Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:09:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotska prica Tajna frendice i mene  (Pročitano 2360 puta)
01. Mar 2015, 17:05:19
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 40.0.2214.109
zovem se marina i htjela bih s vama podijeliti jednu svoju tajnu. Prvo da opisem sebe imam 20 godina,tamne kose i smedjih ociju. . velikih grudi i male guze.
Dogodilo se to ovako. . prije par mjeseci nazvala me moja frendica i pitala me dali sam za to da izadjemo van za vikend. . posto sam bila u vezi sa jednim deckom morala sam se prvo s njim dogovoriti pa sam joj rekla da moze ali da moram razgovarati sa deckom. Razgovarala sam s njim i dogovorila izlazak. . dosao je vikend,posto nisam dugo izasla bas sam dobila zelju za tim da se sredim najbolje sto mogu. Obukla sam kratku haljinicu i sredila frizuru. . kada smo dosle u disco bilo je tamo puno poznatih ljudi. . pocele smo se zabavljati i popile koju. . sto sam vise popila to sam sve vise bila raspolozenija posto nisam dugo bila vani. . prisli su nam frendovi i pitali mogu li s nama malo biti. . mi smo pristali
. plesali smo i pili neko vrijeme.  U jednom trenu frendica dodje do mene i pita me hocemo li s njima do njihovog stana. nisam bila bas za to posto imam decka i nebi bilo bas prikladno i to sam joj rekla. . ona mi je odgovorila da sam totalno postala ustogljena i da se neznam zabaviti.  Nagovarala me i pristala sam. .  Dosli smo kod njih u stan i oni su donjeli cugu. . sjeli smo na krevet i pili i pricali o svemu. .  Bila sam vec poprilicno pijana. . frendica mi je rekla da idemo do wca.  kad smo bile u wcu pitala me dali sam za malo akcije. .  Pitala sam ju kako to misli. pitala me sta ne vidim kako me gleda taj decko od kad smo dosle van i stalno mi se nabacuje. . reklasam da nije istina i da si je umislila. .  Ona mi je predlozila da provjerimo to. .  Pristala sam. .  Dosle smo opet u sobu i dalje pricali. .  Ona se pocela ljubiti sa deckom i pitala sta mi cemo im drzati svijecu ili cemo se opustiti. .  I u tom trenu on mi je zavalio jezik u usta. .  Ljubili smo se i sve mi je vise pasalo. .  Osjetila sam da se vlazim i bojala se sta ce se dogoditi ako prevarim decka. .  Za to vrijeme frendica je vec imala njegov prst u svojoj picki. . i rekla mi. .  Sta se bojis,opusti se nece saznati. . .  I poslusala sam ju. .  gurnuo mi je ruku u gacice i nabio prst u moju vlaznu picku. . . pasalo mi je jakoo. . sto je vise gurao to sam vise htjela nesto deblje. . i mislila na njegov kurac. . .  ustao je i skinuo se. .  I onda sok. . ispao mu je kurac iz gaca. .  Kako je bio samo velik. . (puno veci od onog kakvog ima moj decko). .  Pogledala sam frendicu. .  Ona se vec nabijala na kurac. . i stenjala ko krava. . . to me napalilo. .  Sjela sam na njega i nabila se na taj debeli kurac. .  Jebao me jako,kao i frend moju frendicu. .  stenjale smo kao nikad. . .  Bacili su nas na krevet i rasirili nam noge. .  Odjednom su bili izmedju nasih nogu i lizali nam picke. .  Mi smo stenjale sve jace i jace. . .  Naguzile smo se i molile ih da nam ga zabiju. . to su i napravili. . .  Zabili su nam kurceve u picke i razvaljivali nas. . svrsili su nam po sisam. . .  Lezale smo izbezumljene i znojne. . Vec je svanulo,obukle smo se i pozvale taxi da nas odveze kuci. . u autu smo se dogovorile da nikome ni rijec o tome sto smo radile nocas. dosla sam doma i legla u krevet. .  Razmisljala sam o tome sto se dogodilo i o svom decku. .  Pekla me savijest ali opet. .  Pasalo mi je sve sto mi se dogodilo. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:09:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.