Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eлектрична пражњења током силаска Светог Огња  (Pročitano 3600 puta)
08. Mar 2009, 20:58:02
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Руски научници регистровали електрична пражњења током силаска Светог Огња

Аутор: Извор: Interfax religion, Објављено: 08. 03. 2009.


**На скупу Хришћанство и наука, који је 24 фебруара одржан у Москви, по први пут су руски научници изнели у јавност резултате експеримената који су вршени прошле године у цркви Светог Гроба у Јерусалиму у тренутку силаска Светог Огња. Директор Института за атомску енергију г. Андреј Волоков говорио је о свом покушају да измери нискофрекветне и дугофреквентне радио сигнале у цркви у Јерусалиму у току поменутог великог догађаја. **

Научници су током чекања које је трајало 6,5 сати у цркви Светог Гроба мерили шта се у цркви дешава. Анализе мерења су трајале неколико месеци и јуче су изнети резултати. Волков је потврдио да је апсолутно чудо сама разлика у мерењима тог дана и претходног дана. Уз помоћ анализа мерења испред портала цркве, закључено је да се Огањ јавио као резултат електричног пражњења.

Поред Волкова, водећи стручњак на пољу механике уништења, Јевгенији Морозов доказао је исту тврдњу. Поред наведеног, Морозов сматра да само једно мерење не може да потврди научну теорију, па је истакао да ће се наставити са мерењима и у наредним годинама.

Свештеник Александар Московски, председник Комисије за чуда која ради при Московској патријаршији истакао је после излагања проф. Волкова да је начињен велики научни напредак пошто је по први пут у историји урађено научно, одговорно и тачно мерење и истраживање Светог Огња.

Свети Огањ се јавља у цркви Светог Гроба већ вековима у време Васкрса, односно непосредно пред Васкрс. Православни хришћани овим чудом доказују истинитост Православне вере пошто се Свети Огањ јавља сваке године у цркви Светог Гроба.
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Bosch ima centrifugu
Mehanika unistenja  LOL Smile

Odakle su ti ti naucnici sa devetog nivoa pakla  Smile
Da li su mozda strucnjaci u metalurgiji topljenja dushe ili teoriji polja ljudske patnje

Strasno - postojanje ovakvih ljudi kao nas producemt ovdi me uvek podseti na lepotu raznovrsnosti ljudske rase
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Mehanika unistenja  LOL Smile

Odakle su ti ti naucnici sa devetog nivoa pakla  Smile
Da li su mozda strucnjaci u metalurgiji topljenja dushe ili teoriji polja ljudske patnje

Strasno - postojanje ovakvih ljudi kao nas producemt ovdi me uvek podseti na lepotu raznovrsnosti ljudske rase
Važi prijatelju, ako će ti tako biti lakše, ma da sumnjam, al ajde Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Bosch ima centrifugu
DA bi mi bilo lakse mora prvo da mi bude tesko - a kako da mi bude tesko kada se tako ludo zabavljam citajuci tvoje postove. Slatko me nasmeja.

Pretpostavljam da ti tvoji naucnici dolaze sa South of Heaven University sa katedre sa Aerodinamiku palih andjela. Ja sam zavrsio isti univerzitete samo na katedri za vecnu vatru odsek tjumur i mazut - uvek su me privlacile bazicne nauke  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
uvek su me privlacile bazicne nauke  Smile Smile

...kojima se iznova i iznova služiš, uključujući svoju "visokoumnu" retoriku da presipaš iz šupljeg u prazno..nisi ni prvi ni poslednji, a to što imaš potrebu da pocenjuješ navodno tebi nebitne i smešne činjenice zapravo pokazuje da baš sa tim imaš problem, te ciničnim humorom pakuješ retoričko praznoslovlje i duhovno posrnuće...ono što mene ne zanima, a pri tom mi ne ugrožava otelotvorenje onog za šta se borim, nema vrednost moje pažnje i ja ga zaobiđem...ali neka, trebaju nam takvi, neka vrsta perjanice onog čega se gadim, pa me stalno podseća da ne budem lenj na putu svom...zato, samo ti bratac nastavi sa svojim metalurškim iskopavanjem duše svoje (koja je tamnija od tog tvog duhovnog ćumura na kome se pečeš, što se iz priloženog vizuelnog identiteta tvoje ličnosti da primetiti Smile), a ja svakako nastavljam  sa svojim prostodušnim izlaganjem vere svoje, ima ko će to pozlatiti Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Bosch ima centrifugu
Uvek mi je chast komunicirati sa superiornim duhovnim bicima kao sto si ti.  Blagodarim! Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
vazda bio, vazda osto, sto posto Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Bosch ima centrifugu
Samo te vazda zajebe ta gordost  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Samo te vazda zajebe ta gordost  Smile Smile
eto, čovek se sa tobom ne može ni našaliti, oma se ljutiš Smile   baš si neki težak drug Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Bice Bolje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1678
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedan od pokazatelja da je ovo istraživanje uradjeno u skladu sa naučnim principimia je i izjava:

"Поред наведеног, Морозов сматра да само једно мерење не може да потврди научну теорију, па је истакао да ће се наставити са мерењима и у наредним годинама."

Videćemo šta će biti u budućnosti kada 'ona' dodje.
Da sačekamo za zaključcima.
IP sačuvana
social share
Bice bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.