Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:15:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26618942 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Studenski život 2


Kao studentica stanovala sam sa bratom u malom jednosobnom stanu. On je bio već apsolvent a ja tek brucoš koji treba da za par dana polaže prve ispite.

Za vreme zajedničkog života sa bratom često sam viđala brata kako se šeta samo u boksericama jednom prilikom kad sam tek stigla u stan i piškilo mi se, uletela sam u kupatilo gde se on tuširao.Bio je okrenut ka vratima. Prvi put sam ga videla golog.Sa svojih 180 cm i atletskim telom izgledao je kao Antički Bog sexa ako je taj uopšte i postojao. - Izvini , nisam ni znala da si unutra., rekla sam sva zbunjena ali pogled nisam skidala sa njegovog poludignutog kurca. Preko glavića je bila kožica tako da se samo nazirao. Niz mokro tijelo mu se slivala voda, koja je davala utisak kao da piša u kadu. Imao je razvijeno tjelo. Svaki mišić mu je bio izražen a gusta šumica iznad kurca me je uzbudila. Nisam mogla da povjerujem da je svaka bruca štrčala i bila nakostrešena. Do tog trenutka sam vidjela samo golog mog bivšeg dečka, sa kojim sam i izgubila nevinost i to par puta. Njegov kurac je bio neuporedivo tanji. Odmah sam poželela da ga uzmem u ruku i opipam. Da mu ga izdrkam, da mu popušim , da ga stavim u moju vlažnu pičkicu. Da ga gledam kako svršava. Sve sam htela u jednom momentu. - Šta hoćeš, upitao me je drsko . - Piški mi se. - Radi šta hoćeš , samo zatvori vrata. Hladno mi je., rekao je to kao da je ovo najnormalnija sitacija.U stvari njemu je možda i bila, pošto se bavio sportom i navikao je da se tušira u društvu. Na sebi sam imala uske farmerke koje su isticale moje lepo gradjeno telo i kratku roze majcu ispod koje nisam imala brus. Osjetila sam odmah da su mi se bradavice nakostrešile. Ušla sam kao hibnotisana u kupatilo i prošla pored njega ne skidajući pogled sa njegovog debelog kurca. Osetila sam da sam sva mokra. Nisam nikad bila tako uzbudjena. Šolja je bila skroz na kraju kupatila. Raskopčala sam pantalone i svukla gaćice skroz do članaka. Sela sam na šolju i dobro raširila noge. Želela sam da se okrene i da me vidi. Da mu pružim ugodjaj sličan onom koji sam i ja doživela. Stalno sam gledala u njegovu čvrstu guzu. Bila je savršena. Idealna. Onakva kakva bi svaka žena volela da vidi. On se nije okretao i obazirao na mene. Odlučila sam da ga natereram da to uradi. Prstima sam prošla kroz moju šumicu. Htela sam da je nakostrešim. Da liči na njegovu. Lagano sam dotakla kliću. Sam dodir mi je donijeo novu dozu svršavanja. Klitoris mi je uvek bio mnogo osetljiv. Kad sam poželela da se zadovoljim uvek je bilo dovoljno samo da ga dotaknem. Uzela sam rolnu taolet papira i pokvasila ga sa kapljicama vode . -Pogledaj šta si uradio. -Šta ?, upitao me je ne okrenuvši se. -Iskvasio si sav papir. -Pa šta? Kako se ja nikad ne brišem posle pišanja. Neće i tebi biti ništa. U ostalom koji si kurac i ulazila dok sam se tuširao. -Pomoziiii mi., zavapila sam u nadi da će se okrenuti. Naglo se okrenuo. Ponovo sam videla onu prelepu kurčinu i za trenutak sam videla i vene koje su nazirale na kožici. Bio mu je malo čvršći nego kad sam ušla ali i dalje polupodignut. Koliki mu je stvarno, bila je jedina misao koja mi se u tom trenutku motala kroz glavu. Da li može da mi stane ceo u usta, pošto je bio u visini moje glave. Zgrabio je onu rolnu iz moje ruke. - Nabijem je na kurac i tu rolnu., i stvarno je rikom prineo svom kurcu. Nataknuo je onu rolnu na njega ali prsten kotura se nije pomerio. Onda se okrenuo ka vratima i bacio je u ćošak kupatila. Izašao je iz kade. Kurac mu se ljuljao izmedju nogu. Obrisao je ruke peškirom. Prišao je ormariću koji je stajao na zidu i izvadio novu rolnu taolet papira. Pružio mi je. - Na obriši se, i onako ti pizda služi samo za pišanje . , rekao je to ljutito. Ušao je ponovo u kadu i nastavio da se tušira kao da se ništa nije desilo. Sad je stajao bočno tako da sam mogla da vidim i guzu i njegovu debelu kurčinu.Dugo sam se brisala. Potrošila sam skoro pola rolne. Ustala sam i povukla vodu. Lagano sam se savila da dohvatim gaćice i pantalone. U tom trenutku sam pomislila da li je on video mene kako sedim raskrečena na šolji. Da li je video moju mačkicu? Da li mu se dopala.U trenutku dok sam bila savijena iz moje majčice je ispala leva sisa na trenutak. Podigla sam gaćice i pantalone do bedara a onda sam zastala. I vratila levu sisu u majcu. Inače nemam velike grudi koje su kruškolike. Moj bivši dečko je rekao da su taman da stanu u ruku.Nikad mi se nisu svidjale i htela sam da budu veće .Polako sam se zakopčavala a svo vreme sam gledala jednim okom u njegov kurac a drugim da li me posmatra. - Ostavi malo tople vode , hoću i ja da se okupam. - Ti si stvarno danas ne moguća. Koji ti je ...?, upitao me je. Ma da sam samo imala hrabrosti da kažem PA TVOJ KURAC. On mi je danas. Odljepila sam njega. Na njegovu debljinu, na njegovu kožicu ispod koje se nazire glavić. On je naglo zatvorio vodu i izašao iz kade. Samo se očešao o moj levi bok. Za trenutak sam ga osetila na sebi. Da na sebi ali sam ga poželela u sebi .I dok sam zastala on je već izašao onako go iz kupatila. Zastala sam . Kad je zalupio vrata za sobom, prišla sam ćošku kupatila i uzela onu rolnu papira.Odmotala sam je celu i papir bacila u kantu za smeće. Vratila sam se do šolje i ponovo se svukla . Jednu nogu sam stavila na ivicu kade koja je bila vlažna a drugu na korpu za veš koja se nalazila ispod labavoa. Potpuno sam bila raskrečena. Ostala sam samo u majci. Počela sam da trljam onim kartonskim valjkom, na koji je bio naslonjen njegov kurac pre par trenutaka, po mojoj pičkici. Kakav je to bio osećaj. Spajalo nas je to parče tvrdog kartona. Ponovo sam svršila treći put za nepunih 5 minuta. Bila sam skroz vlažna.Desnom rukom sam prelazila preko pice a levu sam zavukla ispod majce i počela da uvrćem bradavicu. Bila je kao višnja , čvrsta i rumena. Po prvi put mi se moje grudi nisu gadile. Po prvi put sam njih dodirivala kad sam se zadovovoljavala. Da samo mi se svidjala ova leva. Koja je ispala pred njime iz majce. Čvrsto sam odlučila da ću ga uskoro imati. Rješila sam pa šta bude. Izazivaću ga mada mislim da ni on nije bio ravnodušan. Pa zar nije prokomentirao da mi pica služi samo za pišanje...... Nastavak priče pročitajte ove subote (26.05.2007)...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
   
Seksi kraljica momačkih večeri

I tada započne gužva. Nestrpljivi mladići, nadraženi do usijanja, obruše se na njezino golo tijelo svom žestinom. Sandra tijekom večeri nije uspjela izbrojiti koliko ih je bilo na zabavi, ali u ovim trenucima imala je dojam da ih je na stotine. Bezbroj ruku mililo je njenim tijelom, prsti kao kraci hobotnice uvlačili su joj se u pičku, anus, u usta... štipkali joj bradavice. Dlanovi su joj gnječili stražnjicu, bedra i sise... Topli, hrapavi jezici milili su joj tijelom, škakljući joj pupak, ližući joj tvrde bradavice, šumicu nad pičkicom, pičku, rupicu u guzi... Zavlačili su se u njenu vruću i vlažnu rupu, trljajući joj glatke stijenke, što je gotovo ostavilo bez svijesti

Hura! Na pomolu je tulum, Sandra veselo iskoči iz tuš-kabine. Poziv koji je primila prije nekoliko sati osvježio joj je dan. Njezin ju je menadžer obavijestio da će te večeri biti glavna zvijezda još jedne momačke večeri. Dakle, ponovo prilika da spoji ugodno s korisnim. Dobar provod, upoznavanje novih faca, višestruki jeb i pristojan honorar.

Masirajući tijelo hranjivim losionom, djevojka se divila svom odrazu u velikome zrcalu. Visoka i vitka, bujnih grudiju i čvrste, okrugle zadnjice na kojoj bi joj pozavidjela i Jeniffer Lopez, dugih nogu lijepo oblikovanih listova i uskih bedara, s nabubrjelom umjetnički izbrijanom mačkicom. Nasmije se. Diskretna crvena šumica, stručno podšišana u obliku munje, asocirala je na elektriziran provod. Ova najnovija kreacija njezinog brežuljka zapravo je nagrada razuzdanoj gomili koja je očekuje večeras. Grleno se nasmije svojemu ozarenom liku, ne znaju ti momci koga će dobiti večeras, koga će imati priliku pojebati. Kraljicu muških tuluma koja je uspaljenija što je broj ždrijebaca veći. Sam Bog zna koliko će ih biti ove noći. Najmanje deset, uzbuđeno uzdahne. Osjeti kako joj pičkica počinje pulsirati. Za trenutak je poželjela dobro je izmasirati i na brzinu se zadovoljiti, ali se uspije sustegnuti. Ne, nikako! Na tulum mora doći odmorena, napeta i uistinu gladna dobrih kurčeva.
Otriježnjena, Sandra nastavi s masažom sve dok joj koža nije postala gipka, zategnuta i sjajna, spremna za višesatnu obradu. Potom navuče crvene tangice, fine crne čarape, odabere crvene podvezice, uske crvene cipele visokih potpetica, crveni pusteni šešir i uski crni kožni kaput koji je dosezao do koljena. Pogledavši se po zadnji put u zrcalo, zadovoljno namigne svom odrazu.
- Dobar provod, jebačice!

***
Duboko udahnuvši pred vratima iza kojih je dopirala glasna glazba i mnoštvo muških glasova, Sandra odlučno pritisne zvonce. Vrata joj otvori nasmijani svjetlokosi tip iza kojeg su izvirivale znatiželjne muške glave.

- Stigla si! - galantno rastvori vrata propuštajući je ući.
- Nadam se da sam dobrodošla - uspravnih ramena i mačkastog koraka Sandra prođe mimo zajapurenih mladića koji su zurili u nju ovješenih usana.

Dakle, jamačno ih je bilo više od deset. Kvantiteta ju je zadovoljila, ali ne i kvaliteta. Momci su bili premladi za njen ukus. Još su mirisali na mliječ i svakodnevno drkanje. Ali, što je tu je! Malo će se više pomučiti, možda ne uživati kao što je priželjkivala, i držati se one kako je svaki pimpač dobar pimpač!
- Onda, tko je ovdje gazda? - neodređeno se obrati gomili muških lica.

Visoki tamnokosi mladić kojemu nije bilo više od dvadeset dvije godine, moćno se isprsi pred njom. Bila je u pravu. Mladost koja je tek počela njušiti pičke.

- Meštar ceremonijala! - nasmije mu se. - Mladoženja?
- Tako nekako! - smiješak mu postane nesiguran.
- Hajde, što si se smrznuo. Nikoga ne ujedam. Ali, pojesti mogu! - smiješak joj je bio obećavajući. - Imaš neki plan?
- Pa... mi smo, ovaj... mi smo mislili da ćeš ti...
- Naravno da ću ja... - mazno ga prekine. - No, pristojnost mi nalaže da prvu lopticu uvijek ponudim domaćinima.
- Voljeli bismo igrati po tvojim pravilima! - oglasi se visok muški glas iz pozadine.
- U tom slučaju ne gubimo vrijeme. Noć je kratka - Sandra veselo odmaršira u dnevnu sobu.
- Zar nećeš skinuti kaput? - domaćin je prisno uhvati za ramena.
- Kad se ugrijem - izmigolji mu se.

Dnevna se soba svidjela djevojci. Velika, ukusno namještena s nekoliko sofa, mnoštvom jastučića i velikim stolom u uglu krcatom ukusnim zalogajčićima i raznovrsnim pićem. Sve je štimalo izuzev jakog svjetla. Osim u specijalnim prigodama nikad se nije voljela izlagati prejakom svjetlu. Stoga bez pitanja pogasi sve glavne svjetiljke, ostavljajući jednu svijetloga zaslona u uglu. Prostorija namah poprimi intimniji izgled.

- Zar ovako nije bolje? - okrene se mladićima tražeći potvrdu svoga čina.
- Savršeno! - primijeti nečiji glas. - Pravo jebačko gnijezdo.
- Polako kompa, tek sam stigla - upozori ga.

Poslije malo vremena, Sandra se počela ponašati kao kod kuće. Skinuvši šešir i oslobodivši svoju crvenu džunglu, ali još uvijek u kožnjaku zakopčanom do grla, izazivajući zadivljene uzdahe, počela se prilagođavati. Prekriženih nogu, vrteći uzdignutim stopalom zarobljenom u uskoj elegantnoj cipeli i sa čašom konjaka kojega bi liznula između sendviča od kavijara i lososa, prelazila je maznim pogledom preko lica tih dječaka koji su nijemo zurili u nju, slijedeći svaki njezin pokret.

Dobro je ona znala svoj posao. Imala je trideset godina i već se davno izvještila u svome zanatu, kojega je usprkos tome još uvijek obavljala sa puno ljubavi i mašte. E, pa ni večeras neće iznevjeriti ni sebe, ni ove dječake željne pičke. Još kad upoznaju, bolje rečeno, okuse njenu, sjećat će je se za sva vremena. Naročito mladoženja. Imat će ga što naučiti! Pa neka poslije to novostečeno znanje upražnjava sa svojom budućom.

Ugrijana konjakom i ozračjem prepoznatljivog erotskog naboja,
ustavši iz naslonjača, Sandra se uputi prema sredini sobe, osjećajući na sebi zažarene poglede mladih muškaraca. Pravila se kao da ih ne primijećuje. Kao da nikoga nema u sobi osim nje i titravog glasa Roberte Fleck. Odloživši čašu na najbližu komodu, njišući kukovima, djevojka stane lijeno otkapčati kožnatu dugmad. Najgornje dugme pa milovanje vrata, pa drugo, treće, i iskakanje oslobođenih dojki. Osjeti kako joj bradavice već trnu od uzbuđenja, ali i dalje se uspijevala kontrolirati. Još jedan gumb, pa još jedan i posljednji. Raskrilivši ogrtač, zamahnute glave vrtjela se u ritmu glazbe, u crvenim tangama i crnim čarapama s podvezicama, svjesna pohotnih pogleda.

Ogrtač padne na pod. Sandra prstima stane provlačiti kroz kosu zatvorenih očiju i poluotvorenih usnica. Zaista je još uvijek ludo jarca ovo pokazivanje dok se njeni voajeri hvataju za muda i čekaju trenutak kad će konačno moći navaliti u želji da prvi u nju zabiju svoje mačeve.

- Sklonite sve sa stola - obrati se neodređeno i dalje se njišući u ritmu glazbe zatvorenih očiju.
- Stol je tvoj - nešto poslije joj dodvornički šapne nečiji prigušen glas tik do uha.

Djevojka se prisili otvoriti oči. Mladići su stajali poredani oko nje u nepravilnom luku, užarenih pogleda, s primijetila je, po kojom graškom znoja na čelu. Atmosfera je zaista zagrijana, promisli upućujući se prema stolu i nehoteć se tarući o njihova čvrsta, mlada tijela. Nijednome ne dopusti da je dotakne. Ima vremena, obećavala je pogledom.

Uspevši se na stol, nastavila se njihati lutajući rukama po obnaženim dojkama. Masirala ih je i gnječila, prinosila usnama i ljubila bradavice, palucajući jezikom po njihovim vrhovima. A kad je komešanje u njenoj publici postalo nesnosno, znala je da je došao trenutak.

Uspravivši se u svoj veličini, Sandra palčevima zategne gumicu na
tangama. Svlačila se polako, okrećući se na sve strane, nudeći na pogled svoje raskošne obline muškarcima oko stola. Pritom je prčila svoju lijepo oblikovanu stražnjicu ili isturala nabubrjeli brežuljak, diskretno im pokazujući ogoljelu i vlažnu rupu.

- Šta imaš dobru pičku!
- Šta ti je glatka i vlažna!
- Kad ćeš nam je dopustiti dirati?
- Mogu li je pomirisati?
- A okusiti?

Tipična dodvoravanja uzavrelih mladih kurčeva, sretno je razmišljala. Spusti se na koljena. Odluči poljubiti najbližega. Zaturi mu jezik duboko u usta, osjećajući kako ovaj poseže za njenim dojkama. I već su nečije druge ruke na njenim guzovima. Pa na bedrima. Netko joj miluje anus. Nečiji prsti stidljivo pronalaze put do njene stidnice. Uzdasi su sve glasniji. Ako ovako nastave, rastrgat će je. Uspravi se na koljenima, nježno odmičući splet ruku oko sebe.

- Kurčeve na stol! - zapovijedi im.
Oni, jedva dočekaše. Začuje se užurbano, nervozno potezanje smičaka, prigušen smijeh i natjecanje tko će prvi svoga pimpača položiti na stol.

-Bože, što ste dobri! Sve jedan ljepši od drugoga! - iskreno prizna Sandra, ostavši zadivljena veličinom i napetošću ponuđenog asortimana. Odavna nije vidjela toliko mladih a impozantnih kurčeva okupljenih na jednom mjestu. Nije joj trebalo puno. Ponovo se nagnuvši svojski prione poslu. U usta je uzimala svakoga posebno da ga dobro okusi i procijeni njegovu vrijednost. Pušila je i fafala, drkala usnama i jezikom to ustreptalo ružičasto meso koje je uzbuđujuće slinilo ostavljajući joj u ustima slankasti okus.

- Bože, što ste dobri... - mrmljala je izmjenjujući ih po ustima, tepajući im i nadražujući ih svojim hitrim, vještim jezikom.
Pomicala se sporo u krug, a pimpači su se redali i redali, opet i opet sve tvrđi i sve vlažniji.
- Ajme, svršit ću! - zacvili jedan drhtavi glas.
- Da se nisi usudio! - Sandra podigne glavu, zamjenjujući usta prstima kako se njen trenutni pijetao ne bi osjetio prikraćen. - Želja mi je da svršite svi zajedno. Ali, kad ja to budem željela. Slušajte me, slijedite me, i, vjerujte, nećete požaliti. Jer, ako niste do sada znali, ja sam kraljica muških tuluma. Dragi moji jebači, imali ste sreću odabrati pravu!

Prostorijom se stanu razlijegati još žešći i glasniji uzvici i stenjanja. Sandra ih je drkala da se prašilo i zaista je bio izazov ne prosuti svoju mliječ po njenom lijepom licu. No, ona, prokušana zavodnica, osjetila je kad su momci stigli do točke vrenja, zato ispljunuvši jedan od nabreklih, slinavih kurčeva iz usta, zapovijedi im:
- Tucite me!
- Čime?
- Vašim batinama, naravno! - pa se izvali na leđa.

Njeni marljivi učenici nisu oklijevali ni trenutka. Uhvativši svoje nabrekle batine stali su je tuči od glave do pete. Po kosi, nosu, razjapljenim usnama, vratu, dojkama, trbuhu, mačkici, po butinama, listovima, tako su je nemilosrdno batinali da se sve orilo od stenjanja.

Krajičkom oka djevojka primijeti kako nekolicina njih između udaraca mahnito nateže svoje pijetlove. Nasmije se u sebi. Zaista su mladi i nestrpljivi. E, pa neće ih više mučiti.
- U redu je momci! Bila sam prema vama zločesta i s razlogom ste me dobro izmlatili.
- Zašto zločesta? Kako zločesta? - soptali su.
- Pa... cijelu se večer samo poigravam s vama? Zar vam nisam dopustila da uživate u mojoj raskoši, ali samo pogledima? Nikakvog diranja, ni ljubljenja, izuzmemo li vaše prekrasne kurčeve koji su našli utočište u mojim vrućim ustima. Ali, kurci su vam čudna stvorenja. Znaju uživati samo za sebe. Zato momci na posao, vrijeme je da me iskoristite do kraja. Dokle god seže vaša mašta! Na raspolaganju vam je svaki djelić moga tijela. Ljubite me, sisajte, razvlačite me, grizite, jebite, ližite, pojedite me... Moje tijelo neka bude vaš nepresušan izvor.

Dok im je davala upute Sandra je sa sebe smakla podvezice, cipele i čarape kako bi im u cijelosti prepustila svoje tijelo.
Skinuvši se sa stola, onako gola i podatna lijenim se korakom uputi prema sredini sobe. Mladići koji su se već bjesomučno razodijevali, slijedili su je bez riječi. Sandra odabere velik mekan tepih pa se ispruži po njemu, raširivši noge, i uzdignutih ruku koje su mamile pozove svoje jebače.

- Hajde, navalite dragi moji i ispunite mi svaku prokletu rupu.
I tada započne gužva. Nestrpljivi mladići, nadraženi do usijanja, obruše se na njezino golo tijelo svom žestinom. Sandra tijekom večeri nije uspjela izbrojiti koliko ih je bilo na zabavi, ali u ovim trenucima imala je dojam da ih je na stotine. Bezbroj ruku mililo je njenim tijelom, prsti kao kraci hobotnice uvlačili su joj se u pičku, anus, u usta... štipkali joj bradavice. Dlanovi su joj gnječili stražnjicu, bedra i sise... Topli, hrapavi jezici milili su joj tijelom, škakljući joj pupak, ližući joj tvrde bradavice, šumicu nad pičkicom, pičku, rupicu u guzi... Zavlačili su se u njenu vruću i vlažnu rupu, trljajući joj glatke stijenke, što je gotovo ostavilo bez svijesti.

A ona je stenjala, previjala se, nasumce hvatala te glave, ruke, prste, tvrde kurčeve, već što joj se našlo pod rukama i ljubila ih, milovala, gladila, tepala im, sisala ih... ječući od užitka.
- Hajde dobri moji... pojebite me da popizdim... - stenjala je molećivim glasom.

Osjeti kako je netko okrenuo na prsi. Kako je uzima za butine i prisiljava je da klekne. Nečiji jezik dobro joj navlaži mačkicu koja se automatski otvori. Nečiji prsti bojažljivo se uvuku u njezinu pičku koja ih oduševljeno dočeka, tako da uljez bez daljnjeg dvoumljenja uvali u nju cijeli dlan. Vrtio se u njoj dok se ona njihala u ritmu njegovih pokreta, natapajući mu dlan svojim sokovima.

Zatim za jedan kratak trenutak osjeti kako je prazna i šuplja, kako joj hladan zrak ulazi u razjapljenu rupu da bi se već prvi kurac sjurio u nju. Stali su je jebavati svi od reda, nestrpljivo čekajući svoj red. Zaista su premladi, i još puno moraju učiti.
- Zar vas nisam upozorila na ostale moje rupe? Zar ste pored vruće rupice moje pohotne mačkice već zaboravili kako su slatka moja usta?
Napučivši usne, stane ih oblizivati.
- Hajde, tko će prvi?
I već su se dvojica najsnalažljivih, s uperenim pimpačima u rukama, borili za njena usta.
- Polako, ima mjesta za obojicu.

Žvalila je oba istovremeno, trljajući jezikom i pokretima usana jedan o drugi, što izazove nove salve stenjanja. Ostali se naravno, nisu ulijenili i dalje joj se marljivo zabijajući u nezasitnu bezdanku. Osjećajući da joj se tijelo počinje tresti i grčiti, krajičkom svijesti, uspjela je viknuti:
- A sad me blagoslovite svojim sokom!

Većina jedva dočeka Sandrinu novu zapovijest. Osjetila je kako joj se pička puni gustom tekućinom. Iz prve, druge, treće pumpe. I ova dvojica što ih valja po usnama nisu daleko. Da, evo, stiže, oslobađaju se i oni. Uz glasno uzdisanje svršili su joj istovremeno, u paru, po ustima, licu, očima, dok je ona požudno ispijala njihove posljednje kapi.

Bjesomučno svršavanje se nastavljalo. Mladići su neobuzdano nastavljali po njoj i u njoj prosipati svoje toplo sjeme, dok se ona mokra i ljepljiva savijala u vlastitom, sladostrasnom grču. Bio je to jedan od najjačih orgazama ikada doživljenih. Ne, vara se, bilo ih je nekoliko. Svršavala je i svršavala, nadahnutom snagom mladosti što se kočoperila u njoj, što se zabadala u nju i dovodila je do ludila.

Kad je konačno došla k sebi i otvorila oči, oko nje su ležali goli, zadovoljni mladići. Svi su je zaljubljeno gledali. Neki od njih već su ponovo počeli draškati svoje neumorne pijetlove. Neki su se češkali po jajima pogleda prikovana na njenu razjapljenu pičku. Momci su se uistinu pokazali izvanrednom potrošnom robom. I zato zaslužuju nagradu.

Lijeno ustavši s tepiha, šireći oko sebe uzbudljiv jebački miris, Sandra krene prema kupaonici.
- Vrijeme je da se osvježim. A onda predlažem da sve ovo ponovimo još jednom. Ali ovog puta, gratis!

Pritvorivši vrata kupaonice, tako da je mogu gledati kako se tušira, a prije nego je okrenula slavinu, djevojci nije promaknuo nečiji urotnički glas:
- Momci, ženim se već sljedećeg mjeseca. U to vas ime pozivam kod mene na momačku večer. U potpuno istom sastavu
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Prvi grupnjak moje djevojke!!!

Ostalo mi je samo da sa Kevinom dogovorim na koji nacin da je skupa pojebemo!!!!!

Gledajuci tako kasetu za koju ona nije ni sanjala da postoji totalno sam izgubio razum i samo cekao da se pojavi na vratima i da je pojebem kao nikada ranije.Pojavila se na vratima i usavsi u dnevni boravak nije me gledala u oci bojeci se da nesto neprimjetim.Lezao sam i pravio se da gledam tv. a ona je otisla u kuhinju da pravi veceru.Ustao sam i prisao joj sa ledja sa uzdignutim tvrdim kurcom koji joj je dodirivao guzu kroz tanku tkaninu njene suknjice a ona ga je osjetila.U sebi sam zamisljao kako ga je zajahala i nabijala se na tu ogromnu kurcinu toliko zestoko da je vristala kao luda.Zadigao sam joj suknjicu i strgao joj gacice a ona se samo isguzila i cekala da joj stavim svoj kurac u njenu vrelu picku kja je bila i dalje zeljna kurca.Usao sam u nju a ona je podigla jednu nogu i naslonila je na kuhinjski sto tako da sam mogao da udjem do kraja i da je jebem toliko zestoko da je i sama bila iznenadjena kako sam je snazno jebao.Izvukao sam njene ogromne sise iz majice i i nabijajuci je svom snagom stavio ih u ruke i mjesio ih tako snazno da je ona samo uzdisala.Pocela je da svrsava a ja sam u sebi samo govorio;kurvo jedna,kurvetino jedna i nabijao je i duboko uz krike svsio u nju.Bila je to najbolja jebacina sa njom u nasoj dosadasnjoj jednogodisnjoj vezi.Istusirali smo se i vecerali i umorni zaspali a ja sam prije nego sto sam sklopio oci vec zamisljao kako je Kevin i ja rasturamo.I sama pomisao na to me izludjivala kolko zbog moje maste toliko zbog same nje jer nikada ranije nije to radila a kurvetinu treba jebati na sve moguce nacine.Sutra ujutro smo otisli na posao a ja sam vec na samim vratima vidio Kevina i osmjeh na njegovom licu i znao sam da je sretan sto ju je konacno pojebao ito uz moj blagoslov.Za kameru nista nije znao jer mu nisam nista rekao a sa kasetom sam imao druge planove.Kevin mi je tada rekao da ju je jebao i da je bila fantasticna.Rekao je da sam bio u pravu i da je imala najbolje sise koje je dosad vidio i guzu.Ispricao mi je sve i na kraju rekao:covjece stvarno je dobra ito vraski dobra u jebacini i bice super ako je pojebemo skupa samo ako ona pristane na to.Poslje posla smo otisli na pice i tamo dogovorili kako to da izvedemo.Zaprvo ja sam trebao preko vikenda da odem na kampovanje koje je ona mrzila i vecinom ostajala kod kuce.Tako smo se dogovorili da ja idem na kampovanje a da on dodje da je pojebe.Ja sam onda trebao iznenada da dodjem kuci i uhvatim je na djelu i ona je jebemo skupa.Tako sam se palio na to da sam je cjelu sedmicu jebavao kad sam god imao vremena.Sama je pocela da guta spermu nakon sto je to uradila Kevinu a kada sam je upitao zasto onaje rekla da meni ispuni zelju.Znao sam da joj se to sada svidje i koristio sam svaki trenutak moga svrsavanja da joj svrsim u usta ili po tom kurvanjskom licu i ocima iz kojih je virio kurac i nista vise. Dosla je subota i ja sam sa nestrpljenjem cekao da se spakujem i laziram svoj put na kampovanje.Poljubio sam je i rekao da cu doci kuci sutradan oko pet sati.Sjeo sam u auto i znajuci da me prati krenuo u svoj izmisljeni put i naravno da sam parkirao samo ispred sljedece zgrade gdje me nije mogla primjetiti ali sam tocno mogao vidjeti Kevina kada dolazi i ulazi u zgradu.Kako sam i mislio Kevin je stigao sat vremena kasnije od moga odlaska.Zeljela je kurva biti sigurna da sam otisao i da nisam nesto zaboravio sto mi se cesto dogadjalo.Pozvala me na celular da bi bila sigurna da sam vec daleko i pitala gdje sam i da nisam nesto zaboravio.Rekao sam da sam vec miljama daleko i da imam sve i da cu za pola sata stici u odrediste.Gledao sam Kevina kako ulazi u zgradu i nestaje.Rjesio sam da sacekam pola sata odnosno da joj dam vremena da se dobro zagrije.Nakon pola sata sam izasao iz auta i krenuo u zgradu a kurac mi je htio eksplodirati.I sama pomisao da je netko drugi jebe me palila do jaja a tek da je vidim golu i nabijenu na Kevinov ogromni kurac i njena reakcija.Kurva mi je uvjek govorila da me voli a ja sam se u sebi samo smjeskao i znao da jedino sto ona voli jeste KURAC.Krenuo sam uz stepeniste i od uzbudjenja nisam skoro mogao da disem.Dosao sam do vrata i lagano prislonio uho na njih a kurac mi je htio eksplodirati.Posto je dnevni boravak bio udaljen od ulaznih vrata nisam mogao sve cisto da cujem ali sam nekoliko puta cuo njen krik i znao sam da svrsava.Polako sam otvorio vrata i usao ali me nije primjetila niti cula od svojih uzdisaja i krikova.Bila je okrenuta ledjima prema zidu i nabijena na Kevinov ogromni kurac.Polako sam provirio i vidio ih na trosjedu.Bila je to slika od koje sam skoro svrsio i bez samog drkanja.Bili su goli,Kevin je sjedio na trosjedu i grickao bradavice na njenim sisama a ona se nabijala na njegov kurac tako snazno da ni sam nisam povjerovao da se moze nabiti na njega cjeloga ito u tako brzom ritmu.Pustio sam ih jos malo a ona je govorila na engleskom;o Kevin jebi me,jebi me o koliki je ooooooooooooooooooo.Tada sam ko fol lupio vratima i bahnuo u dnevni boravak.Kevin se pravio iznenadjen a ona se ugledavsi mene jednostavo ukocila i tek nakon dvje tri sekunde naglo skocila sa Kevinove ogromne batine.Samo je progovorila: pa ja....otkud ti ...ja i pocela da place kao i svaka druga kurva koja je uhvacena na djelu.Ja sam se pravio iznenadjen i rekao:koliko ovo traje izmedju vas????Znao sam da si kurva ali da si ovolika kurvetina.Pocela je da mi na nasem jeziku objasnjava kao ona nije htjela,on usao na silu i te gluposti.Prisao sam joj i odvalio samar sto me jos vise palilo i rekao joj:sad ces da vidis kako obojica jebemo.Shvatila je sta zelim i pocela se opirati i vikala:necu..nemoj ti si lud a u sebi je govorila pojebite me pojebite.Uhvatio sam je za ruku i privukao sebi i otkopcavsi slic izvadio svoju alatku koji je bio toliko napet da bi i sam dodir njena jezika doveo do moga svrsavanja.Gurnuo sam joj ga u usta a ona je nemasvi kuda i shvativsi da je uhvacena na djelu pocela da pusi.Glavom sam klimnuo Kevinu koji joj je prisao sa ledja i i sagnuvsi se ljubio njene guzove.Nisam htio odmah da svrsim vec sa,m izvadio kurac iz njenih usta a ona je samo plakala i na nasem vikala:nemojte molim te..vi ste ludi.ja nisam nikada sa dvojicom.Rekao sam joj:suti kurvetino sad ces dobiti ono sto najvise volis a to su dva kurca.Kevin je sjeo na trosjed a ja sam joj naredio da mu ga pusi i da se dobro naguzi.Pocela se opirati ali nemavsi izbora pusila je kevinov ogromni kurac a ja sam joj ga nabijo u njenu uzavrelu picku.Nabijao sam je koliko sam imao snage jer se nisam plasio da cu joj najitei bol posto ju je Kevin rasturio sa svojim kurcem.Uhvatili smo ritam a moj san se ispunio.Sto sam je zesce nabijao to je ona sve jace pusila kevinov kurac.Vidio sam da uziva i da je to pali kao sto je palilo i nas dvojicu.Svrsavala je nekoliko puta a ja sam nemogavsi vise izdrzati izvadio svoj kurac i prisavsi njenom licu rekao joj uzmi sada moj kurac svrsicu.Kevin joj je prisao sa ledja i poceo da uvlaci svoju ogromnu batinu dok je meni pusila.Vidio sam bol u njenim ocima dok joj je Kevin uvlacio kurac u vlaznu picku i to me do kraja napalilo.Svrsio sam duboko u njeno grlo a Kevin ju je nabijao zestoko tako da je i on bio blizu.Izvadio ga je i svrsio joj po guzovima i ledjima.Lezali smo tako a ona se okrenula prema meni i rekla mi:vi niste normalni pa jebali ste me skupa.Ja sam se nasmjesio i rekao joj:pa to mi je bila zivotna zelja.Kurac mi se poceo dizati a i Kevin je opet dobijao na velicini a ona znajuci sta opet sljedi samo je nijemo posmatrala kako nam se kurcine dizu.Poceo sam da je lizem po picki i da joj trljam supak a ona je znala da ce biti jebana i u supak samo nije shvatila da ce to biti istovremena jebica i picke i supka.Kevinov kurac se dignuo a ona je i dalje plaseci se moje reakcije gledala nijemo u njegov ogromni kurac.Pitao sam je sta cekas nabijaj se na njega.Zajahala ga je i uhvatili su ritam a ja sam joj nabijo svoj kurac u usta i tako smo ostali nekih 15.minuta.Izvadio sam kurac a Kevin je shvatio moju namjeru tako da je skroz legao na trosjed a ona se zestoko nabijala na njega dok joj je on svojim rukama milovao guzove. Prisao sam joj sa ledja a ona i dalje nije shvatila sta to radim i ljubeci joj vrat i ledja i trljajuci joj jednu sisu stisnuo sam je skroz uz Kevina tko da su joj se sise zalijepile za Kevinova prsa.Naslovio sam kurac na supak a a ona shvativsi sta zelim naglo se trze i samo rece;ne nemoj molim te...nemogu..raspascu se.Naravno da nisam stao vec sam naslonio glavic na supak i poceo da ulazim u nju.Vrisnula je jako a ja sam usao do kraja u nju.Samo je govorila na nasem:ajjjjjjjjjj boli ajjjjjjjjjjjjjjjj majko vi ste ludi jojjjjjjjjjjjjjjjjjj nemici se ostani tako boli me.Kevin je polako ubrzavao ritam jebuci njenu picku a ja sam poceo lagano da se pokrecem.Polako se prepustila i potpuno joj se supak opustio tako da sam uhvatio ritam sa njim dvoma i jebao je tako slasno da mi je to bila najljepsa jebacina u zivotu.Kevin joj je grizao sise i jebao picku a ja sam ljubeci je po vratu i ledjima jebavao u supak.Svrsavala je ko luda ito tako snazno da je iz nje curilo kao nikad prije.Vikala je:daj nabi ga....rasturite meeeeeeeeeee tooooooooooooooo,ohhhhh sto je dobrooooooooooooo. Blizio sam se kraju i poceo da svrsavam tako zestoko i tako dugo da ni sam nisam znao otkud tolika sperma koja je zavrsavala duboko u njenom supku.Kevin se blizio kraju i znajuci da kurva nema zastitu zelio je da ga izvuce van.Tako je i bilo jer dok sam ja lezao sav iscrpljen na podu ona je kleknula ispred Kevina i cekala da je oblije sprema iz njegovog kurca.Poceo je da svrsava a sprema je spricnula u njena usta i po sisama i po licu.Zalio ju je kao da je vodopad a ne covjek.Urlao je kao lud i kada je zavrsio samo se pruzio na trosjed.Jos smo malo caskali i onda smo joj objasnili da smo Kevin i ja sve to dogovorili a ona praveci se ljuta rekla da smo ludjaci obojica.Kada je Kevin otisao pitala me dali je gotovo medju nama a ja sam joj praveci se iznenadjen rekao da nije i da ce Kevin doci sutra da je opet skupa jebemo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Detektiv


Svi snovi, sav polet i zanos koji sam osjećao pri otvaranju detektivske agencije, vrlo brzo su se rasplinuli kao mjehurići od sapunice, suočeni s grubom realnošću. I ono malo klijenata što je dolazilo zatražiti moje usluge htjeli su u pravilu jedno te isto: da im pronađem dokaz o nevjeri njihovih bračnih partnera. U stvari, svi su oni htjeli obrnuto; željeli su da su u krivu, ali obično bih vrlo brzo i nepogrešivo potvrdio njihove crne slutnje. Tako niti sada, kada se začulo grubo lupanje po vratima moga ureda, nisam imao iluzija da će biti drugačije. Ušao je nizak, debeo čovjek, s gustim crnim brkovima i zadihano upitao:
- Jeste li vi privatni detektiv?
- Da, naravno, izvolite sjesti - pokazao sam mu naslonjač preko puta mene i promotrio ga.

Prilično skupo odijelo bilo je sasvim u neskladu s bojom kravate i košulje na kojoj je otkopčao zadnji gumb. Novopečeni bogataš koji ne može sakriti svoje podrijetlo, brzo sam zaključio.
- Sumnjam da me žena vara - izustio je u jednom dahu, spuštajući svoje golemo tijelo u naslonjač.
- Razumijem! Ali jeste li se spremni suočiti sa svim posljedicama ako se vaša sumnja pokaže opravdanom, jer ponekad je možda je bolje da sve ostane na sumnji - mirno sam odvratio, prisjećajući se nekih prijašnjih slučajeva.

- Moram znati na čemu sam - uzbuđeno je odgovorio. - Sutra ujutro idem na službeni put. Neće me biti dva dana i mislim da je to idealna prilika. Ovo je moja supruga - pružio mi je fotografiju.
Već na prvi pogled bilo je jasno da je vjerovatno u pravu što se tiče svojih sumnji. S fotografije me gledala prelijepa crnka, zanosnih oblina, barem dvadesetak godina mlađa od njega. Bilo bi pravo čudo da ga ne vara, pomislio sam, gledajući u velike oči boje badema još mi nepoznate ljepotice. Rekao sam mu koliki mi je honorar i on ga je bez pogovora isplatio. Dao mi je adresu, napomenuo da sutra rano ujutro odlazi na put i da će doći k meni odmah po povratku, te žurno izašao. Zadovoljno sam spremio svežanj novčanica u džep. Sve je bilo jasno kao na dlanu.

Mlada dama će vjerojatno odmah pohrliti iskoristiti dva slobodna dana u krevetnoj gimnastici s nekim mlađim ždrijepcem. Međutim, nije bilo baš tako jednostavno. Prvi dan je pokazao kao potpuni promašaj. Ujutro sam se dovezao pred preveliku, kičastu građevinu u podnožju Sljemena, upravo u trenutku kada je njegov golemi mercedes izlazio iz garaže. Diskretno mi je mahnuo i odvezao se niz ulicu. Utaborio sam se na zgodnom, sjenovitom mjestu s dobrim pogledom na ulaz njihove kučerine, opremljen grickalicama i kavom iz termosice, spreman na taj najdosadniji dio posla.

Satima se nije događalo ništa. Niti je ona izlazila, niti je itko dolazio k njoj. Napokon, nakon što sam popušio pola kutije cigareta, pojavila se na vratima, očito spremna za izlazak. Ushićeno sam zazviždao. Bila je još ljepša nego na slici. Uske, svijetle traperice savršeno su ocrtavale svaki djelić njenog zanosnog, vitkog tijela. Velike, čvrste grudi poskakivale su, očito neopterećene grudnjakom, ispod bijele, pamučne majice, dok je hodala dvorišnim prilazom. Sjela je za upravljač nekog fiata i krenula prema centru grada. Požurio sam se za njom. Nakon poduže vožnje, zaustavila se pred trendovskim frizerskim salonom, gdje frizura košta kao polovni fićo, kako se duhovito izrazila jedna moja bivša prijateljica. Iskoristio sam priliku da kupim hamburger i coca-colu i strpljivo čekao da se pojavi. Izašla je u prilično izmijenjenom izdanju. Kosu je tek neznatno skratila, ali joj je sada bila prošarana svijetlim pramenovima, koji su još više isticali njenu tamnu put.

Sljedeća postaja bila je kozmetički salon. Tu se zadržala duže nego kod frizera. Prikrivajući zijevanje, jedva sam dočekao da krenemo dalje. Živnuo sam kad sam shvatio da vozi prema izlazu iz grada, ali na moju žalost ubrzo smo se oboje zaustavili na parkiralištu velikog supermarketa. Napravio sam nekoliko snimaka kako ulazi i izlazi na svakom mjestu na kojem smo se zaustavili, čisto radi dokumenatacije, nestrpljivo čekajući da počne prava akcija. Izašla je nakrcana vrećicama i bio sam sasvim siguran da će sada krenuti u posjet ljubavniku. Na moje golemo razočaranje, krenula je pravo doma.

Parkirao sam se na starom mjestu i strpljivo čekao, ali ništa se više nije događalo. Već je debelo pala noć kad sam odlučio otići. Imao sam za večeras zakazan susret koji nizašto za svijetu nisam htio propustiti. Ulazeći u kuću potpuno sam istisnuo iz glave i nju i njenog debelog muža, te krenuo pod tuš. Pažljivo sam odabrao košulju i kravatu, te obukao najbolje talijansko odijelo iz svoje nevelike garderobe, i još sam jednom letimično bacio pogled na otvoreni "Smokvin list" na stoliću, u kojem sam zaokružio oglas sljedećeg sadržaja: Mlad i zgodan ljubavni par želio bi upoznati obdarenog muškarca za vruće susrete.
Više puta sam se čuo telefonom s učtivim mladićem koji mi se predstavio kao Marko, i dogovorili smo da će mi se javiti kada dama bude spremna za susret.

Na moje veliko veselje, jučer je nazvao i dogovorili smo susret za večeras u njihovom stanu. Pokupio sam butelju vina i buket cvijeća, i krenuo u tu uzbudljivu avanturu. Vrata mi je otvorio vrlo zgodan, visok, crnokos muškarac, široko se osmjehujući. Upoznali smo se u hodniku i uveo me u prostrani dnevni boravak. A tamo je, nehajno prekriženih nogu, u kratkoj crnoj haljinici ispod koje su se diskretno nazirali čipkasti krajevi čarapa, sjedila gospođa koja je bila predmet mog cjelodnevnog motrenja. Ostao sam zabezeknuto stajati na vratima nesposoban učiniti bilo kakav korak. Ustala je i prišla k meni s ispruženom rukom.
- Ja sam Jasmina.
- Drago mi je konačno upoznati vas - rekla je ugodnim grlenim glasom.

Bio sam toliko zbunjen da sam joj pružio onu ruku u kojoj sam držao cvijeće, još uvijek nesposoban prozboriti ni riječi. Dobrohotno se nasmiješila, misleći da je valjda uzrok moje zbunjenosti u delikatnosti situacije u kojoj se nalazimo.
- Hvala lijepa! Izvolite, sjednite - ljubazno mi je rekla uzimajući cvijeće.
- Kada me je prvi šok prošao, zamalo sam se naglas nasmijao, sjetivši se koliko sam benzina i živaca mogao danas uštedjeti da sam se samo večeras pojavio ovdje, umjesto što sam jurcao za njom po čitavom gradu.

Sada mi je bila prilika bolje ju promotriti. Sve što je imala na sebi održavalo je snažni, neskriveni seksepil. Kratka haljinica više je otkrivala nego skrivala. Velike, bujne sise napinjale su tanki, elastični materijal i jasno su se ocrtavale dvije čvrste, nabrekle bradavice. Ovakvu haljinu može nositi samo zaista hrabra žena sa savršenim tijelom, zadovoljno sam zaključio. Decentna šminka i nova frizura bili su sasvim u skladu s njenim prekrasnim licem. Ponovno sam se nasmiješio u sebi shvativši da su njeni današnji posjeti kozmetičaru i frizeru, tijekom kojih sam je revno slijedio, zapravo učinjeni zbog mene. Zadovoljno sam prihvatio čašu vina koju mi je Marko natočio. Ovo će ipak ispasti najlakši i najljepši posao što sam ga dosad imao. Ispili smo prvu butelju i Marko je odmah otišao u kuhinju po novu. Iskoristio sam trenutak i kazao joj:
- Imate sreće. Suprug vam je vrlo zgodan i pažljiv.
Zanimalo me kako će reagirati.
- Oh, Marko mi nije suprug - otvoreno je, sa smiješkom, rekla. - Mi smo samo dobri prijatelji. Moj suprug je puno stariji od mene. Gotovo je potpuno impotentan i bolesno je ljubomoran, a ja imam velike seksualne prohtjeve, pa koristim svaku priliku kad je na službenom putu kao sada.

Svidjelo mi se što ništa nije krila. Marko je natočio vino i pustio laganu, opuštajuću glazbu. Udobno sam sjedio i čekao. Nekako sam očekivao da će ona poduzeti prvi korak. Tako se i dogodilo. Ustala je polako i senzualnim pokretima prevukla haljinicu preko glave. Pred očima mi je bljesnuo par najljepših sisa što sam ih dosad vidio. Krupne, ružičaste bradavice, neodoljivo su me pozivale da ih uzmem u usta, no ona je prešla na skidanje čarapa. U maniri najbolje striptizete jednu po jednu je lagano svlačila. Ostala je samo u čipkastim, crnim tangicama. Neko vrijeme se njihala u taktovima glazbe, uzbudljivo milujući svoje tijelo, a onda je skinula i gaćice. Promatrao sam njenu lijepo izbrijanu pičkicu i osjećao kako mi sva krv iz krvotoka nadire u kurac. Na brzinu sam svukao odjeću i zadovoljno primijetio njenu reakciju.

Zapanjeno je zurila u moj golemi, čvrsti, nabreknuti kurac. S požudom u očima primila ga je u ruku i opipavala kao da ga procjenjuje, a zatim se polako spustila na koljena i stavila ga u usta. Pušila ga je požudno, s uživanjem. Marko joj je spremno prišao straga i stavio joj ga u zavrelu picu. Zastenjala je od užitka i počela mi još žešće pušiti. Marko ju je čvrsto držao za guzove i zabijao se svom snagom. Ubrzo sam osjetio kako mi kurac počinje poznato pulsirati i izvadio sam ga iz njenih usta kako ne bih svršio prerano. Čim su joj se usta oslobodila iz njih se prelomio glasan krik; već je svršavala, strasno i glasno. Zadržala je još nekoliko trenutaka Markovu kitu u sebi, dok joj se nisu prestali grčiti svi mišići u tijelu, i onda ga je nježno izvukla van.
- Uh, ovo je bilo fantastično - rekla je zadovoljno, oblizujući usne. - Idemo dalje.

Polegla me na leđa i pažljivo se namjestila na vrh mog kurca. Rukom ga je naciljala na pravo mjesto i, uz jaki uzdah, sjurila se sve do korijena. Činilo mi se da sam uronio u veliku lavu. Ostala je tako neko vrijeme, uživajući u ispunjenosti koju je osjećala, a onda se počela polako dizati i spuštati. Marko je očito poznavao sve njene prohtjeve, pa je prišao i prislonio svoj glavić na otvor njene guze. Umirila se na trenutak na meni, dok joj je Marko glatko kliznuo u dupe, a onda je počela svoj vrtoglavi ples. Očito je bila totalno uspaljena i željna jebačine. Moram priznati da smo se obojica svojski trudili da ugasimo vatru koja je plamtjela među njenim nogama.

Glasno vičući čitavo vrijeme, svakih nekoliko minuta je zastajala da joj se smire grčevi orgazma, a onda bi nastavila još jače. Čuo sam Marka kako sve glasnije stenje i ubrzo osjetio kako se prazni u njenu guzu. U trenu su i meni popustile sve kočnice i snažno sam svršio duboko u njoj. Ostala je u istom položaju, želeći što duže zadržati oba kurca u sebi, sve dok Marko nije splasnuo i iskliznuo iz nje. Tada se nevoljko dignula s mene i krenuli smo na tuširanje.

- Napravit ćemo kratak predah, a zatim početi ispočetka - rekla je, nježno nam milujući genitalije ispod kapljica toplog tuša.
Ponovno sam se sjetio svoga klijenta. Niti puno mlađi i potentniji muškarac nije dovoljan da zadovolji jednu ovako uspaljenu ženu, a kamoli stari, debeli, više nego poluimpotentni suprug. Krijepili smo se novom buteljom vina, kad sam ih onako uzgred, kao da mi je to tek tada palo na pamet, upitao bi li se možda željeli fotografirati. Izvadio sam maleni polaroidni fotoaparat koji sam uvijek nosio u džepu sakoa, i objasnio kako sam strastveni fotograf amater.

Jasmina je sumnjičavo odmahnula glavom, ali brzo sam je uz puno truda uvjerio kako će sve fotografije ostati njima, te da meni užitak predstavlja samo snimanje. Dalje je bilo lako. Kao što sam i pretpostavljao bila je prava egzibicionistica. Sve sam imao na fotkama. Kako mu puši, kako on njoj ljubi sise, liže joj picu. Namještala ga je u razne poze i zanosno gledala u kameru. Očito je uživala. Neumorno sam snimao. Jebao ju je u pičku, u guzu, u usta. Pravi pornić. Zadovoljno sam spremio fotoaparat, neopazice uzevši i nekoliko najuspjelijih snimaka, i priključio im se. Želeći iskoristiti svaki trenutak svoje slobodne noći, do jutra nas je obojicu iscrpila.

Umoran, ali vrlo zadovoljan polako sam vozio praznim ulicama promatrajući grad kako se pomalo budi. Došavši kući, strovalio sam se u krevet i probudio se tek poslijepodne, upravo na vrijeme da se obučem i odjurim u ured. Sjedio sam čekajući da se klijent pojavi i zamišljeno promatrao fotografije koje sam snimio. U očima koje su gledale u kameru jasno joj se vidjelo da uživa u svemu što čini. Stoga sam odlučno poderao fotografiju, i bacio je u koš za smeće. Parajući u sitne komadiće i sve ostale slike, bio sam sve uvjereniji u ispravnost svoje nenadane odluke. Nedugo zatim začulo se poznato lupanje na vratima i znojan i zadihan, upao je Jasminin muž.

- Jeste li imali sreće? - upitao je sjedajući u naslonjač.
- Zavisi što pod time podrazumijevate - tajanstveno sam se nasmiješio, ali što se tiče vaše supruge, potpuno ste progriješili u sumnjama.
- Gospođi nitko nije dolazio, a ona je izlazila samo u dućan i u posjete frizeru i kozmetičarki - rekao sam i pokazao mu fotografije koje sam snimio na tim mjestima.
Zadovoljno je odahnuo.

- Hvala vam, oslobodili ste me golemog tereta. Ova dva dana sam samo o tome razmišljao. Znate, prekosutra moram ponovno na službeni put. Neće me biti pet dana. Već sam ga mislio odgoditi, ali sad mogu mirne duše otputovati.
Htio sam mu vratiti pola honorara, kako običavam u takvim slučajevima, ali je to odlučno odbio. Razuvjeren u svojim sumnjama sada se žurio što prije otići. Gledajući ga kako zatvara vrata, razmišljao sam opet noći s prelijepom Jasminom koje su, znao sam to, predamnom
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Fantazija

Eh, ta daljina… Da nije nje, mislim da bi stvari drugacije izgledale… Voleo bih da dodes kod mene, na jednu kaficu ili, mozda bolje, kupinovo vino. Sedis u mojoj dnevnoj sobi, pijuckas to vino i gledas tim tvojim zelenim ocima… Osmehujes mi se i malo naginjes ka meni. Znas da tvoj prelepi dekolte jos vise dolazi do izrazaja i posmatras me kako ne mogu da odvojim pogled od tvojih grudi… Gledas u moje pantalone koje nedvosmisleno ukazuju da moje telo reaguje na tebe. Znas za to ali ti prija da vidis nedvosmislenu potvrdu… Prinosim ruku tvom licu i lagano te milujem, nezno vrhovima prstiju, imas utisak da te ne doticem. Milujem ti vrat, zabacujes kosu i kao da me zoves da spustim usne na njega. Priblizavam ti se, vidim ti u ocima da iscekujes moj poljubac, osecam da zadrzavas dah… Spustam usne na tvoje, moj jezik lagano prodire i trazi tvoj jezik. Volim te prve, nesigurne poljupce dok istrazujem sta ti prija, a sta ne… Privlacim te k sebi dok nam se jezici miluju. Oboje sad vec duboko disemo. Dok te moja desna ruka privlaci, ti mi sklapas ruke oko vrata. Ljubimo se, dugo… Ruka mi je pod tvojom suknjom. Milujem ti unutrasnju stranu desne butine… Klizim gotovo do gacica ali tu stajem. Ponesto cuvam i za sobu… Podizem te i nosim u sobu… Tako si mi lagana… Polazem te na krevet, skidam ti majicu i suknju. Ostajes samo u brusu i malenim gacicama… Vezujem ti ruke iznad glave. Cinim to salom koji ti omogucava da ako podignes jednu ruku iznad glave, drugu koristis slobodnu, gotovo kao slobodnu… Skidam se, do kraja… Gledas me kako ostajem nag, uzignutog ponosa, vec ljubicastog na vrhu… Gledam te stojeci iznad tebe… Rasuta kosa, ruke iznad glave ti jos vise isticu grudi, noge malo razmaknute i privucene u kolenima… Stajem iznad tvoje glave, naginjem se i ljubim te. Volim tu senzaciju kad se jezici dodiruju punim povrsinama. Tvoji nokti lagano klize po mom ponosu… Ljubim ti vrat, pomeram brus i moje usne dolaze do tvojih bradavica. Guram ga unazad i grudi ti ostaju slobodne. Ljubim ti bradavice, uzivam u tome kako rastu pod mojim jezikom i dahom. Prilazim ti s prednje strane i pocinjem da se spustam ka tvom medunozju. Skidam ti gacice… Bas kad si pozelela moje usne na svojim usminama, odmicem se… Gledas me zacudeno dok otvaram fioku mog stola. Ne, ne vadim vibrator vec jedno veliko pero. Pocinjem da klizm po tvom licu, vratu, grudima, stomaku, preponama, butinama… Milujem ti kolena, listove, gornju povrsinu stopala… Izvijas se, uzivas… To traje, gledam te kako se trzas, prsti ti stezu sal kojim si vezana… Trazis oslonac… Iznenada prekidam, gledas me ocima zamucenim od strasti i zelje… Spustam usne na tvoje usmine… sok… osecas hladnocu, kao da neko hladi tvoju vrelinu, a opet, kao da je razgoreva… Nisi ni primetila da sam uzeo mentol zvaku i da moj jezik sad klizi po tvom medunozju premazan mentolom. Razmicem ti usmine i dodirujem klitoris…. Pocinjem da ga sisam, prvo lagano, pa onda sve brze i brze. Lezem na krevet i podvlacim se pod tebe. Sedas na moja usta…. Pritiskas me kao da hoces da me progutas ili ja tebe da progutam… Nisam siguran…. Vrtis se iznad mene, zabacujes glavu, odvezujes sal i oslanjas se na moja ramena. Tvoji sokovi mi se slivaju u usta i na bradu. Pojacavam tempo. Iznenada se okreces i uzimas me usta. Sad smo u pozi 69. Grizes me. Ne mogu to da podnesem i nezno te odvajam. Sad si vec divlja, nestrpljiva da se sto pre spojimo. Okreces se i spustas na mene. Prodirem u tvoju vrelinu kao da propadam. Oslanjas se rukama na moja ramena i pocinjes da klizis po meni. Pogledas me u oci i zabacujes glavu. Drzim te oko struka i malo se izdizem u kukovima da bi mogla da imas bolji kontakt sa mojim telom. Gledam tvoje prelepe, velike grudi kako se njisu pred mojim ocima i ne mogu da izdrzim, moram da ih uzmem u usta. Podizem se ali me ti nanovo obaras. Lezes na mene, glava ti je na mom desnom ramenu, lagano te grickam za uho dok moji prsti ostavljaju tragov na tvojim ledima. Sama diktiras svoj tempo i dovodis se do orgazma. Glasovi prodiru iz tebe dok osecam kako se tvoj ponor grci oko mene. Vristis mi u uvo. Trzas se i malo izdizes. Ja pokusavam iz tog podredenog polozaja da nastavim da prodirem u tebe ali… Lagano te spustam na leda, ulazim u tebe i zavlacim ti ruke ispod ramena. Prodirem u tebe dok gledamo se u oci. Nema nista lepse od zenskih ociju kad dodirne vrhunac uzivanja. Lice ti se grci pri svakom mom pokretu. I, osecam kako mi dolazi, vatrena kugla mi se skuplja u donjem delu leda i krece ka tvojoj utrobi. Moj ponos kao da se usijava dok se moje seme izliva u tvoju utrobu. Iznenada, vrelina mi potresa telo kao da dodivljavam povratni udar iz tvog tela. Muti mi se pred ocima, pocinjem da rezim, spustam glavu na tvoje rame. Ne pomeram se, svaki pokret kao da mi kida komade mesa. Milujes me po kosi…. Eh, kad bi masta postala stvarnost… Za onu koja voli…
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:18:56 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Foto zabava

Ja sam Martina, a moj suprug se zove Ivan. Mi smo oboje u kasnim dvadesetim godinama, oboje smo završili faks i sad radimo u jednom renomiranom stranom poduzeću. Naš seksualni život je fantastičan i mi dijelimo svoje seksualne fantazije, pokušavajući ih i ostvariti, ali još nikog nismo uključili u te naše igre. U tome se i sastoji sljedeća fantazija.

Ivan je stvarno dobar amaterski fotograf i on me je naučio dovoljno, da znam uslikati pristojnu sliku. Mi se inače jako volimo fotografirati. Volimo se oblačiti u seksi odjeću i onda to slikati iz raznih kutova. Imamo nekoliko velikih albuma sa našim fotkama u vrlo "nezgodnim" položajima. Tu uključujem; vezivanje, dominu, masturbaciju, upotrebu seks igračka i dr.

U našoj fantaziji, mi zabavljamo naše goste, dva para naših najboljih prijatelja sa faksa. Nakon večere i par boca crnoga vina, osjećamo se sjajno. Goran me je upitao za fotke koje smo slikali za Novu godinu i mi smo se svi našli na podu tražeći i gledajući fotke.
I na neki način su i te naše slike isplivale na površinu. Lori se oteo lagani vrisak.
Kad sam ju ugledala vidjela sam da drži jednu fotografiju 10x15 na kojoj sam ja i to sa povezom na očima, sa lisicama i sa vibratorom u mojoj maci. Osjetila sam kako me crvenilo u licu preplavljuje.

Nije se imalo što za reći. Ispričala sam se i rekla da mi nije bila namjera da itko vidi te fotografije. Ivan je počeo spremati albume, ali naši prijatelji su izrazili želju da pogledaju slike. Pogledala sam u Ivana i vidjela uzbuđenje u njegovim očima. Složila sam se i rekla im neka obećaju da nikad neće nikome reći o tim slikama.

Iduća dva sata, svaka slika je pažljivo pregledana. Naši gosti su bili uzbuđeni baš kao ja i Ivan. Nas šestero smo stvarno bili dobri prijatelji i nelagoda zbog slika je brzo nestala, kako se seksualno uzbuđenje u sobi povećavalo.

Gordana je pronašla fotografiju na kojoj je Ivan obučen u satenski ogrtač, a njegova se erekcija fino vidjela. Gordana je ostala zapanjena. Sljedeća slika ga je pokazivala u tom istom ogrtaču, gdje leži na krevetu do mene, sa erekcijom a ja sam imala orgazmički izgled.
Još uvijek mi je živo sjećanje na taj trenutak kad je slika snimljena.

Gordana je upitala bismo li mi htjeli slikati nju i Tomislava. Ja sam bila oduševljena tom idejom, ali Tomislav baš nije bio siguran u to. Gordana je bila razočarana svojim suprugom i pitala je Ivana hoće li se on pozirati s njom. Ivan je to sa veseljem prihvatio. Gordana i Ivan su zauzeli mjesto ispred kamina i ja sam pripremila aparat. Prve slike su bile "pitome",
Ivan ju je ljubio u vrat odozada i dodirivao joj grudi kroz haljinu. Onda su ruke prešle malo niže i haljina je bila dolje kao i njegove hlače. Zatim su Gordanine ruke otišle duboko u gaćice i počela je stiskati njegov penis. Sve to vrijeme ja sam marljivo slikala.

Tomislav je prebrodio svoju nesigurnost i pridružio se fotosessionu. Skinuo se u sekundi.
Gordana je bila presretna sa dvije alatke. Goran i Lora su se pridružili.
Svi smo bili napaljeni i u akciji kad je Ivan uzeo fotoaparat. Željela sam pomoći Gordani oko njena muža. Osjećaj zajedničkog orgazma je neopisiv i zarazan.

Svi su došli na red do trenutka kad je session završio. Dogovorili smo se da ćemo nastaviti naš hobi i u buduće. Izgledalo je tako prirodno da vodimo ljubav svi skupa....
Fantazija bi mogla postati stvarnost...
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:19:11 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Grupno bludnicenje

Gurao sam ga jace i dublje, htio sam da usuti, htio sam je kurcem usutkati i zarivao sam ga kao plug u njivu, jace i jace, uvijek na rubu svrsavanja, ali dovoljno pribran da je jos ne zalijem sjemenom… Vrtjela je guzovima, znojna i napaljena, dascuci sve teze, isprekidanije. Ritala se kao da mi zeli otrgnuti kurac i zadrzati ga zauvijek u sebi. Obuhvatio sam joj sise sakama, gnjececi joj bradavice prstima. Znao sam da privatne zabave, kao sto je ova na kojoj sam se te veceri nasao, uglavnom imaju za cilj upoznavanje mladih, pijanih naivki i lukavih organizatora, no, ono sto me ondje docekalo nadmasilo je sva ocekivanja. Tek sto sam sjeo u udoban naslonjac i otvorio limenku piva opazio sam kako u jednom sjenama sakrivenom, ali jos uvijek prilicno pogledima izlozenom kutu, dvojica mojih poznanika oblijecu oko privlacne i ocito vrlo pijane crvenokose gosce, vidio sam kako joj jedan od njih polako zadize minicu, dok joj je drugi njezno, ali odlucno raskopcavao bluzu. Nemirno sam se vrpoljio u naslonjacu, osjecajuci da moj kurac zeli eksplodirati, a Ivan i Slaven nasli su se u slicnoj situaciji jer se njihova odabranica nasla na koljenima s oba kurca istovremeno natrpana u ustima. Uzbudio sam se i grubo uhvatio svoju novu poznanicu za kosu pa ju privukao nanize, prema svom zezlu, gurajuci joj ga u usta. Svidjelo joj se i zustro ga je obuhvatila punasnim usnama, zestoko lizuci i sisajuci.Ocekivao sam da ce se ona usprotiviti, no, umjesto toga posegnula je objema rukama za njihovim patentima, otkopcavajuci im paralelno traperice. Vec u iducem trenutku njene su bijele gacice kliznule na tlo, a pozudne ruke pohodile su bujan crni grm sred njenih prepona. Nije niti kosulja mnogo duze opstala, pa su joj i zamamne sise uskoro zalelujale oslobodjene grudnjaka. Jedan od muskaraca, Ivan, zavlacio joj je vjesto prste u mokru picu, a drugi, Slaven, oblizivao joj je otvrdle bradavice, dok je ona zabacila glavu unatrag, tiho uzdisuci. Dok sam ocarano promatrao ta zbivanja, pitajuci se ima li ondje mjesta i za u meni razbudjenog jebaca, neka je, potpuno mi nepoznata djevojka, sjela do mene i bez rijeci, kao da je sve vec odavno dogovoreno, raskopcala mi zatvarac na hlacama, pa polako izvadila moj ud, i, gledajuci i sama troje neukrotivih sevaca u kutu prostorije, stala zivo mi drkati, istodobno milujuci drugom rukom svoje medjunozje. Ne obaziruci se na nas, drugi su uzvanici setali s picem u rukama, razgovarali i pripremali slican provod sebi. Nemirno sam se vrpoljio u naslonjacu, osjecajuci da moj kurac zeli eksplodirati, a Ivan i Slaven nasli su se u slicnoj situaciji jer se njihova odabranica nasla na koljenima s oba kurca istovremeno natrpana u ustima. Uzbudio sam se i grubo uhvatio svoju novu poznanicu za kosu pa ju privukao nanize, prema svom zezlu, gurajuci joj ga u usta. Svidjelo joj se i zustro ga je obuhvatila punasnim usnama, zestoko lizuci i sisajuci. Svrsili smo istodobno. Eksplodirao sam cim sam osjetio da lavina njenih sokova tece niz moja jaja. Klonula je na naslonjac, a ja sam je odgurnuo u stranu i prodrkao malo da mi se oruzje vrati u formu. Jer, Ivan i Slaven upravo su odlazili od svoje kurvice, koja niposto nije izgledala zadovoljeno, vec prije odbaceno, brade oblivene spermom, s vlastitim prstima u svojoj sokovima okupanoj pickici…Jednom sam je rukom gurao da uzme vise u usta, a drugom joj zadigao minicu i odusevljeno shvatio da nema gacica, tako da je vec u iducem trenutku cucala nadamnom, a ja sam joj polako namjestao svoj glavic na mokar ulaz u nutrinu. Jednim trzajem nasao sam se u njoj. Zastenjala je kao ranjena zivotinja, pa stala nekontrolirano saputati: Tako, daj ga dublje, mogu ja to, mogu ga cijeloga, ahhh, guraj ga, guraj, guraj, jebacu moj, nabij mi ga, rasturi me… Gurao sam ga jace i dublje, htio sam da usuti, htio sam je kurcem usutkati i zarivao sam ga kao plug u njivu, jace i jace, uvijek na rubu svrsavanja, ali dovoljno pribran da je jos ne zalijem sjemenom… Vrtjela je guzovima, znojna i napaljena, dascuci sve teze, isprekidanije. Ritala se kao da mi zeli otrgnuti kurac i zadrzati ga zauvijek u sebi. Obuhvatio sam joj sise sakama, gnjececi joj bradavice prstima. Svrsili smo istodobno. Eksplodirao sam cim sam osjetio da lavina njenih sokova tece niz moja jaja. Klonula je na naslonjac, a ja sam je odgurnuo u stranu i prodrkao malo da mi se oruzje vrati u formu. Jer, Ivan i Slaven upravo su odlazili od svoje kurvice, koja niposto nije izgledala zadovoljeno, vec prije odbaceno, brade oblivene spermom, s vlastitim prstima u svojoj sokovima okupanoj pickici… Ustao sam i krenuo prema njoj, jer zabava je tek pocela, trebalo je jos toliko toga i toliko puta posvrsavati… Uvlacio sam kurac u usta djevojke tek zakoracile u trece zivotno desetljece, pa ga vadio do same granice glavica, i zatim jos brze vracao natrag, prosto ga nabijajuci S mjesavinom ponosa, trijumfa i niza drugih osjecaja te vrste, sviju skupa uklopljenih u istinski uzitak, gledao sam ispod trepavica kako moje ljubavno zezlo po prvi put u zivotu prodire u usta robinje. U dalekoistocnoj zemlji droge i seksa prekrasna je mladica za pregrst dolara pohotno srkala moju do bola, od uzbudjenja, napetu kurcinu, tako ju primajuci u svoje grlo da bi se i slavna Linda iz globalno najpoznatnijeg pornica svih vremena zacijelo postidjela. U iducih nekoliko minuta moja dobra dva decimetra ponovo su zasjala u punoj raskosi. Opkoracio sam malu preko grudiju i prinio joj karu ustima, razmicuci joj usne debelim glavicem. - Sada cete biti i jebac i pusit cu vam ga - kazala mi je s osmijehom.Uvlacio sam kurac u usta djevojke tek zakoracile u trece zivotno desetljece, pa ga vadio do same granice glavica, i zatim jos brze vracao natrag, prosto ga nabijajuci. Trudio sam se misli preusmjeriti na neki od mucnih dogadjaja iz jednake takve svjetske povijesti, ne bih li produzio, kako pisu najslavnije autorice ljubavnih romana caroliju trenutka . No, nije pomoglo, strast je nadjacala razum i moja desetak dana neispraznjena jaja pocela su se istakati u grlo mlade Azijatkinje. Doslovce u grlo jer sam joj u uzbudjenju pritisnuo lijepu glavicu skroz do dlaka u podnozju moje kare… Kad sam se donekle prizvao svijesti, nakon i fizicki i emotivno iscrpljujuceg orgazma, shvatio sam da mi mala lize jaja. cinila je to s toliko neskrivene ceznje, s toliko osjecaja, da sam shvatio kako nije sa mnom iskljucivo zbog novca, da u tome pronalazi i uzitak za sebe, izgledalo je veliki uzitak. - Jeste li jebac, ili zelite da vam ga samo pusim? - upita me kad je postala svjesna moje duhovne nazocnosti trenutku, na skolovanom engleskom. - Samo nastavi tako i cini ono sto sama zelis, jer sjajno ti ide - odgovorio sam. U iducih nekoliko minuta moja dobra dva decimetra ponovo su zasjala u punoj raskosi. Opkoracio sam malu preko grudiju i prinio joj karu ustima, razmicuci joj usne debelim glavicem. - Sada cete biti i jebac i pusit cu vam ga - kazala mi je s osmijehom. Nisam mogao vjerovati sam sebi, ali izdrzao sam nabijajuce-sisajucu kombinaciju jos znatno krace no prvi put, jer mala je ocito bila majstor. Ako su i u ovoj borilackoj vjestini dijelili pojaseve, jamacno je imala crni pojas visokog dana. A i ispod pojasa bila je crna, uvjerih se u iducih sat vremena, kad sam, nakon sto sam se privremenio zasitio njezinih ustiju, potrazio put do mackice. Bila joj je mala, jednostavno mala, uska i njezna, no vrlo, vrlo podatna i skliska, tako da je moj falus lako pronalazio put u njezinu dubinu… Obzirom da dolari ni meni ni njoj nisu predstavljali problem, meni naravno u smislu davanja, a njoj u smislu primanja, ostali smo zajedno vise od mjesec dana. Dugih mjesec dana, a ipak prekratkih za sve sto sam si s tom malom Azijatkinjom zelio priustiti. Ispalo je da sam u pravu kad sam pretpostavljao da uspjesno kombinira posao i uzitak, jer je i sebi priredjivala brojne i snazne klimakse. Bas u trenucima kad sam i ja najzesce uzivao. Medju najljepse trenutke provedene s malom Azijatkinjom svakako bih mogao uvrstiti noc kad sam njezine i usne i jezik poklonio pohotnoj Svedjanki koju sam sasvim slucajno upoznao. No, o tome mozda nekom drugom prigodom…pohotnoj Svedjanki koju sam sasvim slucajno upoznao. No, o tome mozda nekom drugom prigodom…
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:19:35 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Izgubljena nevinost


 Predavanja na fakultetu konačno su počela, znala sam da to mora biti moja godina. U srednju školu vozila sam se svaki dan u Split i moji roditelji, koji su raspored sati znali boje nego ja, u točno određeno vrijeme očekivali su moj povratak kući. Tako je bila isključena svaka mogućnost da im koji put slažem i pođem s nekim dečkom.

Starim autobusom tako sam se svaki dan na vrijeme vraćala u moje selo i bilo me sramota same sebe da sam maturirala, a da još nisam okusila kurca. Noću sam često sanjala da se nalazim u različitim pozama sa snažnim muškarcima, a potom mi se činilo da sam vulgarna, nemoralna i tko zna šta još. Ali, ipak sam odlučila da se poševim prvom prilikom koja mi se pruži.
Nisam očekivala da će se sjajna prilika ukazati tako brzo. Išla sam kroz studentski dom i raspitivala se hoće li tko ubrzo iseliti pa da zauzmem njegovo mjesto. Izgubila sam dva sata bezuspješno zavirujući kroz bezbrojna vrata. Blok "C", soba 206. Ušla sam i odmah počela:
- Hoće li tko možda ubrzo ...

Tip me u čudu pogledao, jer očigledno nije očekivao moju posjetu ili se možda zaboravio zaključati. Sve se dogodilo u trenutku. Sjedio je za stolom i držao ga u desnoj ruci. Vidjela sam da mu je jako velik, ali prije nego sam ga stigla dobro i pogledati kroz zrak je u dva jaka mlaza poletjela bijela tečnost i završila na podu pred mojim nogama.

U trenu sakrio je svog diva u bijele gaćice s plavim prugama, kroz koje su trenutak ranije virila lijepa jaja. Zacrvenio se u licu, a ja sam bistog časa bila svjesna da moram odmah nešto učiniti, inače ću opet ostati praznih ruku. Osjetila sam da mi se pička kupa u svojim sokovima. Kroz gaće uhvatila sam ga za pozamašna jaja i počela mu gnječiti karu, odnosno ono što je nakon iznenađenja od njega ostalo. Bio je potpuno zbunjen mojim postupkom, ali brzo se pribrao i razveselio. Podigao mi je rutinirano minicu i zgrabio me za vlažnu pičku. Kurac mu se u trenutku ukrutio kao da je od željeza. Palcem lagano sam ga pomilovala po sluzavoj rumenoj glavici, a potom se brzo otresla njegove ruke koja kao da je držala tijesto, a ne mladu rosnu pičku. Rastvorila sam minicu, koja je samo kliznula na pod.
- Imaš lijepe noge - začula sam njegov glas i primijetila da cvili poput nekog pedera.

Sjela sam na stolicu pored njegove i izula cipele. Zagrlila sam mu kurac nogama i mislim da su čipke na mojim samodržećim čarapama bile ono zbog čega je do kraja poludio. Privukao me sebi i brzo mi ih svukao, čudeći se mojim posve mokrim erotskim gaćicama. Odmaknuo je rub i gurnuo mi prst unutra. Zastenjala sam, potom sam mu uhvatila glavu i gurnula mu je do pičke, naređujući mu da je liže. Poslušao me bez riječi i predano lizao vlažni otvor i nabrekle usmine. Desnom rukom uzela sm mu kurac i počela ga snažno gnječiti. A sada je vrijeme da me nabiješ, pomislila sam, uspjela ga dovući do kreveta i nasaditi mu se na kurac do jaja. Počela sam ritmički miješati svojom znojnom stražnjicom, čudeći se da ne osjećam nikakvu bol i zaključujući lakonski: "konačno jebana".

Kretnje su nam bile sve brže, a moje misli usmjerene samo na žestoku ševu. Tip me potom nekako podigao i počeo me nositi po sobi, nasađenu na njegovo oštro koplje. Tek mi ga je tada uvalio do kraja, konačno sam osjetila jetku bol, ali nije značila ništa u usporedbi s užitkom koji sam doživljavala. Tip je disao sve brže i brže i njegovo je disanje prešlo u isprekidano jecanje. Divljački me nosio po sobi, lagano mi zadižući guzu i spuštajući je da klizi po njegovoj štangi. Vrištala sam od uzbuđenja kao da me kolju. Tip je kriknuo, a ja sam osjetila kako mi vrućim mlazevima sperme puni pičku. Sjeo je na stolicu držeći me na sebi, osjetila sam kako mu kurac polako izlazi iz moje utrobe. Evo sada prilike da kušam i spermu, pomislila sam, ustala s omekšalog sjedišta i ono što je do tada bilo u mojoj pički sada je bilo u mojim ustima. Kurac mu je bio mokar od sperme i mojih sokova, snažno je mirisao na pizdu. Svidio mi se okus sperme, ali moje lizanje nikako da njegovo koplje dovede u vertikalu. Kada sam se već bila uplašila da će moja uživancija brzo završiti, začula sam glas:
- O, vidi, cimer namočio!

Riječi je izrekao frajer koji je ušao u sobu i odmah prmijetio da mu je kolega na izmaku snage. Neko sam ga vrijeme zavodljivo gledala, bio je mnogo ljepši od mog prvog jebača. Pozvala sam ga riječima:
- Pojebi me! - dok sam se igrala mojom dlakavom uspaljenicom.
- Menstruacija ti očigledno ne smeta - rekao je u zabludi i počeo pomagati mojim prstima.
Tek tada sam primijetila da sam malo krvava oko rupice.
- Pa, ne smeta - rekoh i izvukoh mu kurčinu iz hlača.

Uzeo me u naručje i odnio u krevet. Uzeo je s police nekakvu kremu i počeo me mazati, okrenuvši me na trbuh. Očigledno sam naletila na iskusnog jebača. Namazao me po anusu i u trenu mi ga uvalio u dupe, pri čemu sam osjetila resku bol. Nekoliko puta mi ga je tako zabio i, kad sam već pomislila da će mi skroz razjebati guzu, svršio je. Navukao je hlače i hladno mi rekao:
- Sada možeš ići, hvataj maglu!

Ustala sam i nasmiješila se. Nisam baš doživjela orgazam, ali nisam više bila ni nevina. Konačno! Smiješila sam se diskretno i, dok je on pripaljivao cigaretu obrisala sam se maramicom, brzo obukla i krenula iz sobe. Prošla sam pored jebača koji je prvi uzeo sokove moje pičke. Još je sjedio umoran u naslonjaču. Otvorila sam vrata apartmana i krenula niz hodnik.

- Ja sam Dino, a ti? - stigle su me njegove riječi izrečene cvilećim glasom pederčića koji mi je uzeo nevinost.
- Javi se opet - u leđa su me pogodile njegove riječi.

Objavio/la medena_mala u 17:41, 1 komentar(a), print, #
07.03.2006.
Opet i ponovo sretna

Prošla su dva mjeseca odkada sam raskinula s mojim dečkom i, nakon duge apstinencije, osjećala sam se prilično jebežljivo. Nakon napornog dana okupala sam se i legla. Zaista ne znam zašto, ali pica mi je počela davati neke znakove, kroz nju su prolazili lagani titraji, a iz tajnog skrovišta pičkinog soka počeo je curiti taj veličanstveni sekret. I ranije sam često razmišljala o masturbiranju, a ovo sad najavljivalo je erotično uzbuđenje koje me svu obuzimalo. Dohvatila sam ga vrhom prsta i klitoris mi je poskočio i počeo se buditi, pulsirajući u ritmu otkucaja mog srca. Ponekad se ljutim na vlastito tijelo, koje me ovako spremno odaje, a ponekad me dovede u komičnu situaciju jer, dok govorim jedno, ono jasno pokazuje drugo. Ipak, da moje tijelo ovako burno ne reagira ni moj užitak u seksu ne bi bio tako snažan, ponekad čak razarajući.

Postala sam svjesna činjenice da moji prsti već švrljaju po mojoj vlažnoj brazdici. Moram reći da sam ponosna na svoju dlakavicu. U vrijeme kada sve više djevojaka i žena brine o frizuri svoje mačkice, ja svoju tek tu i tamo malo podšišam, jer, utvrdila sam kako muškarci obožavaju baš čupave i šumovite mace. Moram reći i to da imam neko iskustvo s muškarcima i svi su oni ushićeno podvrisnuli kada bi rukom uhvatili za moje čupavo međunožje. Obožavam seks u svim pozama, a naročito volim kada sam na sve četiri, a on me ubada jakim udarcima, tako da njegova jaja lupkaju po mojoj guzi. Kažu mi i da sam odlična jahačica i nezasitna jebačica, a doista uvijek sam bila za sve što je prirodno, i što pričinjava ugodu.

Skočila sam iz kreveta i iz ladice u komodi, koja se nalazila nasuprot podnožju moga kreveta, uzela ono što sam tražila. Nisam željela kvariti atmosferu paljenjem svjetla, i prsti su mi u mraku dotaknuli veliki, dugački i debeli vibrator, koji sam tamo čuvala. Izvukla sam ga van i uključila, osluškujući njegovo milozvučno, tiho zujanje. Onda sam legla natrag na krevet, iznad posteljine. Vibrator sam prislonila na trbuščić, usmjerivši ga prema Venerinom brežuljku. Pustila sam da me najprije izdaleka prožmu vibracije koje je na moju kožu odašiljao vibrator, ali nisam željela krenuti odmah s najosjetljivijim dijelovima. U tom trenutku zazvonio je telefon i nepoznat muški glas poželio mi je dobru večer, govoreći kako upravo drka i kako mu treba ženski glas podrške da doživi luđački orgazam.Te riječi su me još više napalile. Spremno sam prihvatila igru, namjestila telefonsku slušalicu na jastuk pokraj uha i odgovorila mu:

- Hajde, nastavi, ja sam spremna.
- Što radiš? - upitao je, a glas mu je bio prigušen teškim disanjem.
Nisam odmah odgovorila, ali sam znala da on čuje moje disanje. Komotno sam, polako i s punim užitkom, počela zavlačiti spravicu u svoju rupicu. Činila sam to iskosa, kako bih njime mogla dodirivati i klitoris, koji je stršio poput kurčića.
- Nabijam si vibrator u mačkicu - rekla sam.
- Možda bismo mogli svršiti zajedno - uzvratio je on.
Njegov prijedlog mi se dopao.

- Ti samo nastavi trljati klitoris svojim vibratorom, a ja ću za moj kurac upotrijebiti ruku, premda bih ti ga radije gurnuo među sise. Kladim se da imaš velike, lijepe sise, s malim bradavicama na vrhu, kao stvorenim za dudlanje.
- Ja sam već svršila, ali nema veze. Svršit ću opet, pa ćemo onda zajedno. Znaš li što bih voljela sada učiniti? Voljela bih više od svega podudlati tvoj kurac - rekla sam mu, zabadajući vibrator u moju uzavrelu rupu, trljajući ga uz klitač.
- Volio bih svršiti u tvojim ustima i gledati kako gutaš moju spermu - uzdisao je on.

Pokušao je nastaviti, ali čula sam ga kako krklja i kako stenje iz dubine grla. Prestala sam slušati jer vibrator je doveo moju mokru mačkicu do nove erupcije. Dok sam svršavala, nekontrolirano sam se bacakala po krevetu. Predložio je da dođe kod mene, što sam sa zadovoljstvom prihvatila, i nije prošlo ni dvadeset minuta, a već je bio u mojoj sobi; crn i lijepo građen tridesetogodišnjak, odmah mi se dopao. Da je bio i ne znam koliko ružan primila bih ga u krevet, jer sam nakon duge pauze poželjela osjetiti muškarca kroz dobru jebačinu. Prišao mi je i predstavio se, a ja sam mu odgovorila da me je odnos na daljinu samo zapalio za pravi seks. Osjećala sam njegovu snagu i vrelinu. Spustio je hlače, a iz njih se pojavio kurac; tvrd, napet i pulsirajući. Pljunuo je u šaku nekoliko puta, nastojeći ga navlažiti i podmazati za posao koji je bio pred njim. Znala sam da me želi jebati u guzu, a, nakon vibratora koji sam imala u pici, to je i meni odgovaralo. Kad je svoju pozamašnu kurčinu dobro podmazao, okrenuo me i nježno ga provukao između mojih guzova, a zatim glavić zavukao u moj šupčić. Snažnim pokretom nataknuo me na kurac. Kad mi ga je smjestio do jaja tiho sam uzdahnula od zadovoljstva.

- Imaš slatki, mali šupčić, a ja sam uvijek volio jebati tijesne guzove, jer to pomaže da se pojača trenje, što opet daje više zadovoljstva i užitka za obje strane - trtljao je, dok mi je ujednačenim nasrtajima ubadao kurac u guzu.

Osjećala sam ga duboko u sebi i pokušavala sam ga stisnuti svojim mišićem. Stisnula sam ga snažno u čvrst zagrljaj, a on je i dalje istim ritmom udarao moj vrući otvor. Miješala sam guzovima i snažno se nabijala na njegovo koplje; on je već bio na rubu iza kojega je dolazio orgazam. Napeo je tijelo, dok mu je u jajima ključala sperma, pripremajući se za jedno obilno prskanje. Ispalio je u mene cijeli mlaz i napunio mi šupak vrućom, ljepljivom tekućinom, da ni sama nisam vjerovala da se to događa.

Dok je sperma u mlazovima šikljala u mene vrištala sam od zadovoljstva i urlala u ekstazi koja me potpuno ispunjavala. Imala sam osjećaj da mi je guzu tako napunio spermom da u nju više ni jedna kap ne bi mogla stati. Kad se do kraja, obilno ispraznio, molila sam ga da još barem minutu ili dvije svoj kurac ostavi u mojoj guzi, toliko mi je pasao. Nakon kratkotrajnog predaha podigla sam se, koljenima opkoračila njegovu glavu i zamolila da mi dudla klitoris. Povukla sam mu glavu prema mojim preponama, zabadajući njegovo lice u moju rupu, koja se od same pomisli grčila od užitka. Osjećaj je bio fenomenalan. I sad osjetim ježurce kada se toga sjetim. Njegov jezik kružio je po mojoj rupici, koja se već kupala u vlastitim sokovima. Bušio me jezikom u potrazi za mošusnim mirisima, nasrtao na moj procjep grozničavom upornošću nastojao je dotaknuti što je moguće veću površinu i dubinu razjapljene pičkice.

- Daj maleni, možeš ti još bolje od toga - podbadala sam ga.
Odgovorio je pravim napadom jezika od čega su se sva moja čula još žešće uskovitlala, i sljedećih nekoliko minuta nastavio je nasrtati jezikom i usnama na moj klitoris i usmine, i nisam znala koliko ću još dugo biti u stanju suzdržavati se i odgađati orgazmični jezik; sve ih je to predano posrkao i progutao.
- Nije loše - rekla sam mu i dohvatila rukom njegovu sablju, koja je uzdignuta i ponosna stršala uvis. - Udovolji mi. Pruži mi užitak, jebi me sada kurcem - govorila sam mu samo radi pojačavanja želje užitka, a ne zato što je doista trebalo zahtijevati takvo što.
On je, naime, bio aktivniji nego što sam ja mogla i poželjeti. Izazivala sam ga dok sam naticala svoju vrelu pičkicu na njegovu nabreklu batinu, jahala sam njegov kurac tako razbludno kako to nikada ranije nisam učinila. Činilo mi se da u mojoj uspaljenici, mojoj pohotnoj pičkici, postaje još deblji, da raste i otiče, poput kakvog balona punjenog helijem. Njegov veliki glavić udarao je u stijenke moje pičkice, nadražujući ih do ludila. Svršavala sam kao mahnita. A onda je i on ispalio, njegova erupcija ispunjavala je svaki kutak moje pukotine. Nastavila sam poskakivati na njegovom komadu još neko vrijeme nakon što je i zadnja kapljica obilnog ejakulata bila iscijeđena.

Od te noći moj telefonski manijak, a zovem ga tako tek od milja i radi šale, postao je moj stalni jebač broj jedan. Priznao mi je da je te večeri nasumce okretao brojeve i da je u bezbroj pokušaja svaki put bio odbijen. Na rubu očaja imao je sreću pogoditi moj broj, baš u trenutku kada sam kao i on masturbirala. Mnogo toga kod nas se sasvim slučajno poklopilo i podudarilo i zahvaljujući tome postali smo dobro uigrani jebački par. Već razmišljamo da putem malog oglasnika u Smokvaču potražimo srodan par, koji je spreman upustiti se u neograničene igre strasti i tjelesnih užitaka koji će ispuniti sva naša erotska maštanja i pretvoriti ih u stvarnost.
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:19:51 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
iznenadjenje

sad da vam pricam price nije u redu……ali ja sam dobar momak pa samim time i cekam da cura poblesavi cekajuci na mene da predjem na stvar…..i naravno tako je bilo i sa sadasnjom ….jednostavno nisam hteo da je pozurujem a bilo mi je lepo sa mazenjem,ljubljenjem,a ja sam to sve svakodnevno sam odradio bilo gde i bilo kada…..i tako posle izlaska u jednu od basti restorana…posle nebojeno poljubaca sav sam se ukrutio i jedva nekako odem do toaleta,uletim unutra brzo navucem jedan durex.samo sto nisam eksplodirao u njega dolazi Sanja znajuci sta radim zbog nje svakodnevno..ipak ona ima samo 17god…i slatkim jezikom pocne da lize kondom zatim ga zubima skida i u tom trenutku dolazi do prekida filma a seme se sliva u talasima niz njene obraze.A ja sam van pameti od miline,i naravno brisem kitu,i umiva se Sanja i odlazimo po kola koja su bila na pijaci parkirana…ali nisam stigao daleko samo do tezgi i osecam ukrutio se do bola…..neverovatno ali ona seda na tezgu i ja imam slobodan prolaz u njeno slatko izbrijanu picu koju sam vec prstima u kaficu dobro ispipao….i trebao je samo tyren da skinem farmerice i onako bez nisanjenja uguram u zevalicu..nikad ne bi pomislio da cu je prvi put imati na pijacnoj tezgi ali sta je tu je….i tako posle par zestokih uboda ja onako napaljen izvadim ga i svrsim joj na suknjicu….sve sam sebi neverujem okrece ledja i onako balavog oteklog uguravam joj ga od pozadi u picu.Jadnik nema kuda vec samo napred junacki je sve izdrzao,ali bio je to kraj,…..to vece je bilo pocetak jedne strasne i vrlo neobicne strasti…..jer nijednom kasnije nismo koristili krevet za sex vec samo neka neobicna mesta kao sto je pothodnik….ulazi u zgradu…stepenista…ali sta se moze daj sto das….ali cura iako mlada nije bez prakse….a ja kao nesto pazio da je ne povredim.
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:20:16 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb

Jutarnja dresura u uredu šefice


Jedan trenutak me zamišljeno gledala s visine, a zatim se naglo i zaneseno spusti na moje uzdignuto ljubavno koplje. Lako je kliznuo u njenu toplu unutrašnjost. Počela se žestoko nabadati, nošena divljim porivom strasti. Nestajao sam u njenim vlažnim dubinama. Veličanstvene polulopte plesale su razuzdani ljubavni ples ispred mog zajapurenog lica. Leđa sam prislonio na hladni zid, da bih mogao izdržati njene učestale, brze napade. Njen žustri riram donosio mi je beskrajnu ugodu. Vrelinu njene utrobe više nisam mogao izdržati, izgarao sam u blještavom plamenu strasti

Sastanci u firmi prava su pušiona, najobičnija namještaljka. Znam to iz iskustva, prošao sam to.

Kad je moj šef odlazio na drugo "više" radno mjesto očekivao sam, i to s pravom, da ga ja zamjenim. Bio sam siguran da će biti tako. Ali nije bilo, nisam mogao vjerovati. Nisu unaprijedili mene. Reagirao sam impulsivno, pregrubo, dopustio sam da me bijes ponese, na očitu nepravdu odgovorio sam žestokim prosvjedom. Poslije je bilo kasno za kajanje; spas sam potražio na bolovanju, daleko od očiju, daleko od srca mislio sam. No, bolovanja imaju ograničeni vijek trajanja, ne traju dugo i kada prođu opet se morate vratiti tamo otkuda ste nakratko pobjegli. Tako sam se i ja nakon tjedan dana, već potpuno ohlađen, pokušao neprimjetno ušuljati u svoju kancelariju. Nažalost bezuspješno. Pred vratima me dočekala šefova tajnica.
- O buntovnik se vratio - smijuljila se. - Dođi, treba te Vesna. Odmah.

Nevoljko krenem za njom. U glavi sam prevrtao scenarije skorog susreta, nisam se mogao dosjetiti niti jednog povoljnog po mene. Korak po korak došli smo do šefovog ureda.
- Na tvom mjestu ja bih sada dobro pazila što ću reći - posavjetovala me sekretarica, dodajući. - Jutros je prilično nervozan.

Pogađate već, Vesna je bila nova šefica i glavni saboter mog unapređenja. Udahnem duboko, pokucam i uđem. Prigušeno jutarnje svjetlo dopiralo je kroz velika balkonska vrata, nasuprt njih elegantan tamnosmeđi ormar. Na zidu nekoliko skupocjenih slika. Ispred Vesne na golom, lakiranom parketu, crna tapecirana stolica. A Vesna sva u crnom, visokih potpetica, njegovana. Ljutito me gledala u oči.

- Sjedi - reče odrešito.
- Da - odgovorih i razigrano sjednem u crnu stolicu.
- Vidiš - počne zamišljeno - zvala sam te da raščistimo neke stvari. Mhm, da. Nadam se da si ozdravio.
- Jesam - promrsim.
Brzo prelazi na stvar, prođe mi kroz glavu.
- Drago mi je. Čuj - brzo nastavi - znam da si očekivao unaprijeđenje. Znam da si mislio da si ti najpogodniji kandidat, da si najkompetentniji, ali ja se nisam sama postavila. Za mene je glasala većina. Shvati da ne možeš tek tako vrijeđati ljude i bez posljedica reći nekom da je glup i nesposoban.
Naglo se odgurne od stola, potpetice zvonko udare o parket. Žustro me obiđe, priđe s leđa i spusti ruke na moja ramena.
- To me pogodilo. Jako. Tim više što mi se inače sviđaš, zgodan si muškarac. Muževan.

Pogled mi je nemirno lutao prostorijom. Htio sam otići, ali njene ruke čvrsto su stiskale moja ramena.
- Uvrijedio si me debelo - govorila je dalje. - Kao nitko. To ne može proći nekažnjeno. Morat ćeš puno toga učiniti da se iskupiš.
Njena glava se spusti niže. Usta su joj bila do mog uha, osjećao sam njen dah na obrazu.
- Vidiš - nastavi tiše - odat ću ti tajnu. Ja se volim igrati muškarcima. To je moja slabost, moj porok. Ja ih pripitomljujem, ja ih dresiram.

Desna joj ruka s ramena klizne na prsa.
- Ovako ćemo, bespogovorno ćeš me slušati u firmi i van nje. Za nagradu imat ćeš poseban tretman. Proći ćeš posebno torturu.
Ruka joj otkopča dugme na mojoj košulji.
- Služit ćeš mi. Bit ćeš moja igračka u raznim igricama, predmet zabave i zadovoljstva.

Ruka joj se zavuče unutar moje košulje. Pređe preko mojih dlakavih prsa i zaustavi se na napaljenoj bradavici. Svojim dugačkim noktima počne kružiti njom.
- Uvijek i u svemu svoju volju potčinit ćeš mojoj volji. Ukratko, bit ćeš rob. Moj rob. Time ćeš zavrijediti svoje iskupljenje - završi i zločesto, s uživanjem, uštipne bradavicu, nanoseći mi snažnu bol.

Instiktivno sam odgurnuo njenu ruku, skočio sa stolice. Iznenadila me, zbunila. Ovo nisam očekivao.
- Rob, kakav rob? Kakva to sranja pričaš? - počeo sam uzrujano, digao glas. - Iskupljenje? Pa ti si totalno prolupala!
- Ili to ili otkaz - prekine me - razmisli dobro. Sve ovisi o tome što ćeš sam odabrati, isključivo je tvoj izbor.
Problijedio sam. Kao krpa.

- Čuo si me Ivane, dobro razmisli o svemu. Sutra ćeš mi kazati što si odlučio. Sad idi. Nemoj mi više oduzimati vrijeme.
Otvorila je vrata. Preneraženo sam je gledao. Odmahnula je rukom.
- 24 sata imaš za odluku. Samo 24 sata! - naglasi ponovno i zalupi vratima.
Izašao sam potpuno izbezumljen. Dat ću otkaz razmišljao sam, 24 sata, ni sekunde neću više ostati u toj jebenoj firmi. Neću i gotovo. Svršena stvar. Sutra ujutro ću doći i isprazniti ladice, uzeti svoje stari. Potrpati ih u kutiju, kazati svima zbogom zauvijek.

Na putu do kuće obišao sam gotovo sve kafiće. Alkohol me dobrano ošamutio a noge počele izdavati. Svima sam pričao kako sutra dajem otkaz. Međutim, ujutro, dok sam se budio, Vesnina priča mi se počela vraćati kroz maglu i mamurluk. Osjetio sam pritajeno uzbuđenje, tihu želju i nisam znao što učiniti. Sjetio sam se Vesne kako štipa moju bradavicu i šapće mi u uho "bit ćeš rob, moj rob".

Ne mogu objasniti što se tada desilo. Bio sam vođen nekom tajnovitom silom, kao noćni leptir privučen jakim svjetlom. Dotjerao sam se i, kada sam sasvim došao k sebi, već sam kucao na vrata Vesninog ureda. Zatvorivši ih, kao da sam ostavio vanjski svijet za sobom. Ušao u neku drugu dimenziju. Soba je bila ispunjena duhanskim dimom, a Vesna je stajala okrenuta leđima i promatrala živost dolje, na ulici. Bila je u crvenom odijelu, koje je isticalo njenu crnu, dugu kosu, njen vitki stas. U ruci joj cigareta. Povukla je dim zamišljeno, očima i riječima pitajući me:
- Dakle, što si odlučio?

Nisam se mogao dobro izraziti, počeo sam zamuckivati. Ugasila je cigaretu i brzim korakom prošla iza mene. Zaključala je tapecirana vrata.
- Sjedi - dobaci usput.
Spustio sam se na crnu, obloženu stolicu. Prišla mi je s leđa.
- Gdje smo ono stali jučer - tiho upita i počne otkopčavati dugmad moje košulje.
Sigurnim rukama lutala je mojim drhatavim grudima, poigravala se vrhovima mojih osjetljivih bradavica. Njeni vreli dlanovi odašiljali su mojim tijelom valove ugodne topline. Iznenada stane.
- Skini se - naredi.
Zbunjeno sam je gledao. Neodlučan.
- Skini se odmah - viknula je nestrpljivo.

Iskušavala me. Trenutak sam razmišljao, ali izbočina na mojim hlačama jasno je govorila da sam uzbuđen, da me situacija pali. Poslušat ću instinkt, odlučih. Ustao sam i priredio zavodljiv muški striptiz, komad po komad odbacivao sam dijelove odjeće: nedostajala je jedino glazba da to učinim u ritmu. Ostao sam samo u crnoj tangi.

- Ooo, nastavi - reče, i pokaže na majušne gaćice.
Skinuo sam ih polako i bacio. Pale su pred njene noge. Moj ponos je izišao na vidjelo, uzdignut i snažno napet. Mrvicu nagnut na lijevo. Imao sam utisak da joj se sviđa ponuđeno. Prišla mi je sjajnih očiju i uzbuđenim glasom naredila:
- Spusti se na koljena i skini mi hlače.

Kleknuo sam bespogovorno i rukama prošao njenim čvrstim butinama. Prvo sam izuo par crvenih, elegantnih sandala i nježno masirao njenu malu nogu što se skrivala u crnim, mrežastim čarapama. Zatim sam digao ruke i otkopčao pojas njenih hlača. Pale su na pod. Graciozno je iskoračila iz njih. Buljio sam u crne čipkaste gaćice. Stajale su na putu između mene i središta njene ženstvenosti. Primijetila je gdje gledam.
- Želiš li je? - upita podsmješljivo.
Nisam odgovorio, bilo je i više no očigledno.
- Dođi - pozove me mazno i spusti svoje prekrasno tijelo u crnu kožnu fotelju.
Dopuzao sam na koljenima za njom. Skinula je gaćice i prošla njima preko mog lica.
- Divno mirišu zar ne? - upita.
Udahnuo sam omamljujući miris njene ženstvenosti.
- Liži me sad - potakne me.
Nestrpljivo sam zaronio glavu među njene raširene butine. Promeškoljila se, uz uzdah zadovoljstva i udobnije namjestila. Jednu nogu je digla na stol, a drugu nemarno prebacila preko mojih leđa. Imala je njegovani, crni muf. Uska, crna traka dlačica protezala se Venerinim brežuljkom do samog rosnog otvora, a završavala je oko crvenih, natečenih usmina. Udario sam dugački liz. Od malog tvrdog klitorisa, preko jebozovnih usmina, koje sam nježno širio, do malog, smeđeg otvora njene guze. S vremenom sam svoj jezik sasvim usmjerio na njen otečeni klitoris, a prstima ruke nježno uranjao u vlažne dubine. Tijelom su joj povremeno prolazili drhtaji. Izraz njenog lica odavao je potpunu predanost zadovoljstvu. Ipak, odgurnula me. Nesigurno se digla.

- Vezat ću te. Stavi ruke iz leđa.
Zatražila je otresito. Digla je moju Versace kravatu s poda i čvrsto mi njome zavezala ruke. Stala je tada iznad mene, blago raširenih nogu. Promatrala me znatiželjno.
- Baš si zgodan. Pravi muškarac - konstatirala je, uz ironični osmijeh, i rukom pokupila svoje sokove s mog lica. - Poliži - naredi.
Oblizao sam njenu ruku. Temeljito.
- Bravo mali. Za nagradu pokazat ću ti sise - reče i otkopča crvni sako.

Odbaci ga preko moje glave. Ostala je samo u crnom čipkastom grudnjaku i crnim mrežastim čarapama. Željno sam čekao da nastavi. Nasmiješila se vragolasto i jednim naglim pokretom otkačila grudnjak. Time je oslobodila par božanskih polulopti. Pogled na njih ošamutio me potpuno, muškost mi je pulsirala u ritmu njihovog blagog njihanja. Nagnula se i nježno ih protresla tik do mojeg lica. Poludio sam, grudi su mi se nadimale od čežnje, želio sam ih dodirnuti, ljubiti. Primijetila je moju ustreptalost.
- Mir zloćko, mir - ukori me.

Jedan trenutak me zamišljeno gledala s visine, a zatim se naglo i zaneseno spusti na moje uzdignuto ljubavno koplje. Lako je kliznuo u njenu toplu unutrašnjost. Počela se žestoko nabadati, nošena divljim porivom strasti. Nestajao sam u njenim vlažnim dubinama. Veličanstvene polulopte plesale su razuzdani ljubavni ples ispred mog zajapurenog lica. Leđa sam prislonio na hladni zid, da bih mogao izdržati njene učestale, brze napade. Njen žustri riram donosio mi je beskrajnu ugodu. Vrelinu njene utrobe više nisam mogao izdržati, izgarao sam u blještavom plamenu strasti.
- Svršit ću - zavapio sam.

Pridigla se i rukom čvrsto zgrabila moju muškost. Stala se pomalo grubo igrati njome, žustro drkati, navlačiti prenadraženu kožicu. Sperma je šiknula visoko u zrak, poput pobješnjelog gejzira ili podivljalog vodoskoka. Kurac mi se razuzdano trzao, nekontrolirano pulsirao. Rasipao sam bijelu tekućinu po njenoj ruci i mojim uzdrhtalim, dlakavim grudima. Valovi zadovoljstva divljali su mojim ustreptalim tijelom.
- Zloćko jedan, sav si se umazao - ukori me blago.
Otvorio sam oči i zagledao se u nju.
- Bože kako si lijepa - izašlo je iz mene iskreno priznjanje.
- Znam - odgovorila je samodopadno. - A sada legni na leđa - uputila me nestrpljivo.
Kliznuo sam sa zida, legao kako mi je rečeno. Zavezane ruke su me žuljale. Opkoračila me i svoj crni orošeni muf prinijela mom licu, mojim žednim ustima.

- Isplazi jezik - naredila je, i spustila ruke na moju glavu, privukla ih kroz moju kosu i stala kružiti čvrstim bokovima onako kako joj najviše odgovara, po mom čelu.
Moj jezik bio joj je na usluzi. Lice su mi umivali sokovi njene ženstvenosti, uživao sam u omamljujućem nektaru njene utrobe. Kretnje su joj postajale sve brže, energičnije. Njena napaljena, a još nezadovoljena ženstvenost plesala je razuzdani ples na mom hrapavom jeziku. Sve dok nije isprekidano zajecala.
- Ivane moj si... moj... zauvijek...
Eksplozija ugode prožela ju je naglo. Bez upozorenja opasno je zaljuljala, nekontrolirano zatresla. Da nije ruke učvrstila u moju kosu pala bi. Neobuzdano je treperila na mom jeziku. Borio sam se za dah, zarobljen snagom njenih butina, prikovan za pod silinom njenog orgazma. Naposljetku, kada joj se tijelo postepeno smirilo, sjela je na parket uz mene ozarena i sretna. Okupana znojem.

- Sutra ujutro u isto doba dođi u moj ured. Budi spreman na dozu boli. Tvoja dresura se nastavlja - kazala je, zadovoljno nadmoćno se osmjehujući.
Potom me odvezala. Trljao sam ukočene ruke. Obukli smo se u tišini. Značajno mi je namignula dok sam izlazio.
I tako je započela moja dresura, moje iskupljenje. Svakog jutra u isto vrijeme dolazio sam k Vesni u njezin ured. Tu smo se prepuštali maštovitim razuzdanim igrama potčinjavanja. Svako jutro bilo je drugačije, neponovljivo. A igre ipak nisu bile pregrube. Tek toliko da se zna tko je šef i koga se mora slušati. Bespogovorno, naravno. I vjerujte bolju šeficu od Vesne ili ako baš hoćete gospodaricu, čovjek ne može ni zamisliti. Ni u firmi, ni van nje. Obožavam je. I obožavam sebe u ulozi njezina poslušnog roba.ako baš hoćete gospodaricu, čovjek ne može ni zamisliti. Ni u firmi, ni van nje. Obožavam je. I obožavam sebe u ulozi njezina poslušnog roba.
« Poslednja izmena: 04. Okt 2008, 00:20:31 od NenadS »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:15:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.