Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Enlgeski buldog VS Rotvajler VS Boxer  (Pročitano 7593 puta)
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson P1i
po meni vam je najbolji rot
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Joj, kad vidim kako kupuju kucice dobicu ospice.  Smile

NIko ne napisa ni jedan razlog zbog cega bi bas to kuce... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja jesam.

Sladak je  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 
NIko ne napisa ni jedan razlog zbog cega bi bas to kuce... Smiley

Nisi citao sve postove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Mislis kad si rekla da se Rot lako vaspitava ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson 
Za Buldoga i Boxera ne znam,nisam imao previše kontakata s njima pa ne mogu ništa da kažem,al za Rota kao vlasnik mogu(što je naravno sve stvar subjektivnog mišljenja-svaki ciga svoga rota hvali)!
Osnovna  pitanja koja bi pre svega trebao sebi da postaviš su: kakvog psa želiš?za šta ti pas treba?gde nameravaš da ga držiš i koliko vremena misliš da mu posvećuješ dnevno?(to ti je obaveza kao kad imaš malo dete)
Ako si mislio da ti roditelji vaspitavaju psa,brinu o njemu(hrane ga,šetaju,četkaju...) i da najviše vremena provodi s njima a ti samo povremeno kad ti je baš baš dosadno da ga malo prošetaš onda bih ti svakako preporučio buldoga ili boxera!
Što se tiče Rotova skroz su ok,sve to zavisi od vaspitanja,ako si neki ložač pa od malih nogu učiš psa da treba da kolje sve živo,svaki pas(ne samo Rot) će kad odraste biti samo za box ili lanac.Poprilično su pametni,laki za vaspitavanje i dresuru(naravno kao i svako na ovom svetu belom umeju da budu tvrdoglavi kao magarci ponekad-ali to se sve da rešiti tako što ćeš raditi bar 20 min sa svojim psom dnevno na vaspitanju i dresuri),jako su privrženi,dobri su čuvari,kod mužjaka ćeš,kao i kod svake druge rase imati problema sa dokazivanjem u odnosu na ostale mužjake- alfa mužjak sindrom, i sa jurenjem ženki u teranju-tu ti ja mislim kod ni jedne rase ne pomaže vaspitanje i dresura(poblesave skroz kad osete ženku u teranju Smile),bez obzira što mnogima deluju krvoločno umeju da budu jako velike maze i jako su druželjubivi(obožavaju malu decu,igru sa malim psima,igru sa ženkama)...
To je otprilike ono što mi pada prvo na pamet-verovatno ima još gomila toga da se kaže,al ne bi da dužim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 
Mislis kad si rekla da se Rot lako vaspitava ? Smiley

A ha. Moja curica je bila jako lepo vaspitana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ne sumnjam u taj deo. Samo u onaj o lakom vaspitavanju. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.