Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Епохалне изјаве наших политичара  (Pročitano 4063 puta)
09. Feb 2009, 18:00:49
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
U želji da u javnim nastupima budu što zanimljiviji i originalniji ili da odbrane neki teško odbranjiv stav, javne ličnosti često kažu i krajnje nelogične i smešne stvari. Prošla godina je, čini se, bila naročito bogata ovakvim gafovima.

"Vaspitan sam tako da moje emocije izazivaju ljudi i interakcije sa njima. Prema novcu ne gajim osećanja." Bojan Krišto, direktor Aerodroma "Nikola Tesla", posle kritika zbog visoke plate koju je sebi dodelio "Politika", 25. novembra,

"SDA je za mene potpuno neinteresantna stranka, koja se nalazi u drugom delu BiH. Za mene je to odavno inostranstvo." Milorad Dodik, predsednik vlade RS "Kurir", 7. oktobra

"Niste me nikada čuli da kažem za Borisa Tadića da je ustaša. Ja sam samo govorio da to govori narod. Jeste, na našim mitinzima počne iz nekog kraja `Borise, ustašo`, i svi to viču. Ja nisam vikao."

Tomislav Nikolić, lider SNS RTS, 12. septembra

"Kletve su nešto što je od Isusa, od početka hrišćanstva. Isus je na nas, bacio prvi kletvu i rekao - Krv moja na vas. Je l’ tako?"

Gordana Pop-Lazić, funkcioner SRS-a TV B92, 10. septembra  Smile

"Imamo 250.000 muškaraca koji žive na selima, i ne mogu da nađu žene za udaju. Postoji mnogo zemalja u svetu koje imaju višak žena. Deo možemo da nađemo i u pravoslavnim zemljama kao što su Moldavija, Ukrajina, Rusija. Ali meni nije cilj da oslabimo biološki potencijal zemalja koje su nam prijateljske. Po mom mišljenju, jedino je rešenje da dovodimo žene sa Dalekog istoka." Željko Vasiljević, sekretar Ministarstva za rad i socijalnu politiku "Pres", 31. avgusta

"Vodim računa o 1,6 miliona penzionera, a to je dovoljan broj ugroženih ljudi. Sigurno mi nisu potrebna još dvojica na leđima." Jovan Krkobabić, potpredsednik vlade, na pitanje hoće li biti uhapšeni Mladić i Hadžić "Kurir", 11. avgusta

"Kada bih imao neku supermoć, učinio bih da Kosovo opet bude naše, mada je ono i sada deo Srbije." Zoran - Bata Mirković, bivši fudbaler

"Pitala me sestričina pre dva meseca, kada smo birali između Borisa Tadića i Nikolića, šta će biti ako odu ’Zara’ i ’Mango’." Mlađan Dinkić, lider G17 plus NIN, 10. aprila

"Glasate za čoveka koji će kao predsednik Srbije u Prištini reći ’ja sam Prištevac’, za čoveka koji će reći ’ja sam Albanac’, jer je to najmanje što mogu da uradim da bih pomogao svakome onom kome želim mir i sreću na Kosovu." Čedomir Jovanović, kao predsednički kandidat LDP-a Sajt LDP-a, 14. januara

"Mladost ne sme da bude veći hendikep od starosti." Ivica Dačić, ministar policije RTS, 7. oktobra

"Iz zadatka u zadatak, iz projekta u projekat, od obaveze do obaveze, prosto nemate vremena za starenje."

Jovan Krkobabić, lider PUPS-a "Blic", 23. novembra

"Volim da štedim, pošto ne želim kada ostarim da mi hleb i život zavise od političara koje sam upoznao."

Radovan Jelašić, guverner NBS "Pravda", 22. novembra

"Nikada u Vojvodini nije postojala grupa koja se zalagala za nezavisnu Vojvodinu. Samim tim borba protiv separatizma u Vojvodini je koještarija. To je kao kada biste se borili protiv krokodila u Savi."

Nenad Čanak, lider LSV "Pravda", 8. novembra

"Kad Radovanu kažem da su mi poslovi blokirani, on kaže: ’Strpi se, Bože zdravlja, pa kad izađem na slobodu doći ću da radimo zajedno sve će biti u redu’".

Luka Karadžić, brat Radovana Karadžića "Pravda, 9. novembra

"Mi smo relativno mlada partija, tako da još nismo stigli da osnujemo omladinsku organizaciju, što ne znači da je nećemo imati".

Miloš Vukojević, sekretar PUPS-a "Kurir", 10. novembar

"Želeo bih da imamo normalan parlament u kome se niko ne ponižava, psuje. Kao što se sada radi i kao što smo nekada radili kao SRS."

Tomislav Nikolić, lider SNS-a "Politika", 4. oktobra

"Uključila sam se u izbore za predsednika Srbije zato što samo sa te pozicije mogu zaustaviti biološko izumiranje naroda."

Milanka Karić
, kao kandidat PSS-a za predsednika "Pres", 29. decembra

"DS se više bavi zemaljskim, a DSS više nebeskim stvarima".

Dragan Đilas, kao kandidat za gradonačelnika B92, 10. marta

"Ujutru, nakon što se umiješ, treba nešto i da jedeš, pa da platiš struju, telefon, vodu, gas. Evo, ide prolećna setva. Hoće li seljak sipati patriotizam da bi zasejao njivu?"

Dragan Marković Palma, lider JS-a B92, 11. marta

"Ekonomija će biti u problemu ako ne bude prodaje iz razloga što naši ministri neće uzimati provizije, a kada naši ministri ne uzimaju provizije to će sigurno izazvati potrese."

Danijel Cvetićanin, ekonomista "Kurir", 9. marta

"Moju imovinu kontrolisali su svi od Tita pa naovamo, jer ona vekovima postoji".

Velimir Ilić, lider NS-a "Glas javnosti", 22. marta

"Kad govorim o pokretnoj imovini, smatram da su najvažniji moja žena, deca i ja".

Dragan Todorović, funkcioner SRS-a o svojoj imovinskoj karti "Kurir", 22. marta

"Pitaju me kako to da slavim hrišćanski praznik, a imam istetoviranog dalaj lamu. Pa, ja sam pravoslavni budista."

Saša Ćurčić, bivši fudbaler "Kurir", 26. aprila

"Za narod Srbije najbolje bi bilo kada izbori nikada ne bi prestajali, jer u vreme izborne kampanje rastu plate, penzije, dečji dodaci, grade se putevi i škole, čak i u mestima gde nema dece."

Ivica Dačić, lider SPS-a "Politika", 3. maja

"Vaskrs ću slaviti onako kako ga moja porodica slavi već hiljadama godina."

Srđan Milivojević, funkcioner DS-a "Glas javnosti", 26. aprila

"Ja sam antialkoholičar. Pa ko je mene ikad video u javnosti da pijem alkohol."

Velimir Ilić, lider NS-a "Politika", 11. maja

"Ne znate vi ništa! Šešelj nije veličao ubistvo Đinđića. Zvezdan Jovanović zaslužuje slavu Gavrila Principa zato što je patriota koji se borio za Srbiju. Razumete?!?"

Milorad Mirčić, funkcioner SRS-a "Pres", 23. maja

"Kad nekog nazovem političkom prostitutkom neko će reći da je ta izjava primitivna. Međutim, ja na taj način otkrivam suštinu stvari."

Draga Todorović, funkcioner SRS-a "Kurir", 25. maja

"Ne bih da se mešam u rad policije."

Ivica Dačić, kao ministar policije o hapšenju osobe koja mu je pretila smrću "Glas javnosti", 20. jula

"Broj nezaposlenih u Srbiji se smanjuje, a globalna ekonomska kriza neće imati ozbiljnih posledica po zemlju, jer je srpsko finansijsko tržište malo".

Vladimir Ilić, direktor Službe za zapošljavanje "Blic", 6. novembra

"Očekujem da će kriza biti sanirana pre nego što bi se ti negativni efekti odrazili na našu zemlju".

"U otežanim okolnostima za svetsku privredu postoje velike mogućnosti za Srbiju da privuče investitore kojima je sada teže da posluju u određenim zemljama i mi imamo šansu da ojačamo u ovim momentima."

Božidar Đelić, potpredsednik vlade, u oktobru o svetskoj ekonomskoj krizi "Blic", 3. oktobra, RTS, 11. oktobra

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
"Ja sam antialkoholičar. Pa ko je mene ikad video u javnosti da pijem alkohol."

Velimir Ilić, lider NS-a "Politika", 11. maja

Niko, nikad. Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
тачно те слике сам се сетио када сам прочитао ту његову изјаву  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
"I ja sam skočio u Ibar i bio sam dole u jakni, onako u odelu i svi su... Mogao je neko drugi da skoči... I nije to sad bilo da se neko davi da bi umro, jer ne bi isplivao. Ali to je bilo tako i simpatično. Čak šta više, imali smo i nekoliko teških povreda kad su ljudi skakali, ne znajući da su stene odmah ispod površine vode", objasnio je Ilić.
......
lić, koji je imao počasnu titulu kapetana veselog spusta niz Ibar, opisuje da je u manifestaciji učestvovalo oko 5.000 ljudi i da je usputno padanje u reku bilo potpuno normalna stvar, ali i da je epitet "veseli spust" bio potpuno adekvatan. "I vadili smo jedni druge. I toga je bilo. Dobro, bilo je malo alkohola i pića i svega i sad svi su u Sali. Znate kako, kad izađete, siđete dole, oni su skandirali 'Dajte ono... veštačko disanje i usta na usta', počnu da galame itd", objašnjava Ilić.
...
lić napominje i da motivi za skakanje u Ibar nisu bili samo spasilački: "Ne mogu sada da pričam ovde. Imaju i drugi razlozi zašto su skakali u reku, oni koji su pili mnogo piva i oni kažu 'Hajdemo u reku'..."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imali su ljudi teske povrede al su oni pijani ipak skakali pa smo se lepo smejali dok smo medjusobno davali jedni drugima usta na usta" esencija price  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Citat
Saša Ćurčić
Је л' ово онај "врх брате" идиот?

Веља је најјачи. Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2009, 20:17:02 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
sto se ne napravi tema :epohalna lupetanja americkih politicara kroz istoriju?
ee,tuuuuuu bi tek imalo sta da se prica...  Smile
pocev od izjave da "u americi nema korpucije,pa preko izjave da Englezi imaju istoriju od 200 godina,pa sve do filozofije da Irak ima oruzja za masovno unistenje i da je Bin Laden naredio 11.spetembar..."
« Poslednja izmena: 09. Feb 2009, 21:18:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Vaskrs ću slaviti onako kako ga moja porodica slavi već hiljadama godina."

Srđan Milivojević, funkcioner DS-a "Glas javnosti", 26. aprila

 Smile Smile Smile

ova "osoba" bi odnela ubedljivu pobedu na medjuplanetarnom izboru za najdebila svemira Smile



vide ih...ljubav cveta...klico je garant ljubomoran Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ех,када видим ову двојицу ,осетим да ће народ ускоро да стегне каиш...али око вратова појединаца! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
sto se ne napravi tema :epohalna lupetanja americkih politicara kroz istoriju?
ee,tuuuuuu bi tek imalo sta da se prica...  Smile
pocev od izjave da "u americi nema korpucije,pa preko izjave da Englezi imaju istoriju od 200 godina,pa sve do filozofije da Irak ima oruzja za masovno unistenje i da je Bin Laden naredio 11.spetembar..."
Три изјаве од наведених нису бисери, него лаж, са јасном сврхом. Ово о Енглезима је бриљантно, као и неке од изјава наших политичара. Зато, опусти се и смеј се мало и нашима.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ko da nam je malo ovih naših, pa trebamo još i američke da citiramo..

Citat
"Vodim računa o 1,6 miliona penzionera, a to je dovoljan broj ugroženih ljudi. Sigurno mi nisu potrebna još dvojica na leđima." Jovan Krkobabić, potpredsednik vlade, na pitanje hoće li biti uhapšeni Mladić i Hadžić "Kurir", 11. avgusta

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.