Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: eRepublik - dobili smo Srbiju  (Pročitano 1162 puta)
16. Feb 2009, 01:37:00
Pocetnik


...:Umri mlad da budes lep les:...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung SGH E-250
Prvo da kažem da sam hteo PM-ovati moderatore, da ne brišu temu zbog određenih razloga ali ne znam kako Smile Voleo bih kad mi moderatori mogli da me kontaktuju da im objasnim zašto da ne brišu ovu temu. Znam da ovakva slična već postoji, ali ova tema je nova sa potpunim objašnjenjima i sa Srbijom u igri, izvinjavam se zbog dosta linkova, ali ni jedan link nije reklamiranje u moju korist!


Poštovani korisnici Burek foruma!

Ovim putem vas molim da se registrujete na eRepublik - masovnu online, društvenu i stratešku web browser igru, verziju stvarnog sveta koji vam omogućava da sledite vaše političke, ekonomske ili vojne težnje i promenite istoriju!

Ovo nije još jedno obično reklamiranje neke online igre!

Razlog zašto sam otvorio ovu temu na forumu je zato što danas dobijamo svoju zemlju u igri - SRBIJU!

Pre četiri meseca, nas nekoliko Srba uključujući mene i nekoliko ljudi iz Niša, smo pokrenuli masovnije okupljanje Srba u Austriji u igri. Nakon 2 meseca smo imali većinu ljudi u austrijskom parlamentu a nakon još mesec dana ja sam postao predsednik Austrije u igri. Danas, posle 4 meseca borbe, konačno dobijamo Srbiju sa 7 regija u njoj i već nas ima oko 300 igrača u Srbiji!

Hrvati su svoju zemlju dobili 9. decembra prošle godine i sada imaju oko 3000 igrača zahvaljujući dobrom reklamiranju, i  važe za jednu od najvećih sila u eRepubliku. Srbija je tako okružena velikim silama u eRepubliku koje su u jednoj alijansi koja se zove Atlantis (Rumunija je druga najjača zemlja u igri posle SAD-a).

Mi smo već otvorili kompanije u Srbiji, formirali ministarstva i samo čekamo igrače da se registruju da bi sve moglo normalno funkcionisati. Vremena je sve manje, uskoro će biti izbori za parlament u Srbiji (25. februara). Ako do tad ne skupimo bar 1000 igrača, postoji pretnja od drugih država u eRepubliku da nas nasele, osvoje vlast, opljačkaju državnu kasu i totalno upropaste zemlju za koju smo se dugo borili! Mi im to nećemo dopustiti!

Još jedna stvar koju moram napomeniti je da nam administratori u igri nisu dali Kosovo i Metohiju kao regiju! Nakon što dobijemo veći broj igrača onda ćemo pokrenuti peticiju za vraćanje najsvetije pokrajine Srbiji, bar u igri!

Pre samog igranja, molim vas da se registrujete na naš sajt. Posle registrovanja na sajt automatski ste registrovani i na naš forum. Prvo što ćete uraditi nakon registracije na igru trebalo bi biti da pročitate naš tutorijal za početnike na našoj stranici. Redovno posećujte našu stranicu i forum kako bi bili obavešteni o svemu, a možete doći i na naš IRC chat na sajtu kako bi se družili i dogovarali u vezi igre.

Prilikom registracije izaberite za zemlju Serbia, a za regiju bi bilo poželjno da izaberete Raška, iako nije obavezno. Dodajte mene za prijatelja (pronadjite me preko browse friends u gornjem desnom uglu nakon registracije - ukucajte Azoo Lazzo)

Evo svih potrebnih linkova:

- IGRA
- NAŠ SAJT
- TUTORIJAL ZA POČETNIKE (OBAVEZNO PROCITAJTE SVIH 10 KORAKA!!!)
- SRPSKI GLASNIK NOVINE U IGRI

Posle registrovanja u igru prvo što trebate uraditi je da pročitate naš tutorijal za početnike i pogledate priloženi video. Potom dodajte za prijatelja u igri Ministarstvo Obrazovanja Srba, kome možete uvek poslati pitanje ako vam nešto nije jasno u vezi igre. Nakon toga stavite subscribe na najveće srpske novine u igri - SRPSKI GLASNIK, i obavezno pažljivo pratite sve članke tih novina kako bi bili obavešteni o svim dešavanjima u Srbiji!

Posle registracije i verifikacije na vašem e-mailu, pojaviće vam se stablo levela. Tu je objašnjeno koji sve leveli postoje u igri i kakve imate opcije sa njima. Morate pritisnuti na dugme u donjem desnom uglu i tek vam se onda otvaraju čudesna vrata eRepublika Smiley

Obavezno pročitajte članke u sledećim novinama nakon registracije. Radi se o MUP-u eSrbije i o Ministarstvu Ekonomije eSrbije. Morate se prijaviti u popisu stanovništva kao i pročitati članak u novinama Min. ekonomije o bojkotu kupovina stranih proizvoda! Bilo bi poželjno kada bi donirali 10-ak dinara Narodnoj Banci Srbije kako bi pomogli razvoj države pritiskom na dugme donate iz profila.

ČLANAK MINISTARSTVA EKONOMIJE
ČLANAK MUP-a
NARODNA BANKA SRBIJE

Hvala vam na čitanju ovako iscrpnog teksta, a posebno vam hvala ako ste se registrovali na igru i želite pomoći da napravimo od Srbije najveću silu u eRepubliku.

Pogledajte šta su administratori igre poručili na dodavanje Srbije u eRepublik: LINK



Aleksandar Lazić a.k.a. Azoo Lazzo - član odbora za organizaciju Srbije u eRepubliku
« Poslednja izmena: 16. Feb 2009, 01:37:34 od Azzo_RS »
IP sačuvana
social share
[center][left][font=Verdana]Smile Umri mlad da budes lep les Smile

[b]Edit by crni scorpion
: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple iPhone
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.