Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:03:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ERICA ili ERIC  (Pročitano 27941 puta)
20. Dec 2003, 01:15:41
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Ja stvarno nemam nameru nikome da se dokazujem.,..
Ako zelite verovati da sam musko, verujte...
SF i Zrenjaninac imaju moj ICQ broj gde su svi moji podaci...
Sf-u sma poslala link sa drugog foruma gde sam vec duze vreme i gde je normalnpo otvoreno pricati o sex-u...
Nekima sma poslala svoju sliku...
Sergio mi frajer poslo broj moba pa ga isljucio...
(Ja molim samo da stvari ostanu takve kakve su, kome sma ja dala i sta sam dala to je moje i treba moja dozvola za sve daljnje)


Da li su moja razmisljanja previse agresivna za vas i vas (iako sma ja mislila da je nas) forum...

Ako mislite da mi nije mesto ovde, ja cu otici...ali glupo je prozivati nekoga bez dokaza
Ja sma samo htela da se druzim...
--
Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana.- main-admin
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Erica ja mislim da nemas razloga da odlazis odavde,forum je otvoren za sve ljude dobre volje koji imaju iste namere,druzenje Smiley Licno mi uopste ne smetaju tvoji postovi ni tvoja otvorenost,onima kojima smeta preporucujem da preskoce tvoje postove Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Slazem se! U potpunosti! Samo ti idi napred! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Ma samo opusteno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja uopste ne sumnjam da si zensko, mislim da to jesi.
Sumnjam da si neka bomba, ali to uopste i nije bitno preterano, a i ukusi su razliciti.
Sto se tvojih stavova tice, nemam nista preterano protiv njih, svako moze da prica manje vise sta hoce, ako pritom ne vredja nekog drugog.
Problem koji manje vise znaju je cinjenica da 95% ljudi pricaju jedno a u prirodi su drugo, zato svi misle da si musko jer im je ne pojmljivo da zensko tako prica o svemu. Meni nije... zasto? zato sto mene prvog savrseno boli k sta neko misli o onome sto ja pisem jer ja to sto napisem uvek mogu i uvek cu reci u lice. Ume mnogo da kosta, ali jos uvek nije kostalo dovoljno da promenim misljenje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
De ces bre??!!?? Pa kad ovake budaletine kao ja opstaju ovde sta tebi fali. Samo bljujem i trujem a najgore u svemu tome sto je to sve sto sam rekao sto posto moj stav ili iskustvo. Nije ti obavezno da se otvoris. To je mnogima tesko i ne mogu. Laz je bogatija od istine i mnogi zive u tom svetu. Ali ovo je veruj mi mesto gde mozes ladno da budes kao medju svojima. Ovaj forum uglavnom okuplja divne dobronamerne osobe koje unistavaju teske okove otudjenosti i bezosecajnosti koji su umotali nasu zemlju. Samo opusteno, pa ti bar ne treba da brines, mlada si osoba zivot je ispred tebe. Pa kad ja mogu da uletim sa svojih nepunih cetrdeset u sutku medju pankere mozes i ti da malo zivnes Smiley  
... i nastavi da jedes sladoled...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Za broj telefona, pa procitaj PP... Sve je objasnjeno...
Sto se tice tvoje otvorenosti, ne vredjas nikoga, a sta misle o tebi, pa to je njihov problem... Samo iznosis svoje stavove, a ako to nekome smeta - neka ne cita. Ovde sam relativno nov, ali sam provalio da je vazno da se mi svi druzimo, medjusobno postujemo i lepo zezamo. Samo opusteno!
P.S. A da si musko, ne bi me ni pokusala zvati na fon, tako da sve te spekulacije padaju u vodu...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A da si musko, ne bi me ni pokusala zvati na fon, tako da sve te spekulacije padaju u vodu...

Ako to mislis izadji na neku zurku u Mondo pa ces videti da su fegeti preuzeli inicijativu Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Citat: SerbianFighter
Ako to mislis izadji na neku zurku u Mondo pa ces videti da su fegeti preuzeli inicijativu Wink

Covece, gde ti zalazis... Tamo mi je radio ortak cim su se otvorili, pa sam upoznat sa situacijom. Buduci da je bio izbacvac, nisam imao problema taj put, ali kada sam video ko dolazi... Ma draga mi je moja nevinost (otpozadi) Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Ja nisma nikad ni rekla da sam bomba...ja sam samo slatka devojcica, a po potrebi i izazovna devojka.
A kakava sam u stavrnosti...upravo onakva kakvom sebe i predstavljam...mrzim da lazem i ne umim da glumim( sem ponekad da ne bih uvredila nekoga)
--
Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana.- main-admin
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:03:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.