Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đelić- u deceniji koja predstoji, najbrži privredni razvoj u istoriji Srbije!  (Pročitano 6713 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 
Sve u svemu ta prica meni ne pije vodu, i sta ja da prodam za 50k eura bubreg Smile
Spasi me boze takvih poslova kao sto si ti napisao gore, kad bi ti znao koje mafijaske strukture vladaju u Rusiji ne bi tako lako to pisao od tih 8Mil ko zna koji deo ide mafiji nemas ti uopste realnu predstavu... neka ti je sa srecom taj posao ali koliko vidim ti najvise vremena provodis na bureku od svih nas tesko da ces da postanes biznismen Smile i gde bre mi da nadjemo tesko vreme u drzavi kad ti rece da sad kad je Miki tu bice blagostanja? u startu ti plan propade, znaci ipak je taj direktor koristio cobijev sistem, gde se sve upropasti da bi neko namlatio pare!
ja sam student.
ne brigaj ti za mene.
ja imam vise poslovnoih planova nego sto covek moze za 4 zivota da sprovede u delo.
samo cu da izvrsim selekciju.

dalje.
iz ovih govana u koje su nas sloba i seki uvuki, garantovano nam je jos bar 7 godina teske bede.mada se vidi da ide na bolje...ali, nista preko noci ne moze...i za sve je potreban trud i zelja.

i covece, shvati, djelic u srbiji nikako ne moze da zaradi onoliko koliko bi mogao u inostranstvu.
ovo mu je samo jos edan veliki + u CV-u
to je razlog njegovo angazovanja, i pomaganje domovini.

i prestani vise sa tim: da mi je znati odakle mu....
pa svako normalan razume da jedan od 10 najbitnijih bankara u evropi mora da bude milioner.

sto kaze danilo:
u srbiji se sve prasta, ali uspeh nikako!
i da ubijes nekoga, mozes da se opravdas, ali ako si uspesan i cist...jednostavno, to ti je mrlja u zivotu koju ti niko nece oprostiti...
jasno je zasto pljujete djelica.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Sve u svemu ta prica meni ne pije vodu, i sta ja da prodam za 50k eura bubreg Smile
Spasi me boze takvih poslova kao sto si ti napisao gore, kad bi ti znao koje mafijaske strukture vladaju u Rusiji ne bi tako lako to pisao od tih 8Mil ko zna koji deo ide mafiji nemas ti uopste realnu predstavu... neka ti je sa srecom taj posao ali koliko vidim ti najvise vremena provodis na bureku od svih nas tesko da ces da postanes biznismen Smile i gde bre mi da nadjemo tesko vreme u drzavi kad ti rece da sad kad je Miki tu bice blagostanja? u startu ti plan propade, znaci ipak je taj direktor koristio cobijev sistem, gde se sve upropasti da bi neko namlatio pare!
ja sam student.
ne brigaj ti za mene.
ja imam vise poslovnoih planova nego sto covek moze za 4 zivota da sprovede u delo.
samo cu da izvrsim selekciju.

dalje.
iz ovih govana u koje su nas sloba i seki uvuki, garantovano nam je jos bar 7 godina teske bede.mada se vidi da ide na bolje...ali, nista preko noci ne moze...i za sve je potreban trud i zelja.

i covece, shvati, djelic u srbiji nikako ne moze da zaradi onoliko koliko bi mogao u inostranstvu.
ovo mu je samo jos edan veliki + u CV-u
to je razlog njegovo angazovanja, i pomaganje domovini.

i prestani vise sa tim: da mi je znati odakle mu....
pa svako normalan razume da jedan od 10 najbitnijih bankara u evropi mora da bude milioner.

sto kaze danilo:
u srbiji se sve prasta, ali uspeh nikako!
i da ubijes nekoga, mozes da se opravdas, ali ako si uspesan i cist...jednostavno, to ti je mrlja u zivotu koju ti niko nece oprostiti...
jasno je zasto pljujete djelica.
Mozda ti vidis da ide na bolje ja koliko vidim agonija se samo produzava iz dana u dan, a posle tih 7 godina trebace jos 7 pa jos 7 pa jos 7 i na kraju mene nece biti a moju ce decu lagati kako treba jos malo vremena...
Slusaj me sada, svako normalan ko je uspesan bankar po evropi ne bi se vratio u ovu rupu bez dna, ja sam rekao jedared i reci cu opet nije on dosao da nas spase nego da se napase!
I gde sma ja napisao
Citat
da mi je znati odakle mu?
Kad svi mi znamo odakle mu Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Mislim da je @KraljevicuMarko sazreo da bude premijer, ustvari Djela premijer on zamenik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Kad svi mi znamo odakle mu
prosvetli me.
ja mogu da pretpostavim koliko zaradjuje covek koji firmi(banci, drzavi) obezbedjuje milijarde dolara..

evo, jedno pitanje:
koliko po tebi treba da zaradjuje covek koji ume da 'napravi' legalno milijardu $ za 2 godine?
iskreno, onako, nekomunisticki.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
'oce to od sunca,mislim taj privredni razvoj...

  to ti je ovo      Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Citat
Kad svi mi znamo odakle mu
prosvetli me.
ja mogu da pretpostavim koliko zaradjuje covek koji firmi(banci, drzavi) obezbedjuje milijarde dolara..

evo, jedno pitanje:
koliko po tebi treba da zaradjuje covek koji ume da 'napravi' legalno milijardu $ za 2 godine?
iskreno, onako, nekomunisticki.
Nije rec o parama nego o nacinu zarade! Razgranici ta dva pojma Smile Ja govorim da nije zaradio legalno pare a ne zanima me koliko je zaradio sigurno nije radio samo za burek i cigarete! I sam znas da se na zapadu radi za proviziju a ovde tu proviziju sredjuju vlastodrsci koji je uzimaju za sebe to je javno poznata stvar!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Citat
Kad svi mi znamo odakle mu
prosvetli me.
ja mogu da pretpostavim koliko zaradjuje covek koji firmi(banci, drzavi) obezbedjuje milijarde dolara..

evo, jedno pitanje:
koliko po tebi treba da zaradjuje covek koji ume da 'napravi' legalno milijardu $ za 2 godine?
iskreno, onako, nekomunisticki.
Nije rec o parama nego o nacinu zarade! Razgranici ta dva pojma Smile Ja govorim da nije zaradio legalno pare a ne zanima me koliko je zaradio sigurno nije radio samo za burek i cigarete! I sam znas da se na zapadu radi za proviziju a ovde tu proviziju sredjuju vlastodrsci koji je uzimaju za sebe to je javno poznata stvar!

Sinteza Invest Group-pravi nacin da "legalno" zaradis milione [b][/b]
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Kad svi mi znamo odakle mu
prosvetli me.
ja mogu da pretpostavim koliko zaradjuje covek koji firmi(banci, drzavi) obezbedjuje milijarde dolara..

evo, jedno pitanje:
koliko po tebi treba da zaradjuje covek koji ume da 'napravi' legalno milijardu $ za 2 godine?
iskreno, onako, nekomunisticki.
Nije rec o parama nego o nacinu zarade! Razgranici ta dva pojma Smile Ja govorim da nije zaradio legalno pare a ne zanima me koliko je zaradio sigurno nije radio samo za burek i cigarete! I sam znas da se na zapadu radi za proviziju a ovde tu proviziju sredjuju vlastodrsci koji je uzimaju za sebe to je javno poznata stvar!
ajde da podjemo od pretpostavke da si u pravu, pa cemo doci do kontradikcije.
dakle, odgovori na prosto pitanje:
koliko covek koji je zavrsio najbolji fax na svetu, covek koji ima najbolji CV medju svim srbima, covek koji firmi ume da 'napravi' par milijardi za 2 godine i ostalo, koliku platu treba da ima?
po tebi?
evo, ja cu da ti dam par detalja.
ja znam coveka koji u rusiji zaradjuje 15.000$ mesecno zato sto je menager u rafineriji. dakle, nije tezak posao, samo treba dosta da znas. i to, on zaradjuje toliko a zaposlen je preko posrednika, znaci i tom posredniku idu pare. dakle, ta firma za njega placa oko 20k dolara.
a on je samo jedan od nizih menagera u jednoj firmi na samo jednom postrojenju koje zaposljava 30 ljudi.
dakle, on upravlja sa 30 ljudi ili manje i placaju ga 20k eura.
ako to znamo, ajde da zakljucimo koliko treba da placaju coveka koji pravi 100 puta vece pare i koji upravlja sa 1000 puta vise ljudi. i radi u 20 puta jacoj firmi, tj drugoj banci u evropi, a znamo da su evropske banke najjace u svetu.


dalje, vi laicikoji pricate da je pljackao rusiju, razmislite zasto su ga posle i poljaci unajmili? zato sto je pljackao?
razmislite jos jednom  Smile

 ti mi reci sta ti mislis, pa mozemo da nastavimo sa pricom.
onda uzmes u obzir da djeli nije imao odmor godinama, da stalno ide na usavrsavanja, da nema porodicu i da je maximalno koncentrisan na svoj rad i uspeh, da je u svetu u krugu menagera jedan od najpriznatijih ljudi, svakako najpriznatiji srbin(mozda pored ceptera) ali cepter je ima pre uspeha, a djelic je poceo od nule, ili od minusa.

znaci, reci mi koliku bi po tebi takav covek trebao da ima platu.
aj reci to pa cu da vidim da li ima smisla sa tobom pricati.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
Није ти пало на памет да предложиш Ђелића за свеца? Св. Мики Маус Ђелић  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Није ти пало на памет да предложиш Ђелића за свеца? Св. Мики Маус Ђелић  Smile Smile Smile

...mirotočivi..pardon, lovotočivi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.