Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erich Von Daniken - knjige + dokumentarci  (Pročitano 65016 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia N95, HTC TyTN 2
i eto Maje letele u svemir a nekako nikako da rese problem navodnjavanja, hahahaha Smile
Kao da si rekao mi danas letimo u svemir a nemamo lek za kijavicu. I mi danas, letimo u svemir a pola populacije nema sisteme za navodnjavanje ...

Sve se uhvatite za nesto sta vama odgovara. Sto ne rece kako sa tom populacijom, bez poznavanja tocka, sagradise onoliki broj piramida ?
Sto ne rece ... ma ne vredi da navodim. Nikada to necete reci. Ne odgovara vam.  Smile
Kako je Edward Leedskalnin, sam , bez mašina, napravio građevinu od 1100t kamena?
IP sačuvana
social share
mmmmm... Marija Kilibarda Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
ljudi ipak polete lako,i visoko,mocno visoko,vrtoglavo visoko,neznanje i nepoznanice su svakako mocna krila za svakog coveka da moze leteti zastrasujuce visoko,i samo jedno pitanje,da li razmisljamo,da li gledamo bar kad-kad i dole,kako ce mo sleteti ,jer jos nemamo krila,osim misli,maste,traganja....
          cinjenica je da je sve zavijeno u jednu kapsulu koja sadrzi odgovore,ali pre odgovora mi ljudi postavljamo mnogo pitanja. ponekad smo bebe koje hocu da trce,mesto da puze,da vicu mesto da gestikulisu,itd. bebama su date majke i njihove grudi i po inerciji beba prvo prepozna svoj odnos prema majci,ocu.covek pak pokusava da zaobidje nesto sto mu je upisano kkao matica.
     tako i ta kapsula kao da ne trpi pitanja,vec strpljenje i odgovori ce doci.no covek je kao gigant mudrosti koji pojede celo drvo ne docekavsi da ono donese rod.pojede mu i koren i stablo i grane i list.prozdrljivac posebne vrste,iz kojega rice mudrost i patnja zbog nemoci da sve zna odmah.to je covek.
       covek je jos nesto. covek je najpre imao svoje ime.onda je uz ime dobio i prezime-prevara. onda je poceo da se sluzi svojim prezimenom kao majstor svojim zanatom,varajuc cesto sebe i druge. zato smo danas sve vise u zamrsenom klupku.jedno tako je i deniken. sto vise kopamo da nadjemo pocetak klupka ne shvatamo da ga vise kidamo,jer pocetak kluopka je logicno s poljne strane.
          ko ne poznaje sebe,kako ce poznavati ono pre sebe?
         vazduh je pun eona! oprez! komflikt doseze vrhunac. istorija donekle biva ucitelj,to mora iznedriti jednu novu kataklizmu.
      zasto drzec se ovcarskog stapa ne pustam Bozju misao od sebe od kad sam je nasao.?zato sto je Bozja misao cista i jednostavna. jednostavnost je najveca tajna i to svakako zbunjuje sve zivo na zemlji. deniken je iskren ali je dobar primer te istine. jednostavnost je najveca kontraverza,neka to ne bude nepoznanica prijatelji moji dragi. to je doista najveca postojeca kontraverza u celom svemiru.
     ostanemo li unutar u sebi vise ce mo znati o onome napolju nego kroz sve pomenute tajne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Sony xperia
Nakon serijala red je da vidimo oponiranja. Kontra stavove i argumente. Iskreno, bacih na momenat oko i opet bih na to sta sam video imao kontra argumenat. Ali ... da ostavim sebe, ostavljajuci vama da procenite i prosudte.

Koristim priliku da zahvalim nofx0023 na linku.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
LG G2
Nema na cemu, tek sam poceo da gledam.
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
sere mi se od ovog debunkovanja.
objasnjenje gradnje piramida, statua sa Uskrsnjih ostrva a pogotovo Nacka linija je krajnje debilno.
Samo mi je jos vise ojacao moja vec postojeca uverenja.. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Sezona 5


History Channel - Ancient Aliens ( 00-02 )
"Secrets of the Pyramids"




History Channel - Ancient Aliens ( 00-02 )
"Aliens and Cover-Ups"

« Poslednja izmena: 11. Jan 2013, 20:02:12 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
LG g5
Hvala Lajt na uploadu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
« Poslednja izmena: 04. Feb 2013, 16:49:34 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.