Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Епохалне изјаве наших политичара  (Pročitano 4064 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Aj kad su vec zelje, čestitke i pozdravi, ima li igdje ova Slobina  izjava zabilježena u video formatu: Volim i ja vas....

Mislim, kakvo je to stanje uma, pa da objavis ljubav desetinama hiljadama ljudi (stotinama prema RTS-u).  Smile

Al opet o pokojniku sve najbolje...
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
evo jedne inteligentne od nosioca vizije djindjica:neko jede kupus,neko meso....u proseku sarma Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
Volim i ja vas, je Sloba izrekao na kontramitingu, 96-e, kada su vikali Slobo mi tebe volimo.
Secam se da je bila zima, a da je negde oko ponoci, ili tako na autobuskoj 72 na Zelnom Vencu,prepun autobus, hladno ljudi cekaju predugo, nekih sat vremena i evo na kraju se pojavljuje sofer, ljudi nervozni dovikuju mu, prebacuju itd a sofer ce ladno: Volim i ja vas. Na sta je ceo autobus prasnuo u smeh. Smile

Ovo oko izjava, oni se muche do besvesti da nesto izjavljuju. Nespremni, nestrucni iako bi imali na stotine tema da otvore na svaku meru vlade, oni jednostavno kidisu na bezvezne stvari. Pa kako uspe.
recimo kada je Aligrudic hulahopka izvadio Chankov kalendar od 96-e, pa da stvori klimu odbrane srpstva od Vojvodjana, nije uspelo kao Slobi kada je to uradio.

Ili svinjar jednostavno je napravio gresku u koracima, antologijsku.Ovu sa Ljajicem.
Pa Sloba je imao vise Madjara (Kovacs, Fodor, Kertes, Margit Savovic) Hrvata (Perunicic Zlatan) a tek fake muslimana da ne govorim.
Kod Slobe je bilo najmanje Srba.

Da nije ove medijske hajke, ljudi bi jednostavno reagovali: Veljine gluposti.

A rezultat jedne izjave je shlog.Kako cemo u Novu Srbiju bez Velje? Ako, ako.
Treba ga u kolica, pa duvaljka, pa malo trza glavom, malo muca, pa Dubravka da ga gura, ona druga svraka da mu menja portiklu i stavlja slamcicu u usta, a Markkicevic da ga dize kad mu Dubravka menja pelene. Smile Smile Smile
Bojim se da nas Velja nece moci ni sopstvene ovce da kreshe. Smile

Pa bar da skupstina lici na nesto. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Feb 2009, 02:58:23 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Ili svinjar jednostavno je napravio gresku u koracima, antologijsku.Ovu sa Ljajicem.
Pa Sloba je imao vise Madjara (Kovacs, Fodor, Kertes, Margit Savovic) Hrvata (Perunicic Zlatan) a tek fake muslimana da ne govorim.
Kod Slobe je bilo najmanje Srba.

eto...uvek sam tvrdio da je milosevic bio nadasve tolerantan...izuzetni humanista i demokrata Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
Citat
Ili svinjar jednostavno je napravio gresku u koracima, antologijsku.Ovu sa Ljajicem.
Pa Sloba je imao vise Madjara (Kovacs, Fodor, Kertes, Margit Savovic) Hrvata (Perunicic Zlatan) a tek fake muslimana da ne govorim.
Kod Slobe je bilo najmanje Srba.

eto...uvek sam tvrdio da je milosevic bio nadasve tolerantan...izuzetni humanista i demokrata Smile Smile Smile
Milosevic je tacno znao sta hoce.
Pravi guzvu, kontrolisi guzvu i preko Kipra i srpske Moskve udari im tranziciju, ali takvu da puze.
Posto je rec o izjavama, jedna od cuvenih je i izjava premijera Shainovica u vreme najvece inflacije: Tako treba!
To je bilo u parlamentu.
Marketinska izjava je bila: Niko ne sme da bije narod.
Kad je dosao na vlast samo je dodao: osim mene. Smile Smile Smile
Jedna od izjava u parlamentu je bila, povodom vredjanja cuvenog Rake Radovica u parlamentu: Pazi kako govoris, ja sam bre institucija.
Pa su ga prozvali Raka institucija.
Po meni najsazetija je bila ona Palmina: Ne sipa se patriotizam u traktore.
Cak je i Palma Betoven znao da je patritiozam kvarljiva roba. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
"Glasate za čoveka koji će kao predsednik Srbije u Prištini reći ’ja sam Prištevac’, za čoveka koji će reći ’ja sam Albanac’, jer je to najmanje što mogu da uradim da bih pomogao svakome onom kome želim mir i sreću na Kosovu." Čedomir Jovanović, kao predsednički kandidat LDP-a Sajt LDP-a, 14. januara

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
"Glasate za čoveka koji će kao predsednik Srbije u Prištini reći ’ja sam Prištevac’, za čoveka koji će reći ’ja sam Albanac’, jer je to najmanje što mogu da uradim da bih pomogao svakome onom kome želim mir i sreću na Kosovu." Čedomir Jovanović, kao predsednički kandidat LDP-a Sajt LDP-a, 14. januara

 Smile
Zato je dobio 5%. I jedva usao u parlamentu.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Tattoo
Evo izjava Velje Ilića zbog koje bi bio politički mrtav,da smo normalna zemlja. Smile


         
« Poslednja izmena: 15. Feb 2009, 13:43:21 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
Ja necu vise gledati sednice, ako cu biti uskracen da gledam Velju.
Ja se iskreno nadam, da ce on i shlogiran, u kolicima, doci da se bori za demokratiju.
Ne mogu da se setim gde je ona izjava bila, kada je rekao: nece vise sa zutima, jer oni nisu vise demokrate, nego hoce sa radikalima, jer su oni postali demokrate, a on je uvek bio za demokratiju.
Ima onih kolica za 100 evricha, sa dzepovima za pelene i portikle, i flashice.
Tv moze da bude toliko pristojna, da ga ne snimaju kad mu Dubravka i Mrkichevich menjaju pelene.
A ako malo i muca, nikom nista, razumecemo mi njegove duboke misli koje ce nas voditi u Novu, demokratsku Srbiju. Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.