Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Engleska Premijer liga 2006/2007  (Pročitano 41055 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Roj Kin menadžer godine u Čempionšipu


Irski fudbalski stručnjak Roj Kin proglašen je za menadžera godine u engleskom Čempionšipu (druga liga), jer je prosečni tim Sanderlenda, nakon jedne sezone u nižem rangu, vratio u Premijer ligu.

Bivši kapiten Mančester junajteda je od preuzimanja "crnih mačaka" u avgustu prošle godine zabeležio 26 pobeda uz samo sedam poraza u ukupno 42 utakmice šampionata.

Klub sa "Stadiona svetlosti" je na početku sezone pod vodjstvom čelnika kluba Najala Kvina izgubio prvih pet utakmica, ali je dolaskom legende "crvenih djavola" osvojio titulu u prvenstvu, proslavivši trofej "petardom" protiv Lutona (5:0) u poslednjem kolu.





Džoi Barton iza rešetaka


Fudbaler Mančester Sitija i povremeni reprezentativac Engleske Džoi Barton uhapšen je zbog fizičkog napada na saigrača Osmana Daboa, koji se dogodio početkom meseca, a francuski defanzivac završio je u bolnici sa teškim povredama glave.

Policija je uhapsila Bartona i odvela ga u zatvor, a potvrdjeno je da će dvadesetčetvorogodišnji fudbaler biti zadržan u pritvoru do 11. jula.

"Istina je da smo uhapsili dvadesetčetvorogodišnjaka zbog sumnje da je naneo teške povrede šest godina starijem čoveku u incidentu koji se dogodio u trening centru Kerington", rekao je portparol policije.

Sukob se dogodio prvog maja u Keringtonu na treningu "gradjana" i tom prilikom je Barton sa ledja napao Francuza promenivši mu "lični opis" nosa, usta i očiju.

Nakon toga policija je pokrenula istragu i tužbu protiv Bartona, ali je Englez tek u sredu uhapšen jer ga ranije nisu mogli pronaći. Povremeni reprezentativac Gordog Albiona već je četiri puta kažnjavan zbog svog žestokog temperamenta, a omiljena meta bili su mu saigrači. Tako je pre tri godine cigaretom unakazio lice mladog asa Sitija Džejmija Tendija.

Barton je odličan igrač, ali i prava tempirana bomba u svlačionici, za koju se nikada ne zna kada će eksplodirati. Vreme koje će provesti iza rešetaka teško da će mu promeniti karakter, iako bi se mnogi složili da bi trebao u zatvoru ostati što duže.

Osman Dabo je ranije najavio i privatnu tužbu protiv Bartona, za koga je rekao da je najveća kukavica koju je sreo u životu.

"Prvo me je udario s ledja, da bi nastavio sa šutiranjem dok sam ležao na zemlji...Takav kukavičluk niko od nas nikad nije vidio. Srećom, reagovali su saigrači i uspjeli da ga odvoje od mene", rekao je Dabo.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
VBA i Derbi u borbi za Premijer ligu


U finalu plej-ofa engleskog Čempionšipa sastaće se Vest Bromvič Albion i Derbi Kaunti.

Nakon što je Derbi na penale eliminisao Sautempton i čekirao kartu za finale na "Vembliju", isto je učinio i VBA, koji je i u revanšu pobedio Vulverhempton Vondererse.

Ovoga puta bilo je 1:0, a jedini gol postigao je Kevin Filips u 65.minutu. VBA je ukupnim rezultatom 4:2 prošao dalje.

Finale se igra na "Vembliju" 28.maja. Pobednik će se plasirati u Premijer ligu i pridružiti se Sanderlendu i Birmingemu, koji su promociju u viši rang obezbedili u regularnom delu Čempionšipa.


Izvor: Megafonija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ambramovič i dalje plače kada Čelsi gubi


Vlasnik Čelsija, ruski milijarder Roman Abramovič, posvećeniji je klubu nego ikada i često mu zasuze oči kada ekipa izgubi ili ne dobije neki važan meč, rekao je predsednik "plavaca" Brus Bak.

Odluka Abramoviča da smanji fond za kupovinu igrača i nesporazumi sa menadžerom Žozeom Murinjom naveli su medije da krenu sa pričama da Rus više nije zainteresovan da ulaže u Čelsi i da bi mogao da proda klub. Prema rečima Baka, to su besmislice.

"Abramovič je posvećen klubu više nego ikada. Kada je fudbal u pitanju, on je pravi fanatik i to jednostavno ne može da se opiše. Kada izgubimo važan meč oči su mu pune suza. Ne postoji veći navijač Čelsija od njega i priče da se sprema da proda klub su potpuno besmislene", rekao je američki advokat koji za Abramoviča radi već deset godina.

Otkako je preuzeo klub, Abramovič je uložio 400 miliona funti (570 miliona evra) i sa tim novcem Murinjo je osvojio dve titule prvaka Engleske, ali je ove godije izgubio bitku sa Mančester junajtedom.

U ligi šampiona Čelsi nijednom nije uspeo da stigne do finala, što za Abramoviča predstavlja najveće razočaranje.

Bak kaže da su novinski napisi o odnosu Abramoviča prema Murinju ili nekim fudbalerima veoma nefer.

"Često možemo da pročitamo da Abramovič o Murinju misli ovako, a o Mihaelu Balaku ili Andreju Ševčenku onako, a meni nije jasno kako novinari mogu da znaju o čemu on razmišlja. Jasno je da niko ne zna šta Abramovič zasta misli i zbog toga mogu da kažem da su sve takve priče glupe", rekao je Bak.

U tu kategoriju tekstova direktor Čelsija ubraja i brojne napise o tome da li će Murinjo ovoga leta napustiti klub.

"Na to pitanje može da se odgovori na više načina, ali osećam da bi svaki odgovor bio podjednako frustrirajući. Ukoliko ponovim ono što je klub nedavno o tome saopštio, novinari će pokušati i u tome da pronadju neko skriveno značenje", rekao je Bak.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidić: Plašio sam se neuspeha u Engleskoj


Reprezentativac Srbije i fudbaler Mančester junajteda Nemanja Vidić izjavio je da je po dolasku u Engelsku strahovao da neće uspeti da se snadje.

"Prvih nekoliko meseci u Engelskoj bili su mi veoma teški", rekao je Vidić novinarima u Mančesteru, dan pre utakmice sa Čelsijem, u finalu FA Kupa.

"Da budem iskren, nisam verovao da imam neku budućnost u Engleskoj. Brinuo sam da se neću snaći u Mančester junajtedu", dodao je Vidić koji je u taj engleski klub došao u januaru 2006. godine iz moskovskog Spartaka.

"Fudbal u Engleskoj je drugačiji. Jednostavno, ne da sam bio uplašen, nego sam izgubio samopouzdanje posle svega što se dešavalo prvih nekoliko meseci", rekao je Vidić.

Prema njegovim rečima, dogadjalo mu se da propušta pasove koje nikada pre ne bi propustio.

"Kao da sam zaboravio da igram. Ali, igrači moraju da budu psihički jaki da bi mogli da igraju u velikom klubu u Engleskoj", dodao je on.

Napredak Vidića bio je ometen i povredom kolena, zbog koje je propustio prošlogodišnje Svetsko prvenstvo u Nemačkoj. Medjutim, od kada se vratio na teren u septembru, Vidić je opravdao sedam miliona funti koliko je klub platio za njega. Pružio je više izvanrednih partija i dosta pomogao klubu da osvoji ligašku titulu i da dodje do finala FA kupa.

"Postepeno mi se vraćalo samopouzdanje. Želeo sam da budem bolji i da igram u prvom timu. Treneri su me podržavali i to mi je mnogo značio, jer bez toga ne bih mogao da igram dobro", istakao je Vidić.

Njegova snaga i zalaganje na terenu učinili su ga ljubimcem navijača Junajteda. Vidić u centru odbrane sa engleskim reprezentativcem Riom Ferdinandom čini jedan od ključnih faktora za samopouzdanje tima.

Krajem marta Vidić je povredio ključnu kost, te će sutra prvi put od tada ponovo zaigrati zajedno sa Ferdinandom.

"Posle tog preloma plašio sam se da ću propustiti najvažnije utakmice sezone. Dao sam sve od sebe da se vratim na teren što je brže moguće. Srećan sam što sam se oporavio tako brzo, ponosan sam zbog toga", zaključio je Vidić.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Anri: Dobri smo kao Mančester i Čelsi


Napadač Arsenala Tijeri Anri, čijim se transferom u Barselonu špekuliše i uoči ovog prelaznog roka, rekao je u intervjuu klupskoj televiziji da "tobdžije" nisu ništa slabije od Mančester Junajteda, Čelsija i Liverpula, pod uslovom da imaju kompletan tim na raspolaganju.

"Ako su svi naši igrači zdravi i spremni, nema govora da nismo kandidati za titulu. Mislim da smo dobri koliko i ostali veliki timovi u Engleskoj. Sada je na nama da se naredne sezone pokažemo na delu", izjavio je Anri.

Sam Francuz ove sezone je propustio mnogo utakmica zbog povrede, a ni drugi ključni igrači Arsenala (Senderos, Van Persi, Ljungberg, Rosicki...) nisu imali sreće da ostanu van "bolnice". Krajnji rezultat je 21 bod zaostatka za prvoplasiranim Mančester Junajtedom.

"Mogu da razumem gubitak titule za koji gol ili bod, ali ova razlika se ne može lako prihvatiti. Hrabri me to što smo i ranije imali loše sezone, pa smo uspevali da se izdignemo do trofeja. Prve dve moje sezone u Arsenalu nisu bile dobre, ali 2002. smo uzeli i prvenstvo i Kup. Nikad se ne zna, mlad smo tim, a i morali smo da se adaptiramo na novi stadion".

Istovremeno, list "Dejli Ekspres" objavio je da je Anri shvatio da nema dugoročnu perspektivu u Arsenalu i da se već pozdravio sa saigračima i menadžerom Arsenom Vengerom.

Francuz bi za nešto više od 20 miliona evra mogao da predje u Barselonu, mada se i Inter pominje kao mogućnost, pre svega jer u crno-plavom dresu igra Anrijev dobar prijatelj Patrik Vijera. Vreme će pokazati šta je od svega toga istina.





Karvaljo još pet godina u Čelsiju


Portugalski reprezentativac Rikardo Karvaljo produžio je ugovor sa Čelsijem do 2012. godine, saopštio je izvršni direktor londonskog kluba Piter Kenjon.

Ugovor sa "plavcima" iz Londona Karvaljo je potpisao u petak, na svoj 29. rodjendan, rekao je Kinjon, ali i izbegao da govori o finansijskim detaljima produžetka saradnje.

"Od svog dolaska Karvaljo je bio ključni igrač naše odbrane. On je bez sumnje jedan od najboljih defanzivaca na svetu i veoma smo zadovoljni što će i u narednih pet godina igrati za Čelsi", rekao je Kenjon.

Karvaljo je u Čelsi stigao 2004. godine iz Portoa zajedno sa sadašnjim menadžerom Žozeom Murinjom. Za londonski klub odigrao je 125 utakmica i postigao osam golova.


(Izvor : MTS Mondo)
« Poslednja izmena: 19. Maj 2007, 17:19:48 od cornerfreaks »
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


FC Red Star Belgrade & Manchester United FOREVER!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3440
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Karvaljo još pet godina u Čelsiju...ala se usrecio Smile
IP sačuvana
social share


Posle svakog pada ustajem,nikad ne odustajem,jaci postajem,do kraja ostajem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kenjon: Ševčenko i Balak ostaju u Čelsiju


Osvajači FA kupa, ekipa Čelsija tokom predstojećeg prelaznog roka najverovatnije će prodati trojicu igrača, ali se očekuje da na tom spisku neće biti imena Andreja Ševčenka i Mihaela Balaka, izjavio je izvršni direktor londonskog kluba Piter Kenjon.

"Ševčenko i Balak sigurno neće biti prodati jer smo ih doveli na duže, da igraju u klubu tri ili četiri godine. Svi znamo njihove kvalitete i mogućnosti. Uveren sam da će oni i naredne sezone biti vodeći igrači Čelsija", izjavio je Kenjon za radio BBC.

Prema opštim ocenama, obojica fudbalera u protekloj sezoni nisu pružili ni mali deo onoga što su pre toga godinama pokazivali u Milanu, odnosno Bajernu, ali Kenjon smatra da je problem bio samo u njihovom prilagodjavanju novim uslovima.

"I oni su svesni da tek treba da daju pravi doprinos Čelsiju. Jednostavno im je trebalo vreme. Reč je o fantastičnim profesionalcima i svi se unapred radujemo što ćemo ih naredne sezone gledati u pravom svetlu", rekao je Kenjon.

Prvi operativac Čelsija kaže da će u narednom prelaznom roku na Stamford Bridž stići trojica ili četvorica novih fudbalera, kako naredne godine menadžer ne bi ponovo došao u situaciju da zbog povreda ne može da sastavi ekipu.

"Kako stvari sada stoje, prodaćemo trojicu, a kupiti trojicu ili četvoricu igrača. Mislim da nećemo dovoditi velika imana, jer za to nema potrebe. Potrebni su nam rezervni igrači na pozicijama štopera, plejmejkera i napadača", rekao je Kenjon, dodavši da očekuje da će u bliskoj budućnosti biti produženi ugovori sa Frenkom Lampardom i Džonom Terijem.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
Nije mi jasno, Blekburn kao 9 u Intertoto Cup, a reading kao 8 ne ide u Evropu ove godine Smile Smile Smiley 1 Smile
Sistem takmicenja?
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nije mi jasno, Blekburn kao 9 u Intertoto Cup, a reading kao 8 ne ide u Evropu ove godine Smile Smile Smiley 1 Smile
Sistem takmicenja?

Mislim da je pre FA Cup.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ševčenko: Nisam bio toliko loš!
 

Andrej Ševčenko izjavio je kako njegova prva sezona u Čelsiju nije bila toliko loša, koliko bi se moglo zaključiti po mnogobrojnim kritikama u medijima.

"Nije bila najbolja, ali ni najgora. Ljudi od mene očekuju mnogo. Postigao sam 14 golova u svim takmičenjima, imao sam 11-12 asistencija, nije to toliko loše! Znam da bi trener i navijači voleli da sam postigao 30, ali to nije moguće činiti svake godine. Imajući u vidu sve probleme koje sam imao, mislim da nisam podbacio", rekao je tridesetogodišnji Ukrajinac u intervjuu za američki magazin "Sports Ilustrejtid".

Naravno, novinara tog lista interesovalo je da li Ševčenko razmišlja o tome da pri kraju karijere dodje da igra u američkoj MLS ligi, kao što je pristao da učini Dejvid Bekam.

"To bi bilo lepo. Fudbal u Americi napreduje, raste i voleo bih da doprinesem njegovoj daljoj popularizaciji. Sa Čelsijem sam letos igrao protiv Ol star tima vaše profesionalne lige i priznajem da su me pozitivno iznenadili", istakao je Ševčenko.

Istovremeno, njegov prijatelj i nekadašnji saigrač iz kijevskog Dinama i Milana, Gruzijac Kaha Kaladze, rekao je engleskom tabloidu "San" da Ševčenko definitivno nije srećan u Čelsiju.

"Da biste se snašli u novom klubu, potrebna vam je podrška saigrača, a ja ne mislim da su igrači Čelsija pomogli Andreju na bilo koji način. Još uvek smo prijatelji, često se čujemo i znam da nije srećan zbog stvari kroz koje je prošao ove sezone. Ne znam šta će dalje da radi, ali ne bih rekao da želi da ostane posle svega što je doživeo i odnosa koji je prema njemu imao menadžer (Murinjo)", tvrdi Kaladze.

Ševčenko je iz Milana prešao na Stamford Bridž za 45 miliona evra, ali je u Premijer ligi postigao samo četiri gola i Žoze Murinjo mu je po završetku šampionata rekao da najesen mora da drastično popravi svoju formu i golgeterski učinak.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.