IN < - Erotske price - >LO
<< < (438/767) > >> :: Odgovori!
Autor: cp :
Susjeda Ana

Davno je to bilo. Susjeda Ana, stubište preko puta mojega. Srećem je u haustoru, rijetko. Žena radi od rane zore, vraća se s posla rano, rijetko se mota po stubištu. Vidio sam je jedno ljeto, s leđa. Valjda je iznosila smeće, pa se pentrala uz stepenice prema liftu, a ja u haustoru, podvirivao. Bila je u nekoj kućnoj haljini, kratkoj do besvjesti. Normalno kada stoji vidi joj se pola guzova. A ja na stubištu ispod. Vidio sam guzove u cijelom profilu. Nije kužila dam sa ispod, ili se tako pravila. Pa je tih 12 stepenica polako hodala. I kao da sam vidio neobrijanicu, dlakavicu i usnice, kako se taru. Kurac mi je skoro eksplodirao. Odjurio sam doma u wc i odradio potrebno. Ali stalno mi je susjeda bila na pameti. Kako da joj se uvučem, da je pojebem, da dobijem željeno. Ima ona dobrih 25 godina više od mene, živi sama. Ima ona i kila viška. Možda je seks ne zanima više. Ali vidio sam je s nekim klipanom, starijim. Dolazi ponekad. Očito je potroši i đada. Ponekad smo se vidjeli, pa dobar dan i tako. I uvijek sam snimao njene falde i obline. Baš bi mi dobro sjela da mi sjedne ili da ja legnem ili da je onako stojećki s leđa… No godinama ništa. nije se posložilo. Jedno ljeto, vraća se ona s posla pristojno obučena i ništa se kuži, a ja nisam na poslu i nešto se motam po haustoru. Dobar dan, kako ste, pa čime se bavite, ma nešto sam se motao po šupi i popravljao. E kad bih ja imala majstora, baš mi treba nešto oko roleta. I zamisli čuda, nije mi trebalo više od tri milisekunde da se ponudim, samo da skoknem po alat, pa evo mene za deset minuta. Morao sam i njoj dati vremena da se pofriška, ako želi. Sredio sam se, obnovio gumice u džepu, vrlo kratke jebozovne hlačice i lagana majica. Valjda će shvatiti što želim. Popnem se do njenog stana, pokucam, samo da me susjedi znatiželjnici ne vide. Otvara ona vrata i ja brzo uletim kod nje. Pa što je problem, aha ova roleta, i krenem ja sređivati. Vrijeme curi, i konačno posao gotov. A ja prvo pomislio da me zove ko fol da nešto popravim, a ustvari da me se dočepa odmah s vrata. Ništa od čapavanja. Već sam odustao. Skoknem do kupaone da operem ruke, ona kuha kavu. Susjed jel može nešto ljuto, ma može malo domaće šljivovice. I ona malo trgne isto. Donese kavu. vruća. Nije još za srkati. Pa malo priče o poslu, pa malo o vremenu, ma trkeljanje bez veze. I kao upali mi se lampica da možda i ona sniva štogod kao i ja. Ali da nije bilo prilike, da je i nju strah, što ako ja nisam za, pa se izblamira. Sjedi ona preko puta mene i ja lijepo krenem u akciju. prvo raširim noge. Pa kada ona vrluda s pogledom, ja se malo počeškam. Mislim da je skužila poziv. Počela se i ona meškoljiti, pa njezina kućna haljina pokazala malo butina, ali samo malo. Krenula ona do kuhinje dami donese još malo hladne vode. Vruće ljeto što ćeš. Dobar izgovor, da se i ja malo protegnem i ustanem i došećem do kuhinje. Pa se očešem rukom o njene guzove. Vidjelo da su je žmarci prošli, ali šuti. Voda curi, da bude hladnija za piće. A ja se lagano naslonim rukom na guzove i ostavim ruku da je pritišće. Prolaze sekunde, muk s obje strane. E sada je sve jasno. Moja ruka polako stišće i mazi jednu guzu, pa dolazi tu i druga ruka na drugu lopovicu. Stišćem ju sve više, približavam joj se sa svojim obučenim kurce, da osjeti izbočinu. Hvatam je rukama odnapred, ona stenje. Stiščemo se tako, moje ruke putuju na sise. Gnječim je a kurčina mi se očvrsnula do kraja. Odvezujem joj kućni ogrtač, a sada joj sise vise i ja ih hvatam uživo. I mijesim i guram kurac na njezinu guzicu. I tako smo se mazili minutama. Sigurno su kubici vode izcurili. Pa sa polako spustio ruku prema trbuhu, nje me to zanimalo. Otišao sam još niže do pičkice. A dlakavica a i susjeda Ana samo su zadrhtale. Muka. Nitko ništa ne priča, samo se mazimo i trljamo. Lagano joj rukom dajem do znanja da raširi noge, dopušta mi da joj trljam dlakavicu. Polako uvlačim prst između usana, vlažna je bola. Dolje šljapka moj prst po njezinim sokovima, ona širi još više svoje noge, a moji prsi sve više šire njezine usne, mazim je, lagano prodirem. Kurac mi se i dalje trlja po guzovima, ali je u gačama a i njezina kučna haljina smeta. Oslobađam se svega sa sebe, malo mi pomaže, a i nj skidam do kraja. Ruku nisam micao između njezinih nogu. Stalno sa je držao i mazio i prodirao. Sada smo bili oboje goli. Koja velika guzica, koje falde koje strije. Ma sve me je to još više uzbudilo da sam je htio naguziti odmah. Ali nije bilo moguće. Konačno sam maknuo ruku iz njezine dlakavice, primio je za ruku i odveo u njezinu sobu. Sjeo na krevet, ona sjeda pored mene, legnemo. Nastavimo se maziti i dirati ležečki. Ja joj opet uvalio ruku među noge, ona se još više raširila. Mazim i šljapkam. Kako je prijalo, oboma. A ona je konačno nježno primila mog velikana i stala ga drkati polako cijelom dužino. trajalo je to dobre dvije minute. Ja nisam više mogao. Skoro da sam joj ruku napunio spermom. Okrenuo sam se prema njoj smjestio se među njezine ogromne butine, i počeo joj glavićem maziti usnice mokre i šljapkave. Počela je sve više cviliti i drhtati. Samo što nije eksplodirala. Stao sam, raširio usnice prstima i polako ulazio, sve dublje i dublje. Skoro pri kraju, jednostavno sam legao na nju, uhvatio sisu ustima i počeo je žestoko rovati. Nije nam trebalo više od minute. Bang. Susjed ovo je bilo divno. Prve riječi nakon pola sata. Je i meni, ja bih ponovio prvom prilikom, a i češće. Bilo je toga. Smišljali smo i igre, uloge… Možda koju opišem slijedećim pilikama
Putovanje vlakom

Ponekad se sjetim kako je to bilo. Potpuno nestvarno. Kao da je bilo namješteno, a nije moglo biti. Išao sam noćnim vlakom na službeni put, kraj osamdesetih. Nisam uzimao spavaća kola, nekako me je običan kupe ali 1. razred zadovoljavao, dakle imao sam rezervaciju. Kupio sam neki lijevi strip da potrošim vrijeme do ponoći, dok mi se ne počne spavati. Sjednem ja tako na svoje rezervirano mjesto. Sam samcat. Ovo bi moglo bi dobro. Nikoga, moći ću se ispružiti na 6 sjedala i tako do odredišta. Vlak samo što nije krenuo, a otvaraju se vrata kupea. Ulazi gospođa oko 50 godina. Netko bi rekao debela, a ja sam je vidio samo kao malo krupniju. Nije bila nešto privlačna ni atraktivna. Tja šteta, neću biti sam. A nije niti privlačna pa da malo udarim na flert i tako. Nikad se ne zna, ponekad i upali. Ma nema veze, ja roman u ruke i čitam. Ona se sjela točno preko puta mene. Zašto? Kako da se ispružim. Ima dugačku suknju do gležnjeva. Kada je i prekrižila noge, nište se ne nadzire. Ma samo malo da ima najlonke. Krupni sifoni, koji pomalo vise do pupka ispod neke bezlične majice. Iako me nije zanimala, škicnuo sam, da se vidi, možda ima štogod zanimljivo.Ali nije bilo. Čitam ja dalje. Ona iz tipične ženske torbe (ogromne) vadi neke časopise, razvlači stolić i odlaže sjajne časopise. Uzima jedan i prelistava, pa slijedeći i tako. Nakon što smo krenuli snimam da su na stoliću erotski časopisi. Zanimaju me, al nismo progovorili ni riječi, pa je ne mogu zamoliti da mi pokaže što čita, zašto baš to, jel mogu i ja. Pomalo se vraćam na svoju temu romana, ali mi oko bježi na časopise, pa malo na skrivene prekrižene noge dotične gospođe preko puta. Ma namještala se ona, polako da je uočim, a i njene slikovne zanimacije. I konačno, nakon nekog vremena susrele nam se pogledi. Blagi smješka s obje strane, a ona kaže kao ma eto idem na put i kolege mi pripremili časopise, ja ih pokupila i nisam niti gledala što su mi uvalili. Baš su zekatori. Što da ja sada radim s time. Ma pogledajte si slobodno, ako vas zanima. Konačno, naravno da me zanima. Pa listam jedan, pa drugi, sve mi se nešto žuri da nađem nešto zanimljivo, neku poveznicu s njom. Ona i postaje privlačna, ali ne tako jako. Više me zanimaju slike komada u svim mogućim pozama. A ova preko puta se gnijezdi, namješta. Ništa posebno, ali opet. I konačno progovara da joj se pomalo spava, da je kasno i da je sutra čeka dosta obaveza. Kao jel problem da se ugasi svijetlo. Ja ustajem gasim svjetlo. Ostaje samo ono čudno plavo. Malo se vidi al se niš ne kuži. Vraćam se na svoje mjesto do prozora, preko puta nje. Ona se namješta, izuva cipeli i ispruži noge preko puta sebe, tik do mene. Čudno no još uvijek moj mozak ne prihvaća nešto privlačno ili uzbudljivo ili zanimljivo za akciju. Pa se ona opet gnijezdi i komentira kako je prohladno i da je zubu stopala. A ja nonšalantno uzimam svoju toplu jaknu, pokrivam joj stopala, i kao grijem ih izvana lagano pritiskujući. A ona komentira da joj je i dalje prohladno. Zavlačim ruke ispod jakne i grijem joj stopala lagano ih trljajući svojim rukama. Tek kada sam to počeo raditi, sve se je u meni probudilo. Kuronja je ukrutio, trema u prstima, srce kuca ko ludo, ma onaj pubertetski osjećaj kao da ti je prvi puta. A ona polako prede, kao toplo joj je. No, nisam više stao. Nastavio sam je grijati rukama, pa sam produžio uz nogu do koljena, oba naravno. Prede i vidljivo se opušta i uživa. A moj mali, ma vraga mali, divlja i hoće da iskoči. Pa ja nastavljam s grijanjem njezinih stopala tako da sam došao već do pola butina. Pa malo jednu diram i mazim, pa malo drugu. Naravno da je reagirala, bilo je očito da i meni i njoj odgovara stanje koje se događa. Premjestila je noge u moje krilo, a ja raširio noge. A ona krenula mene maziti i stiskati sa stopalima.Isuse kako je to samo nježno radila. Ja sam samo nastavio maziti njene noge, sve više i više. A ona mene maziti po kuronji sve više i više. I onda je konačno pala prva riječ. Jel si imao kada odnos sa ženskom. Jesam puno puta, i bilo mi je uvijek dobro. No ovo je zanimljivo kao da je prvi puta. A da se preseliš ovdje do mene. I tako par sekundi iza toga, ja sam sjedio do nje, trljao kurac o njezinu guzu, ma bili smo još uvijek obučeni. Rukama sam joj ispod suknje petljao po nogama. Pa sam joj petljao oko gaćica i najlonki. Pa sam zavukao ruku u gaćice. i trljao samo malo. Ona je jednostavno stisnula moju ruku u svojim gačicama i pomogla mi da je dovedem do orgazma. Minuta, dvije. Koja je onda poplava bila pod mojim rukama. Fakat je bila željna ili tako nekako. Onda sam joj dopustio da dođe k sebi. Izvukao ruku, i samo je mazio po guzi i butinama. No i meni se htjelo olakšati. Odlučio sam otići do WC-a. I ja se kao ustajem, a ona pita da kuda ću, ona će mi to napraviti. Kao da je čitala moje misli.Jel ti problem da ga izvadiš, da ga vidim da ga diram. Naravno da sam zipnuo i spustio hlaće i gaće. Ništa me nije smetalo što sada sjedim na sicu vagona. Ona ga je uzela u svoje ruke, malo je već od muke opustio, ona je a ja nisam, pa spika dal idem do wc-a ili ne. Al kako ga je samo stručno primila, pa mazila s obje ruke. A ja sam počeo mjesiti njezine sise. Uvukao sam ruku u grudnjak. Ukrućene bradavice, pa jedna ruka na guzi, opet, pa malo na gaćicama, pa sam joj malo stiskao picu izvana. I to je trajalo i trajalo. Jednostavno me je lagano lagano vodila do svršavanja. Nije dozvolila da odmah eksplodiram. I konačno, kada je to grunulo iz mene. Bilo je suda u velikim količinama. Samo se nasmijala i rekla da je uživala. Malo smo zaspali. Kada se počelo daniti, opet sam je počeo dirati, no rekla je da z higijenskih razloga ne može da joj više diram picicu (je baš tako), ali može da joj mazim sise i guzicu ako mi paše Pristao sam. A ona je opet uvukla ruke u moje gačice i pčela ga trljati. Nije više dugo dogo i nježno i polako to radila, jednostavno mi je pomogla da se opet ispraznim svud po kupeu. I opet još jednom nakon nekog vremena. A ja sam nju trljao samo izvana i nije uspjelo. Voli kontakt i nježan prst. Na peronu, kada smo izašli, rekla je da se moramo vidjeti opet, u boljim higijenskim uvjetima. Shvatio sam da bi htjela da joj uvalim kurca svoga do balčaka. Nismo izmijenili telefonske brojeve. Samo smo se ovlaš pozdravili poljupcem. I nikad je nisam trljao. Vidio sam je jednom u gradu u kojem sada živim, nakon godinu i pol. Nisam se javio, bio sam sa suprugom. Ali da sam bio sam javio bih se. I to je to. Možda bih danas ponovio trljanje i maženje. Samo da je nađem.
Mladi pastuh - III dio

Probudili smo se onako nismo bili bas nekog raspolozenja.Gledala me je sneno ili pospano,nije zeljela nista da kaze,ali njen pgled je sve govorio.Lana je pokvarila sve,nas vikend se pretvara u moru reko bi.Ja sebe nekrivi niti nju.Desilo se sto se desilo,pa nije kraj svjeta.Miso,neznam kako cu izaci pred njihove oci stid me.Pa nemislis da je rekla svom suprugu sto je vidjela proslu noc.Nemislim,ali nekako se osjecam jadno.Dobro spakuj nam stvari i idemo u hotel dva dana pa kuci,eto.Mislim da si u pravu Miso.Obukli smo se oboje onako ljetna garderobica.Sve joj je stajalo sto bi obukla i sorc i suknja i hlace ma sve u svemu je izazivala moj nagon.Previse ti se ocrtavaju grudi bez grudnjaka,mogla bi Lana da pomisli svasta jos.I sorc ti se uvukao u vaginu,meni je to super jer mi se dize kurac ali neznam za njih dvoje.To bas i hocu da se naljuti pa da lakse odemo.
Nasmijala se kao da je sve zaboravila.Mislim da joj uopste i nije stalo sto misli Lana nego sto mislim ja.
Izasla je prva iz sobe a nakon nekoliko minuta i ja.Zacudio sam se kad sam cuo osmjehe iz kuhinje.Njih troje caskali su vec uz kavu,o onome ni traga ni glasa.Super pomislio sam.
Dobro jutro svima.Pozdravili su me lijepo.Lana je izgledala vise nego carobno.Plava kosa crne biciklisticki sorc uz jelo,crna majica bez grudnjaka ispod koje su se nazirale bradavice na okruglim sisama.Nasminkana i doterana.Obadve su bile kao bombe.Profesor je bio onako kao dva dana pred smrt,intelektualac,brada cigareta i po ko zna koja kava za redom.Nije on imao dovoljno cilindara za Lanu.Njoj treba bas osmak.Sjeo sam za stol.Lana se ustala i nasula mi kavu.Njihala je guzovima i kukovima da sam se odma ukljucio u zlo u incest u sve ono sto neki mrze.Pomilovala me po kosi.Miso kako si spavao?Super Lana.A ti?Pogledala je u profesora pa se nasmijala.Ja kao beba.
Bas ljepo sto ste tu,idemo na plazu kasnije,vazi.Profesor je odma nasao ispriku da mora ovo da mora ono sto je meni i godilo.Nema problema ici cemo nas troje,rekla je Lana.
Samo treba mi novi kostim ove sam isfurala.Profesor je vec kretao u setnju a ja sam otisao na tusiranje,bilo je vec toplo.Njih dve su pricale o robi,kostimima o svim tim glupostima.Onako istusiran,samo sam obukao sporske gace i izasao na balkon.Lana je dosla i donela mi hladan sok.
Pogledala me,pa pogled polako spustala niz moje tjelo.Miso jucer sam vidjela da si pravi muskarac.Pravo si odrastao.
Hvala Lana.I ti si super izgledas kao bomba koju niko izgleda dugo nije aktivirao.Zacrvenila se malo.Haha,i nije.Okrenula se i otisla,gledao sam za njenim kukovima koji su njihali guzove.Vratila se za nekoliko sekundi.Miso
dali bi me odvezao da kupim kostim?Zasto ne rekao sam.
Seki je zadala neke sitne poslove da bi mi sami otisli.Nije joj bilo pravo.A ja sam se napravio lud.pa zasto i ona ne ide,mada sam boga molio da ostane kuci.Ne nek nam nesto spremi za rucak dok se mi vratimo,necemo dugo.
Obukao sam samo majicu i papuce na noge.Lana je ostala u istoj odjeci,sve je pucalo na njoj,picka je to i po.
Sjeli smo u auto i otisli u trgovacki centar.
U autu je pocela sinocnu temu.Znas Miso,ono je ludost.Sta to rekao sam joj.Pa seks izmedju tebe i nje.Ma nije to bio seks,to smo se masirali.Miso,dosta vise.Nije to moja stvar ali.Sta ali?Ja cjelu noc nisam spavala.Stalno su mi slike bile pred ocima.Kakve slike Lana?Pa vas dvoje kako ona jase na tebi,kako se jebe na tebi,uh,izvini.Nista nastavi samo.
Ali svejedno ljepo je izgledalo,boze sta ja to govorim?Govoris ono sto osjecas.Miso,kad sam vidjela tvoj penis,i o njemu stalno razmisljam.Zar to moze biti toliko veliko u tako mladog muskarca?Pa to je normalna velicina Lana.
Nije bas u mog muza je puno manji.Izvini necemo o tome.
Lana,ako hoces dodirni ga slobodno.Miso sta je tebi?Nista samo sam ti zelio reci.Ne Miso nemogu to.A mogu li ja tebe da dodirenm?Kako to mislis Miso?Pa da ti dodirnem grudi.Ne to nedolazi u obzir.Mozes me samo poljubiti i to u obraz.
Jel ti rodjendan Lana?Nije.Pa nemogu onda nema potrebe.Haha,nasmijala se slatko.Miso bando.Usli smo u trgovinu kostima.Uzela je nekoliko i krenula u garderobu.Miso hajde samnom.Posao sam za njom.Usla je i probala prvi.Izasla je van.Kako ti izgledam?Super.
Probala je drugi koji je bio jako seksipilan.A sad Miso,kako izgledam?Uh taj je bolji.Mogul i ja unutra rekao sam joj?Ne Miso ne,nemoj molim te,te gluposti.Cim je usla unutra vidio sam da nije zakljucala,usao sam za njom nakon 30 sekundi,bila je gola.Miso,ne izadji van,molim te.Zagrlio sam ju i poljubio u usta.Nije se branila.Brzo sam joj izljubio sise i stavio prst u vaginu,zastenjala je jako.Ne,ne ovde ne ovde Miso,joj izadji van joj.Okrenuo sam ju odozada,kurac mi je vec bio dignut.Ne Miso joj ne ovde joj,a oslonila se na ogledalo rukama.Bila je mokra dovoljno samo je kliznuo u nju.Misoooo,joj ako neko naidje jojjjj,Miso.Mjesala je guzom i nabijala se sama na kurac.
Ma ni za minutu,svrsio sam u nju u zanosu.Sva je drhtala.Miso,joj Miso,ah joj sta ja uradi pa ja sam luda,joj Miso izvini sto sam te zavela.Nisi ti mene zavela.
Ja hocu da se ovo ponovi i da se nastavi Lana.Ne,ne Miso nemozemo greh je to Miso joj majko moja.Okrenula se i uzela ga u ruku.Kako je velik i ljep Miso.Kako je ljep.Poljubi ga malo.Uzela ga je u usta i pocela da ga sisa.Dizao se u njenim ustima polako.Sjeo sam na stolicu u garderobi a Lana me opkoracila i polako sjela na njega.Pocela je da uziva.Zjenice su jos nestale.Izdisala je u kratkim tonovima.
Milovao sam joj grudi.Sav je bio u njoj uzdahnula je jace ljubeci mi vrat.Neko kao da je tiho pokucao,zastala je natrenutak ali nije mogla da odoli.Sve jace i brze sjedala je na kurac koji se topio u njoj.Dvadesetak minuta uzivao sam u toj neiskoristenoj ljepoti od zene.Svrsila je polako,zadovoljno.Izvadila je maramice iz torbe,obrisla svoju mokru vaginu iz koje se nazirala moja sperma.Obrisala je i moj kurac,njezno.Cak ga je jos malo ustima iscjedila za kraj,bilo je predivno,pamticu taj vikend u Rijeci dugo.
Miso molim te nek ovo ostane tajna,nemoj njoj nista reci molim te,jer ja sam kriva.Necu,reci nista ali i ti cuvaj njenu privatnu stvar.Cuvacu Miso.Kupila je onaj seksipilni kostim a koji bi drugi i krenuli smo nazad kuci.
Kad smo dosli ona je vec nesto spremala,malo me cudno pogledala ali nista mi nije rekla.Kasnije me u sobi pitala.Jel te sta pitala za ono sinoc?Je.Sta si joj rekao?Da smo se masirali.Joj Miso,pa ona zna.Zna ono sto ti hoces da ona zna.A sta ja hocu da zna to sam joj rekao.U pravu si spustila je pogled sramno.Nemoj tako,zagrlio sam ju.Poljubila me,hvala Miso.Mirises na Lanin parfem Miso.Kako i nebi,probavala je 20 kostima a ja drzao njenu torbu i njene poneke stvari.Da da znam ja nju,voli da kupuje.Otisli smo na plazu.Njih dve Lavice i ja.Kakve su to koke bile tamo svako se okretao,posebno na Lanin kostim iza kojeg se samo bradavice i vagina skrivala.Guza je bila slobodna.A ona,ona moja je imala bjeli kostim,frisko tanko podsisana vagina samo se nazirala.Grudi su joj bile ljepe i ocuvane.
Za svoje godine izgledala je jos kao djevojka.Lana je bila mladja 7 godina malo se primjecivalo.Obadve su bile ljepe i zgodne na svoj nacin.Lana se dobro jebevala ali ona ona je to radila puno bolje.Mada jos nemogu da ih uporedim tek sam Lanu dvaput jebao ali kratko,druga je bila duza.A nju nju jebem godinu dana,ona je vatra,ona se jebe njezno polako i rastura kad treba.Ona kad sjedne na kurac polako ga pusta unutra do kraja,zna da uziva da se zadovolji,jednostavno prava je u svemu.Kupali smo se dugo,suncali i zezali.Lana je otisla u wc.Onda mi je ona rekla.Miso kako si ljep i zgodan muskarac.Gledam te stalno i uzivam u tvom ljepom tjelu.Poljubio sam ju posto nas nitko tu nezna.Lana se vratila.Idem sad ja u wc,pogledala me znao sam sta trebam da uradim.Otisla je a ja sam cekao malo i krenuo za njom.
Cekala me ispred wc-a.Ima tamo garderoba za familiju,da vidimo.Moze reko sam joj.Usli smo,zakljucala je vrata.Sjeo sam na klupu.Ona ga je izvadila,bio je umoran ali dizao se polako.Mlada krv a luda mogao sam da jebem cesto i po nekoliko puta dnevno.Sisala ga je,odma sam prepoznao njena topla usta.Ljubila ga je u zanosu.Popipao sam joj vaginu,slinila je polako.Stavio sam prst u nju,zastenjala je.Dok ga je pusila njezno ja sam ju prstom milovao,malo unutra malo po klitorisu.Mumnjala je nesto dok ga je ljubila.Kasnije malo sjela je na njega usao je do kraja u valznu vaginu.Jebavali smo se dugo,nisam mogao da svrsim,ona je svrsila brzo.Jos jos joj Miso,jos me jebi molim te joj Miso.Okupana cista,grudi su joj jako mirisale na more.Pomalo slane bradavice koje sam lizao i sisao,dok je ona bila na kurcu koji je do kraja bio u njoj.Stenjala je jako.Napokon sam osjetio da izlazi sjeme u nju.Jace,jace rekao sam.Za kraj se nabijala na kurac zestoko,toooooooo,svrsio sam duboko u nju.Obadvoje smo duboko disali ali je nisam skidao sa kurca.Miso,joj Miso,ljubila me svukud po licu.Miso nezelim nikada da se ovo prekine nikada.Zelim vjecno da vodimo ljubav.Polako se spustao kao lopov izvlacio iz nje.Bilo je to ljepo.Oprali smo se i krenuli nazad.Lana nas je zacudjeno gledala.Pa gdje ste vi pola sata?Miso nije bas dobro povracao je pa sam bila s njim,jel tako Miso?Je Lana nesto sam pojeo pa povratio.Mora da je od kave.Da blijed si Miso jako.kako i nebi bio u tri sata obe sam vas jebao triput,pomislio sam u sebi.Vratili smo se kuci,bilo je jako toplo.Profesor je spremao rostilj.Riba na gradele.Vino,riba nisam bas ljubitelj riba ali ove dve ribe danas su prave.
Vecerali smo uz vino razgovarali pomalo.Umoran udaljio sam se i zaspao slatko.Sutradan smo se spremali kuci.Lana je predlagala da ostanemo jos malo.I profesor je zelio isto,ali ona se zurila,njoj je trebala intima na koju je navikla.Mozda se i bojala Lane,neznam.Vratili smo se kuci,istusirali i legli kasno je bilo.Ljubeci joj preljepo tjelo,gledao sam u njenu cistu i urednu vaginu.Uvijek sam je lizao sa zeljom i sa strascu jer je uvijek mirisala.Imala je jako usku vaginu,kad bi u pocetku ulazio osjetio sam kako je uska jer je uvijek jako stenjala dok se nebi malo razradila.Misoooo,joj kako je ljep i tvrd.Mjesala je polako,ulazio je u nju sad vec bez poteskoca,klizio je unutra njezno,primala ga je uvijek onako kako sam volio.
Ali dve poze su bile zakon ona odozada i ona koju smo oboje voljeli a to je kad ona sjedne i zajase moj kurac.Odozada sam ja volio,jer sam ju jebavao kratko ali slatko,jako bi se ponekad derala dok ga je primala jer je ulazio bez ogranicenja i nije mogla to da kontrolise.A ja sam to obozavao.Bas tako sam nocas i svrsio,razvalio sam ju,sva se tresla ali nije htjela da me odbije,mada je izgledalo pomalo divlljacki.Tako sam duboko u nju svrsio.Zaspali smo umorni obadvoje.Ujutro je telefon zazvonio,dok se ona tusirala ja sam se javio.Halo,halo.Halo rekao sam.Miso jesi li to ti?Jesam……………
Mladi pastuh - IV dio

Miso jesi li to ti?Jesam………….
Bila je to Lana.Njen tih njezan glas od kojeg se i slusalica topila u mojoj ruci.Kako si Miso?Super,a ti Lana?
Pa neznam bas,nije lose ali nadam se.Cemu?Pa znas Miso uvijek se covjek nada,jer kazu nada uvijek zadnja umire.
Samo sam htjela da vam javim da dolazim u Subotu u posjetu kod vas malo.Super Lana!
Nisam htio da joj kazem da ona ide na put u Njemcku u Petak navecer da se satane sa poslovnim partnerima u vezi slusalica s kojima radimo na prodaji.
Miso,tko je to bio?Ma prijatelj,zvao me da vidi kako je bilo u Rijeci.Usla je u sobu.Sve je mirisalo na svjeze otusirano tjelo,zene koja izgleda 10-t mladja.A ja iskreno da kazem u ovih zadnjih 10-ak dana,toliko sam se umorio od seksa da nisam bio spreman da krenem vodjen tim mirisom tjela.Ali vjest da dolazi Lana,to me je jako obradovalo.
Ispratio sam nju na aerodrom.Bila je nervozna sto i ja neidem ali i svjesna da je u pitanju samo posao.Miso sreco vidimo se u Ponedeljak navecer.Samo ti obavi sve svoje i sretno se vrati kuci.Pozdravili smo se i ona je otisla na ulaz za provjeru dokumenata a ja sam krenuo na parking pa kuci.Svratio sam na pice.Umoran od svega krenuo sam kuci da se odmorim i pripremim teren za Lanu.
Malo poslije podne Taksi je stao pred zgradu,nervozan pomalo gledao sam sa balkona kako Lana ulazi u nasu zgradu.
Zvono.Otvorio sam vrata na kojima je stajla zena vise kao boginja.Lana je izgledala zanosno,sarmantno,jednostavno otkidala je izgledom koji je pokazivao sve te cari bombe zene.Miso kako si?Dobro!Kako si putovala?Ma znas totalna blamaza.Gdje je ona,seka?O da,otisla je na sluzbeni put.
Kada Miso?Sinoc!Hitno je morala na dogovor koji se nije mogao obaviti telefonom.Pogledala me njezno,pogled je govorio sve.Miso idem se istusirati,sva sam mokra od puta.
Zagrlila me i poljubila ali ne kao ono u obraz nego onako strasno,ljubila me nekoliko sekundi.Miso,uh uzdahnula je.
Reci sta je problem Lana?Znas Miso ja ,ja uh neznam kako da ti kazem.Reci!Od kad si bio samnom,od tada nespavam dobro,moje misli plutaju i tonu.Moje tjelo gori neiskoristeno,neznam.Pomislila sam da si nekoga nadjem da imam avanturu,ali ne.Iskra koja me pali dolazi od tebe Miso.Ja znam da je to sve ludost,ali zelim da me uzmes da uzivamo zelim Miso,zelim te ponovo u sebi.Lana,zagrlio sam ju.I ja zelim to!Vise nismo govorili nista,ljubili smo se neko vreme tu bas tu u hodniku.Miso idem da se istusiram.
Vratila se iz kupatila.Moj pogled se zalijepio za nju kao kazna za prebrzog vozaca.Kao samar za neposlusnu osobu.Gledao sam ju sa divljenjem.Spreman da ju pojebem da pamti.Kurac mi se dizao kao jutarnja zastva uz poglede njemih vojnika.Prilazila mi je kao Lavica opasna.Njihala je kukovima kao Spanjolska gondola koju cu uskoro potopiti svojim torpedom.Prisla mi je kao tiha stihija uz koje vatra tinja i svaki cas moze da zapali sve u meni i oko mene.
Ta neiskoristena ljepota,te obline koje se nemogu opistai u dvadestak rijeci.Treba to vidjeti.Zatvorim oci na trenutak pa se probudim,nesanjam.Lana je diva,olicje ljepote i sklada.Grudi u obliku kruske bez grudnjaka.Kosa plava rasuta po ramenima.Cvrsta guza,bokovi,ma sve ma sve je imala.Bio sam spreman da ju zadovoljim,sve bas sve da joj uradim.Da ju polizem sve i ono o cemu nije ni sanjala.
Uzdisala je polako,ljubio sam svaki cm tog tjela kojem je trebao sam fitilj.Bomba koja se krila godinama.Ma jebe mi se tko je ona meni i tko sam ja njoj.O tome u tim trenucima nisam ni razmisljao,a tko bi kad je isped ociju tanka linije obrijane vagine,koja vodi do stidnih usana izmedju kojih se nazirala sluz koja je polako vlazila njen ulaz.
Toplim jezikom prsao sam preko vruceg ulaza u vaginu koja je ispustala sok,sok zelje koji niko nije koristio.Mozda ponekad samo.Milovao sam te cvrste grudi dok sam jezikom davao car njenim uzdasima.Pomalo uz uzdisaje koji su se pomalo pretvarali u tonove nekih rijeci koje je izgovarala u transu.Sve je vise vlazila.Uspravio sam se da upotpunim sadrzaj programa.Dignut kurac kojeg je uzela u ruku i stavila ga sebi usta.Podebljim usnama s kojima je sisala taj tvrdi kurac kojem se divila na njegovoj velicini.Skoro ga do kraja gutala ne cijelog ali dovoljno da je zatvorenim ocima sama sebi ispunjavala zelju.Dok ga je pusila ja sam milovao prstom ulaz njene vagine koja je spremno cekala.
Usao sam medju njene noge,sve je bilo prepusteno samo sebi.Samo je zastenjala jako,usao je cijeli.Mjesala je neprimjetno ali strasno,ljubila je moja usta sisajuci moju donju usnu.Vise joj zjenice nisam ni vidio.Uzdasi kojima je ukrasavala sav taj cin u kojem sam davao sve od sebe.Jebavao sam ju polako da nebi sta promaklo.Imala je usku vaginu koja se prilagodjavala mom kurcu.Nije bila bas razradjena kao ona koja se razradila na njegovu mjeru.Nije bas bila nesto iskusna kao ona koja je znala sve sta i kako treba.Ali je bila mladja,zgodnija i ljepsa.Imala je usku vaginu odma sam to osjetio kad sam prodro u nju.Navikla na pozu gazda.On gore a ona dole.Ne nece moci ovaj put.
Promjenio sam poziciju i nastavio laganini,ali sa strane.
Ulazio je tj klizio je unutra uz njene jauke zadovoljstva.
Milovao sm joj grudi i ljubio vrat.Stenjala je jako.
Okrenuo sam se na ledja.Nije bila bas spretna u svemu tome ali sam joj pomogao.Sjela je na kurac i zajaukala.Misoooooo,uh joj Miso koliki je joj.Pomalo sam se izmicao tako da joj sto dublje udje unutra.Mjesala je sve brze i brze.Grudi su izgledale carobno pred mojim ocima.
Poslije nekoliko minuta,promjenili smo pozu.Odozada.
A tada je nastala panika.Kad sam joj ga zavukao u uzeo njene kukove te poceo da ju jebem onako snazno.Stenjala je jako,jauci su bili sve zesci.Jebavao sam ju za kraj za medalju koju nikada nije dobila.Misoooo,joj Miso ja ja uh Miso,joj.Svrsavala je a ja sam ju nabijao do dna.Derala se nekih 20-t sekundi kao luda van kontrole.Svrsila je kao nikada do tada ako je ikada i svrsila u zivotu.Neznam ali njenih 35-t ili koliko vec,neznam.Ali znam da ju jebem onako kao niko nikada.Otimala se ali nisam ju putao.Nastavio sam da ju jebem sa malo manje snage ali sav je ulazio u nju.Osjetio sam da mi se blizi kraj,uzdahnuo sam jako dok sam pustao mlaz sperme u njenu vrelu vaginu.
Pali smo na krevet obadoje.Sva je drhtala.
Miso,joj duboko je disala.Joj Miso,pa ovo je bilo predivno.
Razgovarili smo o svemu onako poslje seksa.
Znas Miso kad sam ja bila 16-st ostala sam trudna s jednim tipom.To sam skrivala?Neznam!
Onda sam morala da rodim djete.Koje sam ostavila na usvajanje.Sada nemam djece ali sjetim se tog malisana kojeg sam samo vidjela kad se rodio.Davno je to bilo prije 18-t godina.Davno je to bilo.Samo joj se suza slila niz lice.Zao mi je Lana zao mi je.Ma nista to je bila greska mladosti.
Razgovarali smo polako.Gledao sam to ljepo tjelo.Poslije sat vremena ponovo se rodila zelja.Utonio sam medju njene noge.Vlazna vagina u koju je kliznu samo.Uzdah koji je ispustila iz usta govorio je sve.Njezno i plako jebavao sam Lanu.Uzivala je pri svakom ulazu u nju.Mjesala je polako nismo se zurili.Podigao sam njene noge na ramena.Ta linija koja je vodila tamo gdje je bila mokra prateci liniju ocima a sa dignutim kurcem usao sam ponovo u nju.Lanaaaaaaa,uh sto je vruca vagina.Misooooooo,joj joj,jebi me jako jebi me jakkkkoooooo.I jebao sam ju jako.Derala se kao da umire na kurcu.Derala se jako,stenjala je jako ma bilo je da deres danima da jebes dok ti kurac ne odpadne.Svrsavanje se nemoze opisati.Obadvoje smo se derali,bilo je pravo.
U nedelju je morala nazad.Miso pozdravi mi seku.Ne,nemoj Lana necu joj reci ni da si bila.Zasto?Eto shvati to tako.
Dobro Miso,ali reci joj da sam bila,jer ja cu joj reci nezelim to da krijem.U redu.
Ispratio sam Lanu na bus stanicu.
Miso,joj Miso kad cu te opet vidjeti?Uskoro Lana uskoro dolazim.Poljubili smo se i ona je usla u autobus.Mahala mi je kroz prozor.Napokon je otisla.
Sutra navecer morao sam na aerodrom po nju.Bila je nasmijana i sretna sto me ugledala.Kakav je bio let?Nije lose.Kako mi ti Miso?Super,jedva sam cekao da se vratis!Jel?
Je,pozelio sam te!I ja sam tebe Miso isto pozeljela,nasmjesila se i poljubila me u obraz.
Dosli smo kuci.Tusiranje,i odma na posao.Znas zelim nesto izazovno,neso divle.Otisla je ponovo,vratila se za nekoliko minuta.Tigrica da bas Tigrica.Rascupala je kocu,Tigrov materijal grudnjaka i gacica.Prilazila mi je kao zracna opasnost.Lagana muzika i prazna boca vina.Zena,ponovo sam tonuo u ludost.Jebavali smo se dugo.Pomalo iscrpljen svrsio sam duboko u nju.
Razgovarali smo dugo o svemu.Rekao sam joj da je bila Lana.
Zastala je.Lana je bila?
Da bila je dva dana!
Miso,kada?
Za vikend.
Malo smo izasli eto i tako to.
Miso i sta jos?Nista vise osim.Osim cega?
Pa vodili smo ljubav nekoliko puta.Gledala me cudno!
Pricala mi je o svojoj greski u mladosti.Kakvoj greski?
Pa o trudnoci.I sta ti je rekla?
Pa da je rodila sina i da ga je dala na usvajanje.
Uh,uh.Sta je sad tebi rekao sam joj?
Nista Miso,nista.Taj sin ta beba to si ti Miso.To si ti Miso!!!!!!!!!!!!!
Ona te rodila,ona je tvoja majka ja sam te usvojila.
Ona i nezna i nikada joj to nisam ni rekla.Samo sam dosla kod nje poslije 4-i god sa tobom kao da si moj vanbracni sin.Tek tada mi nista nije bilo jasno………….
Seti me se dacu ti sve - I dio

pogledavali smo se cijelu večer ali nismo prozborili još ni riječi jedan s drugim… bila je malo čudna situacija ali uobičajena za nas… kad bi se inače sreli bile su to obične rečenice dvoje bivših ljubavnika… koji su se jako voljeli a onda je čaroliju razbijena jednom običnom glupošću, trenutnom slabošću… a povratka više nije bilo… jer onaj koji je bio prevaren nije htio da mu se objasni, nije više htio ljubav jer se osjećao izdano…

i s pravom se tako osjećao, ali sama sebi sam rekla – ako mi se ikad pruži prilika pokazat ću mu da mi je žao što sam ga tako povrijedila…

kad sam te vidjela da krećeš u mom pravcu srce mi je počelo lupati ko ludo… mislila sam da će iskočiti iz mog tijela i razbiti se u tisuće komadića kada si prošao pokraj mene i otišao na terasu… još sam neko vrijeme stajala tako razočarana a onda sam pomislila: „jebi ga, sad mi je šansa da s njim malo popričam“ i krenula odlučnim korakom prema terasi… leđima si bio okrenut prema meni pa me nisi mogao ni vidjeti, ali sam sigurna da si osjetio moj dolazak na terasu jer ti se tijelo ukočilo… prišla sam ti s leđa, pozdravila i pitala mogu li malo ostati s tobom…ti si me samo pogledao, nisi ništa rekao, pa sam se stala pokraj tebe… šutjeli smo neko vrijeme, nismo znali što bismo si rekli u oči dok smo jako razgovorljivi preko chata…
po glavi mi se motalo tisuću varijanti što bi mogla napraviti, ali misao da odem nije mi niti jednom pala na pamet… pa sam se sagnula i prošla ispod tvoje ruke i stala ispred tebe… kao kad si bio naslonjen rukama na ogradu a ja sam ti bila u zagrljaju… pogledao si me i dalje šuteći pa sam te upitala “smetam?“ a ti si umjesto odgovora samo odmahnuo glavom… a meni je to bilo dovoljno da se ohrabrim za ono o čemu sanjam… pridigla sam se na prste i svojim usnama nježno dotaknula tvoje usne i zadržala ih tako par sekundi… tvoje se tijelo opustilo čim su nam se usne spojile… kao da govori „to je to, to je ono što trebam“… rukom sam ti prešla preko lica i kroz kosu pa te ponovo poljubila… vrhom jezika sam prešla rubom tvojih usana koje si ti malo otvorio… dovoljno da ti gurnem jezik u usta… počela sam te ljubiti a mene je odmah lupila davno zaboravljena vrućina od tvog dodira… zagrlila sam te oko vrata jer mi se to učinilo normalnim u tom trenutku, jezik sam ti stavila u usta i gurnula ga duboko… da vidiš koliko ozbiljno mislim i želim tvoje tijelo noćas… prihvatio si igru a mislio si da ćeš je moći prekinuti… moj je jezik kružio unutar tvojih usta, istražujući tako dobro poznatu nutrinu…vrhom sam jezika prešla preko tvojih zubi pa sam se odmaknula da te zamolim da se ljubiš sa mnom…
napokon si primio moje lice u svoje dlanove, palčevima prešao preko mojih usana… zatvorila sam oči i uživala u tebi… tvojem disanju… tvojim dodirima…a kad si svoje usne približio mojima, srce mi je lupalo sto na sat… nježno si me poljubio, stavio jezik u moja usta i počeo tražiti moj jezik… kad su se napokon sreli, kao da je došlo do neke eksplozije… jezici su nam se isprepletali, više nismo znali ni gdje su nam ruke, nije nas bilo briga da li nas neko gleda ili ne… dugo smo se ljubili kao da je to jedino što znamo, i jedino što želimo raditi…

cijelo sam vrijeme bila svjesna koliko ti ustvari ovo ne želiš, a opet mi je tvoje tijelo davalo skroz drugačije signale… ako sam te ikad željela više od ičega, to je bilo sada, u ovom trenutku, na ovoj terasi… i nije mi bilo bitno što će drugi govoriti i misliti o meni… bilo mi je bitno jedino da tebe imam, da tebe zadovoljim… i to sam ti rekla kad sam te naglo prestala ljubiti… ostao si malo zatečen jer nisi mislio da ću biti toliko otvorena, možda si mislio da bi ti mogla tako nešto reći na neki suptilniji način… ti si rekao „ne, nema potrebe… dovoljno je da se ljubimo“… i nastavio si me ljubiti… a ja sam tad stavila ruku na tvoje hlače, tamo gdje se nalazilo moje blago… sve je već čekalo spremno… na uho sam ti šapnula „želim te više od ičega… moram te imati, ali ne ovdje i ne na ovaj način… želim da ovu noć provedeš sa mnom i da je pamtimo još dugo… molim te, odvedi mi odavde“… nisam te morala više nagovarati…

primio si me za ruku pa smo krenuli prema izlazu, sjeli smo u taxi i krenuli prema hotelu… držali smo se za ruku, ja sam svoju glavu naslonila na tvoje rame i nismo progovorili niti jednu riječ… a riječi nisu ni bile potrebne… platio si taxi i krenuli smo prema liftu cijelo se vrijeme držeći za ruke… otključao si sobu i pustio me unutra dok si na vrata stavljao natpis „do not disturb“… naslonio si se na vrata, duboko udahnuo i pozvao me sebi… dok sam ti prilazila mogao si mi na licu vidjeti koliko jako ovo želim, koliko mi je potrebno da te ljubim noćas, da te dodirujem… nisam ništa tražila zauzvrat, nisam tražila ni da me ljubiš, ni da me diraš… ništa… samo sam htjela da reagiraš na moje dodire kao nekoć davno dok smo bili zaljubljeni klinci…

prišla sam ti i opet smo se počeli ljubiti dok su moje ruke istraživale tvoje tijelo… nisam ti dala da me diraš već sam te primila za ruku i povela te prema krevetu… kad si sjeo na rub, skinula sam ti majicu, zaobišla te, kleknula na krevet i stala te ljubiti po leđima… istovremeno sam noktima lagano dražila tvoju ionako već osjetljivu kožu… ljubila sam te po leđima, svaki centimetar tvog prekrasnog tijela našao se na mom putu, pod mojim usnama i jezikom… najviše si reagirao na moje dodire kad bi te dirala odmah iznad ruba traperica, tamo gdje se spajaju bok i struk… vrat sam ostavila za kraj…

nježno sam te masirala po ramenima, laganim kružnim pokretima, a iza svakog kruga prstima, utisnula sam jedan vlažan poljubac u tvoju kožu… jezikom sam te počela ljubiti od ruba ramena prema vratu, polako polako… kako bi prešla mali dio kože, tako bi te lagano i gricnula zubima… polako sam nepredovala prema vratu i onoj žili koja bi ti uvijek iskočila kad si bio uzbuđen, a glavu si malo pomaknuo u stranu… i kad sam napokon došla do nje, i osjetila je pod usnama, vrhom jezika sam je pratila do kraja, do uha… tad sam ti najnježnije što sam mogla gricnula uho i usisala ga, pa onda opet vrhom jezika zaokružila cijelo uho… pa sam se opet jezikom spustila istim putem do vrata, prateći uzbuđenu žilu…onda sam, ljubeći te, prešla na drugu stranu i ponovila cijeli postupak… nježno sam te masirala po ramenima, laganim kružnim pokretima, a iza svakog kruga prstima, utisnula sam jedan vlažan poljubac u tvoju kožu… jezikom sam te počela ljubiti od ruba ramena prema vratu, polako polako… kako bi prešla mali dio kože, tako bi te lagano i gricnula zubima… i kad sam napokon došla do žile, i osjetila je pod usnama, vrhom jezika sam je pratila do kraja, do uha… tad sam ti najnježnije što sam mogla gricnula uho i usisala ga, pa onda opet vrhom jezika zaokružila cijelo uho… a odatle sam se polako počela spuštati prema tvojoj adamovoj jabučici… sišla sam s kreveta i stala se pred tebe… pogledao si me, pružio ruke prema meni i privukao me sebi… ustao si se s kreveta da bi me mogao ljubiti… ruke su ti prešle preko mojih leđa do ruba majice koju si u jednom potezu skinuo s mene… stajala sam pred tobom u grudnjaku i hlačama… zaobišao si me i stao iza mene… jednom si me rukom zagrlio oko struka a drugom si mi otkopčao grudnjak… nježno si spustio svoje ruke na moje grudi i počeo se igrati s njima… ali ja to nisam htjela… barem ne sad… okrenula sam se prema tebi i rekla da se legneš na krevet… htio si se skinuti, ali sam ti rekla „ostavi to, ja ću te skinuti kasnije“…
legao si na krevet , namjestio si jastuk pod glavu a ja sam ti rekla „samo uživaj“… i dalje sam stajala pokraj kreveta i polako počela skidati sa sebe hlače… skroz polako dok si me ti gledao…kad sam ih otkopčala i uspjela odlijepiti od svog vlažnog tijela same su pale s mene… ostala sam samo u ljubičastim čipkastim gaćicama pred tobom i tako sam se popela na krevet… opkoračila sam te i spustila usne na tvoje… već si odavno shvatio da želim biti nježna prema tebi, da ne želim žuriti…da želim da nam bude kao da smo prvi put zajedno… ljubili smo se kao da ćemo se raspasti, kao da smo od papira, nježno nježno… tvoje su ruke lutale mojim tijelom, prsti su ti se zaplitali u moju kosu… ljubili smo se cijelo vrijeme, jezici su nam se isprepletali, slina nam se miješala… duboko si mi gurnuo jezik u usta i tamo ga zadržao… vrhom svog hrapavog jezika prešao si po mojem nepcu a ja sam se naježila… oduvijek sam obožavala ljubiti se s tobom… to mi je bilo nekako prirodno… nastavili smo se ljubiti a ja sam zarobila tvoj jezik i nisam ti dala da ga izvadiš iz mojih usta… primila sam ga zubima i prelazila po cijeloj njegovoj duljini…
a onda sam te prestala ljubiti i polako se počela spuštati preko tvog vrata sve niže i niže… jezikom sam prelazila preko tvoga tijela, upijajući tvoj miris i okus… došla sam do tvoje bradavice i malo se igrala s njom… grickala sam je zubima, lizala vrhom jezika, trljala vrhom prsta… pa sam prešla na drugu bradavicu isto je grickajući zubima, ližući jezikom i trljajući prstom… ti si počeo ubrzanije disati… polako sam se počela spuštati po sredini tvog tijela ne odvajajući jezik od tebe… ruke su mi šarale preko cijelog tvog tijela, dokle god sam ih mogla ispružiti… prstima po tvojim rukama, licu, bokovima… svugdje me je bilo… tvoje je tijelo sada bilo moje… prepustio si mi se da radim s njim što god hoću… svakom sekundom sam bila sve bliže i bliže svom cilju… svakim pokretom sam ti pokazivala koliko uživam u ovome što radim… godine učenja su ipak koristile i sve što sam mislila da paše muškarcu htjela sam isprobati na tebi…

napokon sam se našla među tvojim nogama, blizu tvog ponosa koji me željno čekao… prvo sam ga pogledala i prešla dlanom preko njega, da samu sebe uvjerim da sam stvarno tu… da ga imam pokraj sebe, da ga mogu dodirnuti i poljubiti… a onda sam ga onako velikog i čvrstog jednostavno stavila u usta… nisam mislila da ću tako reagirati, ali godine našeg pričanja preko neta napravile su to da sam samo o njemu mislila i da me nije zanimalo ništa drugo… progutala sam ga odjednom i držala ga tako u ustima… nisam se micala ni naprijed ni nazad ni lijevo ni desno… samo sam uživala u trenutku da ga imam… da ga držim u svojim ustima… otvorila sam oči i pogledala prema tebi… ti si gledao u mene i nisi znao šta napravit… a onda sam pustila da mi ispadne iz usta i nježno prešla prstom od vrha do dna… polako sam ga počela ljubiti vrhovima usana oko glavića, radeći kružne pokrete prema sredini… kad sam se odmaknula od vrha, moje su usne tu zamijenili moji prsti… i dalje sam te ljubila polako i nježno… otvorila sam usta i isplazila jezik i samim vrhom prešla preko cijelog tvog kurca…primila sam ga u ruku i pomalo stiskala dok mi je vrh jezika kružio oko vrha tvog glavića da bi mogla razmaknuti kožicu koja se skupila… kad mi je to uspjelo u rupicu na vrhu sam gurnula svoj jezik i počela ga okretati unutra istovremeno stišćući kurac sve jače i jače… ti si počeo brže disati i vidjela sam da ti paše… cijelo si vrijeme gledao šta radim a ja sam povremeno gledala u tebe da vidim da li ti paše to što radim…iako mi je tvoje tijelo slalo jasne signale koliko ti paše sve to… kad sam se prestala igrati s tvojom rupicom ruke sam stavila sa strane tako da se mogu na njih osloniti pa sam se počela igrati s kosom tako da sam glavu micala a moja te kosa lagano škakljala… sada me nisi mogao vidjeti jer sam se skrivala iza kose i to mi je bio cilj… da ne znaš što ću točno slijedeće napraviti… vrhom jezika sam te liznula… pa se odmakla… pa te gricnula… pa se odmakla…pa sam te odjednom brzo progutala… pa se odmakla…. pa sam te opet liznula vrhom jezika… i odmakla se… pa te opet gricnula za sredinu kurca… i odmakla se… a kad sam te opet odjednom brzo progutala ovaj sam put to napravila do kraja… progutala sam ga najdublje što sam mogla i u tom si trenu ispustio krik… krik koji sam se nadala da ću čut kad ti to napravim… onda sam to još jednom ponovila… duboko do kraja, pa još jednom duboko do kraja… pa još jednom duboko i od kraja… svaki si put ispustio isti zvuk zadovoljstva…
a onda je sve to prestalo… počela sam rukama prelaziti preko tvojim bedara, približavajući se tvojim jajima ali ih ujedno i izbjegavajući… svaka je moja ruka bila na jednoj tvojoj nozi i radile su identične pokrete… na samom pregibu između jaja i početka unutarnje strane bedra stavila sam palac i počela te nježno masirati… vidjela sam da ti paše jer ti se tijelo pomaknulo čim sam napravila prvi kružni potez placem… dok sam ti to radila, stavila sam tvoj kurac u usta i lagano ga počela gutati… ti si svoje ruke stavio na moju glavu i nježno je micao onako kako si htio da ti pušim kurac… nije mi to smetalo jer mi nisi nabadao kurac u grlo, čak mi je i pasalo da mi glavu tako pridržavaš da te mogu lakše obrađivati… tvoj je kurac nestajao u mojim ustima dok sam te ja i dalje masirala… lizala sam te, i grickala zubima a ti si uživao… kad si mi pustio glavu, pogledala sam te i vidjela da me gledaš širom otvorenih očiju… odmah sam znala što moram napraviti pa sam brzo jednu ruku stavila na tvoja jaja a drugom sam ti primila kurac… gledala sam te ravno u oči i polako se, izazivački, počela spuštati prema njemu… uživala sam mučiti te dok iščekuješ da ga stavim u usta… a kad se napokon tamo našao i počeo nestajati u dubini mog grla ti si počeo jako brzo disati… držeći te jednom rukom počela sam te malo brže gutati, pa mi se u jednom trenu učinilo da ako nastavim tom brzinom da ćeš mi ubrzo svršiti, a to nisam htjela… držeći te i dalje u ruci, počela sam te lizati cijelog… od vrha kurca prema korijenu… kad je cijeli bio polizan, spustila sam se malo niže i počela ti lizati jaja… jezik sam isplazila što sam više mogla, tako da mogu obuhvatiti što veću površinu tvojih jaja koja su bila jako tvrda… lizala sam ih jer mi je to pasalo, jer sam htjela sve napraviti da ti bude lijepo… kad sam se odmaknula od tebe, počeo si negodovati… a ja sam samo htjela uzeti jastuk da ti ga stavim pod guzu… kad si to shvatio, licem ti je preletio osmjeh… spuznula sam na pod, tebe povukla do ruba kreveta i stisnula jastuk da bude što deblji i gurnula ga pod donji dio tvojih leđa tak oda ti guza bude u zraku… a onda sam se opet vratila tvojim jajima… cijela sam ih polizala ostavljajući mokri trag svoje sline na njima… noktima sam lagano prelazila preko njih a onda sam odjednom gurnula jezik u tvoju guzu… nisi to očekivao pa si se instinktivno odmaknuo od mene… a ja sam te nastavila lizati po čmaru i igrati se prstima oko rupe… više me uopće nisi mogao vidjeti… što zbog povišene guze a što zbog toga jer mi je glava bila nestala u tvom međunožju… klečeći na podu mogla sam raditi što god sam htjela… jaja su ti visila s kreveta i s vremena na vrijeme sam ih ugrabila u ruku da se malo poigram njima… cijelo to vrijeme jezik nisam micala s tvog čmara… pa kad sam primijetila da ti je guza jako vlažna i opuštena, gurnula sam kažiprst u svoju mačkicu da ga namočim i onda ga približila tvojoj guzi…stavila sam ga na sekundu na ulaz da ti dam do znanja da ću ga sad gurnuti unutra… malo si zadrhtao ali nisi se maknuo… a onda sam ga polako i nježno počela gurati u tebe… i kad se cijeli moj prst našao u tebi, jaja sam ti stavila u usta i počela ih lizati… prstićem sam polako zaokruživala cijelu tvoju unutrašnjost i istraživala je… ti si sve glasnije disao… svakim mojim pokretom jezika oko tvojih jaja, svakim krugom u tvojoj guzi ti si sve brže disao…
nisam htjela da mi svršiš pa sam izvadila prst, dignula se s poda, pogledala ga i gurnula si prst u usta… lizala sam ga i cuclala… sve tvoje sokove sam polizala… definitivno nisi mogao vjerovati da sam to napravila…
legnula sam se pokraj tebe na krevet i počela sam se dirati… ti si se okrenuo na bok da me bolje vidiš a ja sam jednu svoju ruku stavila na sisu dok sam drugom prelazila po tijelu… vidio si da sam se naježila kad sam ruku stavila na svoj klitoris… znao si što slijedi i htio si mi pomoći… a ja sam ti rekla: “nemoj… pusti me da se sama diram… znam da te to još više pali… gledaj me i pamti da znaš za neka druga bolja vremena”… udobnije si se smjestio na jastuk i uživao u pogledu… cijelo vrijeme sam te gledala u oči i dirala se po tijelu… bradavice su mi se skroz ukrutile i pozivale su na cuclanje… a ti si samo na taj prizor imao izraz lica kao da će ti svakog trena poteći sline niz lice… moja mačkica je bila toliko mokra da nije bilo potrebe da si namočim prste da bi si ih stavila unutra… i kad si shvatio da mi je prst blizu ulaza u pičkicu, primio si se za kurac i lagano ga počeo navlačiti… kad je moj prst nestao u meni, iz tebe je izašao lagani zvuk… stvarno ti je pasalo ovo što si gledao… a kako je tek meni pasalo to što sam si sama radila dok si me ti gledao i dirao se… nekoliko puta sam si gurnula prst duboko unutra pa ga polako izvlačila van duž cijelih mojih usmina, sve do klitorisa… tu sam se zaustavila i odlučila ti pokazati kako je to kad se žena sama zadovoljava… moj klitoris je i prije svega toga bio natečen i osjetljiv… a tek kad sam se počela igrati s njim, mislila sam da ću poluditi… laganim kružnim pokretima dražila sam svoj ionako osjetljiv klitoris, okrećući prst sve brže i brže oko njega… nije mi dugo trebalo da se približim vrhuncu i kad si shvatio da ću uskoro svršit, približio si mi se i gurnuo mi jezik duboko u grlo… kad sam počela svršavati, iz mene se oteo jedan glasan i dug krik… nisi odvajao usta od mene pa kad su mi ruke klonule na krevet pokraj mog tijela, samo si me nastavio ljubiti…
nakon nekoliko minuta, uspjela sam se dignuti iz ležećeg položaja pa sam te okrenula na leđa, opkoračila te i nastavila ljubiti… ljubili smo se najnježnije što smo mogli… ja sam lagano vrtila kukovima u blizini tvog kurca kojeg sam cijelo vrijeme osjećala na svojoj guzi… ti si me zagrlio i okrenuo me na leđa… sad sam bila ispod tebe… odvojio si usne od mojih, otvorio si oči i pogledao me… znala sam da ćeš sad prodrijeti u mene, pa sam noge još malo podignula u zrak i obgrlila tvoja leđa… dok si se kurcem približavao mojoj mačkici i dalje si me gledao u oči… a dok si ulazio u mene, preko mog lica se razvukao blažen osmjeh… dugo si ulazio u mene, užasno polako… godilo ti je gledati taj pogled na mom licu, nekako izgubljen a opet prisutan… nekako tužan a opet sretan… “ovo sam čekao jako dugo…” rekao si tada… nisam mogla vjerovat da su te riječi prešle preko tvojih usana… iako mislim da ni ti nisi planirao reći nešto takvo…
kad sam primaknula tvoje lice svome i pogledala te u oči ti si se prestao micati… samo sam prošaputala “o, Bože, prekrasan si…” spustio si svoje usne na moje i samo ih tako držao… a onda smo se nastavili polako gibati… isprepleli smo prste iznad moje glave, nogama sam te čvrsto stisnula uz sebe pa smo nastavili vodit ljubav… ljubio si me po cijelom licu dok si se počeo brže i jače zabijati u mene… a onda si htio izaći iz mene da bi mogao svršit po mom trbuhu al sam ti rekla “nemoj… želim da svršiš u mene…” pogledao si me i pitao “jesi sigurna?”… umjesto odgovora samo sam te još jače stisnula i nastavila se nabijati na tebe… nisi se bunio kad sam ti to rekla i nastavio si me ljubiti… nastavio si s nježnošću ali bržim tempom… počeo si svršavat u mene kao luđak… bio si pun sperme od čekanja… od ludosti koju smo radili… od svih onih mojih priča… od svih onih godina…
a kad si završio sa svršavanjem, legao si pokraj mene i počeo me ljubiti…
ljubili smo se do dugo u noć…
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana
<< Prethodna strana
> Verzija za PC