Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ego booster kao svakodnevna potreba  (Pročitano 2762 puta)
11. Nov 2004, 15:57:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel moze meni neko da objasni kako prezivljava ove minute... sate... dane... nedelje... godine...
Nacin na koji se prezivi dan.... a da taj dan uz to ima i neki smisao... ne bas preveliki ali ipak neki...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Svako od nas pojedinacno ima razlicit zivot,pa samim tim i drugacije prezivlajvamo dane...

Ja sam odavno prestala da trazim smisao mog dana,jer uhvatim sebe da me hvata panika kada ne vidim smisao...

Sebi stalno zadajem neke zadatke kako bih se osecala ispunjena obavezama pa tada moj dan ima smisao.

U principu meni su dani prilicno slicni,ujutru prvo se istusiram (Kako to prija za razbudivanje),popijem kafu,obucem i cekam klince da dodju (ja sam babysiterka Smiley )

mozete da zamislite kako proleti moje vreme sa decom,igranje,presvlacenje,klopanje,spavanje,setnja... Smile To mi znaci puno,sa njima se osecam rastereceno...

Kasnije kada ih mama i tata odvedu ja citam nesto ili kuvam rucak i prepustim se odmaranju...
kako mi dan prolazi dalje to je vec stvar koja se desava sama po sebi,bez planiranja,pa tako i ostali dani...

Ne treba mnogo traziti smisao,vazno je sebi ciniti uslugu i raditi sto vise stvari u kojima uzivamo,svako od nas ..

Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Uf...meni je mnogo bitno da imam motivaciju...da imam neki cilj koji zelim da postignem...posto mi je jako vazna,kad je nadjem trudim se da je gajim u sebi.To je povezano sa samodisciplinom...ona mi je isto jedan od ciljeva


Da pojasnim-ne neki veliki cilj koji bi bio preveliki zalogaj...nego realan,koga mogu da ostvarujem svakodnevno...svaki dan po jedna mala pobeda....to je ono  Smiley - to mi znaci.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ima dana kad ne zelim da se probudim, ima dana kad se probudim i ne zelim da ustanem,  ima dana kad sam tu, ali nisam prisutna, kao biljka, ima dana kad sam hiperaktivna, ima dana kad ne spavam, ima dana kad sam srecna, ima dana kad sam tuzna, ima onih kad sam besna, ima onih kad sam zla, kad sam rpijatelj i kad sam sestra, kad sam zombi, kad sam vazduh, kad zelim da budem vazduh....  takva sam da su moji dani dosta razliciti, tako da nema neke kolotecine, ustajalosti, a vec to je neki smisao + sitnice tokom dana kojima sam naucila da se radujem + sposobnost da se osecam dobro sama sa sobom + ....





recept je:
probaj.

nekad uspes, nekad, mnogo puta, ne, ali probas.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
You just can't stick a drunk pig with a drunk elephant and expect them to do the mattress mambo.



Mr. Hat, you need to admit that you have a drinking problem




Eric is obviously suffering from some kind of emotional distress, ok?



Now, can I borrow your bike, or do I have to kick you in the nuts and steal it?




Mmm mm mmmm mm




Haven't you ever heard of a menage au three?



Its been a long day and only Kroft dinner can calm my nerves.
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Odgovorilo nas cetvoro i cao ... Smile ostali se ne izjasnjavaju...mislim i na druge teme,postaje dosadno,cak i kada se otvaraju nove teme malo ljudi odgovara,sta se desava,pa i ja imam obaveze...i par nas se trudimo,ali ostali nista... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto je najcrnje.. teme imaju relativno mnogo pregleda.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
I to sam primetila.. :|
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Odgovarajte,jeste li culi !! :icon_pistoles:
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ne mozes da teras ljude da nesto napisu...
jos i bolje ako pisu samo oni koji imaju nesto da kazu Wink
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.