Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Economist": Jugoslavija je mrtva, živjela Jugosfera!  (Pročitano 6319 puta)
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k530i
Инзко80,ти си болестан човек.

Побијено 130000 Срба у другом светском?

А протерано пола милиона хрвата 91?

Човече толико си задојен мржњом да ћеш експлодирати.Ко да прави било шта са лудацима,дај погледај само шта пишеш.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2009, 12:05:46 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ја стварно не капирам вас мазохисте који се расправљате са овим ...... ?!
Из теме у тему он износи фекалије по форуму а ви му као узвраћате...
За такве је најбоље игнорисати их...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ISTINA,sveta ISTINA cijelog ovog krvavog epusa od '91 do '95, je fasistoidna ideja VELIKE SRBIJE,zacrtana vec 1861 u trecorazrednoj knjizi, cetvrtorazrednog "srbina" sa TURSKIM prezimenom, KARAdzica..."serbi,svi i svuda.."

"srbi,svi i svuda" je vodilja srbskih nacionalista, od KARAdzica,preko raznoraznih garsanina,kostica,cubrilovica(opet tursko prezime)do posrbice i bivseg Hrvata,seselja.

a sve to uz blagoslov svetosavske "crkve", tzv.spc-e
  Smile



 

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2009, 10:33:12 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
VIDEO / Bono Vox i djevojčica iz ratnog Sarajeva: Susret nakon 12 godina



24SI - Tada dvanaestogodišnjakinja Alma Čatal se 1993. godine pojavila u dokumentarnom filmu Billa Cartera "Miss Sarajevo", za koji je planetarno popularni Bono Vox napisao muziku te ga producirao.

Danas Alma Čatal, profesorica engleskog jezika, ima dvadeset i osam godina te se već jednom imala priliku susresti sa Bonom, kada je 1997. godine U2 svirao u Sarajevu.

Nakon dvanaest godina ponovo ga je susrela u Zagrebu povodom dva koncerta koja je U2 održao. Almu je kontaktirao menadžment grupe te je pozvao da im bude VIP gost, a NBC je cijeli susret zabilježio te ga emitovao u udarnom terminu, prenosi Dnevni Avaz.

"Sa Bonom sam se upoznala 1997. na sarajevskom koncertu U2, mada je on mene poznavao od 1993. kada me vidio u filmu. A sada u Zagrebu, poslije koncerta stojim i odjednom se pale kamere i svi govore: "Evo idu". Tada me uhvatila panika, hoće li me Bono prepoznati... U tom trenutku Bono mi prilazi i govori mi: "Alma". Kažem mu "Prepoznao si me", a on me grli i ljubi i odgovara "Naravno", opisala je Alma ponovni susret sa Bonom.

(24sata.info)
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG Frizider
Da da, i ziveli srecno do kraja zivota opet sirova patetika........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Qtek 小米
боно је шупак мераклија, ма бре боно је гоно.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
VIDEO / Bono Vox i djevojčica iz ratnog Sarajeva: Susret nakon 12 godina


I kakve ovo ima veze sa temom "Economist": Jugoslavija je mrtva, živjela Jugosfera!"

Da neće možda Bono Vox da bude novi maršal i doživotni predsednik Jugosfere, a Alma će da bude nova Jovanka.  Smile
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
VIDEO / Bono Vox i djevojčica iz ratnog Sarajeva: Susret nakon 12 godina



24SI - Tada dvanaestogodišnjakinja Alma Čatal se 1993. godine pojavila u dokumentarnom filmu Billa Cartera "Miss Sarajevo", za koji je planetarno popularni Bono Vox napisao muziku te ga producirao.

Danas Alma Čatal, profesorica engleskog jezika, ima dvadeset i osam godina te se već jednom imala priliku susresti sa Bonom, kada je 1997. godine U2 svirao u Sarajevu.

Nakon dvanaest godina ponovo ga je susrela u Zagrebu povodom dva koncerta koja je U2 održao. Almu je kontaktirao menadžment grupe te je pozvao da im bude VIP gost, a NBC je cijeli susret zabilježio te ga emitovao u udarnom terminu, prenosi Dnevni Avaz.

"Sa Bonom sam se upoznala 1997. na sarajevskom koncertu U2, mada je on mene poznavao od 1993. kada me vidio u filmu. A sada u Zagrebu, poslije koncerta stojim i odjednom se pale kamere i svi govore: "Evo idu". Tada me uhvatila panika, hoće li me Bono prepoznati... U tom trenutku Bono mi prilazi i govori mi: "Alma". Kažem mu "Prepoznao si me", a on me grli i ljubi i odgovara "Naravno", opisala je Alma ponovni susret sa Bonom.

(24sata.info)
dobi li alma na kraju putovnicu za milano? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
ima istine u onome sto je pisao ekonomist, samo mi je odvratna formulacija - jugosfera!
moglo je to i bolje, i bez prizvuka crne proslosti (one govnarske tvorevine jugoslavije)!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.