Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:35:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotska unija [ErU]  (Pročitano 24501 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
she is pure perfection  Smile

Duga noga(ubice me Osma Smile ), tanak struk, dobre sise pardon grudi Smile , i skoro idealno lice  Smile Smile Smile


ali ipak cu je prepustiti tebi u zamenu za glas nasoj uniji Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ma srce si Smile

Vote for CHANGE, Vote for ErU!

Woohooo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ako mi jos jednom kazes "srce si" prestacu da se druzim sa tobom Smile Smile Smile


Odoh da spavam sada Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
  Momci iz unije,mnogo vam je prljava ova kampanja bre 
« Poslednja izmena: 15. Dec 2008, 01:41:07 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Nijedan. Zena otvara pivo pravom muskarcu.  Smile

Apsolutno sam odusevljen brzinom tvog odgovora!  Smile
 Smile
Bravo brate moj, znao sam da imas to u sebi, a i secam se kad je profesor Sasha izgovarao onu famoznu recenicu Kad bi tukli zene i decu. drzava bi nam bila bolja! gledao je tebe pravo u oci jer je primetio tvoj potencijal, on je to prvi zapazio, zato je i profesor... 

Nadam se cesh prihvatiti clanstvo u nasoj sigurnoj kuci... kuci u kojoj nijedan muskarac vise nece strepeti od tolerancije i nedostatka diskriminacije. U ovoj kuci se toliko diskriminisemo da postoji posebna satnica koricsenja WC-a bazirana i na rasnoj, nacionalnoj i verskoj osnovi a najgore je ako nemate veru kao ja pa morate da pisate u dvoristu ko ker... i sve to dok se zajedno ne pobunimo protiv bogatog belog coveka koji neometano zapisava kad god mu se digne a uopste ne mora da dize dasku dok ima nas budala da ribamo umesto zena. Pobunimo se zajedno, ne protiv belog bogatog coveka, on ce uvek biti tu, vratimo zene na pravi put ili nas ceka cetka za WC  

Um caruje! Dok snaga ne popizdi - tako barem kaze stara poslovica, koju sam upravo izmislio...  Smile

Elem, da te ne opterecujem od samog starta s nekom nasom ideologijom... nazalost sve pare smo dali Ghost-u, dok nam Dincha ne posalje onu hiljadarku (glasali smo Tita nam!  Smile) od akcija, potpuni smo shvorc...  na srecu iskopali smo nesto iz podruma, nadam se da mozemo kompenzovati nedostatak kesha sa eurokremom:


ili bi se vise zadovoljio sa zalutalim izvidjachicama pitaj Boga otkud one u nasem podrumu, mada sve mi lici na Orfovu zurku 99' kad su zavrsili u Kosutnjaku Smile





Dzuksi!  Smile Brate, druze, prijatelju komunisto... znao sam da me necesh izneveriti. Ti si toliko propatio od modernih zena da je cudo kako to da si zaobisao drogu i nisi ublazio svoju golgotu. Dosad bi vec trebalo da budes u stadijumu kad i posle nekoliko dana od uzimanja droge ne razaznajesh objekte... al' zato boja imash na pretek. Cudo jedno...  Smile sve u svemu, ponosan sam na tebe.  Smile
Imas jedinstvenu priliku kao i nash blagoslov da im naplatish duplo sve svoje patnje koje si proziveo. Sa PDV-om!
Danashnje devojke prosto nisu kao sto su nekad bile, s obzirom da je ovo mesto zadnje uporiste патријархата morao sam ćirilicom ovu svetu reč i da je maltene na izdisaju gde god se okrenes oko sebe, pomozi nam da ubrizgamo inekciju infuzije i zavrsimo sa reanimacijom.
Elem, zene... isteraj im zlo... uteraj im dobro!  Smile

Sto se tice darova moraces da se dogovorish sa novim ukucaninom Miltonom oko kremića ili izvidjachica, nemosh jare i pare.
Takodje ti dajem ovu... PIMP chashicu! 



Smile Smile Smile

Jeste da nikad nismo ukapirali cemu ona sluzi?  Smile Suvise lepa za pit, suvise laka za vrata podbochit, suvise mala za olakshati u javnosti. Hmm  Smile Al' verujem da ce jebeno dobro da ti stoji na retrovizoru u kolima!  Smile samo skidaj na duzim relacijama, dokazano izaziva sudare i izaziva murkanski radar cak i kilometrima ranije.

Srecno!  Smile

  Momci iz unije,mnogo vam je prljava ova kampanja bre 

Kakva kampanja?  Smile Mi se ovde borimo za stare i prave porodicne vrednosti, ovo je vece od bilo kakve glupe kampanje. Nas rad i pozrtvovanost ce ziveti vekovima posle nas.  Smile Takodje se ludo zabavljamo! Smiley

Idemo dalje...

Kakvu si gresku napravio kad zena dodje iz kuhinje u dnevnu sobu i pocne da te smara?
« Poslednja izmena: 15. Dec 2008, 03:02:37 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 6300
Odakle ti samo inspiracija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
U meni zive genije i budala. Jedan ima municiju drugi ima pistolj, bore se vec duze vreme... al' bojim se da budala pobedjuje...  Smile Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 15. Dec 2008, 03:09:30 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62


evo ovako  Smile ovo nije ime (nikolina) nego prisvojni glagol ili sta vec jebem li ga Smile

Јес' да ми нагласак иде на живце, али ако ћути све је ОК Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
secam se kad je profesor Sasha izgovarao onu famoznu recenicu Kad bi tukli zene i decu. drzava bi nam bila bolja!
Smile Smile Smile
Citat
Nadam se cesh prihvatiti clanstvo u nasoj sigurnoj kuci... kuci u kojoj nijedan muskarac vise nece strepeti od tolerancije i nedostatka diskriminacije.
Uvek. Ne mogu vise da trpim to sistematsko diskriminisanje od strane feministkinja. Zahvaljujuci vama, mi, napaceni muskarci, ponos ljudskog roda, mozemo da okrenemo novi list u zivotu. Nema vise onog maltretiranja tipa : "Digni noge da usisam!" Sta bre one zamisljaju!? Vec vidim ovu akciju kao zamajac za pokretanje nove svetske revolucije sa sloganom : "Muskarci se saginjati nece!"  Smile  Ja sam spreman da zrtvujem sve sto sam sto imam za ostvarenje ovog svetog cilja koju bi trebalo da bude ono cemu tezi svaki muskarac. Znao sam da cemo dr. Sashu praviti od blata.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
Reklamirao sam vas na izborima i voleo bih da udjem,moze li? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:35:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.