Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đelić- u deceniji koja predstoji, najbrži privredni razvoj u istoriji Srbije!  (Pročitano 6711 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
Баш се питам јел ико воли Ђелића, као што га воли Краљевић Марко. Вероватно су неки род?  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Sve ovo lepo zvuci da bi bilo istinito.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
u deceniji koja sledi definitivno ce doci do strukturnih promena u nasoj privredi!
mnogo preduzeća, sada već privatna, će propasti. pojaviće se nova, tržišno orijentisana, čiji će učinak biti daleko veći.
medjutim, veliki je problem taj raskorak izmedju nestajanja starih i pojavljivanja novih. ključno je znanje i umeće vodjenja, a njega u ovom trenutku ima vrlo malo. uz populizam kojim će sve vlade pribegavati, očekuje nas velika nezaposlenost kao hroničan problem.
veliki problem jeste i strategija delovanja nadležnih institucija u postizanju makroekonomske stabilnosti, gde se privredni razvoj žrtvuje zarad stabilnosti cena. ovu strategiju nemam prava da kritikujem, ali treba imati u vidu da joj je visoka cena i da shodno tome posledice neće biti tako prijatne.
krizne trenutke u privredi tek očekujem za nekih pet godina, kada vladi ponestane sredstava koja doleze od raznih privatizacija i kada javna potrošnja bude bitnije opala. kamate će biti poseban problem, ali o njima drugom prilikom!
sto se grbo rodi, vreme ne ispravi! tako i naša privreda će morati da proživljava teške trenutke kako bi "odplatila" godine populizma "stručnih jahača"!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Nazalost m,i nemamo Putina kao Rusi da zavrsi stvar koju je us*ao "strucnjak" Vojvoda Miki maus.
Mi trebamo da radimo na tome da sto pre prstane da radi ekonomske reforme za nas inace ve i paraunuci da nam otplacuju njeegovu "pamet" i "reforme" (za sada je sigurno da ce unuci da otplacuju sve dugove)
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Citat
hoce.
odakle tebi to da nece to da odradi?
lupas strasno.
on je covek kome je poslo za rukom da za 2 godine inflaciju spusti sa 140% na 14%
eeeej, jesi li svestan koliko je to zajebano i koliko strucnjak moras biti da na taj nacin izvuces zemlju iz govana?
ili mislis da vl;ada placaju za njegove usluge debelo zato sto on nije strucnjak nad strucnjacima?
Pa ne znam kako mogu od jednog belosvetskog mahera i lazova da ocekujem builo sta da je samo 10% odradio od onoga sto je obecavao dok je bio na vlasti mi bi bili na konju, mene nervira to sto se i oni kao i ti prave pametni i prosipaju pamet izvoze je gde rece u rusiju, poljsku i slovacku a samo nasu situaciju ne mogu da srede!
A za ono "lupas strasno" sam shvatio kao uvredu sledeci put na tebi necu stedeti reci Smile Smile
Ne zanima me koliko je on strucan mene zanima sta je on do sada uradio i sta sada radi lopov eto to mene zanima, ja nisam video da je bilo sta uradio dok je bio na vlasti samo mlacenje prazne slame privreda ne postoji ekonomija je na staklenim nogama vestacki je odrzavaju!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
 @Dominick :
To sto ti je Kraljevic Marko rekao da lupas je cak blago kako on ume da reaguje kada neko kaze nesto o njegovom Miki Mausu-boziderikozi-vojvodi od 11 miliona "posteno" zaradjenih.
 Moram da ponovim detalje posta od pre nekoliko sati :
"Nazalost m,i nemamo Putina kao Rusi da zavrsi stvar koju je us*ao "strucnjak" Vojvoda Miki maus.
Mi trebamo da radimo na tome da sto pre prstane da radi ekonomske reforme za nas inace ve i paraunuci da nam otplacuju njeegovu "pamet" i "reforme" (za sada je sigurno da ce unuci da otplacuju sve dugove) "
Ako nazoves Mikija mausa nesposobnjakovicem onda ce tek da te kraljevic MArko "najveci expertt" o Bozi derikozi tek da ti svasta kaze.
On slepo veruje svemu sta taj idiot kaze a pogotvu o reformama u Slovackoj, Polskoj i Rusii.
Rusi su se iskobeljali iz blagodeti njegovih reformi aSlovaci Poljaci jos uvek lepo plivaju u nedacama njihovim .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 
vi ste stvarno prsli i komunizam vas je unistio ako stvarno mislite da 11 miliona ne mogu da se zarade posteno.

ja znam licno coveka koji je najcistije zaradio mnogo vise.
caletov direktor.
odacu vam tajnu:
podignes kredit 50.000e, prodas kucu, stan.
kada je tesko vreme u drzavi, skupis 40 strucnjaka koji rade za 300eura i das im svakom po 2.000 eura mesecno.
odvedes ih u rusiju, a pre toga nadjes tender koji ti odgovara i sredis posao za manje pare od svih ostalih...tipa, umesto 15 miliona, ti ponudis isto da uradis za 10 miliona.
iznajmis busilice i opremu na 3 meseca od kompanija koje to rade uz uslov da im platis vise kada se posao zavrsi.

dovedes strucnjake koji ce presrecni da rade za k eura sot je 10 puta manje nego sto zasluzuju.

za 3 meseca, ti imas u dzepu 10 miliona eura, rashodi su ti oko 8 miliona...imas svoja prva 2 miliona.

stvar je dosta slozenija, ali ovo je osnovno.
prvo, treba da zavrsis rudarstvo i menadzment.
i da imas jos neke karakteristike.
bar 3 svetska jezika i dosta poznanika sa visokom strucnom spremom.
novac za advokate koji ce da ti obezbede vize za kratko vreme.
sve to kosta ali se visestruko isplati.

i pre svega trebaju vam velika muda
znaci, vi otpadate...


dakle, nadam se da sam vam razjasnio...samo u srbiji ljudi misle da velike pare ne mogu da se zarade.
ima jos par opcija, ali to cu zadrzati za sebe...uskoro pocinjem sa radom, pa ne zelim konkurenciju Smile

IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
vi ste stvarno prsli i komunizam vas je unistio ako stvarno mislite da 11 miliona ne mogu da se zarade posteno.

ja znam licno coveka koji je najcistije zaradio mnogo vise.
caletov direktor.
odacu vam tajnu:
podignes kredit 50.000e, prodas kucu, stan.
kada je tesko vreme u drzavi, skupis 40 strucnjaka koji rade za 300eura i das im svakom po 2.000 eura mesecno.
odvedes ih u rusiju, a pre toga nadjes tender koji ti odgovara i sredis posao za manje pare od svih ostalih...tipa, umesto 15 miliona, ti ponudis isto da uradis za 10 miliona.
iznajmis busilice i opremu na 3 meseca od kompanija koje to rade uz uslov da im platis vise kada se posao zavrsi.

dovedes strucnjake koji ce presrecni da rade za k eura sot je 10 puta manje nego sto zasluzuju.

za 3 meseca, ti imas u dzepu 10 miliona eura, rashodi su ti oko 8 miliona...imas svoja prva 2 miliona.

stvar je dosta slozenija, ali ovo je osnovno.
prvo, treba da zavrsis rudarstvo i menadzment.
i da imas jos neke karakteristike.
bar 3 svetska jezika i dosta poznanika sa visokom strucnom spremom.
novac za advokate koji ce da ti obezbede vize za kratko vreme.
sve to kosta ali se visestruko isplati.

i pre svega trebaju vam velika muda
znaci, vi otpadate...


dakle, nadam se da sam vam razjasnio...samo u srbiji ljudi misle da velike pare ne mogu da se zarade.
ima jos par opcija, ali to cu zadrzati za sebe...uskoro pocinjem sa radom, pa ne zelim konkurenciju Smile

E nisi bas sve opisao....

Fale ti detalji o plasticnoj operaciji....

A ona je potrebna jer u ovoj tvojoj matematici fali ono sto se redovno desava a to je da redovno u 90% slucajeva zavrnu radnike koji su "presretni" da rade za kilo Eura,koji posle namaju kintu ni da se vrate kuci,a vrlo cesto i poslovne partnere,dobavljace i sl.

Mislim da je bolja fora sa jabukom.Kupis 1 jabuku pa je uglancas i prodas za duplo.Onda za iste pare kupis 2 pa ih uglancas i prodas za duplo......Posle je vec klasika....Ocas posla do 11 miliona..Treba ti samo 5,5 miliona jabuka i izvezes u Rusiju

Sta li je Vojvoda glancao da mi je znati......

A ti posto imas muda sto ne uradis isto sto i tvoj direktor i ne trebaju ti advokati za Ruske vize..U Ljermontovoj zavrsis za 15 minuta poslovnu vizu....
« Poslednja izmena: 20. Jun 2007, 02:36:53 od ljubac »
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Sve u svemu ta prica meni ne pije vodu, i sta ja da prodam za 50k eura bubreg Smile
Spasi me boze takvih poslova kao sto si ti napisao gore, kad bi ti znao koje mafijaske strukture vladaju u Rusiji ne bi tako lako to pisao od tih 8Mil ko zna koji deo ide mafiji nemas ti uopste realnu predstavu... neka ti je sa srecom taj posao ali koliko vidim ti najvise vremena provodis na bureku od svih nas tesko da ces da postanes biznismen Smile i gde bre mi da nadjemo tesko vreme u drzavi kad ti rece da sad kad je Miki tu bice blagostanja? u startu ti plan propade, znaci ipak je taj direktor koristio cobijev sistem, gde se sve upropasti da bi neko namlatio pare!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
Citat
ima jos par opcija, ali to cu zadrzati za sebe...uskoro pocinjem sa radom, pa ne zelim konkurenciju
i upamti ne jedu veći manje, već brži sporije! Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.