to želi može namazati leđa uljem za sunčanje. Znala sam da će ih to dodatno napaliti kao i vrtnja moje guze. Moj muž tog trenutka sjedio je za stolom leđima okrenut ka zidu koji dijeli sobu i terasu. To me je i ponukalo na ovakav naslov priče.

Svukla sam haljinu i nakon što sam malo oklijevala odlučila sam skinuti i gornji dio kupaćeg kostima. Stavila sam sunčane naočale i legla na ležaljku. Slutila sam da će netko od Rusa izaći. Vrlo vjerojatno će mog supruga pitati za toalet. I bilo je tako. Čula sam da su se vrata otvorila ali i dalje sam mirno ležala ne dajući na znanje da sam išta čula. Onda sam začula glasove i zaključila da su dvojica. Uočili su me i sad su to komentirali nastojeći biti tihi kako ne bi čula što govore. Otišli su hodnikom do toaleta.

Opet sam ih čula kako se vraćaju. Srce mi je brže zakucalo i pitala sam se hoće li mi prići. Došli su do ulaza u radnu sobu i zastali. Onda sam čula korake i shvatila da mi se jedan od njih približava. Došao je do ležaljke a ja sam i dalje mirno ležala očiju skrivenih ispod naočala. Rus me na prilično dobrom engleskom jeziku pitao da li još vrijedi ona ponuda za mazanje leđa. Skinula sam naočale praveći se da sam zadrijemala i bila sam kao iznenađena. Široko se smiješeći prišao je i drugi Rus. Oslonila sam se na laktove a njihovi pogledi bili su usmjereni na moje gole sise. Odlučila sam se i ja malo našaliti pitajući zašto bi mi mazali samo leđa kada me i s prednje strane treba nauljiti. Taj drugi Rus odmah je dodao kako će on sprijeda kada kolega već želi mazati leđa.

Uzela sam boćicu s uljem i pogledala ih kurvanjski. Pitala sam ako njihova ponuda još vrijedi zašto me obojica ne bi namazali i sprijeda i s leđa, istovremeno. Rusi su shvatili da mislim ozbiljno pa su bez problema zasukali rukave na košuljama. Sjela sam tako da su mi noge bile na podu a dlanovima ruku oslonila sam se na ležaljku. Izbacila sam sise naprijed i kratko im rekla: -Izvolite gospodo!- Dlanovi njihovih ruku navlaženi uljem za sunčanje počeli su kliziti po mojim leđima a potom su prešli i sprijeda kružeći oprezno oko mojih sisa. Pitala sam ih zašto izbjegavaju namazati sise. Kao da im je bilo neugodno. No nakon što sam ih ohrabrila nisam to više trebala ponavljati.
Dva para ruku klizala su preko mojih sisa i moje bradavice su vrlo brzo počele reagirati. Svaki put kada bi ruka kojeg od njih prešla preko mojih bradavica kroz tijelo su mi prošli trnci. Lice i glava su mi bili taman negdje u visini njihovih kurčeva. Lako sam mogla vidjeti kako su im na hlačama skočile izbočine. Kada je ruka jednog od njih kliznula između mojih bedara nisam više željela oklijevati. Jednog i drugog rukom sam primila za kurac. Preko hlača sam im prstima stiskala nabrekle batine koje su se nadimale želeći iskočiti napolje. Otkopčala sam šlic najprije jednom pa potom drugom Rusu. Ovom drugom sam sama rukom izvukla kurac na svjetlo dana a za to vrijeme prvi rus je već sam isukao svoju kurčinu napolje.

Primila sam im kurčeve i stala im drkati. Oni su svako malo pogledavali prema vratima plašeći se valjda da napolje ne izađe kolega i moj muž. No svake opreznosti je kod njih nestalo kada sam im kurčeve strpala u usta. Jednom pa drugom... Dok sam jednom pušila drugom sam drkala i tako naizmjence.  Malo bi im lizala jaja pa ponovo uzela kurac u usta. Sve su glasnije i sve teže disali a uz to jako su se znojili što nije bilo samo zbog toplog dana. U trenutku dok sam Rusu koji je stajao lijevo do mene pušila ovaj s desne strane kojem sam drkala počeo je bljuvati spermu koja je špricala po mojim sisama i bedrima. Okrenula sam se k njemu i uzela kurac u usta gutajući ostatke sperme. Iscijedila sam ga do kraja a onda se posvetila ovom drugom. Tip je bio totalno napaljen i imala sam osjećaj da se kranjim naporom suzdržava kako ne bi vrištao. Ubrzo mi je usta počeo puniti toplom spermom. Izvukla sam ga van i drugom rukom, srednjim prstom, pritisnula sam njegov šupak što je kod njega izazvalo nagli trzaj i dva kratka špricanja sperme po mojem licu.

Momci su izgledali kao da su doživjeli teški šok. Bili su zajapureni i crveni u licu. Upozorila sam ih kako bi najbolje bilo da se vrate u sobu jer dugo ih nema iz toaleta. Doadala sam im ručnik kako bi obrisali masne dlanove ruku. Pribrali su se i nakon što su obrisali ruke krenuli su prema sobi. U pravom trenutku jer upravo se tada na vratima pojavio njihov kolega. Na ruskom ih je pitao gdje su tako dugo. Mene još nije uočio. Ova dvojica pogledavali su prema meni kao da bi mu voljeli reći što su radili ali im je neugodno zbog mene to otvoreno kazati.  Prateći njihove poglede kolega me je tek tada uočio. Glasno, tako da me sva trojica mogu čuti, sam na engleskom rekla kako im se zahvaljujem na mazanju a ako njihov kolega želi neka i on dođe. Tada su mu na brzinu, ali tiho, ispričali što im se dogodilo. Raširenih očiju i u nevjerici taj treći gledao je prema meni. Ova dvojica su ušli a taj treći je neodlučno stajao ne znajući što da učini. Nasmijala sam se i mahnula mu glavom da priđe. Pogledao je prema vratima radne sobe koja su bila zatvorena a onda nesigurnim korakom krenuo prema meni.

Uzela sam ručnik i počela brisati spermu s lica i sisa. Kazala sam mu kako sam njegove prijatelje pozvala da me namažu uljem za sunčanje ali oni su se malo previše opustili pa me nisu samo namazali uljem. To ga je nasmijalo a vidjevši spermu na mom licu i sisama shvatio je da su govorili istinu. Nisam željela gubiti vrijeme. Iako je dobar dio sperme još bio na mojim sisama otkopčala sam hlače i trećemu Rusu. Treći je prema mom sudu bio najstariji od njih a osim toga imao je najveći kurac. Bila je to mrcina od barem 22-23 centimetra. Dok sam mu ga drkala a on je dosezao punu veličinu otvoreno sam mu rekla da ima jako lijep i velik kurac te ga odmah potom poljubila usnama u vrh glavića. Trgnuo se nakratko ali kada sam mu ga u idućem trenutku progutala gotovo do polovice samo je glasno uzdahnuo.

Zinula sam koliko sam mogla i nastojala ga progutati što više. Tada sam se sjetila onog starog porno filma "Duboko grlo". Oči su mi zasuzile i izbečile se dok mi je njegov kurac ulazio duboko u grlo. Gotovo da sam ga ugurala do jaja. Rus je spuštenih hlača rukom pridržavao svoju košulju pripijenu uz trbuh i kao da nije mogao vjerovati koliko sam ga uspjela progutati.

Sad sam se već napalila ko zadnja kuja. Željela sam tu veliku batinu osjetiti u sebi. Ustala sam i u trenu svukla donji dio bikinija. Oslonila sam se rukama o zid iza kojeg je bio moj muž i druga dva Rusa. Naguzila sam se spremno čekajući uspaljenog Rusa da me natakne na svoj veliki kurac. Rus mi je prišao držeći rukom batinu spremnu da je zabije u pičku. Osjetila sam vrh debelog glavića na svojoj vlažnoj pički i još se više isprćila. Rus mi je lagano ugurao glavić kurca što je kod mene već izavalo glasno stenjanje. Osjetivši da je svaki otpor moje pičke popustio žestoko mi ga je napucao do jaja. Ruke su mi se u laktovima savile i umalo da sam glavom udarila o zid. Urliknula bi tog trenutka no znajući da je svega tridesetak centimetara dalje, iza zida, moj suprug, tek sam ispustila dugački i prigušeni krik. Rus me rukama čvrsto držao za bokove i bez imalo milosti razvaljivao svojom mrcinom. Nagnuo se potom naprijed uhvativši me rukama za sise. Gnječio ih je zabijajući u njih nokte i to me vraški boljelo ali bol i užitak sad su se ispreplitali.

Disao je sve brže i glasnije. Pička mi je obilno vlažila i počela sam se plašiti da bi ono šljapkanje koje se čuje tom prilikom moglo čuti sve do sobe. Pod naletima velikog kurca tijelo mi se treslo a prilkom svakog zabijanja glasno bi zastenjala. Val topline prošao mi je od pičke, preko trbuha sve do sisa. Pička mi se počela stezati oko kurca i svršavala sam. Na trenutak je Rus izvukao kurac skroz van. Sagnuo se i jezikom nekoliko puta liznuo sokove koji su se cijedili iz pičke. Potom mi ga je ponovo zabio i nakon dva-tri trzaja izrigao je spermu duboko u mojoj pički. Čekala sam nekoliko sekundi a onda se guzom pomaknula naprijed kako bi njegov kurac ispao napolje. Čučnula sam i uzela njegovu batinu u ruku prinjevši je ustima. Iz kurca mu se još cijedila sperma. Sisala sam mu ga možda minutu ili dvije. Imala sam osjećaj da se taj veliki kurac tek malo spustio i da bi uskoro opet bio spreman za akciju.

Ustala sam poljubivši ga u usta. Nije se opirao mada je zasigurno u ustima morao osjetiti okus svoje sperme koju sam mu unijela svojim jezikom. Osjećala sam laganu bol u donjem dijelu trbuha. Rus me bukvalno rasturio svojom kurčinom. Iz moje razvaljene i obrijane pičke cijedila se njegova sperma. Opomenula sam ga da se mora vratiti u sobu. Njemu se očito nije išlo. Sagnula sam se i još jednom poljubila glavić tog velikog kurca. Uzela sam ručnik i njime obrisala najprije ostatke sperme sa sisa a potom sam obrisala pičku. Masnih tragova od sperme i sokova moje pičke bilo je i na pločicama terase. I njih sam obrisala. Rus se odjenuo i zakopčao te se vratio u sobu. Omotala sam se ručnikom i otišla do kupaonice.

Brzo sam se ali temeljito istuširala. Obrisala sam se ručnikom i na golo tijelo navukla haljinu. Oprezno sam provirila u hodnik. Muž i Rusi još su bili u sobi. Otišla sam do naše spavaće sobe kako bi popravila frizuru i našminkala se. Završavala sam sa šminkom kada sam začula glasove u hodniku. Otvorila sam vrata i izašla. Sva tri Rusa pogledali su prema meni. Suprug je i dalje nešto pričao a vidjevši u kom smjeru gledaju pogledao je i on. Kazao mi je kako gosti odlaze jer moraju stići na avion i kako će mu se javiti narednih dana. Rekla sam da mi je žao što idu jer bilo bi mi drago da su ostali na večeri, no da se nadam kako su zadovoljni ovom posjetom. Nasmijali su se ali nekako suzdržano vjerojatno sputani prisustvom mog supruga.

Na vratima sam se rukovala sa svakim od njih. Gledaljući me oči mogla sam iz njih isčitati zahvalnost za ono što sam im pružila tog vrućeg poslijepodneva. Ja i suprug vratili smo se u kuću. Krenula sam lagano spremati večeru dok je on sređivao neke stvari u svojoj radnoj sobi. Tijekom večere pitala sam ga što misli, kakve šanse ima da ovi Rusi budu finacijeri i ulagači u njegov projekt. Suprug je slegnuo ramenima rekavši kako se nada najboljemu. Pogledao me pritom ravno u oči i ja sam imala osjećaj kako on zna da se na terasi događalo ono što se događalo. Kao da sam se uplašila toga da iz mojih očiju isčita istinu brzo sam spustila pogled gledajući u tanjur. Nisam željela da me suprug pita zašto su se Rusi tako dugo zadržavali u toaletu pa sam ga preduhitrila rekavši mu kako su prilično simpatični i razgovorljivi. Željela sam u stvari time reći da su se tom prilikom, kada su išli do toaleta, zadržali u razgovoru sa mnom. Suprug me pogledao i rekao kako sam ih se jako dojmila i svidjela sam im se. Potom je dodao kako su iskoristili priliku dok su išli do toaleta da  bi mi se udvarali. Na tu njegovu opasku osjetila sam da sam se zacrvenjela u licu pa sam još više spustila glavu prema dolje. Više ništa nije rekao na tu temu i ja sam mu bila zahvalna zbog toga.

No, od posla i suradnje s Rusima na kraju nije bilo ništa. Reklo bi se da smo se ja i moj suprug badave trudili. Svatko na svoj način, naravno. Ipak sam ja imala razloga za zadovoljstvo jer dobila sam što sam htjela, za razliku od supruga koji mora tražiti novu priliku.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Crni kurac u mojoj bijeloj guzi
Davna mi je želja bila pojebati se s crncem no nikada nisam došla u takovu priliku. Ovdje kod nas baš nema mnogo crnaca pa sam mislila da ću tu želju ostvariti jednog dana kada otputujem negdje u inozemstvo. No onda se dogodilo da mi se ta želja ostvari ovdje u Zagrebu i to kada sam se najmanje nadala. Na taj događaj podsjetilo me ovo vrijeme pred blagdane.

Naime, firma u kojoj radim organizirala je za kraj godine domjenak za uposlenike i uzvanike, mahom poslovne partnere. Ti domjenci su mi uglavnom bili dosadni i prisustvovala bi reda radi a u stvari sam jedva čekala da se sve to što prije završi. No taj put naši gazde u firmi potrudili su se da to ne bude tek obični domjnak već prava fešta. Unajmili su eksluzivan prostor (namjerno neću spominjati gdje je to bilo) i angažirali nekoliko vrlo poznatih zabavljača iz svijeta estrade. Razlog zašto su postupili tako bio je taj što su kao posebni gosti trebali biti prisutni poslovni partneri iz Nizozemske ali i gosti iz još nekoliko europskih država.

Ne moram posebno naglašavati da je tu bilo vrlo zanimljivih muškaraca koji su me odmah zainteresirali. Među gostima iz Nizozemske bila su dva mlada i zgodna crnca. Odlučila sam maloflertovati s njima jer su me privlačili svojim izgledom. Naravno, nisam odmah krenula u akciju. Čekala sam povoljnu priliku. Uz dobra jela i birana pića te uz atraktivan zabavni program atmosfera je vrlo brzo postala opuštena. Malo po malo nastojala sam biti što bliže tamnoputim mladićima te svojom pojavom skrenuti pozornost na sebe. Problem je bio to što nisam bila jedina. Bilo je tu još nekoliko žena koje su bacile oko na crne mužjake.

Čula sam mnoge priče o crncima koji imaju velike kurčeve a nešto sam mogla vidjeti u raznim porno filmovima. Crnci iz Nizozemske su bili odjeveni u elegantna i skupa odijela ispod kojih se nije moglo nazrijeti koliko su obdareni a tome živo interesiralo. Na moju sreću obojica su uočili moju malenkost. Uspjela samim privući pažnju i sve su češće bacali poglede prema meni. Pjevač glazbenog sastava koji je svirao na bini pozvao je prisutne da slobodno zaplešu. Ubrzo je nekoliko parova i zaplesalo. Nisam željela gubiti vrijeme ili dopustiti nekome da se nametne crnim dečkima pa sam im uzvratila poglede i koketno im se nekoliko puta nasmiješila. Bilo je to dovoljno da mi jedan od njih priđe i zamoli me za ples.

Tijekom plesa privila sam se uz njega dovoljno jako da mu dam na znanje kako me privlači u seksualnom pogledu. Shvatio je moju poruku pa mi je uzvratio na isti način. Još uvijek sam ponosna na svoje dobrostojeće sise pa sam odlučilanaovu feštu doći bez grudnjaka. U dvorani je uskoro postalo vrlotoplo pa se crnac ispričao i skinuo sako. Nastavili smo plesati i sad sam bila sigurna da preko košulje osjeća moje nabrekle bradavice kojim se svako malo trljala o njega.

Nakon runde plesa pozvao me za stol gdje su sjedila njih dvojica. Prihvatila sam poziv i ponuđeno piće te smo se napokon i upoznali. Ovaj s kojim sam plesala zvao se Marco onaj drugi Sebastian. Obojica su bili rođeni u Nizozemskoj ali roditelji su im bili iz Surinama. Bili su fakultetski obrazovani i u firmi koju su zastupali radili su kao računalni stručnjaci. Odsjeli su u Hotelu Westin gdje su na raspolaganju imali apartman. No ražolistilo me kad sam čula da već prekosutra ujutro putuju u Italiju pa potom nazad u Nizozemsku. Osim toga ubrzo su morali napustiti ovu zabavu jer su imali još jedan sastanak s Talijanima koji su također organizirali sličan domjenak ali u jednoj vili na Pantovčaku. Shvatila sam da moram brzo reagirati ako želim nešto više.

Idući ples otplesala sam s Sebastianom. Tijekom plesa rekla sam mu kako imam problema sa svojim laptopom pa da sam znala kako ću ovdje upoznati stručnjake za kompjutore uzela bi sa sobom svoj laptop i iskoristila priliku da ga pogledaju. Sebastian se nasmijao rekavši kako im mogu laptop donijeti u hotel.

Završili smo s plesom i rekla sam kako moram izaći na zrak a i zapaliti jdenu cigaretu. Dok sam to govorila nisam čekala njihovu reakciju već sam ih odmah pitala žele mi li se pridružiti vani na terasi. Nisam trebala dva puta reći. Odmah su krenuli za mnom. Vani je bilo prilično hladno i na prostranoj terasi, ukrašenoj raznim biljem i vodoskokom, nije bilo mnogo ljudi. Zapalila sam cigaretu i naslonila se na ogradu namjerno isprčivši svoje dupe koje ih je vidno zainteresiralo. Sada su mi se već obojica otvoreno nabacivali a ja sam svojim ponašanjem nastojala obojici pokazati kako me privlače ne želeći favorizirati samo jednoga. Usput sam Marcu spomenula svoj problem s laptopom te uz osmijeh dodala kako me je Sebastian pozvao da laptop donesem u hotel. Gledala sam ga u oči takvim pogledom iz kojeg je lako mogao isčitati moju želju da ih posjetim u hotelskom apartmanu.

Marco je reagirao na način koji sam i očekivala. Odmah je predložio da sutradan dođem i kako će im biti izuzetno drago. Moj kurvinski pogled ispod oka i smiješak na licu jasno im je mogao dati na znanje kako me baš briga za laptop i kako je ono zašto ih želim posjetiti u apartmanu nešto drugo. Očito su obojica bili uzbuđeni jer su se kriomice pogledavali i smješkali vjerujući da ja to ne primjećujem.

Potom sam rekla kako moram do toaleta na što je odmah reagirao Marco koji se ponudio da me kao pravi kavalir otprati do ulaza. S terase se na jedan sporedni ulaz ulazilo u hodnik iz kojeg se potom ulazilo u toalet. Marco je ostao u hodniku kraj otvorenih vrata kroz koja se mogao vidjeti prostor gdje su se nalazili umivaonici i velika ogledala. Ušla sam desno pa potom ušla u kabinu. Namjerno sam otkopčala kopču haltera koja mi je pridržavala čarape.

Prala sam ruke a s vratiju je Marco pogledom gutao moje dupe i noge. Krenula sam prema Marcu a onda naglo zastala. Pitala sam ga ima li koga u hodniku. Pogledao je lijevo i desno te odmahnuo glavom upitno me gledajući. Pravila sam se kako mi je neugodno no moram zakopčati čarapu. Zdigla sam suknju i jednom rukom pridržavala čarapu dok sam drugom nastojala zakopčati kopču haltera. Vidjevši rub moih čarapa i haltere Marca nisu ostavili ravnodušnim. Oči su mu se raširile i opasno zacaklile.

Prišla sam mu i zahvalila se što je pazio da netko ne naiđe. Uz zahvalu poljubila sam ga u obraz i pomilovala mu lice rukom. Gledao me je zbunjeno poput nekog klinca... Napokon je učinio ono što sam i željela. Čvrsto me obujmio rukama oko struka i privukao k sebi. Gurnuo mi je jezik duboko u usta a ja sam ga halapljivo gutala. Iskoristila sam priliku i spustila ruku na njegov kurac. Lako sam mogla osjetiti kako mu kurac bubri velikom brzinom.

Začulo se otvaranje vrata iz unutarnjeg prostora pa smo se brzo razdvojili. Rekla sam mu neka me sačeka na terasi dok ja sredim šminku. Bila sam zadovoljna. Znala sam da će Marco Sebastianu ispričati što je sad maloprije doživio i da je to sasvim dovoljan razlog da me sutra s nestrpljenjem dočekaju u svom apartmanu.

Vratila sam se na terasu. Marco i Sebastian čekali su me oslonjeni leđima na ogradu terase. Prišla sam im osvrnuvši se po terasi. Na drugoj strani bilo je nekoliko ljudi koji su pušili i razgovarali ne obračujući pažnju na nas. Rekla sam kako je hladno i predložila da se vratimo unutra. Išla sam između njih i za trenutak sam u hodu spustila ruku na Sebastinovu guzicu čvrsto ga stegnuvši. Kada me pogledao, uz osmijeh, pitala sam kada sutra da dođem u hotel? Sebastian je pogledao Marca koji je predložio da se nađemo oko 12 sati u restoranu Kaptol, koji se nalazi u sklopu hotela, na ručku. Oni će me tamo dočekati. Obećala sam da ću doći u točno dogovoreno vrijeme. Oni su nažalost ubrzo morali otići.

Moram li vam reći da sam s nestrpljenjem i uzbuđenjem jedva dočekala sutradan. Odjenula sam se na način da svojom vanjštinom izgledam kao poslovna ali ipak vrlo atraktivna žena. S torbicom preko ramena i laptopom u ruci još sam više pojačala taj dojam. Ispod sam obukla sexi rublje kojim sam ih morala ostaviti bez daha. Na ulasku u restoran dočekao me otmjeno odjeven, vjerojatno voditelj ili šef kojem sam rekla da imam dogovoren poslovni ručak. Ljubazno me otpratio do stola gdje me je čekao Marco. Objasnio mi je kako će Sebastian svaki čas doći. Naime, s ekipom je otišao na jedan kraći poslovni sastanak koji jučer nije bio planiran. Tako je i bilo. Za manje od petnaest minuta stigao je i Sebastian.

Ručali smo u opuštenoj atmosferi a nakon dvije čaše vina svi smo se totalno opustili. Obojici sam upućivala zavodljive poglede znajući da ih to dodatno pali. Bila sam fino narajcana i jedva sam čekala da odemo u apartman. Ne želeći više gubiti vrijeme odlučila sam preuzeti inicijativu. Pokazala sam svoj laptop i pitala ih ne bi li bilo vrijeme da pogledaju i otklone problem. Ustali su istog trena. Dok smo išli prema apartmanu pitala sam ih imaju li gore ovako dobrog vina kakvog smo pili za ručkom? Odgovorili su kako nema čega nema.

Bili smo u liftu i pogledala sam iznad glave osvrčući se lijevo i desno.

Sebastian me pitao što gledam također podižući pogled. Objasnila sam mu kako gledam ima li u liftu kamera. Upitno su me pogedali ne shvačajući zašto to pitam. Rekoh im kako me baš briga ima li ili nema kamere. Spustila sam torbicu i laptop na pod. Desnom rukom uhvatila sam Marca preko hlača za kurac a lijevom Sebastiana. Istovremeno sam prvo jedno a potom i drugom na kratko gurnula jezik u usta. Za nešto više nije ni bilo vremena jer smo stigli. Lift se zaustavio i morali smo izaći ali sad barem znaju na čemu su i što očekujem od njih. O, da samo znate kako ih je taj moj postupak uzbudio. Bili su poput dva mlada, crna, narajcana pastuha a ja sam bila napaljena kobila potpuno spremna da je rasture svojim crnim kurčinama.

Nisu mi dopustili ni da se raskomotim. Jedva da sam odložila torbicu i laptop a oni su se doslovce bacili na mene. S toiko strasti su me svlačili daje nekoliko dugmadi s moje košulje odletjelo nekoliko metara daleko ali baš mi je bilo svejedno. Jedan mi je jezik gurao duboko u usta istovremeno gurajući ruku u moje gaćice. Drugi mi je gnječio dupe ljubeći me po vratu. Gorjela sam kao baklja ivanjska. Na momente su bili grubi iznad mojih očekivanja ali nisam im to zamjerala. Hrabro sam podnosila bol dok su mi svoje zube zarivali u vrat i na sise. Znala sam da će to ostaviti jako vidljive tragove ali neka bude što biti mora.

Iz moje obrijane pičke sokovi su obilno curili natapajući njihove crne prste kojima su nastojali prodrjeti što dublje u moj vlažan otvor. U jednom trenutku jauknula sam iz sveg glasa... Marco mi je prst gurnuo dubogo u guzicu. Još su mi usta bila širom otvorena kada me Sebastian niti malo nježno, stisnuvši mi ramena, spustio na koljena. Ispred mog lica ukazala se crna kurčina. Da, baš crna kurčina jer kurac mu je bio uistinu impozantne veličine. Primio me za kosu i ugarao mi tog crnog monstruma duboko u usta. Grgljala sam, kolačila oči, hvatala zrak a Sebastian je i dalje nasrtao brutalno me jebući u usta.
Izvila sam tijelo, i doslovce arlauknula što je rezultiralo time da se oslobodim Sebastijanovog kurca iz usta ali razlog tom mom manevru bio je Marco koji mi je svoj kurac zabio u pičku. Napucao ga je divlje i brutalno sve do jaja i bez da sam ga trebala vidjeti bilo mi je jasno da je i Marcov kurac grdosija. Razvaljivali su me bez imalo milosti. Pričajući engleskim jezikom govorili su mi da budem tiša i mirnija. Nisu se libili nazivati me kurvom. Marco je izvukao svoj kurac i njime me lupkao po dupetu. Vrh njegova kurca osjetila sam na šupku i to me uplašilo. Rukom sam mu odmaknula kurac istovremeno iz usta izbacujući kurac od Sebastiana.

Podigli su me osvivši me noge. Više su me nosili, držeći me sa svake strane ispod ruke, nego što sam hodala. Posjeli su me na stolac. Stali su pored mene uperivši prema mojim ustima svoje kurčeve poput dva koplja. Pušila sam im naizmjence... Dok sam jednom pušila drugom sam drkala. Mlaz guste sperme šiknuo je iz Marcovog kurca zalivši me po licu. Sljedeći mlaz završio je dijelom na mom čelu, očnim kapcima i po kosi. Rukom sam brisala spermu s očiju dok su se ostaci sperme razlijevali po mojim sisama. Istovremeno mi je Sebastian nastojao ugurati svoj kurac u usta. Odmaknula sam glavu ne želeći ga primiti u usta dok se barem dijelom ne očistim od sperme... No idućeg trenutka Sebastian me svojim kurcem žestoko pljusnuo po licu... To je bilo toliko jako kao da me opalio palicom ili se meni u tom trenutku tako činilo. Bila sam osupnuta i iznenađena i boljelo lice me od tog udarca.

Potom me je podigao sa stolice i dovukao do kreveta. Polegao me na leđa.

Uhvatio me za noge i podigao ih na svoja ramena. Zakucao me leđima za krevet prodirući svojim kurcem duboko u mene. Zabijao se do jaja i za trenutak sam imala osjećaj da će mi razoriti utrobu. Spermom mi je napunio pičku do vrha. Mirovao je jedno vrijeme ne vadeći kurac. Disala sam glasno i ubrzano... Izvukao je kurac i široko razmaknuo noge. Pozvao je Sebastiana da mi fotografira pičku iz koje se cijedila njegova sperma.

Polako sam dolazila k sebi. Usta su mi bila suha i čaša vina koju mi je pružio Sebastian uistinu mi je godila. Bila sam razbucana tim velikim crnim karama a istovremeno sam bila svjesna toga da to još nije gotovo. Ležala sam u sredini između Marca i Sebastiana. Milovali su moje znojno tijelo natopljeno spermom koja se već pomalo sušila. U jednom trenutku Marco me pitao jesam li se već jebala u guzicu. Pretrnula sam... Oklijevala sam za trenutak s odgovorom ali znala sam da bez obzira što kažem jebanje u guzu neću moći izbjeći.

Sebastian je otišao do kupaonice i odmah se vratio. U ruci je nosio plastičnu posudu sličnu ili gotovo istovjetnu onoj u kojoj se drži tekući sapun. U prvi tren i jesam mislila da je to sapun ali kada me Marco rukama čvrsto zgrabio za kukuove i okrenuo na trbuh shvatila sam čemu će poslužiti gusta tekućina u boci. Nastojala sam se ponovo okrenuti na leđa i u idućem trenutku kliznula sam s kreveta na pod. Bila sam na koljenima i prije nego sam uspjela ustati Marco me čvrsto pritisnuo s leđa. Posrnula sam dočekavši se na dlanove ruku.

Sebastian je stao ispred mene i raširivši noge moja glava se našla između njegovih koljena. Čvrsto me stisnuo i to me uistinu jako zaboljelo. Jaučući zbog boli uhvatila sam se rukama za njegove noge zarinuvši mu nokte u meso ali njegov stisak nije popuštao. Marco mi je za to vrijeme utrljavao hladnu tekućinu duboko u šupak. Marcov prst ulazio je duboko u moju guzu... Doslovce sam zacvilila poput kuje u trenutku kada mi je istovremeno u guzicu zabio tri ili četiri prsta ali to je bilo ništa u odnosu na trenutak kada mi je počeo zabijati kurac. Iskolačila sam oči dok je njegova crna kurčina prodirala duboko u moje dupe. Na svu sreću Sebastianov stisak je skroz popustio ali sad više nije ni bilo potrebe da me drži u klinču.
Spustila sam glavu skroz do poda glasno stenjući. Marco mi je razvaljivao guzicu i ja tu više ništa nisam mogla učiniti. Dijelom je bila sreća u tome što sam već ranije prakticirala analni seks pa je moja guza ipak bila koliko toliko razrađena. Marco je na trenutak izvukao svoj kurac ali tada je njegovo mjesto zauzeo Sebastian. Jedan iza drugog svršili su mojoj guzici. Ležala sam poput prebijene kuje na trbuhu osječajući kako mi se iz šupka cijedi sperma. Sebastian je s poda podigao moju torbicu želeći je staviti na stol i tog trenutka iz nje su poispadale neke stvarčice, između ostaloga i ruž za usne. Marco je uzeo ruž i njime mi na guzi napisao;"ASS 4 BLACKS"... što znači, za one koji ne razumiju engleski; guza za crnce. Trebalo mi je desetak minuta da uz njihovu pomoć stanem na noge. Oteturala sam se do kupaonice a imala sam osjećaj da me svaki mišić u tijelu boli.

Temeljito sam se istuširala a kada sam se pogledala u ogledalo shvatila sam da izgledam prestrašno. Na licu mi se vidjela masnica od udarca kurcem. To sam nekako prikrila puderom. Tragovi ugriza i masnice vidjele su se na vratu i na sisama. Čarape su bile poderane ali na svi sreću u torbici sam uvijek nosila rezervne čarape ili hulahopke pa je tako bilo i ovaj put. Sredila sam se najbolje koliko je to bilo moguće.

Prije odlaska razmijenila sam s Marcom i Sebastianom brojeve mobitela i mail adrese. Pozvali su me da ih posjetim, kada god to poželim, u Roterdamu gdje inače žive i rade. Jedva sam dočekalada uđem u taksi i odem kući kako bi se oporavila. Bila sam zahvalna nebesima što mi mužaneće biti kod kuće u narednih nekoliko dana jer ne znam kako bi opravdala masnice na licu i tijelu.

A da li razmišljam o tim mladim crnim kurčevima? Pa razmišljam. Nemam im  što zamjeriti. Predstavila sam im se kao drolja i oni su takav dojam o meni stekli zato su se i prema meni tako ponašali. Kada sam ovaj događaj prepričavala nekim mojim prijateljicama u koje imam povjerenja, sve redom su rekle kako bi rado probale i doživjele jednu takvu brutalnu jebačinu s dva rasna i mlada crnca. Inače kroz nekoliko dana su mi na mail poslali nekoliko fotografija koje me i danas živo sjećaju na taj događaj. Možda ih u dogledno vrijeme posjetim u Nizozemskoj, nikada se ne zna. Nije da ne bi voljela.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 382 383 385 386 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:43:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.317 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.