Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Emotivna nula  (Pročitano 8225 puta)
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
nula ili luda pitanje je sad? Smiley
zajebi sve to, odbaci sve to bratac, sve sve SVE. jer sve to nema veze sa njom, vec samo i samo sa tobom
i ne brini, ono sto ima istinsku vrednost ne mozes odbaciti i da hoces
rastereti se toga i nadji sebe


i jos nesto, kazes da si neiskusan u pogledu ljubavi
mislis da oni koji cesto menjaju devojke imaju iskustva u ljubavi? mislis da uopste znaju sta je ljubav?
ti znas mnogo vise od njih, veruj! svako ce se ovde sloziti da si dobar covek, samo jos trebas na svoju jacinu da radis

may the Force be with you
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 16:44:50 od JAS! »
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
Eto baš sam sinoć gledao film "Ljubav u doba kolere"... ličiš na glavnog lika u njemu.... al to je neka druga priča ipak.

Ja sam imao slične probleme kao ti, al kapiram da sve to kad se prenese u tvoje godine bude još 5x intezivnije. Prekini da se identifikuješ sa njom, ti nisi ona. Moraš da naučiš da voliš sebe više.

Izvoli knjigu: http://ifile.it/cka0ef/david_deangelo_-_double_your_dating_2nd_ed.rar

« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 15:40:57 od Growlboy »
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Tebe bi neko morao preko kolena, pa prutic u ruke i udri... Smile salu na stranu. Ti bi prvenstveno morao da razmislis i odlucis sta hoces. Dovoljno godina imas, cini mi se, da bi znao da zivot nije "hocu piskim, necu piskim", pa tako i u ovom tvom "ljubavnom jadu". Prosto receno, pustio si je da ode, otisla je... postala je majka, nije islo u braku, vratila se... ignorisao si je i time ponovo pustio da ode od tebe i ona je, gle cuda, otisla... ponovo... i ponovo svila svoje porodicno gnezdo... a tebe i posle toliko vremena boli i ti se pitas svasta nesto. Nikakav metod tebi nece pomoci, niti ce ti pomoci neki savet jer si ti blokirao sliku u svojoj glavi i drzis se pomenute ko pijan plota. Kuknjavu mozes da konzumiras do sutra, ali time nista neces postici. Ili je pronadji i zamoli za oprostaj, ozeni je i zivite srecno do kraja zivota... ili je vec jednom zaboravi i kreni svojim putem dalje. Trece nacina nema... ima, ali nije dobar.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
Tebe bi neko morao preko kolena, pa prutic u ruke i udri... Smile salu na stranu. Ti bi prvenstveno morao da razmislis i odlucis sta hoces. Dovoljno godina imas, cini mi se, da bi znao da zivot nije "hocu piskim, necu piskim", pa tako i u ovom tvom "ljubavnom jadu". Prosto receno, pustio si je da ode, otisla je... postala je majka, nije islo u braku, vratila se... ignorisao si je i time ponovo pustio da ode od tebe i ona je, gle cuda, otisla... ponovo... i ponovo svila svoje porodicno gnezdo... a tebe i posle toliko vremena boli i ti se pitas svasta nesto. Nikakav metod tebi nece pomoci, niti ce ti pomoci neki savet jer si ti blokirao sliku u svojoj glavi i drzis se pomenute ko pijan plota. Kuknjavu mozes da konzumiras do sutra, ali time nista neces postici. Ili je pronadji i zamoli za oprostaj, ozeni je i zivite srecno do kraja zivota... ili je vec jednom zaboravi i kreni svojim putem dalje. Trece nacina nema... ima, ali nije dobar.

Il prosto rečeno: Il si hardkor , il si smor.

Čitaj mog imenjaka Davida deAngela i stvari će ti biti jasnije.
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG 4X HD
Ono što je F napisao je otprilike to , a  mislim da je akcenat na izgrađivanju samopouzdanja, i još nešto...nemoj prestrogo suditi od drugima. Vidi, upoznaš ženu od 30, 30 i kusur, 40... veliki  deo života je iza nje, ne greši samo onaj ko ne radi ništa , pa i ti si u svom skromnom ljubavnom iskustvu od dve tri veze grešio, dozvoli da je i ona u prošlosti grešila.
To ne žnači da je loša osoba.
Pretpostavljam da bi za tebe bilo najbolje da nađeš nekoga ko je sličan tebi u smislu (ne)iskustva, neko ko te neće "pojesti".
Primetih da se tvoja "ljubav" prema toj koja se udala tamo negde preko sveta pojačava upravo onda kada čuješ da je sa nekim drugim, a kada je slobodna i pokuša da te kontaktira onda možeš da je iskuliraš.
Može to da ti bude i uteha...ti nju ne voliš, to su simptomi sujete a ne ljubavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Jesam li ja jedini kome prvi post lici na ocajno odradjen copy/paste, i boban kos mirise na lazni profil?  Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 20:24:24 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
    Hvala svima na prijateljskim savetima,prijatno sam iznenadjen,od srca se zahvaljujem i izvinjavam za ocajno odradjen copy/paste jer sam nekoliko puta menjao ono sto sam pisao pa je ispalo lose. . .  :(
   Nije lazan profil ako neko sumnja, jer nisam zeleo da ostavim podatke o sebi jer zivim u malom gradu.
   Sto se tice strucne pomoci to je O. K.  ali u mojim uslovima tesko izvodljivo ali potrudicu se.  
  Lepo je bilo citati sve Vase komentare i savete,verujte vise sam od Vas saznao neko da sam posetio nekog psihologa.
   Jos jednom Vam hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N97
Najvishe cesh saznati od samog sebe ako odesh kod terapeuta. Skupi su jebi ga, ali proceni da li bi trebalo i zadnji dinar da im dash, ako mislish da ti je kvalitet zhivota nizak.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
brate... pesma za tebe Smile
http://www.youtube.com/watch?v=GrPLAFdYbkI








Riblja Corba - Jedini Nacin

Jedini nacin da se bol prevazidje
prevrnes prvu koja naidje,
i kada ljubav s'nogu otaljas
ubedis sebe da nesto valjas.

Primio si infuziju
verujes u iluziju
o kada bi tuga
trajala ko duga

I pricas da ona nije
ni prva ni poslednja,
ni najbolja, ni najgora
tek onako osrednja.

Znas da nije ona prava,
pola sata zaborava,
pokusaj da boli manje
vraca samopouzdanje.

I onda se zahvalis i gledas da zapalis
a pred svetom se ponosis
kako bol dobro podnosis.

Jedini nacin da se bol prevazidje
prevrnes prvu koja naidje
i kada ljubav s'nogu otaljas
ubedis sebe da nesto valjas.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, ali to je pesma za one od 20 godina, ne za one od 40 godina Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.