Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Energetski vampirizam  (Pročitano 14763 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ne bih rekao da su osobe koje opisujete vampiri ,tj one ne kradu od vas nishta. razlog zbog koga se ljudi loshe osecaju pored njih je zato shto su ljudi ljubazni prema njima,tj isuvishe poshtuju drushtvene konvencije. jednostavan lek je da u susretu sa takvim osobama budete shto bezobzirniji ,ponekad chak treba primeniti i fizichko nasilje. obichno je dovoljna samo verbalna grubost : ako se zale da su bolesni ,kazete "idi pa se lechi i ne kukaj meni",ako vam dosadjuju nekom temom kazete " stalno trtljash,probaj da drzish usta zatvorena",ako vam stalno dolaze kuci "idi kuci,dosadno mi je da se druzim sa tobom". dakle nikako ne treba prema njima pokazivati ljubaznost i saosecanje .vrlo brzo takve osobe ce vas ili izbegavati ili ce unormaliti svoju komunikaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Evo malo Don Huanovog ucenja mada ono sto sam ja pricao nema izvore u Kastanedinim knjigama. Ipak, ima mnogo slicnosti i preklapanja. Da li vas ovo podseca na Matrix - welcome to the real world!!

"Imamo grabljivca koji je došao iz dubine kosmosa i preuzeo vlast nad našim životima. Ljudska bića su njegovi zarobljenici. Grabljivac je naš vladar i gospodar. On nas je učinio poslušnim i bespomoćnim. Ako želimo da se pobunimo on guši našu pobunu, ako želimo da se ponašamo nezavisno on zahteva da to ne činimo. Sve vreme ti o tome govorim na indirektan način, nagoveštavajući ti da nas je nešto zarobilo. Mi smo zaista zatvorenici."

"Oni su preuzeli vlast zato što se nama hrane i oni nas nemilosrdno pritiskaju zato što im služimo kao sredstvo za održavanje života. Kao što mi gajimo kokoške u kokošinjcima, grabljivci gaje nas u ljudskim krletkama. Tako im je hrana uvek na raspolaganju."

"Ne, ne, ne" (Karlos odgovara) "To je apsurdno, don Huane. To što ti kažeš sasvim je monsrouzno. To jednostavno ne može da bude istina, ni za čarobnjake, ni za prosečnog čoveka, ni za koga"

"Zašto?!" mirno upita don Huan. "Zato? Zato što te to ljuti?" Pa nisi još sve čuo. Sačekaj još malo, pa ćeš videti kako ćeš se osećati. Želim da se obratim tvom analitičkom umu. Razmisli za trenutak i reci mi kako bi objasnio protivrečnost između inteligencije čoveka-inženjera i gluposti njegovog sistema verovanja, ili gluposti njegovog kontradiktornog ponašanja. Šamani veruju da su nam grabljivci dali naš sistem verovanja, naše predstave o dobru i zlu, da su oni postavili naša društvena pravila. Oni su ti koji su stvorili naše nade i iščekivanja, snove o uspehu ili promašaju. Oni su nam dali lakomost, pohlepu i kukavičluk. Grabljivci su ti koji čine da budemo samozadovoljni, da se ponašamo šablonski i da budemo egomanijaci."

"Ali kako oni to mogu da rade, don Huane?" (Karlos pita) "Da li nam oni to šapuću na uho dok spavamo?"

"Ne, ne rade oni tako. To je idiotski! Oni su daleko efikasniji i organizovaniji. Da bi nas držali u poslušnosti i poniznosti, krotke i slabe, grabljivci izvode čudesan manevar, izvanredan, naravno, s tačke gledišta stratega koji se bori, a jeziv za one koji zbog njega stradaju. Oni nam daju svoj um! Da li me čuješ? Grabljivci nam daju svoj um, koji postaje naš um. Um grabljivca je barokni, kontradiktoran, mrzovoljan, pun straha da svakog trenutka može biti otkriven."
(Karlos Kastaneda 1998)

IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ne bih rekao da su osobe koje opisujete vampiri ,tj one ne kradu od vas nishta. razlog zbog koga se ljudi loshe osecaju pored njih je zato shto su ljudi ljubazni prema njima,tj isuvishe poshtuju drushtvene konvencije. jednostavan lek je da u susretu sa takvim osobama budete shto bezobzirniji ,ponekad chak treba primeniti i fizichko nasilje. obichno je dovoljna samo verbalna grubost : ako se zale da su bolesni ,kazete "idi pa se lechi i ne kukaj meni",ako vam dosadjuju nekom temom kazete " stalno trtljash,probaj da drzish usta zatvorena",ako vam stalno dolaze kuci "idi kuci,dosadno mi je da se druzim sa tobom". dakle nikako ne treba prema njima pokazivati ljubaznost i saosecanje .vrlo brzo takve osobe ce vas ili izbegavati ili ce unormaliti svoju komunikaciju.

to zele, ti njih napadash fizicki oslabljen is i iznerviran.. tad te pojedu zivog.. ako je neko dobar i uvezbam ..recimo moze da te iscrpi skroz dok ga josh nisi ni udario..

oni nisu losi.. oni su bolesni.. i cesto su nesvesni svoje bolesti. I bash naprotiv ljudi su strashno neljubazni prema njima.. osecaju se neprijatno , izbegavaju ih .. itd.. ( i covek ima neki instinkt )

@dek s' tri devetke

respect za kastanedu Smiley al to nema veze sa energetskim vampirima oni nisu to sto kastaneda opisuje.. to je druga stvar...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ima procitaj moj prethodni post. Ljudi ne postaju negativni sami od sebe - postoji visa sfera dogadjanja koja dovodi do ovoga. Ljudski vampiri koje vi ovde spominjete su samo marionete, provodnici ili alat pravih vampira. Svaka negativna emocija je izvor hrane pravim vampirima. Neku ljudi su im u tom procesu manje a neki vise korisni jer niko u potpunosti nije u njihovoj moci - ali oni koji jesu uf - od njih se valja  kloniti.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ne slazem se.

ljudski energetski vampir je osoba sa obolelim energetskim sistemom, od toga samo ta individua ima koristi (energetske) ona ne vampirise stalno vec samo kad joj je potrebna energija.. nesvesno trazi svadju.. svesno zan da vampirise i bez toga. Svaki covek ima sposobnost vampirizma .. jer mu je to potrebno za lecenje rana (u energetskom bicu ) kao sto ranjenik preko krvnih zrnaca regenerise ranu...

kapish ?

a to o tome sto si pre pricao ja bi pre poredio sa Jehovom t.j hricanstvom , crkvom itd i Orlovim ustima o kojima kastaneda isto pise to nije sad tema ako hoces mozemo da otvorimo novu ili preko poruka da se ispricamo o tome kolko zelis.

poseti www.galaksija.com ( mislim da tako ide pokushaj josh neke domene ako nije taj .net, .co.yu itd ili google ) ceo sajt se bavi tom nekom tematkom nekih parazita energetskih i sa ti ja znam..
« Poslednja izmena: 21. Avg 2006, 08:07:33 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa pricamo o istim stvarima samo ih zovemo drugacijim imenima - ono sto ti zoves energetski vampirizam ja zovem normalno funkcionisanje aure. To svako od nas radi i poseduje. Vampirizam nastaje - kao sto si pomenuo - kada aura oboli. Oboljenja aure delimicno su self-inflicted a delimicno mogu nastati pod dejstvom vampira o kojima sam govorio. E tu je caka - da li nam neko crpi energiju da bi oporavio svoju auru ili da hrani vampire nakacene na njega. Pravi iscelitelji nisu oni koji mogu da pomognu ovakvim ljudima i da im popune auru nego oni koji prvo - umeju da ozdrave mehanizme aure za samo iscelenje i drugo da se stite od negativnih uticaja energije ljudi koje lece. Sto se samolecenja tice - obnavljanje energije aure je mnogo efikasnije crpljenjem energije iz prirode nego iz drugih ljudi.

I prica nema veze sa Jehovom, hriscanstvom pa cak ni sa Kastanedom (mada sa njim ima slicnosti) niti bilo kojom zvanicnom religijom, iako mnoge pogresno operisu slicnim terminima. Tekst jeste iskopiran sa galaksije.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
hah sa galaksije, pa nije ni cudno Smile e meni su oni mnogoo paraonichni.. ali se ceo sajt  bavi takvom tematikom. elem ja ne mislim da na svakom coveku postoji taj parazit predator.. niti da je on direktno odgovoran za pravljenje bilo kog energetskog vampira(mada nije iskljuceno) i aura ne oboljeva, obljeva energetski sistem(chakra ili neki tok ) a kroz auru se vidi to obljenje...aura moze da se vidi,bar tako kazu ja je nisam video ,  ki , chi ili kako intelektualni redovi to danas zovu  bio energije samo da se oseti

a sto se veze sa hricanstvom tiche.. ovaj deo posta sa citatom kastanedine knjige  itekako ima ali kao sto rekoh pp ili nova tema.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Nema potrebe za novom temom.

U svemu se slazemo. Moramo samo da rasclanimo malo o energetskom telu - aura je viseslojni energetski omotac koji je snabdeva energijom preko chakri - tacnije energijama razlicitih frekfencija. Osim chakri postoji energetsko srce i sekundarni energetski rezervoari u nizim slojevima aure za svaki fizicki organ u nasem telu. Ostecenja aure nastaju ili usled spoljnih uticaja ili usled blokada u chakrama koje traju dovoljno dugo da nastaje trajni disbalans energija. Energija kao takva se uglavnom uzima iz vazduha, hrane i vode ali tagodje je potrebna negativna energija koja se dobija od mrtvih organizama (ne mogu sad o ovome u detalje) - ova takozvana negativna energija je neophodna zbog odrzavanja dinamike energije i njenog konstantnog obnavljanja. Interesantno je da je najveci potrosac energije mozak - sto on radi na visim frekfencijama to se vise energije trosi. Najefikasnije aure je kada je mozak u alfa talasima 6-9Hz - tj stanje meditacije ili vreme pred dubok san. Zato je spavanje toliko bitno za obnavljanje energije ali je zato i spavanje na mestima jakog zracenja nepogodno, jer sprecava auru da se obnovi.

Energetski vampiri ne mogu nista coveku sve dok covek sam sebi ne pocne da cini nesto nazao. Drugim recima - pocinje sa nasim negativnim emocijama - ako to suvise dugo traje prelazi u hronicnu osiromasenost aure energijom i pocinju fizicka obolenja - onda je strasno tesko izaci iz zacaranog kruga. Prvo mrzimo sami sebe - onda se razbolimo - a onda jos vise mrzimo sebe jer smo bolesni. U tom procesu pravi energetski vampiri ce nam pomoci zdusno da nikada ne izadjemo iz zacaranog kruga tuge, mrznje, emotivnog bola i bolesti. Sa druge strane razvijanje svesti coveka dovodi do razvijanja prirodnih odbrambenih mehanizama protiv vampira tako da nije sve izgubljeno. Sa druge strane kako postoje energetski vampiri postoje i energetska bica koja nam pomazu u nasem razvoju energetskom, mentalnom i spiritualnom i igraju veoma vaznu ulogu u nasoj energetskoj odbrani. Ali opet samo ako im mi dozvolimo.

Zato - smej te se, voli te se, i duboko disite i nemate cega da se plasite  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

... i procitajte "Momo" M. Endea.... isti cika je napisao cuvenu "Beskrajnu pricu"
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Nije mi poznat autor - mozes nesto vise da napises o knjizi machak
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.